Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Banaszkiewicz Sylwia Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
2 Banaszkiewicz Arkadiusz Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
3 Olczyk Dariusz Stary Adamów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ALEGAZELE
4 Pietrucha Katarzyna Stary Adamów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ALEGAZELE
5 Trzonek-Nita Monika Pawlikowice Marsz Tropem Sieradzkich Mostów FORMA NA PIĄTKĘ NORDIC WALKING PABIANICE
6 Gołab Mirek Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
7 Gołab Agata Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
8 Abel Karol Kalisz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kalisia Nordic Team
9 Skowrońska Szewczyk Kamila Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
10 Jędezejak Ewelina Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
11 Kidula Anita Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
12 Ostopinka Katarzyna Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
13 Gabryś Dominika Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
14 Rubacha Marek Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Epoka Nordica Łódź
15 Grenda Estera Konstantynów Łódzki Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
16 Kapitaniak Ilona Kalisz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kalisia Nordic Team
17 Jarmuż Bożena Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Maszerujemy z nogami w chmurach
18 Klimczak Sylwia Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
19 Stępień Artur Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
20 Szałowska Dagmara Zgierz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ
21 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
22 Walot Joanna Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Na Skrzydłach Wiatru
23 Wicherek Ewa Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
24 PRZYTUŁA KATARZYNA Aleksandrów Łódzki Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NW
25 Lelicki Roman Podwody Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
26 Sztajnert Justyna Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
27 Grabowski Andrzej Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ENDRIU
28 Wilanowski Krzysztof Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
29 Tomczyk Sylwia Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
30 Gapińska Wiesława Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
31 Łapczyński Stefan Konstantynów Łódzki Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
32 Olszewski Wiktor Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
33 Urbas Piotr Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
34 Bartosik Sylwia Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów KS NW BEŁCHATÓW
35 Lewandowska Anna Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
36 Strumiński Maciej Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
37 Siewierski Jakub Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
38 Świtała Hanna Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
39 Świtała Arnold Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
40 Bogdański Marcin Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Garossa Team NW PL
41 Pankiewicz Dorota Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
42 Baraniak Ewelina Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
43 Zaton Jan Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
44 Zaton Sebastian Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
45 Reszpondek-Zaton Dominika Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
46 Murlikiewicz Maria Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
47 Krawętek Agnieszka Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów KS NW BEŁCHATÓW
48 Sulej Teresa SIERADZ Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Garossa Team NW PL
49 Gibczynska Małgorzata Gibczynska Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ
50 Olejniczak Bogna Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Zawsze Młodzi Nordic Walking
51 Marczak Krzysztof Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów KS NW BEŁCHATÓW
52 Pietrzak Maria Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
53 Stępień Beata Stępień Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NW Bełchatów
54 Olczyk Jolanta Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NW Bełchatów
55 Cyran Anna Niwy Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
56 Gral Lidia Niwy Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Kijkowe Dziewczyny Niwy
57 Gawronska Wioletta Lodz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
58 Wasilewska Aleksandra Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
59 Szczepaniak Iza Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
60 Szczepaniak Agnieszka Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
61 Klimczak Sylwia Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
62 Kaczmarek Anita Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
63 Kumaszka Jan Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
64 Dembowska Sylwia Zduńska Wola Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
65 Budny Sławomir Ostrów Wlkp. Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
66 Wieczorek Artur Chociw Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
67 Wieczorek Agnieszka Chociw Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
68 Cieciorowska Monika Orzk Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Phillips Sport Team
69 Domański Łukasz Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
70 Szczodrowska-Jerzak Agnieszka Konstantynów Łódzki Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Phillips Sport Team
71 Gołębiowski Krzysztof Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
72 Bladowski Zdzisław Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ
73 Matulewicz Barbara Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
74 Kunysz Renata bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
75 Ławska Emilia Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
76 Smoręda Ilona Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Zawsze Młodzi Nordic Walking
77 Orlińska Anna Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
78 Harapińska Joanna Łódź Marsz Tropem Sieradzkich Mostów
79 Szadkowski Mariusz Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
80 Murlikiewicz Elżbieta Szczerców Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
81 Jaworska Izabela Dzierlin Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
82 Pietrzyk Aneta Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
83 Siewierska Urszula Bełchatów Marsz Tropem Sieradzkich Mostów Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking
84 Kaczmarek Robert Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
85 Kaczmarek Anna Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team
86 Świtała Karolina Świtała Sieradz Marsz Tropem Sieradzkich Mostów NWPL Garrosa Team


Wyświetleń: 1104

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ