Nordic walking Bieg

Nordic walking

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans (w km) Czas netto
1 9 PIETRZYK JAROSŁAW M 1 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 159.2 23:48:21.97
2 1 MIELECKA AGNIESZKA K 1 GĄSAWA POLIPACK TEAM GWE 159.2 23:55:36.45
3 7 KOŁODZIEJ JOANNA K 2 RUDA ŚLĄSKA MALINOWE GWIAZDY 154.2 23:20:37.31
4 8 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 2 GDAŃSK POLIPACK TEAM GWE 149.2 23:32:57.64
5 10 RESEMAN SYLWIA K 3 ŻUKOWO POLIPACK TEAM GWE 149.2 23:33:57.62
6 49 PASIK MICHAŁ M 3 KALISZ KALISIA NORDIC TEAM KNT 144.2 23:23:07.34
7 33 RÓŻAŃSKI RAFAŁ M 4 JUSZKOWO POLIPACK TEAM GWE 144.2 23:49:49.42
8 129 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF M 5 SIEDLCE ŚWIADOMI SIEDLCE 139.2 22:34:39.88
9 15 PRUSINOWSKA EDYTA K 4 CZERWONE GANG ULTRASÓW 131.7 23:38:29.41
10 88 BIELECKA ZUZANNA K 5 WARSZAWA KS VICTORIA POTĘGOWO 129.2 22:29:41.68
11 40 KOWALAK ROBERT M 6 KOSTRZYN MARSZ PO ZDROWIE / WALKA KOSTRZYN 129.2 23:37:44.18
12 23 SPYCHAŁA MARZENA K 6 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 124.2 23:49:15.79
13 447 PRZYBYLSKI CHRYSTIAN M 7 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 119.2 21:03:40.09
14 41 SPYCHAŁA LESŁAW M 8 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 119.2 23:01:28.44
15 313 ŚWIDEREK MARCIN M 9 SKIERNIEWICE ESJA TEAM 119.2 23:48:38.02
16 24 ŻYGENDA ROBERT M 10 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 114.2 22:23:52.94
17 17 CELIŃSKI TOMASZ M 11 OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK 114.2 22:50:50.95
18 31 SADOWSKI TOMASZ M 12 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 114.2 22:53:01.24
19 11 LAJTER JERZY M 13 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA 114.2 23:22:41.02
20 128 FLISEK BLANKA K 7 KRAKÓW 109.2 21:41:07.13
21 86 BERKOWSKA MARZENA K 8 ZABORÓW LUŹNE KOPYTKA/LESZNOWSKIE KOPYTKA 109.2 22:56:08.81
22 58 BECZEK MAGDALENA K 9 GDAŃSK POLIPACK TEAM GWE 109.2 23:32:40.52
23 271 PYREK KRZYSZTOF M 14 WAŁCZ 1 RBLOG 104.2 17:10:17.68
24 29 BŁĄDEK RAFAŁ M 15 NOWA WIEŚ MALBORSKA NORDIC WALKING MALBORK 104.2 17:59:51.63
25 73 SMARSZCZ WIESŁAW M 16 LĘBORK NORDICOWE LĘBORSKIE LWY 104.2 18:06:26.68
26 36 STEFANIAK KRZYSZTOF M 17 SOSNOWIEC KATOWICKI NORDIC WALKING 104.2 18:27:50.87
27 266 POŁUBIAK PAWEŁ M 18 SIECINO NW CZŁAPSKI TEAM 104.2 18:51:19.54
28 82 BANASZKIEWICZ MACIEJ M 19 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 104.2 19:21:58.02
29 225 MARCZYŃSKI ADAM M 20 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 104.2 19:42:02.63
30 135 GAWOR RENATA K 10 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 104.2 19:42:50.48
31 20 RAJEK MAGDALENA K 11 CZĘSTOCHWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 104.2 19:43:07.67
32 19 PINIS AGNIESZKA K 12 BLACHOWNIA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 104.2 19:43:10.47
33 54 GAJEWSKA DANUTA K 13 ŁEBA 104.2 19:46:02.22
34 52 SZCZUDLIK MAŁGORZATA K 14 TRZEMESZNO NORDIC SPORT 2021 104.2 19:48:57.83
35 3 KOLMETZ KATARZYNA K 15 SASINO POLIPACK TEAM GWE 104.2 19:54:50.63
36 63 KOST MALGORZATA K 16 ŚWIEBODZICE 104.2 19:58:40.63
37 64 KOST JACEK M 21 ŚWIEBODZICE 104.2 19:58:41.17
38 44 HRYCYK IZABELA K 17 LĘBORK 104.2 20:08:09.97
39 39 HRYCYK KRZYSZTOF M 22 LĘBORK 104.2 20:08:11.06
40 114 DERUS JAKUB M 23 KATOWICE KATOWICKI NORDIC WALKING 104.2 20:11:25.24
41 131 GABRYSZAK MAGDALENA K 18 ROGOWO FUNDACJA SODA 104.2 20:12:07.20
42 233 MITRUS SYLWIA K 19 SUCHY DWÓR ESJA TEAM 104.2 20:24:19.68
43 108 CYROCKA AGNIESZKA K 20 GDAŃSK ESJA TEAM 104.2 20:24:24.51
44 262 PIŁAT JOANNA K 21 KLUCZBORK 104.2 20:27:48.84
45 16 KOWALSKI MAREK M 24 STRZEBIŃ 104.2 20:35:10.50
46 48 MĄDRY GRZEGORZ M 25 TRZEMESZNO NORDIC SPORT 2021 104.2 20:37:22.27
47 192 KOSAKOWSKI MARIUSZ M 26 KATOWICE GISZOWIEC CHODZI RAZEM 104.2 20:56:39.21
48 61 HRYNDIO JERZY M 27 KATOWICE GISZOWIEC CHODZI RAZEM 104.2 20:56:44.07
49 75 SYREK EWA K 22 OSTRÓW MAZOWIECKA 104.2 21:07:23.81
50 346 ZDROJEWSKA DOROTA K 23 LĘBORK STOWARZYSZENIE MORS TEAM LĘBORK 104.2 21:09:45.11
51 451 JAŹWIEC ADAM M 28 LĘBORK 104.2 21:09:54.88
52 187 KOLBERG KAMILA K 24 ZIELEŃ KIJKOWE TRZEMESZNO 104.2 21:27:51.77
53 178 KĘDZIERSKA AGNIESZKA K 25 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 104.2 21:27:54.21
54 60 DYMOWICZ TOMASZ M 29 SASINO 104.2 21:29:41.82
55 162 JURCZAK-TOCZKO ANNA K 26 WARSZAWA 104.2 21:39:02.39
56 223 MARCHEWKA ANDRZEJ M 30 PRECZÓW 104.2 21:40:36.97
57 330 WOJCIECHOWSKA KATARZYNA K 27 PLESZEW KIJKOMANIACY PPL 104.2 21:53:17.09
58 53 FARON MONIKA K 28 GDYNIA ESJA TEAM 104.2 21:57:50.71
59 2 OLEJKO RADOSŁAW M 31 GDAŃSK POLIPACK TEAM GWE 104.2 22:05:31.57
60 448 STEFAŃSKA JOLANTA K 29 104.2 22:15:54.91
61 252 PADOWICZ ANNA K 30 WARSZAWA ESJA TEAM 104.2 22:32:58.00
62 200 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA K 31 WARSZAWA ESJA TEAM 104.2 22:33:26.52
63 193 KOSZLAGA BEATA K 32 WARSZAWA 104.2 22:37:39.95
64 344 ZAWADZKA MAGDALENA K 33 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 104.2 22:37:43.55
65 102 CHOJNACKA MAGDALENA K 34 ŁÓDŹ 104.2 22:43:32.21
66 130 FUDALA MARTA K 35 USTKA SFORA BMK 104.2 22:51:22.73
67 157 JARUGA BEATA K 36 OŁAWA WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING 104.2 23:29:41.39
68 276 REJOWSKA AGNIESZKA K 37 SOKOŁÓW PODL. ŚWIADOMI SIEDLCE 104.2 23:57:53.13
69 99 CEMPA WOJCIECH M 32 KIELNO WŁÓCZYKIJE GDYNIA 101.7 19:08:41.41
70 287 SĘDEK AGATA K 38 SOJKÓWEK 5 NW CZŁAPSKI TEAM 101.7 21:42:56.89
71 151 IGNASZAK MARZENA K 39 TUREK TRITON KONIN 101.7 22:48:51.90
72 166 KABAŁA IWONA K 40 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 101.7 22:51:36.05
73 167 KABAŁA TOMASZ M 33 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 101.7 22:51:36.65
74 333 WOJDAT KATARZYNA K 41 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 101.7 23:01:01.51
75 267 POPCZYK EWA K 42 BĘDZIN-GRODZIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 101.7 23:01:10.67
76 198 KOWALEWSKA MARZENA K 43 CZĄSTKÓW POLSKI LUŹNE KOPYTKA/LESZNOWSKIE KOPYTKA 101.7 23:34:58.64
77 139 GOGOLA DARIUSZ M 34 NOWY DWÓR GDAŃSK 101.7 23:36:06.15
78 255 PANKOWSKI MAREK M 35 WAŁBRZYCH 99.2 19:02:26.45
79 97 BUGAJSKA ANETA K 44 POZNAŃ 99.2 19:08:45.73
80 281 RUSIN PIOTR JAN M 36 KONIN TRITON KONIN 99.2 20:50:36.81
81 127 FELCYN PAWEŁ M 37 GORZYCE 99.2 21:18:33.66
82 409 FELCYN ANNA K 45 GORZYCE 99.2 21:18:34.11
83 170 KACZMARKOWSKI RAFAŁ M 38 SKRZESZEW LUŹNE KOPYTKA/LESZNOWSKIE KOPYTKA 99.2 22:53:12.23
84 335 WOŁK BEATA K 46 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 99.2 23:39:00.99
85 120 DREWA MARIAN M 39 GOŚCICINO 94.2 17:11:57.48
86 25 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 47 KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 94.2 17:31:11.26
87 185 KNAP JOLA K 48 PRUSZKÓW ESJA TEAM 94.2 18:14:30.61
88 59 DYMOWICZ MONIKA K 49 SASINO 94.2 18:39:15.97
89 331 WOJCIECHOWSKI ADAM M 40 PLESZEW KIJKOMANIACY PPL 94.2 19:41:51.62
90 62 KACZMAREK JAREK M 41 SZCZUTKI 94.2 21:34:29.72
91 327 WIĘCEK ANNA K 50 WROŁAW 89.2 15:53:48.57
92 180 KIT DAWID M 42 GDAŃSK ESJA TEAM 89.2 18:34:06.98
93 210 KWIDZIŃSKA DOROTA K 51 LUZINO POLIPACK TEAM GWE 89.2 18:51:28.51
94 100 CEYNOWA MARTA K 52 CHOCZEWKO 89.2 20:06:01.92
95 273 RACZYŃSKA ALEKSANDRA K 53 CHORZÓW STADION ŚLĄSKI NW 89.2 21:04:45.45
96 87 BERSZTOLC AGNIESZKA K 54 SUTNO NOWI SIEDLCE 89.2 21:55:28.87
97 222 MANTHEY MARCIN M 43 GDAŃSK ESJA TEAM 84.2 17:46:11.59
98 322 WIELĄDEK ANNA K 55 WARSZAWA ESJA TEAM 84.2 18:39:12.01
99 314 TOMCZYK EDWARD M 44 POZNAŃ ZIELONE GROSZKI POZNAŃ 84.2 18:45:19.87
100 239 NIEDŹWIECKA MAŁGORZTA K 56 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 84.2 19:19:12.50
101 246 ORZECHOWSKI MARIUSZ M 45 SŁAWOSZEWEK TRITON KONIN 84.2 20:30:41.26
102 94 BRATKO ANNA K 57 GDAŃSK 84.2 20:37:55.71
103 103 CHOLEWKA JOLANTA K 58 KOSTRZYN WLKP MARSZ PO ZDROWIE / WALKA KOSTRZYN 84.2 20:39:47.49
104 323 WIERCIGROCH KATARZYNA K 59 GDAŃSK 84.2 20:58:30.24
105 194 KOTKOWSKA IZABELA K 60 SASINO 81.7 20:36:18.47
106 160 JOLANTA MADEJ K 61 GDYNIA ESJA TEAM 79.2 16:17:33.53
107 380 JEZIOREK AGNIESZKA K 62 BABINEK 79.2 17:48:47.89
108 163 JURCZYŃSKA BOŻENA K 63 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 79.2 18:01:51.15
109 340 WYSOCKI ANDRZEJ M 46 SKÓRZEC NOWI SIEDLCE 79.2 18:07:14.78
110 251 PACYGA-GRAJEWSKA JOANNA K 64 GDAŃSK 79.2 18:08:52.25
111 203 KRUK MAŁGORZATA K 65 GDAŃSK 79.2 18:08:53.03
112 224 MARCZYŃSKA MARTA K 66 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 79.2 18:19:24.93
113 286 SELIB IZABELA K 67 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 79.2 18:33:53.50
114 357 DEUTSCHMANN KATARZYNA K 68 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 79.2 18:34:10.94
115 433 OSTROWSKA-JANCZAK ELZBIETA K 69 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 79.2 18:34:13.98
116 144 GROBELNIAK RAFAŁ M 47 ŻUKOWO WŁÓCZYKIJE GDYNIA 79.2 18:56:11.46
117 431 MIKA KAMILA K 70 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 79.2 19:19:02.55
118 308 SZECHNIUK DARIA K 71 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 79.2 19:19:03.25
119 165 JUSZCZYK OLGA K 72 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 79.2 19:19:06.29
120 109 CYROCKI KRYSTIAN M 48 GDAŃSK ESJA TEAM 79.2 20:03:16.36
121 110 CYROCKI RAFAŁ M 49 SUCHY DWÓR ESJA TEAM 79.2 20:03:29.10
122 349 ŻURAWIK MARIA K 73 KŁODAWA 79.2 20:41:48.11
123 228 MATUKIN-PAKUSZYNSKA ANNA K 74 OPOLE NW SUCHY BÓR 75 17:24:10.43
124 345 ZBROZEK WIESŁAW M 50 SKIERNIEWICE POLIPACK TEAM GWE 74.2 12:34:00.43
125 243 OLEJNIK PRZEMEK M 51 SZCZECIN 74.2 13:08:01.72
126 205 KUCIŃSKI MICHAŁ M 52 ŁÓDŹ 74.2 14:14:29.69
127 247 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 75 KREPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 74.2 14:17:48.88
128 70 PONKA RADOSLAW M 53 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 74.2 14:17:50.56
129 360 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 76 GDAŃSK TAKA RYBA 74.2 14:43:18.42
130 369 DĄBKOWSKA ZUZANNA K 77 GDAŃSK TAKA RYBA 74.2 14:43:31.30
131 302 STEMPCZYŃSKA JUSTYNA K 78 GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM 74.2 15:08:02.87
132 339 WYSOCKA MAGDALENA K 79 SKÓRZEC NOWI SIEDLCE 74.2 15:25:15.37
133 92 BORKOWSKI LESZEK M 54 GRABIANÓW NOWI SIEDLCE 74.2 15:25:16.69
134 91 BOCHNIARZ ANNA K 80 JELENIA GÓRA WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING 74.2 15:28:06.27
135 407 ROCHNA PIOTR M 55 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 74.2 15:39:38.75
136 214 LEŚNIEWSKI MARCIN M 56 BABICE NOWE STARE BABICE NORDIC WALKING 74.2 15:52:35.12
137 156 JANKOWSKI MARCIN M 57 ELBLĄG NORDIC WALKING TURYSTYCZNIE 74.2 16:05:32.45
138 183 KLOTZKE RAFAŁ M 58 WEJHEROWO 74.2 16:12:33.99
139 307 SZCZODROWSKI KRZYSZTOF M 59 GDAŃSK 74.2 16:16:13.14
140 104 CICHOCKA RENATA K 81 WARSZAWA ESJA TEAM 74.2 16:25:20.31
141 420 NETKOWSKI WOJCIECH M 60 BRWINOW LEŚNE KIJE 74.2 16:26:40.67
142 161 JOPKIEWICZ KRZYSZTOF M 61 LĘBORK 74.2 16:33:01.21
143 320 WAWRZYNIAK ANNA K 82 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 74.2 16:52:16.30
144 217 ŁOPIEŃSKA MAGDALENA K 83 WARSZAWA ESJA TEAM 74.2 17:02:11.75
145 96 BRYGAŁA AGATA K 84 GDAŃSK ESJA TEAM 74.2 17:10:32.71
146 111 CZAJKA ASIA K 85 BORZĘCIN DUZY LUŹNE KOPYTKA/LESZNOWSKIE KOPYTKA 74.2 17:12:04.79
147 113 DANKIEWICZ BARBARA K 86 ŁOWICZ ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING 74.2 17:43:02.61
148 121 DUDEK AGNIESZKA K 87 GRANOWO MARSZ PO ZDROWIE 74.2 17:57:35.97
149 140 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF M 62 ŁÓDŹ ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING 74.2 18:03:39.25
150 406 MARCZYŃSKI FRANCISZEK M 63 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 74.2 18:19:17.97
151 125 DZIUBCZYK PAULINA K 88 PABIANICE CIEKUSYNW 74.2 18:29:20.99
152 410 KRUSZEWSKI PIOTR M 64 MALBORK NORDIC WALKING MALBORK 74.2 18:34:09.53
153 153 JABŁOŃSKA ANNA K 89 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 74.2 18:49:10.04
154 306 SYPNIEWSKI SZYMON M 65 KONIN TRITON KONIN 74.2 19:19:49.31
155 337 WONS MAŁGORZATA K 90 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 74.2 19:32:17.07
156 240 NIKODEMSKA JOASIA K 91 USTKA NORDSTEP USTKA 74.2 19:43:55.19
157 350 ŻYGENDA ANNA K 92 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 74.2 20:01:15.57
158 218 MACUŁO OLA K 93 SŁUPSK NORDSTEP USTKA 74.2 20:02:46.73
159 256 PAPRTONA AGNIESZKA K 94 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 74.2 23:48:47.08
160 190 KONIAK IZABELLA K 95 ŚREM 69.2 18:57:57.36
161 199 KOWZAN BOŻENA K 96 MILIKÓW 69.2 19:19:55.05
162 310 SZPILMAN KATARZYNA K 97 GDYNIA 64.2 13:18:59.01
163 229 MATYJA ANNA K 98 ŚREM #ŚREMCHODZI 64.2 14:35:58.05
164 411 KORT MONIKA K 99 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 64.2 16:08:21.17
165 132 GAIŃSKA IWONA K 100 BIAŁYSTOK BOHATEROWIE OSTATNIEJ AKCJI 64.2 16:18:27.16
166 391 TARNOGRODZKA BEATA K 101 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 64.2 17:01:55.51
167 219 MALESIŃSKA ELŻBIETA K 102 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 64.2 17:01:57.04
168 364 SZCZEPKOWSKA BEATA K 103 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 64.2 17:03:19.39
169 83 BANASZKIEWICZ MAŁGORZATA BANASZKIEWICZ K 104 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 64.2 17:35:04.77
170 375 KISSEL JOLANTA K 105 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 64.2 17:40:26.13
171 98 CEMPA KAMILA K 106 KIELNO WŁÓCZYKIJE GDYNIA 64.2 18:01:59.52
172 248 OSTROWSKA ELŻBIETA K 107 NOWOGRODZIEC 64.2 18:07:01.60
173 390 ALBECKA KLAUDIA K 108 GOSCICINO 64.2 18:44:41.48
174 80 ALBECKA KAROLINA K 109 GOŚCICINO 64.2 18:44:45.86
175 439 WOLNIAK ELZBIETA K 110 SZCZECIN SŁONECZNE BABECZKI 61.7 17:12:33.80
176 393 BUCZKOWSKA WIESŁAWA K 111 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 60 11:10:57.26
177 295 SORN ŁUKASZ M 66 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 60 12:05:11.86
178 441 OLECH ANNA K 112 GDANSK 60 14:29:13.54
179 373 OLECH MARCIN M 67 GDAŃSK 60 14:29:22.85
180 215 ŁASZCZ WOJCIECH M 68 PILA 59.2 07:50:42.21
181 13 PIERZCHAŁA MAREK M 69 LUZINO POLIPACK TEAM GWE 59.2 09:39:57.52
182 238 NIEDBALSKA ANNA K 113 ŻNIN 59.2 11:34:23.77
183 242 OLEJNIK MARZENA K 114 SZCZECIN 59.2 11:44:27.37
184 191 KONKOL ANDRZEJ M 70 GOSCICINO 59.2 11:48:29.72
185 72 REJMAK MAREK M 71 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 11:53:48.00
186 430 WÓJCIK KRYSTYNA K 115 GAJ 59.2 12:00:12.76
187 421 NOWOSADZKA URSZULA K 116 LATCHORZEW 59.2 12:42:45.47
188 338 WOŹNIAK HANNA K 117 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 12:52:46.71
189 269 PROKOP IWONA K 118 ZABORÓW LUŹNE KOPYTKA/LESZNOWSKIE KOPYTKA 59.2 12:54:54.47
190 361 WAWRZYNIAK IGOR M 72 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 59.2 13:01:08.24
191 354 GÓRNIAK CEZARY M 73 KONIN TRITON KONIN 59.2 13:02:06.25
192 272 RACIBORSKA EWA K 119 WARSZAWA ESJA TEAM 59.2 13:02:43.85
193 235 NERC DOROTA K 120 RUMIA 59.2 13:24:25.18
194 261 PIEKUT MARIOLA K 121 WARSZAWA ESJA TEAM 59.2 13:24:31.36
195 353 SOROKA-MITUŁA GRAŻYNA K 122 SZCZECIN 59.2 13:30:50.13
196 358 GROBELNIAK HANNA K 123 ŻUKOWO WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 13:33:46.28
197 172 KAMERKE RENATA K 124 LUZINO FISTASZKI 59.2 13:34:05.38
198 403 SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW M 74 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 59.2 13:43:21.26
199 303 STRZEMIECZNY PIOTR M 75 JÓZEFOSŁAW RUSZ DUPĘ 59.2 13:47:31.11
200 181 KLASSA NORBERT M 76 LĘBORK 59.2 13:48:10.77
201 277 REKOWSKA-KLASSA ELŻBIETA K 125 LĘBORK 59.2 13:48:11.27
202 365 NEUMANN KAMILA K 126 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 13:56:28.16
203 290 SKRZYPIK RENATA K 127 GDYNIA 59.2 14:02:38.34
204 143 GÓRSKI PIOTR M 77 GDAŃSK ESJA TEAM 59.2 14:04:45.72
205 304 SUŁEK KAROLINA K 128 RUMIA 59.2 14:05:31.09
206 68 PIOTROWSKA JOANNA K 129 WARSZAWA ESJA TEAM 59.2 14:18:53.16
207 236 NEUMANN JAROSŁAW M 78 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 14:21:54.41
208 293 SMARSZCZ GRAŻYNA K 130 LĘBORK 59.2 14:22:20.57
209 227 MATEJA JANUSZ MICHAŁ M 79 GDAŃSK ESJA TEAM 59.2 14:23:45.87
210 169 KACZMAREK ZOFIA K 131 SZCZUTKI 59.2 14:29:43.67
211 332 WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 80 KONIN 59.2 14:31:12.04
212 268 PREŚ AGNIESZKA K 132 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 14:33:01.36
213 386 KUBICKA MAŁGORZATA K 133 BRZEZINY KALISIA NORDIC TEAM 59.2 14:33:48.01
214 155 JANKOWSKA BEATA K 134 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 59.2 14:43:58.62
215 237 NEWEN-TARCZYK BARBARA K 135 GRANICA LET’S GO PODKOWA LEŚNA 59.2 14:45:32.72
216 438 GRODZKI KAJETAN M 81 WARSZAWA ESJA TEAM 59.2 14:59:09.63
217 234 NAWROCKA EWELINA K 136 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 15:05:35.74
218 385 KUBICKI MAREK M 82 BRZEZINY KALISIA NORDIC TEAM KNT 59.2 15:06:19.98
219 374 GRZEBIELUCH ELŻBIETA K 137 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 59.2 15:06:48.22
220 378 GRODZKI IGNACY M 83 WARSZAWA ESJA TEAM 59.2 15:07:09.42
221 279 ROŻKO ELA K 138 WARSZAWA LEŚNE KIJE 59.2 15:15:12.68
222 291 SLANINA LENA K 139 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 59.2 15:21:51.37
223 220 MAŁYSZCZYCKA PATRYCJA K 140 BOJANO WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 15:39:17.60
224 66 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 141 PASŁĘK KUNDY PORTOWE 59.2 15:51:00.52
225 299 STANICKA AGNIESZKA K 142 WARSZAWA STARE BABICE NORDIC WALKING 59.2 15:52:44.10
226 78 ŻURAWIK MARCIN M 84 KOŁO 59.2 15:53:51.45
227 317 WALCZAK DIANA K 143 BIAŁYSTOK BOHATEROWIE OSTATNIEJ AKCJI 59.2 15:56:07.22
228 202 KRAUZE JOLANTA K 144 MALBORK 59.2 15:58:15.73
229 376 SZUSTAKIEWICZ GRAŻYNA K 145 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 16:00:17.29
230 429 DĄBROWSKA-ROCHNA CELINA K 146 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 16:07:21.59
231 89 BILINIEWICZ DOROTA K 147 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 59.2 16:13:20.63
232 412 PINIS MICHAŁ M 85 BLACHOWNIA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 59.2 16:22:54.49
233 377 RAJEK TOMASZ M 86 CZĘSTOCHOWA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 59.2 16:22:54.49
234 356 GWAREK ANITA K 148 WARSZAWA LEŚNE KIJE 59.2 16:26:39.39
235 343 ZARACH BEATA ZARACH K 149 GDAŃSK ESJA TEAM 59.2 16:28:47.79
236 259 PIĄTEK DARIUSZ M 87 GNIEWINO POLIPACK TEAM GWE 59.2 16:31:02.47
237 263 PIOTROWSKI MAREK M 88 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / KUNDY PORTOWE 59.2 16:56:18.81
238 69 PONKA BARBARA K 150 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 59.2 17:32:10.69
239 414 DYSZKOWSKA DANUTA K 151 ZIELONKI STARE BABICE NORDIC WALKING 59.2 18:29:22.30
240 177 KASPRZYK SYLWIA K 152 MALBORK NORDIC WALKING MALBORK 59.2 18:35:22.00
241 300 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 153 MALBORK NORDIC WALKING MALBORK 59.2 18:35:24.68
242 204 KUBIAK OLA K 154 KONIN TRITON KONIN 59.2 18:44:03.55
243 71 PRZYCZYNA DAREK PRZYCZYNA M 89 KONIN TRITON KONIN 59.2 18:44:03.98
244 400 SROCZYŃSKA EWA K 155 KONIN TRITON KONIN 59.2 20:15:29.11
245 137 GŁÓWCZEWSKA KAROLINA K 156 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 59.2 20:48:09.91
246 122 DUDEK TOMASZ M 90 LUBLIN 54.2 18:26:38.95
247 142 GÓRSKA AGNIESZKA K 157 SZCZECIN SZALONE WILCZYCE 51.7 17:12:32.20
248 283 RUTZ JUSTYNA K 158 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 49.2 13:06:56.44
249 423 STANUCH VICTORIA K 159 SASINO 49.2 17:41:40.77
250 77 WESTFAL MALWINA K 160 SASINO 49.2 18:07:15.33
251 250 OWCZAREK KATARZYNA K 161 KOSAKOWO ESJA TEAM 45 05:43:05.35
252 388 GIEMZA TOMASZ M 91 ŻARY SAINT GOBAIN SQUAD 45 07:56:59.79
253 285 SEIFERT SYLWIA K 162 POZNAŃ 45 10:37:36.09
254 383 KRZYKOWSKA ALDONA K 163 WARSZAWA 45 12:21:45.97
255 95 BREWCZYŃSKI MARCIN M 92 ŁYSE POLIPACK TEAM GWE 44.2 05:49:11.13
256 245 OPALIŃSKI JANUSZ M 93 WYGLĘDY, POW. WARSZAWSKI ZACHODNI STARE BABICE NORDIC WALKING 44.2 07:01:29.43
257 197 KOWALCZYK GERTRUDA K 164 LUZINO 44.2 07:36:41.91
258 274 RAJEWSKI SEBASTIAN M 94 PIŁA NW CZŁAPSKI TEAM 44.2 08:09:39.84
259 422 CIEPIELA WIESŁAW M 95 GORZÓW 44.2 08:19:28.82
260 254 PANEK ELWIRA K 165 LĘBORK ESJA TEAM 44.2 08:46:04.74
261 179 KIETLIŃSKA MAŁGORZATA K 166 OSTRÓW MAZOWIECKA FORMA NA OSTRO 44.2 08:46:41.01
262 355 MAŁSZYCKA BARBARA K 167 LĘBORK 44.2 09:08:50.67
263 352 GÓRSKA IWONA K 168 LĘBORK FARM FRITES POLAND 44.2 09:08:54.47
264 396 ŚWIERZ-JĘDROSEK ALICJA ŚWIERZ-JĘDROSEK K 169 WYSOKA TALK & WALK 44.2 09:13:14.80
265 401 NAWROCKI GRZEGORZ M 96 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 44.2 09:14:52.57
266 405 FORMOWICZ ROBERT M 97 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 44.2 09:40:19.44
267 207 KURBIEKO KATARZYNA K 170 OSTRÓW MAZOWIECKA FORMA NA OSTRO 44.2 10:00:54.40
268 188 KOLOMYCKI JAN M 98 GDYNIA 44.2 10:20:56.76
269 253 PAŁKA GRZEGORZ M 99 TULCE 44.2 10:39:35.39
270 324 WIERCIGROCH STANISLAW M 100 LĘBORK 44.2 10:59:22.06
271 348 ZIENTKIEWICZ AGA K 171 BANINO ESJA TEAM 44.2 11:16:54.25
272 336 WOŁOSZYN MARIA K 172 NOWOGRODZIEC 44.2 11:20:46.96
273 315 TREPPNER JAN M 101 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 44.2 11:33:04.71
274 367 ADAMSKA OLA K 173 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 44.2 11:42:03.14
275 182 KLECZ MARCIN M 102 WARSZAWA 44.2 11:50:54.83
276 428 WÓJCIK KRZYSZTOF M 103 GAJ 44.2 12:00:11.26
277 117 DOMURAD-IDŹKOWSKA SYLWIA DOMURAD-IDŹKOWSKA K 174 GDAŃSK ESJA TEAM 44.2 12:00:46.83
278 150 IDŹKOWSKI ADAM M 104 GDAŃSK ESJA TEAM 44.2 12:01:11.52
279 445 SIECZKA ANNA M 105 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 44.2 13:41:13.86
280 408 OWCZAREK HENRYKA K 175 POZNAŃ ZIELONE GROSZKI POZNAŃ 44.2 13:50:17.71
281 278 ROMAŃSKA KATARZYNA K 176 KATOWICE ESJA TEAM 44.2 14:14:41.09
282 404 KRAS KATARZYNA KRAS K 177 BĘDZIN 34.2 06:36:02.27
283 426 ŁASZCZ EWA K 178 PILA 34.2 07:59:27.33
284 154 JANIK MACIEJ M 106 PIŁA BMJ 34.2 08:04:55.67
285 395 KRZYŻANOWSKA ANNA K 179 WARSZAWA 34.2 09:08:20.21
286 418 STOJACZYK EWA K 180 GDYNIA 30 03:45:51.09
287 249 OWCZAREK JACEK M 107 KOSAKOWO ESJA TEAM 30 06:05:14.75
288 382 TYWONIUK IWONA K 181 WARSZAWA 30 07:13:00.72
289 351 KACZMAREK MAJA K 182 WEJHEROWO WŁÓCZYKIJE GDYNIA 30 08:34:55.32
290 425 NACEWICZ EWA K 183 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 30 10:49:55.25
291 368 JARYCH JAROSŁAW M 108 CZAPURY ESJA TEAM 29.2 05:54:24.75
292 124 DYMOWICZ PIOTR M 109 SASINO 29.2 05:59:59.00
293 208 KURBIEKO MARCIN M 110 OSTRÓW MAZOWIECKA FORMA NA OSTRO 29.2 06:12:07.01
294 437 NIEDBAŁA GRAŻYNA K 184 CZYMANOWO 29.2 06:28:13.87
295 384 RAJEWSKA BEATA K 185 PIŁA 29.2 06:40:23.22
296 434 RYBAKOWSKA ALEKSANDRA K 186 GNIEWINO 29.2 06:48:17.28
297 413 PAŁKIEWICZ IWONA K 187 PRUSZKÓW 29.2 06:54:16.94
298 280 RUDOWSKA DOMINIKA RUDOWSKA K 188 SOPOT ESJA TEAM 29.2 07:05:54.82
299 141 GÓRALCZYK OKSANA K 189 STRZENIÓWKA LEŚNE KIJE 29.2 08:07:41.83
300 372 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 111 BANINO ESJA TEAM 29.2 10:04:21.15
301 362 ADAMSKI ŁUKASZ M 112 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 29.2 11:42:09.61
302 402 GRZENKOWICZ MAŁGORZATA K 190 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 29.2 12:57:22.13
303 427 MIKOŁAJCZYK AGNIESZKA K 191 ZIELONKI PARCELA STARE BABICE NORDIC WALKING 24.2 04:20:36.78
304 435 KNIGA ZBIGNIEW M 113 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 20 03:56:07.92
305 112 CZARTORYJSKA MARLENA K 192 GDAŃSK ESJA TEAM 15 03:01:19.35
306 417 STOJACZYK MAREK M 114 GDYNIA 15 03:47:12.13
307 212 LASSOTA TOMASZ M 115 TORUŃ TORUŃ NORDIC TEAM 14.2 03:26:01.34
308 209 KURZAWIŃSKI MARCIN M 116 WĘGLEW TRITON KONIN 14.2 03:38:27.54


Bieg

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans (w km) Czas netto
1 5 WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA K 1 PAKOŚĆ POLIPACK TEAM GWE 169.2 22:59:32.17
2 106 CIEŚLA ELA K 2 REDA BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO/BIEGOWE DZIKUSY 161.7 23:41:02.80
3 6 BARTKOWIAK MICHAŁ M 1 WRZEŚNIA MBC 159.2 20:57:35.72
4 118 DORSZ BEATA K 3 GDYNIA GANG ULTRASÓW 159.2 23:19:35.61
5 264 PLICHTA JAROSLAW M 2 MILOSZEW 144.2 22:54:10.98
6 397 GRABOWSKA AGNIESZKA K 4 REDA BIEGOWY DZIKUS 144.2 23:51:16.22
7 30 KRAKOWIAN MAREK M 3 WARSZAWA GANG ULTRASÓW 141.7 23:38:27.95
8 67 MICHALAK MATEUSZ M 4 INOWROCŁAW TEAM OSAS 134.2 20:22:26.15
9 51 SMAGOWSKI WOJTEK M 5 RĄBINO 129.2 22:54:00.91
10 149 HINC NATALIA K 5 REDA RUNEDA/FINASTRA 124.2 17:39:16.18
11 12 PASIKOWSKA MARIOLA K 6 ŻARKI NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 124.2 21:43:57.10
12 476 ROMAN KRZYSZTOF M 6 124.2 23:27:52.79
13 133 GAŁUSZKA DOROTA K 7 GRUDZIĄDZ GANG ULTRASÓW 119.2 15:56:31.80
14 26 WODZIŃSKI TOMASZ M 7 BOLSZEWO POLIPACK TEAM GWE 119.2 16:52:30.10
15 42 BIBKO MARTIN M 8 KOSICE SŁOWACJA SPEEDBAR 119.2 17:56:54.82
16 34 SĘKIEWICZ KRZYSZTOF M 9 CZĘSTOCHOWA BBL CZĘSTOCHOWA 119.2 19:07:50.12
17 35 GAFFKA ARKADIUSZ GAFFKA M 10 ŁEBA ACTIVE AGE 119.2 22:17:18.57
18 32 DRAMCZYK BŁAŻEJ M 11 LĘBORK ACTIVE AGE LĘBORK 119.2 22:50:59.01
19 37 ZAWADKA SEBASTIAN M 12 GDYNIA ESJA TEAM 114.2 18:59:22.52
20 392 KROMER LUDWIK M 13 GDAŃSK GANG ULTRASÓW 114.2 20:45:19.83
21 226 MASIAKOWSKA JULIA K 8 SZUBIN 113.4 19:08:16.34
22 21 DUDEK BARBARA K 9 LUBLIN 109.2 18:27:20.49
23 173 KAMINSKA PAULINA K 10 KOSCIELISKO PIMPKA BIEGA 109.2 18:35:56.62
24 47 MATUSZAK GRZESIEK M 14 GRABEK 19 109.2 18:59:48.97
25 43 GUMIELA PIOTR M 15 GDAŃSKI GANG ULTRASÓW 109.2 19:30:44.51
26 28 ZAKRZEWSKI MACIEJ M 16 RUMIA GANG ULTRASÓW 104.2 13:34:29.37
27 27 KULCZYK MARCIN M 17 GDYNIA GANG ULTRASÓW 104.2 13:39:09.45
28 328 WIĘCZKOWSKI WOJCIECH M 18 WARSZAWA 104.2 14:53:32.82
29 76 WASYLKA ŁUKASZ M 19 LUZINO KASZUBI LUZINO 104.2 16:25:25.57
30 152 IRYTOWSKI KAMIL M 20 MOSTY 104.2 16:45:44.31
31 174 KAMIŃSKI PAWEŁ M 21 ELBLĄG 104.2 16:50:16.45
32 38 ŻABIEŁOWICZ ANNA K 11 REDA KUNDY PORTOWE 104.2 19:19:17.84
33 321 WĘSKA PAULINA K 12 SASINO 104.2 20:21:08.22
34 65 KOWACZ AGATA K 13 WAŁBRZYCH SPEEDBAR 104.2 20:57:51.08
35 288 SIECZKA ROBERT SIECZKA M 22 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 104.2 20:58:06.41
36 334 WOJTASZEK MALGORZATA K 14 KOŁO 104.2 21:19:46.58
37 195 KOTLAREK PIOTR M 23 POZNAŃ TEAM OSAS 104.2 23:44:28.81
38 241 NOWATKOWSKA EMILIA K 15 LĘBORK 104.2 24:03:34.91
39 342 ZAJDA BARTOSZ M 24 RUMIA GANG ULTRASÓW 101.7 19:15:25.00
40 309 SZEWCZYK ANDRZEJ SZEWCZYK M 25 WRZOSOWA 101.7 20:43:17.87
41 46 MAJEWSKI KRZYSZTOF M 26 BRZEG TEAM OSAS 99.2 18:17:53.05
42 55 SĘKIEWICZ ELŻBIETA K 16 CZĘSTOCHOWA BBL CZĘSTOCHOWA 94.2 17:13:22.96
43 50 SĘKIEWICZ JANUSZ M 27 CZĘSTOCHOWA 94.2 17:16:04.36
44 387 MLECZEK ROMAN M 28 SZCZECIN 94.2 17:42:52.17
45 134 GARSZTKA DOMINIK M 29 GDAŃSK 94.2 19:03:16.76
46 294 SMYK KAMIL M 30 GDAŃSK 89.2 11:56:31.30
47 81 ALBIGOWSKA MAGDALENA K 17 ŁÓDŹ POZYTYWNIE_ROZBIEGANA 89.2 17:13:09.20
48 231 MICHALAK ALICJA K 18 INOWROCŁAW TEAM OSAS 89.2 17:44:57.60
49 145 GUMIELA KATARZYNA K 19 GDAŃSK GANG ULTRASÓW, 89.2 19:30:42.72
50 184 KMERA RAFAŁ M 31 GDAŃSK TEAM ZABIEGANEDNI 84.2 20:09:45.67
51 305 SYLDATK KATARZYNA K 20 TCZEW KONTENER FORMY/ OPEN WATER TEAM SOPOT 84.2 23:14:00.39
52 119 DRAMCZYK MARTYNA K 21 LĘBORK ACTIVE AGE 79.2 18:47:39.78
53 301 STEFKO MONIKA K 22 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 74.2 04:19:34.84
54 105 CIESIULSKI MAREK M 32 KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE TEAM ZWAE KĘBŁOWO 74.2 09:01:09.07
55 176 KARCZEWSKI DAMIAN M 33 KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE TEAM ZWAE KĘBŁOWO 74.2 09:21:21.94
56 312 SZWABA MARCIN M 34 LĘBORK 74.2 10:44:03.84
57 275 RATOWSKI MAREK M 35 TORUŃ PODGÓRZ TORUŃ 74.2 10:50:11.63
58 206 KULCZYK EWA K 23 GDYNIA GANG ULTRASÓW 74.2 10:52:43.89
59 446 FAJER MAREK M 36 MYSZKÓW ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGA 74.2 12:41:17.25
60 347 ZIELONKA ADAM M 37 GDYNIA 74.2 12:50:14.41
61 341 ZAGAŁA ANETA K 24 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 74.2 15:06:18.11
62 18 OSTOJSKA EWA K 25 REDA GANG ULTRASÓW 74.2 16:45:40.05
63 159 JĘDRZEJCZYK MARTYNA K 26 BRZEG TEAM OSAS 64.2 17:41:34.91
64 232 MIECZKOWSKA MAJA K 27 GDYNIA AL-KOR ONE 60 14:44:54.20
65 85 BEREŻAŃSKI BARTŁOMIEJ M 38 REDA GANG ULTRASÓW 59.2 07:27:52.48
66 171 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW M 39 LĘBORK FARM FRITES POLAND 59.2 08:25:48.87
67 175 KANKOWSKA JUSTYNA K 28 LUZINO KASZUBI LUZINO 59.2 08:26:15.03
68 258 PENK DOMINIK M 40 LĘBORK 59.2 08:30:15.33
69 158 JĘDROSEK ADAM M 41 WYSOKA NOA 59.2 08:49:59.08
70 45 JANKIEWICZ MACIEJ M 42 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE 59.2 09:44:23.09
71 282 RUTKOWSKI GRZEGORZ M 43 GDANSK 59.2 09:54:15.87
72 213 LEŚNIEWSKA MAGDALENA K 29 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 59.2 10:49:59.72
73 399 SAŁUGA BARTŁOMIEJ M 44 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 59.2 10:51:05.70
74 297 SOWA KATARZYNA K 30 GDYNIA AL-KOR ONE 59.2 10:53:28.93
75 363 HRYCYK-WROŃSKA MARTYNA K 31 LĘBORK 59.2 11:28:04.08
76 432 GRODON MAGDA K 32 WROCLAW HARPAGAN SOSNOWIEC 59.2 11:42:48.63
77 101 CHOJNACKA ALINA K 33 POŁCHOWO 59.2 12:53:16.54
78 93 BOROWSKI WOJCIECH M 45 GDYNIA AL-KOR ONE 59.2 15:02:02.05
79 329 WILIŃSKA JULITA K 34 GDYNIA AL-KOR ONE 59.2 15:02:59.04
80 230 MESZKES DARYA K 35 MANCHESTER TEAM OSAS 59.2 16:29:04.29
81 319 WASILEWSKI MARCIN M 46 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / KUNDY PORTOWE 59.2 16:31:41.38
82 14 RATKA MICHAŁ M 47 PIŁA 59.2 17:10:53.14
83 115 DOBRZYŃSKA EDYTA K 36 GDYNIA AL-KOR ONE 59.2 18:22:41.70
84 325 WIERTEL ARTUR M 48 WEJHEROWO WATERM 49.2 16:30:51.35
85 326 WIERZBA KRZYSZTOF M 49 GDAŃSK KLUB MARATOŃSKI 3BRACI 45 05:57:10.95
86 22 HRYNIEWICKA MONIKA K 37 RUMIA H+H POLSKA 44.2 06:16:28.37
87 138 GŁUCHACZKA JUSTYNA K 38 LĘBORK 44.2 06:17:17.62
88 462 KANKOWSKA DOMINIKA K 39 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 44.2 06:31:11.50
89 366 SZYMAŃSKI ADAM M 50 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 42,2 44.2 06:42:03.66
90 370 ŁAPIGROWSKI JAN M 51 CEWICE STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK 44.2 06:42:03.95
91 394 JARYCH JĘDRZEJ M 52 POZNAŃ ESJA TEAM 44.2 06:53:11.15
92 442 MARDZIŃSKA SYLWIA K 40 WEJHEROWO RUNEDA 44.2 09:17:14.18
93 415 MUSIAŁ MARTA M 53 GDYNIA 44.2 10:19:58.63
94 379 ŻÓŁTOWSKA KLAUDIA K 41 WEJHEROWO 44.2 10:58:58.10
95 116 DOBRZYŃSKI MARCIN M 54 GDYNIA AL-KOR ONE 44.2 15:46:24.48
96 148 HEBEL ARTUR M 55 GDYNIA AL-KOR ONE 30 07:12:43.79
97 416 RYCHERT ANNA K 42 GOWINO KASZUBI LUZINO 29.2 04:04:27.88
98 147 HALMANN MIROSŁAW M 56 WEJHEROWO PGB PORTOWA 29.2 04:04:31.65
99 311 SZUMLAS ANNA K 43 POŁCHOWO #SZUMITEAM/ ULTRAWAY TEAM 29.2 06:02:29.67
100 381 ZIMOŃ MAGDALENA K 44 REDA RUNEDA 29.2 06:14:40.04
101 90 BŁASZCZAK IGOR M 57 MALBORK KONTENER FORMY 29.2 09:05:00.30
102 444 BARTKOWIAK AGATA K 45 GDYNIA 15 08:25:11.91
103 436 JANIK BARBARA K 46 PIŁA BMJ 14.2 03:16:15.25
DNS 443 SMYK AGNIESZKA K DNS GDAŃSK

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ