Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ingielewicz Aleksandra | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | MOS Zatoka | opłacono |
2 | Ingielewicz Alicja | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | MOS Zatoka | opłacono |
3 | Ostrowski Leonard | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
4 | Wszołek Livia | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
5 | Wszołek Hubert | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
6 | Kasperek Tomasz | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
7 | Błażewicz Nadia | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
8 | Staranowicz Kajetan | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
9 | Falkowski Igor | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 2 | opłacono |
10 | Mgłosiek Patrycja | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
11 | Staranowicz Nikodem | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
12 | Mazurek Mikołaj | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
13 | Mgłosiek Błażej | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Bajka | opłacono |
14 | Mazurek Emilia | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
15 | Cygan Lena | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | MOS Zatoka | opłacono |
16 | Plichta Julia | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
17 | Ziemniak Zuzanna | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
18 | Cygan Adam | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Żłobek | opłacono |
19 | Rapcewicz Grzegorz | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Nr 5 Braniewo | opłacono |
20 | Żyszkowski Jakub | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
21 | Plichta Wiktoria | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
22 | Trejmak Andrzej | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Stokrotka | opłacono |
23 | Badowski Leon | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | MOS Zatoka | opłacono |
24 | Mazurek Bartosz | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
25 | Pyl Oliwia | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
26 | Plichta Szymon | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
27 | Bujalska Joanna | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
28 | Majek Piotr | BRANIEWO | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
29 | Nowak Aleksander | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkola podstawowa | opłacono |
30 | Nowak Maksymilian | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole | opłacono |
31 | Miąsko Paweł | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Stokrotka | opłacono |
32 | Szpigiel Nela | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
33 | Błaszczak Brajan | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
34 | Podolska Hanna | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
35 | Szpigiel Igor | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
36 | Opałka Eliza | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Nr 4 | opłacono |
37 | Podolska Ola | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Biedronka | opłacono |
38 | Błaszczak Lena | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
39 | Domalewski Wiktor | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
40 | Czarnecki Kacper | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
41 | Plichta Rafał | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
42 | Domalewski Igor | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
43 | Czarnecki Alan | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
44 | Nowak Lilia | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
45 | Czarnecki Nikodem | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
46 | Jureko Marcel | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
47 | Szczygło Alicja | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
48 | Sobolewska Maja | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
49 | Filipek Wiktor | Biedkowo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
50 | Filipek Igor | Biedkowo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
51 | Balinski Mikolaj | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
52 | Piskorz Nina | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
53 | Góźdź Nikodem | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Nr 5 Braniewo | opłacono |
54 | Skuratko Błażej | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Nr 5 Braniewo | opłacono |
55 | Skuratko Artur | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Nr 5 Braniewo | opłacono |
56 | Sierzputowska Marta | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
57 | Lewko Aleksander | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
58 | Jastrzębski Aleksander | Gdynia | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
59 | Kalinowska Liliana | Frombork | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
60 | Górnowicz Wojtek | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Stokrotka | opłacono |
61 | Górnowicz Maja | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Nr 5 Braniewo | opłacono |
62 | Bartosiak Alicja | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Uczen | opłacono |
63 | Berner Anita | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Uczen | opłacono |
64 | Semkiw Oksana | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Uczen | opłacono |
65 | Kulka Karol | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Stokrotka | opłacono |
66 | Szymczak Kacper | Elbląg | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
67 | Różycki Mateusz | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
68 | Wolak Aleksandra | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
69 | Szabat Mateusz | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
70 | Żurawska Laura | BRANIEWO | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
71 | Grzesiewicz Emilia | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Uczen | opłacono |
72 | jacek Marcel | BRANIEWO | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
73 | Żurawska Zofia | BRANIEWO | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
74 | jacek Antonina | BRANIEWO | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Bajka | opłacono |
75 | Ćwikła Amelia | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Nr 5 Braniewo | opłacono |
76 | Mazur Wojciech | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
77 | Ćwikła Bartosz | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Nr 5 Braniewo | opłacono |
78 | Kościug IGA | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole nr 4 w Braniewie | opłacono |
79 | Witkowska Gabriela | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Bajka | opłacono |
80 | Mazur Lena | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
81 | Kościug Patrycja | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | SP. 5 w Braniewie | opłacono |
82 | WOJTOWICZ FILIP | BRANIEWO | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
83 | Pyl Lena | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
84 | Pyl Michalina | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
85 | Gawryś Szymon | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 2 | opłacono |
86 | Gawryś Filip | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkola podstawowa nr 3 | opłacono |
87 | Jurgielewicz-Copeland Amari | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Bajka | opłacono |
88 | Wasilewski Wojciech | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole | opłacono |
89 | Majewska Maja | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
90 | Furtak Zuzanna | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
91 | Wiśniewski Aleksander | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Biedronka | opłacono |
92 | Leśniak Kuba | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
93 | Wasilewski Tymoteusz | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkola podstawowa | opłacono |
94 | Lewandowski Emilian | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
95 | Dubicka Oliwia | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | opłacono | |
96 | Dubicki Wiktor | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Miejskie nr 2 | opłacono |
97 | Suchecka Julia | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | SP. 5 w Braniewie | opłacono |
98 | Suchecki Szymon | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | SP. 5 w Braniewie | opłacono |
99 | Gudebski Ksawery | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi | opłacono |
100 | Gudebska Alicja | Braniewo | Polska | 5 Bieg Braniewscy Mali Twardziele | Przedszkole Niepubliczne Bajka | opłacono |
Wyświetleń: 6826