Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olszewski Wiktor | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
2 | Walot Joanna | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Na Skrzydłach Wiatru | |
3 | Wicherek Ewa | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
4 | PRZYTUŁA KATARZYNA | Aleksandrów Łódzki | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ZAWSZE MŁODZI NW | |
5 | Lelicki Roman | Podwody | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
6 | Sztajnert Justyna | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
7 | Grabowski Andrzej | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ENDRIU | |
8 | Wilanowski Krzysztof | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
9 | Tomczyk Sylwia | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
10 | Gapińska Wiesława | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
11 | Łapczyński Stefan | Konstantynów Łódzki | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
12 | Binkowski Jarosław | Ostrów Wielkopolski | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
13 | Urbas Piotr | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
14 | Bartosik Sylwia | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | KS NW BEŁCHATÓW | |
15 | Lewandowska Anna | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
16 | Strumiński Maciej | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
17 | Siewierski Jakub | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
18 | Świtała Hanna | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
19 | Świtała Arnold | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
20 | Bogdański Marcin | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Garossa Team NW PL | |
21 | Pankiewicz Dorota | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
22 | Baraniak Ewelina | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
23 | Kidula Anita | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
24 | Banaszkiewicz Sylwia | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
25 | Banaszkiewicz Arkadiusz | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
26 | Olczyk Dariusz | Stary Adamów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ALEGAZELE | |
27 | Pietrucha Katarzyna | Stary Adamów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ALEGAZELE | |
28 | Trzonek-Nita Monika | Pawlikowice | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | FORMA NA PIĄTKĘ NORDIC WALKING PABIANICE | |
29 | Gołab Mirek | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
30 | Gołab Agata | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
31 | Abel Karol | Kalisz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Kalisia Nordic Team | |
32 | Skowrońska Szewczyk Kamila | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
33 | Jędezejak Ewelina | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
34 | Zaton Jan | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
35 | Ostopinka Katarzyna | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
36 | Gabryś Dominika | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
37 | Rubacha Marek | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Epoka Nordica Łódź | |
38 | Grenda Estera | Konstantynów Łódzki | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
39 | Kapitaniak Ilona | Kalisz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Kalisia Nordic Team | |
40 | Jarmuż Bożena | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Maszerujemy z nogami w chmurach | |
41 | Klimczak Sylwia | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
42 | Stępień Artur | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
43 | Szałowska Dagmara | Zgierz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ | |
44 | Ławska Emilia | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
45 | Budny Sławomir | Ostrów Wlkp. | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
46 | Wieczorek Artur | Chociw | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
47 | Wieczorek Agnieszka | Chociw | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
48 | Cieciorowska Monika | Orzk | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Phillips Sport Team | |
49 | Domański Łukasz | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
50 | Szczodrowska-Jerzak Agnieszka | Konstantynów Łódzki | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Phillips Sport Team | |
51 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |
52 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ | |
53 | Matulewicz Barbara | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
54 | Kunysz Renata | bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
55 | Dembowska Sylwia | Zduńska Wola | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
56 | Smoręda Ilona | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Zawsze Młodzi Nordic Walking | |
57 | Orlińska Anna | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
58 | Harapińska Joanna | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
59 | Szadkowski Mariusz | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
60 | Murlikiewicz Elżbieta | Szczerców | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
61 | Jaworska Izabela | Dzierlin | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
62 | Pietrzyk Aneta | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
63 | Siewierska Urszula | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
64 | Kaczmarek Robert | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
65 | Kaczmarek Anna | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
66 | Olczyk Jolanta | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NW Bełchatów | |
67 | Zaton Sebastian | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
68 | Reszpondek-Zaton Dominika | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
69 | Murlikiewicz Maria | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |
70 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | KS NW BEŁCHATÓW | |
71 | Sulej Teresa | SIERADZ | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Garossa Team NW PL | |
72 | Gibczynska Małgorzata Gibczynska | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ | |
73 | Olejniczak Bogna | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Zawsze Młodzi Nordic Walking | |
74 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | KS NW BEŁCHATÓW | |
75 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
76 | Stępień Beata Stępień | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NW Bełchatów | |
77 | Świtała Karolina Świtała | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
78 | Cyran Anna | Niwy | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Kijkowe Dziewczyny Niwy | |
79 | Gral Lidia | Niwy | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | Kijkowe Dziewczyny Niwy | |
80 | Gawronska Wioletta | Lodz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
81 | Wasilewska Aleksandra | Łódź | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
82 | Szczepaniak Iza | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
83 | Szczepaniak Agnieszka | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
84 | Klimczak Sylwia | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | ||
85 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów | NWPL Garrosa Team | |
86 | Kumaszka Jan | Bełchatów | Polska | Marsz Tropem Sieradzkich Mostów |
Wyświetleń: 2246