Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajdziak Ksawery | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | Przedszkole Słoneczko Nakło | |
2 | Bajerska Eliza | Śmielin | 600 m (11 lat) | Luks Start Nakło | ||
3 | Bajerski Alex | Śmielin | Polska | 400 m (9 lat) | Luks Start Nakło | |
4 | Bąk Aniela | Występ | Polska | 1000 m (13 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Występie | |
5 | Bąk Bogna | Nakło | Polska | 1200 m (15 lat) | zsp im. St.Staszica | |
6 | Bala Agnieszka | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (17 lat) | I LO Nakło | |
7 | Bembnista Konrad | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (12 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią | |
8 | Bembnista Paweł | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (12 lat) | ||
9 | Bonkowska Zuzanna | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | ||
10 | Brukwicki Filip | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (9 lat) | ZSP Paterek | |
11 | Brukwicki Marceli | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | Przedszkole Niepubliczne Słoneczko Nakło | |
12 | Błaszak Jakub | Polichno | Polska | 600 m (11 lat) | ZSP Paterek | |
13 | Chmara Dominik | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle nad Notecią | |
14 | Chmara Julian | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | Centrum Rozwoju Dziecka Reksio Nakło nad Notecią | |
15 | Chmielewska Julia | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (18 lat) | I LO Nakło | |
16 | Chyła Antoni | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | Przedszkole wesoła piątka | |
17 | Ciesielski Filip | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (16 lat) | I LO Nakło | |
18 | Czajkowski Filip | Minikowo | Polska | 100 m (do lat 6) | Przedszkole Niepubliczne Słoneczko Nakło | |
19 | Czernikowski Tymoteusz | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (16 lat) | I LO Nakło | |
20 | Darul Antoni | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (16 lat) | I LO Nakło | |
21 | Dolacinski Karol | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (12 lat) | ZSP3 Nakło nad Notecią | |
22 | Dolacinski Krzysztof | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (8 lat) | ZSP3 Nakło | |
23 | Domżalska Jaśmina | Mrocza | Polska | 100 m (do lat 6) | Przedszkole Miejskie w Mroczy | |
24 | Domżalska Melisa | Mrocza | Polska | 200 m (7 lat) | Przedszkole Miejskie w Mroczy | |
25 | Drozdowski Krzysztof | Występ | Polska | 1000 m (13 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Występie | |
26 | Duk Dominik | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | Przedszkole Niepubliczne Donald | |
27 | Franków Hubert | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | UKS Judo Nakło | |
28 | Franków Tymoteusz | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (9 lat) | SF Junior Nakło | |
29 | Gajewska Agnieszka | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (18 lat) | I LO Nakło | |
30 | Garczewska Maria | Paterek | Polska | 100 m (do lat 6) | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Paterku | |
31 | Garczyńska Julia | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (16 lat) | I LO Nakło | |
32 | Grochowski Franciszek | Witosław | Polska | 100 m (do lat 6) | ||
33 | Grodzka Oliwia | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (8 lat) | ||
34 | Grudzka Amelia | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (16 lat) | I LO Nakło | |
35 | Heftowicz Maria | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (8 lat) | ZSP Nr 4 w Nakle nad Notecią | |
36 | Hodak Krystian | Gdynia | Polska | 1600 m (17 lat) | ||
37 | JABŁOŃSKA Oliwia | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (8 lat) | Trawers Team Nakło | |
38 | Jagodzińska Helena | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | ||
39 | Jagodziński Hubert | Rozwarzyn | Polska | 200 m (7 lat) | ||
40 | Jagła Jakub | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | Przedszkole wesoła piątka | |
41 | Jankowska Iga | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (16 lat) | Luks Start Nakło | |
42 | Jankowski Maksymilian | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (11 lat) | Luks Start Nakło | |
43 | Jasiński Jan | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | ||
44 | Jędrzejczak Julian | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | ||
45 | Jeziorowski Fabian | Chrząstowo | Polska | 1600 m (17 lat) | Technikum żeglugi śródlądowej | |
46 | Kabacińska Dominika | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (18 lat) | I LO Nakło | |
47 | Kaczmarek Katarzyna | Samostrzel | Polska | 600 m (12 lat) | SP Sadki | |
48 | Kaczyńska Julita | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (16 lat) | I LO Nakło | |
49 | Kaleta Kacper | Potulice | Polska | 1000 m (13 lat) | ||
50 | Kaleta Małgorzata | Potulice | Polska | 200 m (8 lat) | ||
51 | Kawka Kacper | Bydgoszcz | Polska | 200 m (7 lat) | ||
52 | Kempa Julia | Bydgoszcz | Polska | 1600 m (17 lat) | Zawisza Bydgoszcz SL | |
53 | Kępczyk Kornel | Paterek | Polska | 600 m (11 lat) | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Paterku | |
54 | Klapa Helena | Kaźmierzewo | Polska | 100 m (do lat 6) | SP Sadki, Filia w Dębowie | |
55 | Klesiński Gracjan | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (17 lat) | I LO Nakło | |
56 | Kocemba Konstanty | Nakło nad Notecią | 100 m (do lat 6) | ZSP nr 3 w Nakle | ||
57 | Kocemba Nadia | Paterek | Polska | 600 m (11 lat) | Zespół Szkolno Przedszkolny Paterek | |
58 | Kocemba Zofia | Paterek | Polska | 100 m (do lat 6) | Zespół Szkolno Przedszkolny Paterek | |
59 | Kokoszewska Julia | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (17 lat) | I LO Nakło | |
60 | Kokoszewska Kinga | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (17 lat) | I LO Nakło | |
61 | Kowalkowski Kacper | Więzowno | Polska | 1000 m (13 lat) | Sp Koronowo nr2 | |
62 | Kowalski Paweł | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (17 lat) | I LO Nakło | |
63 | Kołodziej Antoni | Paulina | Polska | 400 m (9 lat) | Zespół Szkolno Przedszkolny Paterek | |
64 | Kołodziej Jakub | Paulina | Polska | 100 m (do lat 6) | Zespół Szkolno Przedszkolny Paterek | |
65 | Krajewska Blanka | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (11 lat) | SP 3 Nakło | |
66 | Krajewski Olaf | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (8 lat) | SP 3 Nakło | |
67 | Król Julia | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (16 lat) | I LO Nakło | |
68 | Krupa Filip | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |
69 | Krupa Jakub | Nakło nad Notecią | Polska | 400 m (10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią | |
70 | Krusik Marcin | Nakło nad notecią | Polska | 200 m (8 lat) | ZSP Nr 4 w Nakle nad Notecią | |
71 | Krzemiński Paweł | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | Przedszkole Niepubliczne Słoneczko Nakło | |
72 | Kucharzewska Lena | Paterek | Polska | 1200 m (15 lat) | ZSP Paterek | |
73 | Kunicka Weronika | Łochowo | Polska | 1200 m (15 lat) | Luks Start Nakło | |
74 | Kunicki Michał | Łochowo | Polska | 1600 m (18 lat) | Luks Start Nakło | |
75 | Kunicki Michał | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (18 lat) | I LO Nakło | |
76 | Kwapich Dorian | POTULICE | Polska | 1200 m (16 lat) | Luks Start Nakło | |
77 | Kwapich Jowita | POTULICE | Polska | 100 m (do lat 6) | ||
78 | Kwapich Karina | POTULICE | Polska | 600 m (12 lat) | Luks Start Nakło | |
79 | Kwapich Maja | Potulice | Polska | 400 m (9 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Potulicach | |
80 | Lamprecht Konrad | Paterek | Polska | 1000 m (14 lat) | ZSP Paterek | |
81 | Lasek Natalia | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (17 lat) | I LO Nakło | |
82 | Maciejewska Alicja | Radzicz | Polska | 100 m (do lat 6) | ||
83 | Maciejewska Aneta | Radzicz | Polska | 400 m (9 lat) | Luks Start Nakło | |
84 | Maciejewska Chanel Hanna | Radzicz | Polska | 100 m (do lat 6) | ||
85 | Maciejewska Kamila | Radzicz | Polska | 1000 m (13 lat) | Luks Start Nakło | |
86 | Maciejewska Maja | Radzicz | Polska | 200 m (7 lat) | Luks Start Nakło | |
87 | Maciejewska Nikola | Radzicz | Polska | 600 m (11 lat) | Luks Start Nakło | |
88 | Maksymilian Tercjak | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (17 lat) | I LO Nakło | |
89 | Marciniak Antoni | Łochowice | Polska | 200 m (7 lat) | Luks Start Nakło | |
90 | Marosz Anna | Nakło nad Notecią | Polska | 1200 m (16 lat) | I LO Nakło | |
91 | Małkowski Kordian | Bydgoszcz | Polska | 1200 m (15 lat) | XI loms bydgoszcz im. Bydgoskich Olimpijczykow | |
92 | Michałek Basia | Bydgoszcz | Polska | 200 m (8 lat) | ||
93 | MYCEK Alicja | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Polska | 100 m (do lat 6) | ||
94 | Mycek Weronika | Nakło nad Notecią | Polska | 600 m (12 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią | |
95 | Mycek Zuzanna | Bielawy | Polska | 400 m (9 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią | |
96 | Młynarczyk Adam | Nakło nad Notecią | Polska | 100 m (do lat 6) | ||
97 | Młynarczyk Aleksandra | Nakło nad Notecią | Polska | 200 m (8 lat) | ||
98 | Narewski Igor | Występ | Polska | 200 m (8 lat) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Występie | |
99 | Narożny Antoni | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (17 lat) | I LO Nakło | |
100 | Nowak Kamil | Nakło nad Notecią | Polska | 1600 m (17 lat) | I LO Nakło |
Wyświetleń: 11037