Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Jaki dystans planujesz pokonać? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andersz Ryszard | Pleszew | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Pleszew | 42.2 | opłacono BM |
2 | Balcerzak Krysia | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Droga Do Ultra / Szakale Bałut Łódź | 10.55 | opłacono BM |
3 | Balcerzak Mariusz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Droga Do Ultra / Szakale Bałut Łódź | 21.1 | opłacono BM |
4 | Balicki Jacek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
5 | Białek Adam | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Gepardy z Łodzi | 42.2 | opłacono BM |
6 | Białek Kamila | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Gepardy z Łodzi | 10.55 | opłacono BM |
7 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | UTW PŁ | 10.55 | opłacono BM |
8 | Bogusiak Magda | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
9 | Borowska Maria | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 26.375 | opłacono BM | |
10 | Bryszewska Monika | Starowa Góra | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
11 | Bukowska Aleksandra | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | ||
12 | Bulski Leszek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | ||
13 | Błądek Jolanta | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | 10.55 | opłacono BM |
14 | Błądek Witold | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | 10.55 | opłacono BM |
15 | Chybowska Beata | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
16 | Chybowski Jarek | ŁÓDŹ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | 42.2 | |
17 | Ciunowicz Magdalena | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Nordic Walking Zgierz | 10.55 | opłacono BM |
18 | Cyrulewska Malgorzata Cyrulewska | Glinnik | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Pamso Run Team | 42.2 | opłacono BM |
19 | Dziobiak Agnieszka Dziobiak | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
20 | Długosz Marta | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Zbój Team | 42.2 | opłacono BM |
21 | Ejzemberg Monika | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Biegnięte Laski | 42.2 | opłacono BM |
22 | Florczak Sylwia | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 42.2 | opłacono BM |
23 | Frankenberg Małgorzata | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Biegacz Nowosolna | 21.1 | opłacono BM |
24 | Garncarz Anna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Z Kijami Przez Życie | 10.55 | opłacono BM |
25 | Gonciarek Katarzyna | Wągry 37 | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Morsy z Lisowic | 10.55 | opłacono BM |
26 | Goralczyk Agnieszka | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Nordic Walking Zgierz | 10.55 | opłacono BM |
27 | Goździk-Zaręba Aneta | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Łódź Kocha Sport | 21.1 | |
28 | Harężlak Krzysztof | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | 42.2 | |
29 | Iskra Arek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 42.2 | opłacono BM |
30 | Izabela Czarnecka Izabela | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
31 | Jarmuż Bożena | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z nogami w chmurach | 5.275 | opłacono BM |
32 | Jarosz Dawid | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Fizjoświrki | 15.825 | opłacono BM |
33 | Jarynicz Tadeusz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
34 | Jucha Lidia | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
35 | Kalinowski Łukasz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
36 | Kardymowicz Patrycja | Lodz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z nogami w chmurach | 5.275 | opłacono BM |
37 | Klimek Izabela | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
38 | Kmieciak Piotr | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Droga Do Ultra | 42.2 | opłacono BM |
39 | Kociak Anna Kociak | Dębniak | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
40 | Kocimski Jan | 96-500 Sochaczew | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KM AKTYWNI Sochaczew | 21.1 | opłacono BM |
41 | Kot Patrycja | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ/Łódzka Szkoła Nordic Walking | 10.55 | |
42 | Kowalska Marlena | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | 15.825 | |
43 | Kozioł Agnieszka | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
44 | Kołodziejczak Beata | Sochaczew | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Socho Team | 42.2 | opłacono BM |
45 | Kołodziejczyk Katarzyna | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
46 | Kucharczyk Anna | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Nordic Walking Zgierz | 10.55 | opłacono BM |
47 | Kuchta Monika | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Biegnięte Laski | 15.825 | opłacono BM |
48 | Kuminiak Izabela Kuminiak | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z nogami w chmurach | 21.1 | opłacono BM |
49 | Kupisińska Elżbieta Kupisińska | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z nogami w chmurach | 5.275 | opłacono BM |
50 | Lenartowicz Barbara | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
51 | Lerka Piotr | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
52 | Lutomirska Blanka | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Slow Jogging na Złotnie | 15.825 | opłacono BM |
53 | Markowska Ewa Markowska | Łódź (Łódź-Śródmieście) | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 21.1 | opłacono BM |
54 | Markowski Marcin | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 21.1 | opłacono BM |
55 | Melson Maciej | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 42.2 | opłacono BM |
56 | Metrycki Dariusz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Biegacz Nowosolna | 31.65 | opłacono BM |
57 | METRYCKI JACEK | LODZ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Biegacz Nowosolna | 21.1 | opłacono BM |
58 | Miżyńska Karolina | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Nordic Walking Zgierz | 10.55 | opłacono BM |
59 | MLYNARCZYK-JASINSKA Honorata | Konstantynów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE MŁODZI NW | 10.55 | opłacono BM |
60 | Nowak Marcin | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 31.65 | opłacono BM |
61 | Nowak Mirosław | Konstantynów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
62 | Nowiński Jakub | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 31.65 | opłacono BM | |
63 | Ochocka Ewa | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
64 | Olczak Aleksandra | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z nogami w chmurach | 5.275 | opłacono BM |
65 | oleksiewicz maurycy | uć | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 21.1 | opłacono BM |
66 | Paluszkiewicz Piotr | Łódz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | BSH | 42.2 | opłacono BM |
67 | Pawłowski Tomasz | Dobrzyca | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KB Supermaratończyk | 42.2 | opłacono BM |
68 | Priefer Renata | Bydgoszcz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
69 | Promińska-Goss Eliza | Nowe Chrusty | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Celironman | 21.1 | opłacono BM |
70 | PRZYTUŁA KATARZYNA | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE MŁODZI NW | 21.1 | opłacono BM |
71 | ptak marcin ptak | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
72 | Ptak-Czubińska Dorota | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Rysioteam | 15.825 | opłacono BM |
73 | Sądkiewicz Roman | Blizanów | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KB Supermaratonczyk | 42.2 | |
74 | Skonieczna Wioleta | Starowa Góra | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
75 | Staniszewski Piotr | Piątek | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NORDIC WALKING TEAM PIĄTKOWSKI DZIK | 31.65 | opłacono BM |
76 | Stupnowicz Przemysław | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ/Łódzka Szkoła Nordic Walking | 42.2 | |
77 | Świderski Józef | Łódż | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | AQ Wiring Systems Team | 10.55 | opłacono BM |
78 | Świerkiel Elżbieta | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Nordic Walking Zgierz | 10.55 | opłacono BM |
79 | Szczodrowska-Jerzak Agnieszka | Konstantynów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Phillips Sport Team | 21.1 | opłacono BM |
80 | Słoka Marcin | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Łódź Kocha Sport | 10.55 | opłacono BM |
81 | Trzewikowska Paulina | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | #celironman | 21.1 | opłacono BM |
82 | UCIŃSKI GRZEGORZ UCIŃSKI | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
83 | Warkocz Katarzyna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z nogami w chmurach | 21.1 | opłacono BM |
84 | Wątorowski Łukasz | Koluszki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Celironman | 21.1 | opłacono BM |
85 | Wojno Arkadiusz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Droga Do Ultra | 42.2 | opłacono BM |
86 | Wojno Małgorzata | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Droga Do Ultra | 42.2 | opłacono BM |
87 | Wojtczak Mariusz | Brzeziny | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
88 | Zajączkowska Bożena | Łęczyca | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z nogami w chmurach | 21.1 | opłacono BM |
89 | Zieliński Ryszard | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | maszerujemyzNogamiWchmurach | 21.1 | opłacono BM |
Wyświetleń: 3294