K 0-6

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 34 WALENTYN GABRIELA BIELAWY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ K 0-6
2 11 GARCZEWSKA MARIA PATEREK ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W PATERKU K 0-6
3 17 KLAPA HELENA KAŹMIERZEWO SP SADKI, FILIA W DĘBOWIE K 0-6
4 23 ŁUKASZEWICZ MICHALINA NAKŁO NAD NOTECIĄ PRZEDSZKOLE WESOŁA PIĄTKA K 0-6
5 19 KOCEMBA ZOFIA PATEREK ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY PATEREK K 0-6
6 14 JAGODZIŃSKA HELENA NAKŁO NAD NOTECIĄ K 0-6
7 39 ZAWIEJA JULIA NAKŁO NAD NOTECIA K 0-6
8 25 MACIEJEWSKA CHANEL HANNA RADZICZ K 0-6
9 24 MACIEJEWSKA ALICJA RADZICZ K 0-6

M 0-6

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 10 FRANKÓW HUBERT NAKŁO NAD NOTECIĄ UKS JUDO NAKŁO M 0-6
2 5 CHYŁA ANTONI NAKŁO NAD NOTECIĄ PRZEDSZKOLE WESOŁA PIĄTKA M 0-6
3 32 SKULIMOWSKI FABIAN NAĶŁO NAD NOTECIĄ PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE DONALD M 0-6
4 13 JAGŁA JAKUB NAKŁO NAD NOTECIĄ PRZEDSZKOLE WESOŁA PIĄTKA M 0-6
5 12 GROCHOWSKI FRANCISZEK WITOSŁAW M 0-6
6 38 WOŹNIAK MIKOŁAJ NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 0-6
7 36 WOLSKI FRANCISZEK NAKŁO NAD NOTECIĄ PRZEDSZKOLE DONALD M 0-6
8 26 MŁYNARCZYK ADAM NAKŁO NAD NOTECIĄ M 0-6
9 9 DUK DOMINIK NAKŁO NAD NOTECIĄ PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE DONALD M 0-6
10 18 KOCEMBA KONSTANTY NAKŁO NAD NOTECIĄ ZSP NR 3 W NAKLE M 0-6
11 29 POGORZELCZYK PAWEŁ NAKŁO NAD NOTECIA PRZEDSZKOLE WESOŁA PIĄTKA M 0-6
12 21 KRZEMIŃSKI PAWEŁ NAKŁO NAD NOTECIĄ PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE SŁONECZKO NAKŁO M 0-6
13 28 POGORZELCZYK OLAF NAKŁO NAD NOTECIA PRZEDSZKOLE WESOŁA PIĄTKA M 0-6
14 33 SKULIMOWSKI OLAF NAKŁO NAD NOTECIĄ PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE DONALD M 0-6
15 4 CHMARA JULIAN NAKŁO NAD NOTECIĄ CENTRUM ROZWOJU DZIECKA REKSIO NAKŁO NAD NOTECIĄ M 0-6
16 16 JĘDRZEJCZAK JULIAN NAKŁO NAD NOTECIĄ M 0-6
17 37 WOLSKI STEFAN NAKŁO NAD NOTECIĄ M 0-6

K 7

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 49 ŻEBRAK MARIANNA DĘBOWO O P DĘBOWO K 7 [7 - 7]
2 44 MACIEJEWSKA MAJA RADZICZ LUKS START NAKŁO K 7 [7 - 7]

M 7

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 48 WOŹNIAK JAKUB NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 7 [7 - 7]
2 43 ŁASA NATAN CHRZĄSTOWO PRZEDSZKOLE NR2 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 7 [7 - 7]
3 45 MARCINIAK ANTONI ŁOCHOWICE LUKS START NAKŁO M 7 [7 - 7]
4 47 URBAŃSKI ANTONI NAKŁO NAD NOTECIĄ M 7 [7 - 7]

K 8

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 63 PŁUCIENNIK ZOSIA MINIKOWO ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŚLESINIE K 8 [8 - 8]
2 68 TADYCH LIWIA POTULICE K 8 [8 - 8]
3 58 MICHAŁEK BASIA BYDGOSZCZ K 8 [8 - 8]
4 61 PAWŁOWSKA OLIWIA MIASTOWICE SP DZIEWIERZEWO K 8 [8 - 8]
5 53 JABŁOŃSKA OLIWIA NAKŁO NAD NOTECIĄ TRAWERS TEAM NAKŁO K 8 [8 - 8]
6 57 ŁUKASZEWICZ AGATA NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W NAKLE NAD NOTECIĄ K 8 [8 - 8]
7 62 PAWŁOWSKA ZUZANNA MIASTOWICE SP DZIEWIERZEWO K 8 [8 - 8]
8 52 HEFTOWICZ MARIA NAKŁO NAD NOTECIĄ ZSP NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ K 8 [8 - 8]
9 51 GRODZKA OLIWIA NAKŁO NAD NOTECIĄ K 8 [8 - 8]

M 8

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 50 DOLACINSKI KRZYSZTOF NAKŁO NAD NOTECIĄ ZSP3 NAKŁO M 8 [8 - 8]
2 56 KRUSIK MARCIN NAKŁO NAD NOTECIĄ ZSP NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 8 [8 - 8]
3 60 NAREWSKI IGOR WYSTĘP ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WYSTĘPIE M 8 [8 - 8]
4 64 SIEWKOWSKI IWO NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 8 [8 - 8]
5 70 ZAWIEJA KACPER NAKŁO NAD NOTECIĄ LUKS START NAKŁO M 8 [8 - 8]
6 69 WALENTYN FRANCISZEK BIELAWY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 8 [8 - 8]
7 66 SZCZEŚNIAK KUBA NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 8 [8 - 8]
8 55 KRAJEWSKI OLAF NAKŁO NAD NOTECIĄ SP 3 NAKŁO M 8 [8 - 8]
9 67 ŚWITALSKI OSKAR NAKŁO NAD NOTECIĄ M 8 [8 - 8]

K 9

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 75 KWAPICH MAJA POTULICE ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POTULICACH K 9 [9 - 9]
2 76 MACIEJEWSKA ANETA RADZICZ LUKS START NAKŁO K 9 [9 - 9]
3 77 MYCEK ZUZANNA BIELAWY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ K 9 [9 - 9]

M 9

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 71 BAJERSKI ALEX ŚMIELIN LUKS START NAKŁO M 9 [9 - 9]
2 72 BRUKWICKI FILIP NAKŁO NAD NOTECIĄ ZSP PATEREK M 9 [9 - 9]
3 73 FRANKÓW TYMOTEUSZ NAKŁO NAD NOTECIĄ SF JUNIOR NAKŁO M 9 [9 - 9]

K 10

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat

M 10

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 83 WAJER MACIEJ NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 10 [10 - 10]
2 80 KRUPA JAKUB NAKŁO NAD NOTECIĄ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ARMII KRAJOWEJ W NAKLE NAD NOTECIĄ M 10 [10 - 10]
3 79 KRUPA FILIP NAKŁO NAD NOTECIĄ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ARMII KRAJOWEJ W NAKLE NAD NOTECIĄ M 10 [10 - 10]
4 78 CHMARA DOMINIK NAKŁO NAD NOTECIĄ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 10 [10 - 10]

K 11

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 98 WAJER NATALIA SADKI LUKS START NAKŁO K 11 [11 - 11]
2 92 MACIEJEWSKA NIKOLA RADZICZ LUKS START NAKŁO K 11 [11 - 11]
3 97 SZYMCZAK KLAUDIA PATEREK LUKS START NAKŁO K 11 [11 - 11]
4 90 KRAJEWSKA BLANKA NAKŁO NAD NOTECIĄ SP 3 NAKŁO K 11 [11 - 11]
5 85 BAJERSKA ELIZA ŚMIELIN LUKS START NAKŁO K 11 [11 - 11]
6 89 KOCEMBA NADIA PATEREK ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY PATEREK K 11 [11 - 11]
7 93 ROSIŃSKA JULIA NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W NAKLE NAD NOTECIĄ K 11 [11 - 11]

M 11

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 99 ZAWIEJA DOMINIK NAKŁO NAD NOTECIĄ LUKS START NAKŁO M 11 [11 - 11]
2 87 JANKOWSKI MAKSYMILIAN NAKŁO NAD NOTECIĄ LUKS START NAKŁO M 11 [11 - 11]
3 86 BŁASZAK JAKUB POLICHNO ZSP PATEREK M 11 [11 - 11]
4 96 SZCZEŚNIAK SZYMON NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 11 [11 - 11]

K 12

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 105 MYCEK WERONIKA NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ K 12 [12 - 12]
2 103 KACZMAREK KATARZYNA SAMOSTRZEL SP SADKI K 12 [12 - 12]
3 104 KWAPICH KARINA POTULICE LUKS START NAKŁO K 12 [12 - 12]
4 106 STAŁOWSKA ZUZANNA SIPIORY SZKOŁA PODSTAWOWA W SIPIORACH K 12 [12 - 12]
5 107 WOLIŃSKA OLIWIA KCYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA W KCYNI K 12 [12 - 12]

M 12

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 108 ŻEBRAK BARTŁOMIEJ DĘBOWO SP SADKI M 12 [12 - 12]
2 102 DOLACINSKI KAROL NAKŁO NAD NOTECIĄ ZSP3 NAKŁO NAD NOTECIĄ M 12 [12 - 12]
3 100 BEMBNISTA KONRAD NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 12 [12 - 12]
4 101 BEMBNISTA PAWEŁ NAKŁO NAD NOTECIĄ M 12 [12 - 12]

K 13

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 113 MACIEJEWSKA KAMILA RADZICZ LUKS START NAKŁO K 13 [13 - 13]
2 109 BĄK ANIELA WYSTĘP ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WYSTĘPIE K 13 [13 - 13]

M 13

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 112 KOWALKOWSKI KACPER WIĘZOWNO SP KORONOWO NR2 M 13 [13 - 13]
2 114 PRYBA OLIWIER NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 13 [13 - 13]
3 111 KALETA KACPER POTULICE M 13 [13 - 13]
4 110 DROZDOWSKI KRZYSZTOF WYSTĘP ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WYSTĘPIE M 13 [13 - 13]

K 14

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat

M 14

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 115 LAMPRECHT KONRAD PATEREK ZSP PATEREK M 14 [14 - 14]

K 15

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 118 KUNICKA WERONIKA ŁOCHOWO LUKS START NAKŁO K 15 [15 - 15]
2 116 BĄK BOGNA NAKŁO ZSP IM. ST.STASZICA K 15 [15 - 15]
3 117 KUCHARZEWSKA LENA PATEREK ZSP PATEREK K 15 [15 - 15]
4 120 SCHMIDT MALWINA WIESZKI ZSP PATEREK K 15 [15 - 15]

M 15

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 123 WOŹNIAK KACPER NAKŁO NAD NOTECIĄ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NAKLE NAD NOTECIĄ M 15 [15 - 15]
2 124 ZENELT JEREMIASZ ROZWARZYN ZSP PATEREK M 15 [15 - 15]

K 16

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 130 JANKOWSKA IGA NAKŁO NAD NOTECIĄ LUKS START NAKŁO K 16 [16 - 16]
2 129 JARZĘBOWICZ AMELIA NAKŁO NAD NOTECIĄ I LO NAKŁO K 16 [16 - 16]
3 132 KRÓL JULIA NAKŁO NAD NOTECIĄ I LO NAKŁO K 16 [16 - 16]
4 128 GARCZYŃSKA JULIA NAKŁO NAD NOTECIĄ I LO NAKŁO K 16 [16 - 16]
5 134 SADEWICZ JULIA NAKŁO NAD NOTECIĄ I LO NAKŁO K 16 [16 - 16]

M 16

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 133 KWAPICH DORIAN POTULICE LUKS START NAKŁO M 16 [16 - 16]
2 135 SZCZEPANIAK FABIAN CHRZĄSTOWO ZSP IM. ST.STASZICA M 16 [16 - 16]
3 150 SOBCZAK TYMOTEUSZ NAKŁO NAD NOTECIĄ I LO NAKŁO M 16 [16 - 16]

K 17

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat

M 17

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 151 TERCJAK MAKSYMILIAN NAKŁO NAD NOTECIĄ LUKS START NAKŁO M 17 [17 - 17]
2 138 JEZIOROWSKI FABIAN CHRZĄSTOWO TECHNIKUM ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ M 17 [17 - 17]
3 148 OLCZAK MACIEJ NIEDŹWIADY M 17 [17 - 17]

K 18

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 161 WASZKIEWICZ MICHALINA NAKŁO NAD NOTECIĄ I LO NAKŁO K 18 [18 - 18]
2 155 KABACIŃSKA DOMINIKA NAKŁO NAD NOTECIĄ I LO NAKŁO K 18 [18 - 18]

M 18

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kat
1 156 KUNICKI MICHAŁ ŁOCHOWO LUKS START NAKŁO M 18 [18 - 18]
2 159 POLEWCZYŃSKI GRACJAN NAKŁO NAD NOTECIĄ I LO NAKŁO M 18 [18 - 18]
3 158 NOWICKI PATRYK NAKŁO NAD NOTECIĄ LUBASZCZ M 18 [18 - 18]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ