Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Jak będę pokonywał/a dystans? | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#SZUMITEAM/ UltraWay Team | |||||||||
1 | Szumlas Anna | Połchowo | Bieg - 3 pula zapisów | #SZUMITEAM/ UltraWay Team | Bieg | opłacono on-line | |||
#czeladzki Nordic | |||||||||
2 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Nordic walking - 3 pula zapisów | #czeladzki Nordic | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
#śremchodzi | |||||||||
3 | MATYJA ANNA | ŚREM | Nordic walking - 3 pula zapisów | #śremchodzi | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
1 RBLog | |||||||||
4 | Pyrek Krzysztof | Wałcz | Nordic walking - 3 pula zapisów | 1 RBLog | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
4 Run Team Piła | |||||||||
5 | Lajter Jerzy | Piła | Nordic walking - 3 pula zapisów | 4 Run Team Piła | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
ARTMANN | |||||||||
6 | Juszczak Arkadiusz | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | ARTMANN | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Active Age | |||||||||
7 | Dramczyk Martyna | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Active Age | Nordic Walking | opłacono | |||
8 | Gaffka Arkadiusz Gaffka | Łeba | Bieg - 3 pula zapisów | Active Age | Bieg | opłacono on-line | |||
Active Age Lębork | |||||||||
9 | Dramczyk Błażej | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Active Age Lębork | Bieg | opłacono on-line | |||
BBL Częstochowa | |||||||||
10 | Sękiewicz Elżbieta | Częstochowa | Bieg - 3 pula zapisów | BBL Częstochowa | Bieg | opłacono on-line | |||
11 | Sękiewicz Krzysztof | Częstochowa | Bieg - 3 pula zapisów | BBL Częstochowa | Bieg | opłacono on-line | |||
BMJ | |||||||||
12 | Janik Barbara | Piła | Bieg - 3 pula zapisów | BMJ | Bieg | opłacono on-line | |||
13 | Janik Maciej | Piła | Nordic walking - 3 pula zapisów | BMJ | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Biegające Małżeństwo | |||||||||
14 | Cieśla Ela | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Biegające Małżeństwo | Bieg | opłacono on-line | |||
Bieszczadzki Klub Nordic Walking | |||||||||
15 | Kończewska Bożena | Ustrzyki Dolne | Nordic walking - 3 pula zapisów | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe | |||||||||
16 | Piotrowski Marek | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
17 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Bieg - 3 pula zapisów | BigYellowFoot Adventure Team / Kundy Portowe | Bieg | opłacono on-line | |||
Bohaterowie Ostatniej Akcji | |||||||||
18 | Walczak Diana | Białystok | Nordic walking - 3 pula zapisów | Bohaterowie Ostatniej Akcji | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
19 | Gaińska Iwona | Białystok | Nordic walking - 3 pula zapisów | Bohaterowie Ostatniej Akcji | Nordic Walking | opłacono | |||
Błękitne Morsy Łebskie | |||||||||
20 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Błękitne Morsy Łebskie | Nordic Walking | ||||
CiekusyNW | |||||||||
21 | Dziubczyk Paulina | Pabianice | Nordic walking - 3 pula zapisów | CiekusyNW | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
ESJA TEAM | |||||||||
22 | Zawadka Sebastian | Gdynia | Bieg - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Bieg | opłacono on-line | |||
23 | Kit Dawid | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
24 | Wielądek Anna | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
25 | Manthey Marcin | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono | |||
26 | Grodzki Kajetan | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
27 | Panek Elwira | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
28 | Jarych Jędrzej | Poznań | Bieg - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Bieg | opłacono on-line | |||
29 | Cyrocki Rafał | Suchy Dwór | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
30 | Cyrocki Krystian | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
31 | Romańska Katarzyna | Katowice | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
32 | Cichocka Renata | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
33 | Cyrocka Agnieszka | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
34 | Mitrus Sylwia | Suchy Dwór | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
35 | Świderek Marcin | Skierniewice | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
36 | Rudowska Dominika Rudowska | Sopot | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
37 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
38 | Zientkiewicz Witold | Banino | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
39 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
40 | Jarych Jarosław | Czapury | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
41 | Zientkiewicz Aga | Banino | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
42 | Góral-Brygała Monika | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
43 | Zarach Beata Zarach | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
44 | Padowicz Anna | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
45 | Jolanta Madej | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
46 | Czartoryjska Marlena | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
47 | Idźkowski Adam | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
48 | Faron Monika | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
49 | Kozłowska Małgorzata | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
50 | Piotrowska Joanna | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
51 | Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
52 | Górski Piotr | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
53 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
54 | Raciborska Ewa | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
55 | Brygała Agata | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | ESJA TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Egger | |||||||||
56 | Roicka Magdalena Roicka | Olsztyn | Nordic walking - 3 pula zapisów | Egger | Nordic Walking | ||||
FNWT | |||||||||
57 | Piotrowski Michał | Gdańsk | Bieg - 3 pula zapisów | FNWT | Bieg | ||||
FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||||||
58 | Raszewska Izabela | Pabianice | Nordic walking - 3 pula zapisów | FORMA NA PIĄTKĘ NW | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
59 | kissel jolanta | trzcianka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Fabryka Nordica Trzcianka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
60 | Banaszkiewicz Maciej | Trzcianka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Fabryka Nordica Trzcianka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
61 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Fabryka Nordica Trzcianka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
62 | Adamska Ola | Trzcianka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Fabryka Nordica Trzcianka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
63 | Adamski Łukasz | TRZCIANKA | Nordic walking - 3 pula zapisów | Fabryka Nordica Trzcianka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
64 | Banaszkiewicz Małgorzata Banaszkiewicz | Trzcianka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Fabryka Nordica Trzcianka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
65 | Wołk Beata | Trzcianka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Fabryka Nordica Trzcianka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Farm Frites Poland | |||||||||
66 | Kaliński Przemysław | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Farm Frites Poland | Bieg | opłacono on-line | |||
67 | Górska Iwona | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Farm Frites Poland | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Figa team | |||||||||
68 | Smagowski Wojciech | Rąbino | Bieg - 3 pula zapisów | Figa team | Bieg | ||||
Fistaszki | |||||||||
69 | Kamerke Renata | Luzino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Fistaszki | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Fit Kotuszka | |||||||||
70 | Prusinowska Edyta | Czerwone | Nordic walking - 3 pula zapisów | Fit Kotuszka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Forma na Ostro | |||||||||
71 | Kurbieko Marcin | Ostrów Mazowiecka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Forma na Ostro | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
72 | Kietlińska Małgorzata | Ostrów Mazowiecka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Forma na Ostro | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
73 | Kurbieko Katarzyna | Ostrów Mazowiecka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Forma na Ostro | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
GKS Kaszubi Luzino | |||||||||
74 | Kankowska Dominika | Luzino | Bieg - 3 pula zapisów | GKS Kaszubi Luzino | Bieg | ||||
Gang Ultrasów | |||||||||
75 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line | |||
76 | Zajda Bartosz | Rumia | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line | |||
77 | Kromer Ludwik | Gdańsk | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line | |||
78 | Dorsz Beata | Gdynia | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line | |||
79 | Krakowian Marek | Warszawa | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line | |||
80 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line | |||
81 | Gumiela Piotr | Gdański | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line | |||
Gang Ultrasów | |||||||||
82 | Kulczyk Marcin | Gdynia | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów | Bieg | opłacono on-line | |||
Gang Ultrasów, Gumisiolandia | |||||||||
83 | Gumiela Katarzyna | Gdańsk | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów, Gumisiolandia | Bieg | opłacono on-line | |||
Gang Ultrasów,Projekt1000up | |||||||||
84 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Bieg - 3 pula zapisów | Gang Ultrasów,Projekt1000up | Bieg | opłacono on-line | |||
Giszowiec chodzi razem | |||||||||
85 | Hryndio Jerzy | Katowice | Nordic walking - 3 pula zapisów | Giszowiec chodzi razem | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
86 | Kosakowski Mariusz | Katowice | Nordic walking - 3 pula zapisów | Giszowiec chodzi razem | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
H+H Polska | |||||||||
87 | Hryniewicka Monika | Rumia | Bieg - 3 pula zapisów | H+H Polska | Bieg | opłacono on-line | |||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
88 | Grodon Magda | Wroclaw | Bieg - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Bieg | opłacono on-line | |||
89 | Saługa Bartłomiej | Sosnowiec | Bieg - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Bieg | opłacono on-line | |||
90 | Leśniewska Magdalena | Sosnowiec | Nordic walking - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
91 | Stefko Monika | Sosnowiec | Bieg - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Bieg | opłacono on-line | |||
92 | zagała Aneta | sosnowiec | Bieg - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
93 | Popczyk Ewa | Będzin-Grodziec | Nordic walking - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
94 | Sieczka Robert Sieczka | Sosnowiec | Bieg - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Bieg | opłacono on-line | |||
95 | Wojdat Katarzyna | Sosnowiec | Nordic walking - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
96 | Sieczka Anna | Sosnowiec | Nordic walking - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
97 | Formowicz Robert | Sosnowiec | Nordic walking - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
98 | Grzebieluch Elżbieta | Sosnowiec | Nordic walking - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Harpagan Sosnowiec NW | |||||||||
99 | Slanina Lena | Sosnowiec | Nordic walking - 3 pula zapisów | Harpagan Sosnowiec NW | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
K.S. Victoria Potęgowo | |||||||||
100 | Pietrakowski Marcin | Jenin | Nordic walking - 3 pula zapisów | K.S. Victoria Potęgowo | Nordic Walking | opłacono | |||
K.S. Victoria Potęgowo | |||||||||
101 | Filipowicz Barbara | Krzeszyce | Nordic walking - 3 pula zapisów | K.S. Victoria Potęgowo | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
KASZUBI LUZINO | |||||||||
102 | Wasylka Łukasz | Luzino | Bieg - 3 pula zapisów | KASZUBI LUZINO | Bieg | opłacono on-line | |||
KS Kijomaniacy Chodzież | |||||||||
103 | Krajewska Hanna | Piła | Nordic walking - 3 pula zapisów | KS Kijomaniacy Chodzież | Nordic Walking | opłacono | |||
KS VICTORIA Potęgowo | |||||||||
104 | Sosnowska Agnieszka | Przyrów | Nordic walking - 3 pula zapisów | KS VICTORIA Potęgowo | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
105 | Bielecka Zuzanna | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | KS VICTORIA Potęgowo | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
KUNDY PORTOWE | |||||||||
106 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic walking - 3 pula zapisów | KUNDY PORTOWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kalisia Nordic Team | |||||||||
107 | Kubicka Małgorzata | Brzeziny | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kalisia Nordic Team | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kalisia Nordic Team KNT | |||||||||
108 | Pasik Michał | Kalisz | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kalisia Nordic Team KNT | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
109 | Kubicki Marek | Brzeziny | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kalisia Nordic Team KNT | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kaszubi Luzino | |||||||||
110 | Rychert Anna | Gowino | Bieg - 3 pula zapisów | Kaszubi Luzino | Bieg | opłacono on-line | |||
111 | Kankowska Justyna | Luzino | Bieg - 3 pula zapisów | Kaszubi Luzino | Bieg | opłacono on-line | |||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
112 | Derus Jakub | Katowice | Nordic walking - 3 pula zapisów | Katowicki Nordic Walking | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
113 | Stefaniak Krzysztof | Sosnowiec | Nordic walking - 3 pula zapisów | Katowicki Nordic Walking | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kijkomaniacy PPL | |||||||||
114 | Wojciechowski Adam | Pleszew | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kijkomaniacy PPL | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
115 | Wojciechowska Katarzyna | Pleszew | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kijkomaniacy PPL | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kijkowe Trzemeszno | |||||||||
116 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kijkowe Trzemeszno | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
117 | Kolberg Kamila | Zieleń | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kijkowe Trzemeszno | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kijomaniacy Chodzież | |||||||||
118 | Michalak Justyna | Szamocin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kijomaniacy Chodzież | Nordic Walking | ||||
Klub Maratoński 3Braci | |||||||||
119 | Wierzba Krzysztof | Gdańsk | Bieg - 3 pula zapisów | Klub Maratoński 3Braci | Bieg | opłacono on-line | |||
Kobieta Rakieta | |||||||||
120 | Staśkiewicz Kinga | Bielawy | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kobieta Rakieta | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kontener Formy | |||||||||
121 | Błaszczak Igor | Malbork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kontener Formy | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kontener Formy/ Open Water Team Sopot | |||||||||
122 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kontener Formy/ Open Water Team Sopot | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kowale Biegają | |||||||||
123 | Kwiatkowski Kajetan | Kowale | Bieg - 3 pula zapisów | Kowale Biegają | Bieg | ||||
Kundy Portowe | |||||||||
124 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Bieg - 3 pula zapisów | Kundy Portowe | Bieg | opłacono on-line | |||
125 | Wawrzonkowska Mirosława | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Kundy Portowe | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Kundy Portowe | |||||||||
126 | Ostojska Ewa | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Kundy Portowe | Bieg | opłacono on-line | |||
LOK GROM | |||||||||
127 | Gładki Franciszek | Wrocław | Bieg - 3 pula zapisów | LOK GROM | Bieg | opłacono on-line | |||
Lesznowskie Kopytka | |||||||||
128 | Dymek Mirka | Zaborówek | Nordic walking - 3 pula zapisów | Lesznowskie Kopytka | Nordic Walking | opłacono | |||
Let’s go Podkowa Leśna | |||||||||
129 | Newen-Tarczyk Barbara | Granica | Nordic walking - 3 pula zapisów | Let’s go Podkowa Leśna | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Leśne Kije | |||||||||
130 | Góralczyk Oksana | Strzeniówka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Leśne Kije | Nordic Walking | opłacono | |||
131 | Netkowski Wojciech | Brwinow | Nordic walking - 3 pula zapisów | Leśne Kije | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
132 | Rożko Ela | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Leśne Kije | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
133 | Gwarek Anita | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Leśne Kije | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Luźne Kopytka - Positive Nordic Walking Team | |||||||||
134 | Czajka Asia | Borzęcin Duzy | Nordic walking - 3 pula zapisów | Luźne Kopytka - Positive Nordic Walking Team | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
135 | Berkowska Marzena | Zaborów | Nordic walking - 3 pula zapisów | Luźne Kopytka - Positive Nordic Walking Team | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Lębork Biegacze | |||||||||
136 | Szymański Adam | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Lębork Biegacze | Bieg | ||||
Lębork Biegacze 42,2 | |||||||||
137 | Szymański Adam | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Lębork Biegacze 42,2 | Bieg | opłacono on-line | |||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
138 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Nordic walking - 3 pula zapisów | MALINOWE GWIAZDY | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
MBC | |||||||||
139 | Bartkowiak Michał | Września | Bieg - 3 pula zapisów | MBC | Bieg | opłacono on-line | |||
Marsz po Zdrowie | |||||||||
140 | Dudek Agnieszka | Granowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Marsz po Zdrowie | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Marsz po Zdrowie / Walka Kostrzyn | |||||||||
141 | Kowalak Robert | Kostrzyn | Nordic walking - 3 pula zapisów | Marsz po Zdrowie / Walka Kostrzyn | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
142 | Cholewka Jolanta | Kostrzyn Wlkp | Nordic walking - 3 pula zapisów | Marsz po Zdrowie / Walka Kostrzyn | Nordic Walking | opłacono | |||
Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
143 | Wrosz Korneliusz | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Małe Trójmiasto Biega | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
144 | Wrosz Emilia | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Małe Trójmiasto Biega | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Młode dziki Runeda | |||||||||
145 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Młode dziki Runeda | Bieg | opłacono on-line | |||
NOA | |||||||||
146 | Jędrosek Adam | Wysoka | Bieg - 3 pula zapisów | NOA | Bieg | opłacono on-line | |||
NORDICOWE LĘBORSKIE LWY | |||||||||
147 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | NORDICOWE LĘBORSKIE LWY | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
NORDIC SPORT 2021 | |||||||||
148 | Szczudlik Małgorzata | Trzemeszno | Nordic walking - 3 pula zapisów | NORDIC SPORT 2021 | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
149 | Mądry Grzegorz | Trzemeszno | Nordic walking - 3 pula zapisów | NORDIC SPORT 2021 | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | |||||||||
150 | PIETRZYK JAROSŁAW | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
NORDIC TEAM OBORNIKI | |||||||||
151 | Kontowska Izabella | Oborniki | Nordic walking - 3 pula zapisów | NORDIC TEAM OBORNIKI | Nordic Walking | ||||
NORDSTEP Ustka | |||||||||
152 | Macuło Ola | Słupsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | NORDSTEP Ustka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
153 | Nikodemska Joasia | USTKA | Nordic walking - 3 pula zapisów | NORDSTEP Ustka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
154 | Rajewski Sebastian | Piła | Nordic walking - 3 pula zapisów | NW CZŁAPSKI TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
155 | Połubiak Paweł | Siecino | Nordic walking - 3 pula zapisów | NW CZŁAPSKI TEAM | Nordic Walking | ||||
156 | Sędek Agata | Sojkówek 5 | Nordic walking - 3 pula zapisów | NW CZŁAPSKI TEAM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
NW FAMILY TEAM PŁOCK | |||||||||
157 | Noskiewicz Dorota | Płock | Nordic walking - 3 pula zapisów | NW FAMILY TEAM PŁOCK | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
158 | Burna Iweta | Płock | Nordic walking - 3 pula zapisów | NW FAMILY TEAM PŁOCK | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Na przypale albo wcale!!! | |||||||||
159 | Komar Tomasz | Lubiszewo | Bieg - 3 pula zapisów | Na przypale albo wcale!!! | Bieg | opłacono on-line | |||
NoWi Siedlce | |||||||||
160 | Bersztolc Agnieszka | Sutno | Nordic walking - 3 pula zapisów | NoWi Siedlce | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
161 | Wysocka Magdalena | Skórzec | Nordic walking - 3 pula zapisów | NoWi Siedlce | Nordic Walking | opłacono | |||
162 | Wysocki Andrzej | Skórzec | Nordic walking - 3 pula zapisów | NoWi Siedlce | Nordic Walking | opłacono | |||
163 | Borkowski Leszek | Grabianów | Nordic walking - 3 pula zapisów | NoWi Siedlce | Nordic Walking | opłacono | |||
NordicTeam Częstochowa | |||||||||
164 | Fatalska Monika | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | NordicTeam Częstochowa | Nordic Walking | ||||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
165 | Juszczyk Olga | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono | |||
166 | Szczęśniak Zbigniew | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono | |||
167 | Krysta Renata | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono | |||
168 | Mika Kamila | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
169 | Duda Magdalena | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | ||||
170 | Pinis Agnieszka | Blachownia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
171 | Radziejowski Bogusław | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
172 | Rajek Tomasz | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
173 | Rajek Magdalena | Częstochwa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Nordic Team Częstochowa | |||||||||
174 | Pasikowska Mariola | Żarki | Bieg - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Bieg | opłacono on-line | |||
175 | Niedźwiecka MAŁGORZTA | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Friends | |||||||||
176 | Bielecka Magdalena | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking Friends | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Malbork | |||||||||
177 | Kasprzyk Sylwia | MALBORK | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking Malbork | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
178 | Kruszewski Piotr | Malbork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking Malbork | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
179 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking Malbork | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
180 | Jankowska Beata | Pasłęk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking Pasłęk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Turystycznie | |||||||||
181 | Jankowski Marcin | Elbląg | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking Turystycznie | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
PGB sportowa paczka | |||||||||
182 | Halmann Mirek | Wejherowo | Bieg - 3 pula zapisów | PGB sportowa paczka | Bieg | ||||
Pimpka biega | |||||||||
183 | Kaminska Paulina | Koscielisko | Bieg - 3 pula zapisów | Pimpka biega | Bieg | ||||
Podgórz Toruń | |||||||||
184 | Ratowski Marek | Toruń | Bieg - 3 pula zapisów | Podgórz Toruń | Bieg | opłacono on-line | |||
Polipack GWE Team | |||||||||
185 | Piątek Dariusz | Gniewino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack GWE Team | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
186 | Reseman Sylwia | Żukowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack GWE Team | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
PolipackTeamGWE | |||||||||
187 | Pierzchała Marek | Luzino | Nordic walking - 3 pula zapisów | PolipackTeamGWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Polipack Team GWE | |||||||||
188 | Beczek Magdalena | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
189 | Rakowiecki Zbigniew | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
190 | Marczyński Adam | Gościcino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono | |||
191 | Marczyńska Marta | Gościcino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono | |||
192 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono | |||
193 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | ||||
194 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono | |||
195 | Wojciechowska Elżbieta | Pakość | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono | |||
196 | Ponka RAdoslaw | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
197 | Marczyński Franciszek | Gościcino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
198 | Rutz Justyna | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
199 | Kwidzińska Emilia | Luzino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
200 | Jankiewicz Maciej | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Bieg | opłacono on-line | |||
201 | Różański Rafał | Juszkowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
202 | Wodziński Tomasz | Bolszewo | Bieg - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Bieg | opłacono on-line | |||
203 | Spychała Lesław | Gościcino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
204 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono | |||
205 | Ponka Barbara | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
206 | Kwidzińska Dorota | Luzino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
207 | Spychała Marzena | Gościcino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
208 | Główczewska Karolina | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
209 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
210 | Mielecka Agnieszka | GĄSAWA | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
211 | WAWRZYNIAK Anna | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
212 | Zbrozek Wiesław | Skierniewice | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
213 | Barzowska Monika | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono | |||
Polipack Team GWE | |||||||||
214 | BREWCZYŃSKI MARCIN | ŁYSE | Nordic walking - 3 pula zapisów | Polipack Team GWE | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
RUNEDA | |||||||||
215 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | Bieg - 3 pula zapisów | RUNEDA | Bieg | opłacono on-line | |||
RUSZ DUPĘ | |||||||||
216 | Strzemieczny Piotr | Józefosław | Nordic walking - 3 pula zapisów | RUSZ DUPĘ | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Runeda | |||||||||
217 | Bereżański Bartłomiej | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda | Bieg | opłacono | |||
218 | Komorkiewicz Karol | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda | Bieg | ||||
Runeda | |||||||||
219 | Zimoń Magdalena | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda | Bieg | opłacono on-line | |||
Runeda / RunnerFromReda | |||||||||
220 | Pusdrowska Agnieszka | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda / RunnerFromReda | Bieg | opłacono on-line | |||
221 | Pusdrowski Michał | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda / RunnerFromReda | Bieg | opłacono on-line | |||
Runeda/finastra | |||||||||
222 | HINC Natalia | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Runeda/finastra | Bieg | opłacono on-line | |||
Rusz Dupę Grażyna | |||||||||
223 | Małyszka Joanna | Śrem | Nordic walking - 3 pula zapisów | Rusz Dupę Grażyna | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
224 | Ciszewska Katarzyna | Śrem | Nordic walking - 3 pula zapisów | Rusz Dupę Grażyna | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
STADION ŚLĄSKI NW | |||||||||
225 | Raczyńska Aleksandra | Chorzów | Nordic walking - 3 pula zapisów | STADION ŚLĄSKI NW | Nordic Walking | opłacono | |||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
226 | Grube Bartosz | Gdynia | Bieg - 3 pula zapisów | SUT - Straszyn Ultra Team | Bieg | opłacono on-line | |||
Saint Gobain Squad | |||||||||
227 | Giemza Tomasz | Żary | Nordic walking - 3 pula zapisów | Saint Gobain Squad | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Speedbar | |||||||||
228 | Kowacz Agata | Wałbrzych | Bieg - 3 pula zapisów | Speedbar | Bieg | opłacono on-line | |||
Speedbar | |||||||||
229 | Bibko Martin | Kosice Słowacja | Bieg - 3 pula zapisów | Speedbar | Bieg | opłacono on-line | |||
Stare Babice Nordic Walking | |||||||||
230 | dyszkowska danuta | zielonki | Nordic walking - 3 pula zapisów | Stare Babice Nordic Walking | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
231 | Opaliński Janusz | Wyględy, pow. warszawski zachodni | Nordic walking - 3 pula zapisów | Stare Babice Nordic Walking | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
232 | Mikołajczyk Agnieszka | Zielonki Parcela | Nordic walking - 3 pula zapisów | Stare Babice Nordic Walking | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
233 | Stanicka Agnieszka | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Stare Babice Nordic Walking | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
234 | Leśniewski Marcin | Babice Nowe | Nordic walking - 3 pula zapisów | Stare Babice Nordic Walking | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |||||||||
235 | Łapigrowski Jan | Cewice | Bieg - 3 pula zapisów | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | Bieg | opłacono on-line | |||
Szalone wilczyce | |||||||||
236 | Górska Agnieszka | Szczecin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Szalone wilczyce | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Słoneczne Babeczki | |||||||||
237 | wolniak elzbieta | szczecin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Słoneczne Babeczki | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
TRITON KONIN | |||||||||
238 | Przyczyna Darek Przyczyna | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | TRITON KONIN | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
TRITON Konin | |||||||||
239 | Kubiak Ola | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | TRITON Konin | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
240 | Orzechowski Mariusz | Sławoszewek | Nordic walking - 3 pula zapisów | TRITON Konin | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
241 | Sroczyńska Ewa | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | TRITON Konin | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
242 | Górniak Cezary | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | TRITON Konin | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
243 | Kurzawiński Marcin | Węglew | Nordic walking - 3 pula zapisów | TRITON Konin | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
244 | Lewandowska Aneta | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | TRITON Konin | Nordic Walking | ||||
245 | Rusin Piotr Jan | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | TRITON Konin | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
246 | Sroczyńska Dorota | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | TRITON Konin | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
247 | Sypniewski Szymon | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | TRITON Konin | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
TUPTUś Otwock | |||||||||
248 | Siwek Ewa | Otwock | Nordic walking - 3 pula zapisów | TUPTUś Otwock | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
249 | Celiński Tomasz | Otwock | Nordic walking - 3 pula zapisów | TUPTUś Otwock | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Taka RYBA | |||||||||
250 | Dąbkowska Zuzanna | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Taka RYBA | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
251 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Taka RYBA | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Talk & Walk | |||||||||
252 | Świerz-Jędrosek Alicja Świerz-Jędrosek | Wysoka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Talk & Walk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Team OSAS | |||||||||
253 | Kotlarek Piotr | Poznań | Bieg - 3 pula zapisów | Team OSAS | Bieg | opłacono on-line | |||
Team Osas | |||||||||
254 | Michalak Alicja | Inowrocław | Bieg - 3 pula zapisów | Team Osas | Bieg | opłacono on-line | |||
255 | Meszkes Darya | Manchester | Bieg - 3 pula zapisów | Team Osas | Bieg | opłacono on-line | |||
256 | Jędrzejczyk Martyna | Brzeg | Bieg - 3 pula zapisów | Team Osas | Bieg | opłacono on-line | |||
257 | Michalak Mateusz | Inowrocław | Bieg - 3 pula zapisów | Team Osas | Bieg | opłacono on-line | |||
258 | Majewski Krzysztof | Brzeg | Bieg - 3 pula zapisów | Team Osas | Bieg | opłacono on-line | |||
Team ZabieganeDni | |||||||||
259 | Kmera Rafał | Gdańsk | Bieg - 3 pula zapisów | Team ZabieganeDni | Bieg | opłacono on-line | |||
Team Zwae Kębłowo | |||||||||
260 | Karczewski Damian | Kębłowo Nowowiejskie | Bieg - 3 pula zapisów | Team Zwae Kębłowo | Bieg | opłacono | |||
261 | Ciesiulski Marek | Kębłowo Nowowiejskie | Bieg - 3 pula zapisów | Team Zwae Kębłowo | Bieg | opłacono | |||
TheMostBeautifulTeam | |||||||||
262 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Nordic walking - 3 pula zapisów | TheMostBeautifulTeam | Nordic Walking | opłacono | |||
Toruń Nordic Team | |||||||||
263 | Lassota Tomasz | Toruń | Nordic walking - 3 pula zapisów | Toruń Nordic Team | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Triathlon Training Center | |||||||||
264 | Mika Dariusz | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Triathlon Training Center | Bieg | opłacono on-line | |||
VIKING Nordic Team Częstochowa | |||||||||
265 | Gawor Renata | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | VIKING Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Viking Nordic Team Częstochowa | |||||||||
266 | Jurczyńska Bożena | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Viking Nordic Team Częstochowa | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
WATERM | |||||||||
267 | Wiertel Artur | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | WATERM | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Wrocławskie Stowarzyszenie NW | |||||||||
268 | Polańska Agnieszka | Wrocław | Nordic walking - 3 pula zapisów | Wrocławskie Stowarzyszenie NW | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking | |||||||||
269 | Jaruga Beata | Oława | Nordic walking - 3 pula zapisów | Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking | Nordic Walking | opłacono | |||
Wrocławskie stowarzyszenie nordic walking | |||||||||
270 | Bochniarz Anna | Jelenia Góra | Nordic walking - 3 pula zapisów | Wrocławskie stowarzyszenie nordic walking | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Wymiatacze | |||||||||
271 | Kowalska Iwona | Mosty | Bieg - 3 pula zapisów | Wymiatacze | Bieg | ||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
272 | Preś Agnieszka | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
273 | Malesińska Elżbieta | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
274 | Cempa Wojciech | Kielno | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
275 | Cempa Kamila | Kielno | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
276 | Wons Małgorzata | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
277 | Jabłońska Anna | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
278 | Nacewicz Ewa | GDYNIA | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
279 | Kort Monika | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono | |||
280 | Dąbrowska-Rochna Celina | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
281 | Biliniewicz Dorota | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
282 | Rochna Piotr | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
283 | Żygenda Robert | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
284 | Żygenda Anna | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
285 | Zawadzka Magdalena | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
286 | Grzenkowicz Małgorzata | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
287 | Nawrocki Grzegorz | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
288 | Nawrocka Ewelina | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
289 | Małyszczycka Patrycja | Bojano | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
290 | Rejmak Marek | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
291 | Ostrowska-Janczak Elzbieta | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
292 | kniga Zbigniew | gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
293 | Buczkowska Wiesława | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
294 | Tarnogrodzka Beata | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
295 | Sorn Łukasz | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
296 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
297 | Woźniak Hanna | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
298 | Neumann Jarosław | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
299 | Szczepkowska Beata | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
300 | Grobelniak Hanna | Żukowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
301 | Neumann Kamila | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
302 | Deutschmann Katarzyna | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
303 | Treppner Jan | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
304 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
305 | Selib Izabela | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
306 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | WłóczyKije Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||||||
307 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Nordic walking - 3 pula zapisów | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
308 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | Nordic walking - 3 pula zapisów | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Zielone Groszki Poznań | |||||||||
309 | Postek Danuta | Poznań | Nordic walking - 3 pula zapisów | Zielone Groszki Poznań | Nordic Walking | ||||
310 | Owczarek Henryka | Poznań | Nordic walking - 3 pula zapisów | Zielone Groszki Poznań | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
311 | Tomczyk Edward | Poznań | Nordic walking - 3 pula zapisów | Zielone Groszki Poznań | Nordic Walking | opłacono on-line | |||
Zwik Myszków Myszków Biega | |||||||||
312 | Fajer Marek | Myszków | Bieg - 3 pula zapisów | Zwik Myszków Myszków Biega | Bieg | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
313 | Kaczmarkowski Rafał | Skrzeszew | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
314 | Pałkiewicz Iwona | Pruszków | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
315 | Kowalewska Marzena | Cząstków Polski | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
316 | Waloch Monika | Choczewo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
317 | Ceynowa Arkadiusz | Choczewko | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | |||||
318 | PUZIA MARLENA | SIEDLCE | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
319 | Kolomycki Jan | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono | ||||
320 | Musiał Marta | Gdynia | Bieg - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono | ||||
321 | Karczyńska Joanna | Oleśnica | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | |||||
322 | Marcinkowski-Okrój Piotr | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | |||||
323 | NERC DOROTA | RUMIA | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
324 | Garsztka Dominik | Gdańsk | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
325 | Stojaczyk Marek | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
326 | Stojaczyk Ewa | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
327 | Kusa Katarzyna | Płock | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
328 | Wiercigroch Stanislaw | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
329 | Soczawa Anna | Sosnowiec | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | |||||
330 | Kowzan Bożena | Milików | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
331 | Prokop Iwona | Zaborów | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
332 | Olejnik Przemek | Szczecin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
333 | Nowosadzka Urszula | Latchorzew | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
334 | Guźla Bartłomiej | Lublin | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
335 | Ciepiela Wiesław | Gorzów | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
336 | Stanuch Victoria | Sasino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
337 | Gogola Dariusz | Nowy Dwór Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
338 | Knop Agnieszka | Katowice | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
339 | Czyżewska Agnieszka | Częstochowa | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | |||||
340 | Fajer Przemysław | Tychy | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
341 | Ciuła Anna | Tychy | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
342 | Kamiński Paweł | Elbląg | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
343 | Chyła Tomasz | Gdynia | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
344 | Wojtkiewicz Jarosław | Podkowa Leśna | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | |||||
345 | Węska Paulina | Sasino | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
346 | Pacyga-Grajewska Joanna | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
347 | KRUK MAŁGORZATA | GDAŃSK | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
348 | Rutkowski Grzegorz | Gdansk | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
349 | Dawidowska Magdalena | Bolesławice | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
350 | Więczkowski Wojciech | Warszawa | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
351 | Mogielnicki Robert Mogielnicki | Lubichowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | |||||
352 | Wojciechowski Sławomir | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
353 | Wiercigroch Katarzyna | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
354 | Sękiewicz Janusz | Częstochowa | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
355 | Łaszcz Ewa | Pila | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
356 | Koszlaga Beata | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
357 | Smagowski Wojtek | Rąbino | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
358 | Felcyn Paweł | Gorzyce | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
359 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
360 | Kabała Iwona | SOSNOWIEC | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
361 | WIĘCEK Anna | Wroław | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
362 | Pałka Grzegorz | Tulce | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
363 | Felcyn Anna | Gorzyce | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
364 | Kuciński Michał | Łódź | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
365 | kaczmarek zofia | szczutki | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
366 | Łaszcz Wojciech | Pila | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
367 | Klassa Norbert | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
368 | Wójcik Krzysztof | Gaj | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
369 | Plichta Jaroslaw | Miloszew | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
370 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
371 | Seifert Sylwia | Poznań | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
372 | Rekowska-Klassa Elżbieta | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
373 | Kabała Tomasz | SOSNOWIEC | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
374 | Pankowski Marek | Wałbrzych | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
375 | kaczmarek jarek | szczutki | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
376 | Wójcik Krystyna | Gaj | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
377 | Żurawik Marcin | Koło | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
378 | Zawadzka Monika | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
379 | Kras Katarzyna Kras | Będzin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
380 | Masiakowska Julia | Szubin | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
381 | Turczyk Jerzy | Skórzewo | Bieg - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
382 | Olejnik Marzena | Szczecin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
383 | Kemnitz Agnieszka | Nowa Wieś Notecka | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
384 | Józefaciuk Marcin | Łódź | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono | ||||
385 | Hałas Ewa | Kcynia | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
386 | Szewczyk Andrzej Szewczyk | Wrzosowa | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
387 | Stefański Nikodem | Sasino | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
388 | Kotkowska Izabela | Sasino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
389 | Kaczmarek Elżbieta | Stare Miasto | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
390 | Rybakowska Aleksandra | GNIEWINO | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
391 | Olejnik Marzena | Szczecin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | |||||
392 | Krauze Jolanta | Malbork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
393 | Albecka Hania | gościcino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
394 | Syrek Marta | Ostrów Mazowiecka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
395 | dymowicz piotr | Sasino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
396 | Niedbała Grażyna | Czymanowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
397 | Krzyżanowska Anna | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono | ||||
398 | Pawowska Karolina | Srem | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
399 | Chojnacka Alina | Połchowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
400 | ratka michał | piła | Nordic walking - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
401 | mielcarek Izabela mielcarek | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | |||||
402 | Bratko Anna | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
403 | Rzezak Aleksandra | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
404 | Chojnacki Mariusz | połchowo | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
405 | Piątek Magdalena | Śrem | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
406 | Kowalak-Nowak Anna | Śrem | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
407 | Albecka KLAUDIA | Goscicino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
408 | Jurczak-Toczko Anna | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
409 | Dudek Tomasz | Lublin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
410 | PAPRTONA Agnieszka | Częstochowa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
411 | Syrek Ewa | Ostrów Mazowiecka | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
412 | Kankowski Paweł | Luzino | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
413 | Dymowicz Tomasz | Sasino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
414 | Mleczek Roman | Szczecin | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
415 | Kujawa Tomek | Konin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | |||||
416 | Kowalski Marek | Strzebiń | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
417 | Bugajska Aneta | Poznań | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
418 | Pieper Daniel | Kąpino | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
419 | Marchewka Andrzej | Preczów | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
420 | Olejko Radosław | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
421 | Koniak Izabella | Śrem | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
422 | Rajewska Beata | Piła | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
423 | Chojnacka Magdalena | ŁÓDŹ | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
424 | Krzykowska Aldona | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
425 | Żurawik Maria | Kłodawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
426 | Westfal Malwina | Sasino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
427 | wojtaszek malgorzata | koło | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
428 | Kost Jacek | Świebodzice | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
429 | Szwaba Marcin | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
430 | Tywoniuk Iwona | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
431 | Matuszak Grzesiek | Grabek 19 | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
432 | Jeziorek Agnieszka | Babinek | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
433 | Klecz Marcin | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
434 | Ścibut Ania | Pabianice | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
435 | zielonka adam | gdynia | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
436 | Kost Malgorzata | Świebodzice | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
437 | Żółtowska Klaudia | Wejherowo | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
438 | Dymowicz Monika | Sasino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
439 | Sokołowska Grażyna | Józefów | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
440 | Grodzki Ignacy | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
441 | Olech Anna | Gdansk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
442 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
443 | Dudek Barbara | Lublin | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
444 | Halik Rafał | Kraków | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
445 | Sikorska Agata | Sławsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
446 | Łopieńska Magdalena | Warszawa | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
447 | Olech Marcin | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
448 | KWIATKOWSKA ALICJA | GDAŃSK | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | |||||
449 | Konkol Andrzej | Goscicino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
450 | Banasiak Damian | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | |||||
451 | Głuchaczka Justyna | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
452 | Halik Robert | Kraków | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
453 | Ignaszak Marzena | Turek | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
454 | Sułek Karolina | Rumia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
455 | Piłat Joanna | Kluczbork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
456 | Hrycyk-Wrońska Martyna | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
457 | Kowalczyk Gertruda | Luzino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
458 | Jopkiewicz Krzysztof | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
459 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
460 | Nowatkowska Emilia | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
461 | Smyk Agnieszka | Gdańsk | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
462 | Olszański Maciej | Poznań | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
463 | Bartkowiak Agata | Gdynia | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
464 | Gajowska Kasia | Luzino | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | |||||
465 | Małszycka barbara | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
466 | Lipińska Urszula | Dęblin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
467 | Łopaciuk Paweł | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
468 | Hrycyk Izabela | Lębork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
469 | Skrzypik Renata | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
470 | Soroka-Mituła Grażyna | Szczecin | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
471 | GAJEWSKA DANUTA | Łeba | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
472 | Ceynowa Marta | Choczewko | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
473 | Smyk Kamil | Gdańsk | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
474 | Penk Dominik | Lębork | Bieg - 3 pula zapisów | Bieg | opłacono on-line | ||||
475 | Szczodrowski Krzysztof | Gdańsk | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
476 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Nordic walking - 3 pula zapisów | Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
pozytywnie_rozbiegana | |||||||||
477 | Albigowska Magdalena | Łódź | Bieg - 3 pula zapisów | pozytywnie_rozbiegana | Bieg | opłacono on-line | |||
załoga buldoga | |||||||||
478 | Lebiedzińska Angelika | Reda | Bieg - 3 pula zapisów | załoga buldoga | Bieg | opłacono on-line | |||
Świadomi Siedlce | |||||||||
479 | Rejowska Agnieszka | Sokołów Podl. | Nordic walking - 3 pula zapisów | Świadomi Siedlce | Nordic Walking | opłacono | |||
480 | Słowińska Alicja | Siedlce | Nordic walking - 3 pula zapisów | Świadomi Siedlce | Nordic Walking | opłacono | |||
481 | Frąckowiak Krzysztof | Siedlce | Nordic walking - 3 pula zapisów | Świadomi Siedlce | Nordic Walking | opłacono | |||
Żądło Nordic Walking Kluczbork | |||||||||
482 | Bar Patrycja | Kluczbork | Nordic walking - 3 pula zapisów | Żądło Nordic Walking Kluczbork | Nordic Walking | opłacono on-line |
Wyświetleń: 31567