WAKACYJNE PODRÓŻE PO KULTURZE
Tajemnice suwalskich zaułków

22 sierpnia – 26 sierpnia 2022 r.
Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5

półkolonie

Wakacje z kulturą? Tak! To najlepszy sposób na lato w mieście! Suwalski Ośrodek Kultury ponownie organizuje półkolonie letnie. Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Podczas półkolonii będziemy tworzyć, uczyć się rzeczy niebanalnych, poznawać, odkrywać, eksplorować i bawić się. Czas będziemy spędzać aktywnie – odwiedzimy najciekawsze szlaki turystyczne Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Wigierskiego Parku Narodowego, odkryjemy też nieznane zaułki Suwałk. Czekają na nas ciekawe gry terenowe (questy) i związane z nimi zadania. Wypłyniemy na Wigry słynną Leptodorą z przeszklonym dnem, zapoznamy się z pracą hydrobiologów w Ośrodku Edukacji Środowiskowej na Słupiu. Jednym słowem – spędzimy czas mądrze i ciekawie. Wrażeń na pewno nie zabraknie!

Zajęcia będą odbywać się w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku. Organizator zapewnia lunch dla uczestników, ubezpieczenie NNW oraz opiekę wykwalifikowanych instruktorów.

Zapisy przyjmowane będą wyłącznie za pomocą elektronicznego systemu na stronie elektronicznezapisy.pl od wtorku, 10 maja 2022 r. od godziny 9.00. Liczba miejsc jest ograniczona – każdy turnus będzie liczył 15 uczestników, a dziecko zakwalifikowane do udziału w półkoloniach może uczestniczyć tylko w jednym turnusie.

Po elektronicznym zgłoszeniu dziecka na wybrany turnus, rodzice lub opiekunowie prawni są zobligowani do wypełnienia i dostarczenia do SOK przy ul. T. Noniewicza 71 nie później niż 3 dni od daty zgłoszenia prawidłowo i kompletnie wypełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z dokumentacją uzupełniającą (oświadczenia, zaświadczenia, zgody i formularz zgłoszeniowy ze strony elektronicznezapisy.pl). Podstawą do zakwalifikowania dziecka do udziału w półkoloniach są: zgłoszenie elektroniczne i prawidłowo wypełniona karta kwalifikacyjna wraz z dokumentacją uzupełniającą.

Opłata za udział w półkoloniach wynosi 360 zł. Kwotę powyższą należy wpłacić bezpośrednio do kasy Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5  lub na konto SOK: 22 1240 5211 1111 0010 8508 6721, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2.06.2022 r. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie będzie podstawa do anulowania zgłoszenia.

Półkolonie będą odbywały się z dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Kadrę półkolonii stanowią instruktorzy SOK posiadający kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 30 marca 2016 r., w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz. U. poz. 452).

Szczegółowe informacje na temat półkolonii można uzyskać pod adresem mailowym dorota.sklodowska@soksuwalki.eu oraz pod numerem telefonu 87 563 85 48. Organizator zastrzega możliwość zmian w programie.

Wyświetleń: 1278

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ