VI Charytatywny Bieg z Butelką Mleka

10 km 21 km 5 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 167 ZEMBRZUSKI ŁUKASZ M 1 ZAŁUSKI 10 km 00:37:59.56
2 121 ŁOBACZ MICHAŁ M 2 WARSZAWA 10 km 00:38:18.16
3 158 GRABOWSKI RAFAŁ M 3 PERKI LACHY GRYGO TEEM 10 km 00:38:43.82
4 161 KORYTKOWSKI ANDRZEJ M 4 ŁOMŻA PREFBET-SONAROL 10 km 00:39:12.04
5 139 BARTOSZEWICZ JAN M 5 BIALYSTOK BIEGNACY SLIMAK 10 km 00:40:15.16
6 162 KRAWCZYŃSKA MARTYNA K 1 ŁOMŻA PREFBET-SONAROL 10 km 00:40:27.97
7 110 GAJDEK PRZEMYSŁAW M 6 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 10 km 00:41:04.05
8 100 ADAMOWICZ ADAM M 7 BIAŁYSTOK 10 km 00:42:38.10
9 106 CIBOROWSKI MICHAŁ M 8 MOTYKA RUN TEAM PIĄTNICA 10 km 00:43:37.04
10 148 PRZESTRZELSKI PAWEŁ M 9 BIAŁYSTOK 10 km 00:44:15.62
11 163 ŁĘGOWSKI KRZYSZTOF M 10 ŁOMŻA RUN TEAM PIĄTNICA 10 km 00:44:56.73
12 168 ZIELIŃSKI PATRYK M 11 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA 10 km 00:45:36.97
13 116 KAPELEWSKI DARIUSZ M 12 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10 km 00:45:46.04
14 157 GODLEWSKA DIANA K 2 ŁOMŻA 10 km 00:47:31.16
15 105 CHARCZUK DOMINIK M 13 ŁOMŻA 10 km 00:48:23.34
16 166 DOMASZEWSKI DAMIAN M 14 ŁOMŻA 10 km 00:49:21.68
17 143 JAKUBOWSKI MARCIN M 15 ŁOMŻA TMT 10 km 00:49:29.48
18 119 LEWICKA MAGDALENA K 3 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 10 km 00:50:10.78
19 153 BOGUSZ TOMASZ M 16 BRAŃSK 10 km 00:50:11.77
20 122 MARCISZEWSKI MAREK M 17 WASILKÓW KRYMAR BIAŁYSTOK 10 km 00:50:12.62
21 137 ZDUNIAK ANTEK M 18 DRĄŻDŻEWO KURPIE NA LUZIE 10 km 00:50:15.47
22 107 DMOCHOWSKI DAWID M 19 KULESZE KOŚCIELNE KS KULESZE KOŚCIELNE 10 km 00:50:32.57
23 156 FABISZEWSKI KRZYSZTOF M 20 ŁOMŻA 18 PUŁK LOGISTYCZNY BIEGAMY DLA ZDROWIA 10 km 00:50:33.42
24 102 BIERNAT TOMASZ M 21 OSTROŁĘKA RUN TEAM PIĄTNICA 10 km 00:50:51.25
25 155 DĄBROWSKI ADAM M 22 ZAMBRÓW 10 km 00:51:25.27
26 125 OBRYCKA BEATA K 4 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10 km 00:51:27.22
27 152 BLUSIEWICZ KRZYSZTOF M 23 ŁOMŻA BIEGAM BO LUBIĘ ŁOMŻA 10 km 00:51:35.14
28 138 ADAMOWICZ KRZYSZTOF M 24 ŁOMŻA TMT 10 km 00:51:38.73
29 126 OGONOWSKA AGNIESZKA K 5 BARTOSZYCE 10 km 00:51:42.82
30 135 WOŁKOWYCKI MARCIN M 25 BIAŁOWIEŻA 10 km 00:52:25.01
31 140 DUDA ŁUKASZ M 26 KOMOROWO 10 km 00:52:40.66
32 159 JEMIELITY GRZEGORZ M 27 ŁOMZA ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10 km 00:52:56.31
33 101 ADAMOWICZ JOANNA K 6 BIAŁYSTOK 10 km 00:53:01.87
34 130 SOBIESZUK MAREK M 28 ŁOMŻA 10 km 00:53:22.50
35 124 NIEBRZYDOWSKI MARCIN M 29 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10 km 00:53:31.93
36 129 SIEMIĄTKOWSKI NORBERT M 30 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY 10 km 00:53:39.31
37 109 FRANCISZKOWICZ WOJCIECH M 31 ŁOMŻA 10 km 00:53:43.77
38 144 JANKOWSKA SYLWIA K 7 ŁOMŻA 10 km 00:53:46.02
39 120 LISZEWSKA ANNA K 8 SUSK STARY BIEGAM BO BIEGAM SUSK STARY 10 km 00:53:58.55
40 104 BORAWSKA KATARZYNA K 9 MAŁY PŁOCK 10 km 00:54:04.63
41 115 JUSZKIEWICZ DAMIAN M 32 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10 km 00:54:18.32
42 131 SZELĄGOWSKI ADAM M 33 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10 km 00:54:31.78
43 123 MASIUK-PLONA MAŁGORZATA K 10 ŁOMŻA 10 km 00:54:32.96
44 154 CHEŁSTOWSKI BOGUSŁAW M 34 ŁOMŻA 10 km 00:54:33.38
45 114 JERULANK WIESŁAW M 35 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10 km 00:54:56.95
46 136 ZANIEWSKA EWA K 11 ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO 10 km 00:55:18.00
47 108 FRANCISZKOWICZ MARIOLA K 12 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10 km 00:56:44.22
48 165 WĄSIEWICZ DIANA K 13 ŁOMŻA BKSTEP ŁOMŻA 10 km 00:56:54.63
49 147 ORZOŁ PAWEŁ M 36 OSTROŁĘKA RUN TEAM PIĄTNICA 10 km 00:57:43.97
50 164 SZYMANICA PAULINA K 14 BIAŁYSTOK 10 km 00:57:54.08
51 127 OGONOWSKI JAROSŁAW M 37 OSTROŁĘKA RUN TEAM PIĄTNICA 10 km 00:58:29.04
52 112 GÓRNICKI MAREK M 38 WIELISZEW WETERANI RP 10 km 00:58:52.31
53 146 MOTYKA AGNIESZKA K 15 EŁK 10 km 00:59:30.56
54 142 GAŁĄZKA KRZYSZTOF M 39 STARE CHOJNY TMT 10 km 00:59:31.08
55 150 SAKOWSKA ANETA K 16 DROZDOWO MARATONKA GRAJEWO 10 km 01:00:10.53
56 117 KOLATOR WITOLD M 40 OSTRÓW MAZOWIECKA 10 km 01:01:55.11
57 134 TRYBUŁA TOMASZ M 41 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10 km 01:02:57.94
58 111 GAŁĄZKA AGNIESZKA K 17 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 10 km 01:04:05.99
59 113 GRUDKOWSKI TOMASZ M 42 SZCZYTNO AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 10 km 01:11:39.95
60 133 TROCHIMOWICZ ARTUR M 43 SZCZYTNO AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 10 km 01:22:38.57


21 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta
1 1 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 1 BIAŁYSTOK M III 1 21 km 01:16:31.70
2 63 SZYDLIK ADAM M 2 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA M VI 1 21 km 01:20:52.31
3 39 LEOŃCZUK ADAM M 3 ZAŚCIANKI LEOSPEED M VIII 1 21 km 01:22:16.03
4 99 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW M 4 BIELSK PODLASKI PRONAR M VII 1 21 km 01:26:14.77
5 95 KALINOWSKI KRYSTIAN M 5 BIAŁYSTOK AGR PODLASIE M II 1 21 km 01:26:25.18
6 55 POLEWACZYK TOMASZ M 6 ŁYSE M III 2 21 km 01:27:36.00
7 151 BAŃKOWSKA ANNA K 1 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK K III 1 21 km 01:28:46.02
8 56 REGULSKI DARIUSZ M 7 OSTROŁĘKA RUMET OSTROŁĘKA M VII 2 21 km 01:29:13.15
9 62 SZTABINSKI WOJCIECH M 8 FRĄCKI NADLEŚNICTWO GŁĘBOKI BRÓD M VII 3 21 km 01:29:44.83
10 85 MĄKA SŁAWOMIR M 9 OSTROŁĘKA KSIĘGOWI WGM OSTROŁĘKA M VIII 2 21 km 01:30:43.51
11 38 KUŚMIRAK LESZEK M 10 ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO M IX 1 21 km 01:32:30.72
12 71 WYSOCKI KAMIL M 11 SIEMIATYCZE SPRINTER SIEMIATYCZE M V 1 21 km 01:32:59.71
13 41 LEWANDOWSKI ŁUKASZ M 12 BIELSK PODLASKI M II 2 21 km 01:33:17.91
14 50 NOWAK MATEUSZ M 13 ZBÓJNA KM PSP ŁOMŻA / OSP ZBÓJNA M III 3 21 km 01:33:54.47
15 75 ZYŚK ARKADIUSZ M 14 ŁAWY KS ARCO ŁAWY M VI 2 21 km 01:34:04.75
16 7 CHODOWIEC EMIL M 15 NURZEC-STACJA M V 2 21 km 01:34:44.79
17 53 PONIATOWSKI MAREK M 16 BEŁDA MARATONKA GRAJEWO M VI 3 21 km 01:34:57.75
18 94 DZIUBIŃSKI MICHAŁ M 17 ŁOMŻA FAMILY EXTREME M V 3 21 km 01:35:01.56
19 28 JEŻEWSKI JACEK M 18 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA M VI 4 21 km 01:35:01.80
20 91 BIELAWSKI MAREK M 19 BIAŁOWIEŻA HAJNÓWKA BIEGA M VI 5 21 km 01:35:41.46
21 19 GRYCIUK WALENTY M 20 NURZEC-STACJA M VII 4 21 km 01:37:40.87
22 35 KOZŁOWSKI PIOTR M 21 AUGUSTÓW DHL AUGUSTÓW M IX 2 21 km 01:38:20.15
23 81 KACZMARCZYK KAMIL M 22 PIĄTNICA RUN TEAM PIĄTNICA M III 4 21 km 01:38:45.88
24 60 SKŁODOWSKI HENRYK M 23 DĄBROWA ROCH JASIENICA M VIII 3 21 km 01:39:14.93
25 97 PRUSZKO ADAM M 24 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA M VII 5 21 km 01:39:44.88
26 90 BACZEWSKI JANUSZ M 25 ZAMBRÓW M IV 1 21 km 01:39:56.40
27 12 DUDA PAULINA K 2 KOLNO KOLNO BIEGA K III 2 21 km 01:39:58.73
28 18 GAWKOWSKI ARTUR M 26 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA M III 5 21 km 01:40:34.53
29 169 PUDEŁKO TOMASZ M 27 OSTRÓW MAZOWIECKA M V 4 21 km 01:40:45.84
30 59 SIELECKI MICHAŁ M 28 KOMOROWO OSTRÓW BIEGA M VI 6 21 km 01:41:08.76
31 54 PTAK DAMIAN M 29 ŁOMŻA WIOŚ ŁOMŻA M III 6 21 km 01:43:17.69
32 45 MODZELEWSKI KRZYSZTOF M 30 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M VIII 4 21 km 01:45:02.80
33 46 MODZELEWSKI WIESŁAW M 31 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M VIII 5 21 km 01:45:03.00
34 68 WRZOSEK ROBERT M 32 PIĄTNICA M II 3 21 km 01:45:26.46
35 274 KIBITLEWSKA EMILIA K 3 SUWALKI TEAM KOPEĆ K IV 1 21 km 01:45:43.77
36 98 SKORUPSKI KRZYSZTOF M 33 ŁOMŻA RUN TEAM PIĄTNICA M V 5 21 km 01:46:19.77
37 96 LIDZBARSKI WOJCIECH M 34 ŁASKARZEW M VIII 6 21 km 01:46:36.65
38 37 KRUCZYŃSKI JANUSZ M 35 OSTROŁĘKA BIEGAMY DLA ZDROWIA M IX 3 21 km 01:46:46.92
39 26 JASINSKI PAWEL M 36 ŁASKARZEW VICTUS RĘBKÓW M VII 6 21 km 01:47:18.37
40 44 MERCHEL MIROSŁAW M 37 KRUKI KS ARCO ŁAWY M VI 7 21 km 01:47:44.18
41 93 CABAJ TOMASZ M 38 SIEDLCE ZBUCKI RUCH M IV 2 21 km 01:48:03.88
42 76 ŻEBROWSKI MAREK M 39 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY M VIII 7 21 km 01:48:13.80
43 13 DZIKOWSKI KRZYSZTOF M 40 OSTRÓW MAZOWIECKA OSTRÓW BIEGA M VI 8 21 km 01:49:53.07
44 11 DŁUGOŁĘCKI TOMASZ M 41 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA M VII 7 21 km 01:50:38.96
45 84 LESZCZYŃSKA MAGDALENA K 4 PODBORZE K III 3 21 km 01:52:06.79
46 61 SOKÓŁ PRZEMYSŁAW M 42 BIAŁYSTOK M II 4 21 km 01:52:08.07
47 10 CHUTKOWSKA AGNIESZKA K 5 KOLNO KOLNO BIEGA K V 1 21 km 01:52:57.39
48 14 FAJKIEL-NOWAK KAMILA K 6 ŁOMŻA K II 1 21 km 01:53:13.43
49 57 RUSZCZYK EUGENIUSZ M 43 ŁOMŻA M IX 4 21 km 01:53:17.10
50 52 PONIATOWSKI ADAM M 44 BEŁDA MARATONKA GRAJEWO M IV 3 21 km 01:53:21.23
51 47 MOŚCICKI ZENON M 45 RUTKI M X 1 21 km 01:53:32.52
52 69 WYRWAS TADEUSZ M 46 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA M IX 5 21 km 01:53:54.81
53 83 KLESZCZEWSKI KAROL M 47 AUGUSTÓW M IV 4 21 km 01:53:57.75
54 80 JAKACKI DAMIAN M 48 PNIEWO M III 7 21 km 01:54:01.74
55 92 BORAWSKA EMILIA K 7 WARSZAWA BEMOWO BIEGA K IV 2 21 km 01:54:53.96
56 21 GRYGO KRZYSZTOF M 49 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK M IX 6 21 km 01:55:03.86
57 22 GUMKOWSKI ANDRZEJ M 50 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ/MORSY OSTROŁĘKA M X 2 21 km 01:55:13.90
58 49 NIECIECKI JAREK M 51 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO M VI 9 21 km 01:56:14.64
59 65 TEKIN ROBERT M 52 BIAŁYSTOK 3T BIAŁYSTOK M VI 10 21 km 01:56:37.09
60 70 WYSOCKA TERESA K 8 SIEMIATYCZE SPRINTER SIEMIATYCZE K VI 1 21 km 01:57:02.99
61 20 GRYCZKA MARCIN M 53 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA M VI 11 21 km 01:57:32.50
62 25 JANUSZEWSKI WIESŁAW M 54 ŁOMŻA M IX 7 21 km 01:57:54.41
63 74 ZDUNIAK PIOTR M 55 DRĄŻDŻEWO KURPIE NA LUZIE M IV 5 21 km 01:58:06.34
64 58 SAŁAMACHA STANISŁAW M 56 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA M X 3 21 km 01:58:10.71
65 73 ZDUNIAK ANNA K 9 DRĄŻDŻEWO KURPIE NA LUZIE K IV 3 21 km 01:58:26.92
66 9 CHOJNOWSKI MICHAŁ M 57 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA M I 1 21 km 01:59:14.69
67 15 FALTYN PAWEŁ M 58 KOMOROWO OSTRÓW BIEGA M V 6 21 km 01:59:44.11
68 24 JAKUBOWSKI WIESŁAW M 59 PIJAWNE POLSKIE ATP AUGUSTÓW M VIII 8 21 km 02:00:57.79
69 29 KARANOS TADEUSZ M 60 HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA M IX 8 21 km 02:06:56.90
70 67 WĄGRODZKA MAŁGORZATA K 10 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA K V 2 21 km 02:07:01.41
71 30 KARPACZ KATARZYNA K 11 BIAŁYSTOK K VIII 1 21 km 02:07:03.02
72 27 JASIŃSKA MONIKA K 12 ŁASKARZEW VICTUS RĘBKÓW K VI 2 21 km 02:07:29.13
73 72 ZAWROTNY JAN M 61 MARCINKOWO M IX 9 21 km 02:07:58.38
74 51 OSIŃSKI STANISŁAW M 62 WARSZAWA M XI 1 21 km 02:08:38.14
75 6 CHARUBIN MARIUSZ M 63 ŁUPKI/PISZ NARODOWE SIŁY ZBROJNE NSZ M V 7 21 km 02:08:49.69
76 88 WACH ZDZISŁAW M 64 AUGUSTÓW M X 4 21 km 02:11:17.91
77 23 HORDEJUK-GRYCZKA ALEKSANDRA K 13 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA K VII 1 21 km 02:12:11.46
78 32 KORNILUK BOGDAN M 65 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA M X 5 21 km 02:12:11.77
79 66 TUROWSKI ROBERT M 66 SOJCZYN BOROWY MARATONKA GRAJEWO M V 8 21 km 02:13:22.96
80 16 FRĄCKIEWICZ WOJTEK M 67 ŁOMŻA M IV 6 21 km 02:14:21.81
81 31 KLOC MATEUSZ M 68 CYCÓW M II 5 21 km 02:14:33.53
82 48 NADWODNA-PIERSA DOROTA K 14 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA K VIII 2 21 km 02:15:36.37
83 40 LESZCZYŃSKI ROMAN M 69 OSTROŁĘKA SO-BIEBIE-GAM M XI 2 21 km 02:16:25.70
84 8 CHOJNOWSKA ANIA K 15 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA K VII 2 21 km 02:18:13.92
85 33 KOROLCZUK HENRYK M 70 ŁOMŻA MEDYK M X 6 21 km 02:18:28.32
86 4 BASTEK ZUZANNA K 16 PISZ K IV 4 21 km 02:20:50.62
87 3 ARTEMIUK EUGENIUSZ M 71 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA M IX 10 21 km 02:23:18.28
88 2 ARTEMIUK EUGENIA K 17 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K IX 1 21 km 02:23:18.99
89 5 BUJALSKI KONRAD M 72 JAKUBIKI TACHIMETR WARSZAWA M I 2 21 km 02:24:31.75
90 86 NOWAKOWSKI CZESLAW M 73 WARSZAWA DUCLA ACADEMY WARSZAWA M XI 3 21 km 02:26:12.85
91 34 KORZENIECKA BEATA K 18 ZBÓJNA KURPIE NA LUZIE K VII 3 21 km 02:36:06.36


5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 270 BOCHENKO DANIEL M 1 BRZOZOWA 5 km 00:18:20.07
2 261 LISNICHENKO SERHII M 2 ŁOMŻA 5 km 00:19:47.82
3 252 CIOŁEK ADAM M 3 PNIEWO 5 km 00:21:34.45
4 220 LANGOWSKI LESZEK M 4 ŁOMŻA RUN TEAM PIĄTNICA 5 km 00:22:05.04
5 273 GRABOWSKA WIKTORIA K 1 ŁOMŻA PREFBET-SONAROL 5 km 00:22:22.03
6 206 CHLUDZIŃSKI OSKAR M 5 GIEŁCZYN 5 km 00:22:42.57
7 246 WYRZYKOWSKI WOJCIECH M 6 KONARZYCE 5 km 00:22:50.69
8 202 BAŁŁO JAROSŁAW M 7 ORLA 5 km 00:22:54.17
9 241 ŚLEDZIEWSKA KATARZYNA K 2 STARY LUBOTYŃ 5 km 00:22:54.98
10 209 CHOIŃSKI PAWEŁ M 8 ZAMBRÓW 5 km 00:23:00.38
11 243 URWANOWICZ ŁUKASZ M 9 KONARZYCE RUN TEAM PIĄTNICA 5 km 00:23:05.26
12 280 RUSIŃSKI FILIP M 10 ŁOMŻA 5 km 00:23:08.79
13 211 DZIEDZIK PATRYCJA K 3 BIAŁYSTOK 5 km 00:23:29.52
14 283 SZMIT WOJCIECH M 11 ŁOMŻA TORTI ART 5 km 00:23:53.06
15 277 KOTOWSKI DARIUSZ M 12 OLSZYNY 5 km 00:24:01.86
16 263 NOWAK MARCIN M 13 STARY LUBOTYŃ 5 km 00:24:04.39
17 218 KROPIEWNICKA IZABELA K 4 WIZNA RUN TEAM PIĄTNICA 5 km 00:24:07.42
18 208 CHODNICKI KAROL M 14 ŁOMŻA OSM PIATNICA 5 km 00:24:16.53
19 281 RUSIŃSKI KAROL M 15 ŁOMŻA RUN TEAM PIĄTNICA 5 km 00:24:21.51
20 235 SIEROCKI JAN M 16 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 5 km 00:24:33.74
21 244 WICHOROWSKI KAMIL M 17 PNIEWO 5 km 00:24:42.81
22 239 SZELĄGOWSKA ANNA K 5 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA 5 km 00:24:48.01
23 214 GAŁĄZKA KONRAD M 18 STARE CHOJNY EKONOMIK ŁOMŻA 5 km 00:25:04.08
24 247 ZABIELSKI KAROL M 19 PIĄTNICA WŁOŚCIAŃSKA 5 km 00:25:36.76
25 212 DZIEKOŃSKI TADEUSZ M 20 BIAŁYSTOK 5 km 00:25:40.08
26 260 KOŁODZIEJSKI ARKADIUSZ M 21 MAŁKINIA GÓRNA OSTRÓW BIEGA 5 km 00:25:54.79
27 219 KURPIEWSKA DOROTA K 6 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 5 km 00:26:12.17
28 267 ŚNIEDKO KAMIL M 22 ŁOMŻA TMT 5 km 00:26:42.70
29 254 SIERZPUTOWSKI PZREMYSŁAW M 23 ŁOMŻA 5 km 00:26:53.32
30 285 WĄDOŁOWSKI ŁUKASZ M 24 ŁOMŻA BRAK 5 km 00:26:55.20
31 203 BARANOWSKA MARTA K 7 WYSZKÓW/ LESZCZYDÓŁ NOWINY PAWKO RUNNER TEAM 5 km 00:27:13.22
32 232 PIOTROWSKA DOROTA K 8 WARSZAWA 5 km 00:27:19.99
33 160 KLECZKOWSKI LESZEK M 25 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA 5 km 00:27:26.34
34 242 TOCZEK PIOTR M 26 SZCZYTNO SĄ WOLNIEJSI 5 km 00:27:35.01
35 204 BORKOWSKI PAWEL M 27 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA 5 km 00:27:35.66
36 276 KOŚCIUK MARZENA M 28 ŁOMŻA TORTI ART 5 km 00:27:58.60
37 284 TRZESZCZKOWSKI ROBERT M 29 BIAŁYSTOK 5 km 00:28:09.44
38 259 JUCHNOWICZ ROBERT M 30 BIALYSTOK BIEGNACY SLIMAK 5 km 00:28:11.06
39 278 PŁOSKA KLAUDIA K 9 NOWOGRÓD FORTY PIĄTNICA 5 km 00:28:23.58
40 223 LEWANDOWSKA KAMILA K 10 CHOMENTOWO FORTY PIĄTNICA 5 km 00:28:23.62
41 264 OZGA DOMINIKA K 11 ŁOMŻA 5 km 00:28:23.70
42 269 WYKOWSKA NATALIA K 12 NOWE KRZEWO 5 km 00:28:23.82
43 271 DARDZIŃSKI PRZEMYSŁAW M 31 BIAŁYSTOK 5 km 00:28:43.63
44 275 KORSZUN MARTA K 13 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA 5 km 00:29:19.33
45 234 ROMATOWSKA RENATA K 14 ŁOMŻA DOM POMOCY ŁOMŻA 5 km 00:29:46.65
46 255 GŁASEK TOMASZ M 32 ŁOMŻA 5 km 00:29:56.50
47 279 RASZCZYK KATARZYNA K 15 KOLNO KOLNO BIEGA 5 km 00:29:59.55
48 238 STANIURSKA EWA K 16 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK 5 km 00:30:05.98
49 282 RYDZEWSKA MARTA K 17 ŁOMŻA 5 km 00:30:10.69
50 251 CHOJNICKA JOANNA K 18 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻA 5 km 00:30:17.97
51 250 ADAMOWICZ JOANNA K 19 ŁOMŻA TMT 5 km 00:30:28.79
52 226 NADWODNA -STACHACZ AGATA K 20 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA 5 km 00:30:42.48
53 200 ARCISZEWSKA-ONYSZKO MAGDALENA K 21 ŁOMŻA DOM POMOCY ŁOMŻA 5 km 00:30:50.88
54 201 BAŁAZY NATALIA K 22 ŁOMŻA DOM POMOCY ŁOMŻA 5 km 00:30:51.26
55 268 WSZEBOROWSKA-CIOŁEK EMILIA K 23 PNIEWO 5 km 00:31:33.34
56 227 NIKLEWICZ ANNA K 24 ŁOMŻA 5 km 00:31:54.60
57 237 SOBOCIŃSKA SYLWIA K 25 ROGIENICE WIELKIE 5 km 00:31:54.72
58 257 GRĄDZKA ANNA K 26 ŁOMŻA 5 km 00:32:05.58
59 253 FLORCZYK-WAGNER JOANNA K 27 ŁOMŻA RUN TEAM PIĄTNICA 5 km 00:32:06.49
60 207 CHMIELEWSKA ANNA K 28 ŁOMŻA DOM POMOCY ŁOMŻA 5 km 00:32:06.82
61 221 LASKOWSKA MONIKA K 29 ŁOMŻA DOM POMOCY ŁOMŻA 5 km 00:32:07.25
62 262 ŁOZIŃSKA MARZENA K 30 ŁOMŻA TMT 5 km 00:32:17.71
63 266 ŚNIEDKO JOANNA K 31 ŁOMŻA TMT 5 km 00:32:27.88
64 236 SKRODZKI TOMASZ M 33 ŁOMŻA 5 km 00:32:31.24
65 265 SOCHACKI TOMASZ M 34 ŁOMŻA TMT 5 km 00:32:32.85
66 231 PĘDZICH WIOLETTA K 32 WARSZAWA 5 km 00:32:34.97
67 205 BRZEZIŃSKI SŁAWOMIR M 35 ŁOMŻA 5 km 00:33:39.78
68 248 ZABIELSKI PIOTR M 36 PIĄTNICA WŁOŚCIAŃSKA 5 km 00:34:19.67
69 222 LEMAŃSKI DAWID M 37 ŁOMŻA GRUPA RATOWNICZA NADZIEJA 5 km 00:34:25.93
70 210 CWALIŃSKI ADRIAN M 38 ŁOMŻA GRUPA RATOWNICZA NADZIEJA 5 km 00:34:26.66
71 228 NIKLEWICZ PAWEŁ M 39 ŁOMŻA 5 km 00:34:40.93
72 170 KSEPKO KRZYSZTOF M 40 PRZYCHODY 5 km 00:34:51.79
73 213 GAJDEK EWELINA K 33 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 5 km 00:34:57.62
74 233 RACZYŃSKA MONIKA K 34 BIAŁA PODLASKA KB BIAŁA BIEGA 5 km 00:34:58.62
75 256 GNIAZDOWSKA MONIKA K 35 KOWNATY 5 km 00:35:43.30
76 249 ZBIEGNIEWSKI PAWEŁ M 41 ZALESIE GÓRNE 5 km 00:36:12.91
77 217 KRAJEWSKI FRANCISZEK M 42 ŚNIADOWO 5 km 00:37:51.48
78 224 MARKOWSKI MARCIN M 43 ZOSIN 5 km 00:46:03.07
79 258 JUCHNOWICZ EDYTA K 36 BIAŁYSTOK BIEGNACY SLIMAK 5 km 00:53:41.25

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ