Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 27 Kańtoch Weronika Reda Polska Szybka Sarna 10 km+ PROJEKT1000UP opłacono
2 247 Harasiuk Adam Wrocław Polska Pół Dzika 27 km+ AW - SZYBCIEJ - Team opłacono on-line
3 304 Mydłowska Beata Kolbudy Polska Pół Dzika 27 km+ Przyjaciele w biegu opłacono on-line
4 232 Dubin Matthieu Gdańsk Francja Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
5 334 Skrodzki Karol Chojnice Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
6 754 Sypniewska Hanna Gdynia Polska Nocny Jeleń 76km+ Spartanie Dzieciom/ Ultra Way opłacono
7 590 Ronowski Mateusz Grudziądz Polska Tropem Rysia 54 km+ 8 Batalion Walki Radioelektronicznej opłacono on-line
8 5 Barskiy Pavlo Gdynia Polska Szybka Sarna 10 km+ TREC TEAM opłacono
9 22 Jurczak Paweł Gdansk Polska Szybka Sarna 10 km+ Trec Team opłacono
10 99 Zakaszewski Kamil Gdańsk Polska Szybka Sarna 10 km+ Trec Team opłacono
11 64 Przewoska Anna Gdynia Polska Szybka Sarna 10 km+ TREC opłacono
12 328 Rychter Karol Bydgoszcz Polska Pół Dzika 27 km+ THE RYCHTERS opłacono on-line
13 731 Milczarek Paweł Dobrzyca Polska Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
14 362 Witbrodt Leszek Wejherowo Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
15 Rusak Łukasz Gdynia Polska Pół Dzika 27 km+ ENDURE TEAM
16 624 Zieliński Rafał Gdańsk Polska Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
17 79 Suchomski Przemysław Gdańsk Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
18 250 Hiller Wojciech Gdańsk Polska Pół Dzika 27 km+ Motywatornia Team opłacono on-line
19 249 Hiller Gabriela Gdańsk Polska Pół Dzika 27 km+ MOTYWATORNIA TEAM opłacono on-line
20 714 Kanigowski Grzegorz Gdańsk Polska Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
21 71 Skorupa Łukasz Gdańsk Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
22 9 Brzezicki Maciej Gdynia Polska Szybka Sarna 10 km+ TREC opłacono
23 14 Duba Aleksandra Gdańsk Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
24 536 Gumiela Piotr Gdański Polska Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
25 Brzezicka Magdalena Reda Polska Pół Dzika 27 km+ Runeda Młode Dziki
26 Dembicki Marcin Gdynia Polska Pół Dzika 27 km+
27 101 Zawojek-Śnieżko Marcelina Gdynia Polska Szybka Sarna 10 km+ Trec Team opłacono
28 240 Gontarzewski Łukasz Lubnia Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono
29 2 Andrearczyk Patryk Gdynia Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono
30 580 Pażucha Wojciech Lusówko Polska Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
31 36 Kuchta Robert Gdynia Polska Szybka Sarna 10 km+ TRECTEAM opłacono
32 100 Zatorska Karolina Gdynia Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono
33 85 Walczak-Skwiot Karolina Jankowo Gdańskie Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
34 615 Wojciechowski Dariusz Krosno Polska Tropem Rysia 54 km+ Krakowiak UltraTeam / Góral z Mazur Running Team opłacono on-line
35 341 Szałach Anna Elbląg Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
36 342 Szałach Sebastian Elbląg Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
37 716 Klebba Mariusz Klebba Mrzezino Polska Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
38 92 Witkowski Marek Wejherowo Polska Szybka Sarna 10 km+ CHODAKL.PL opłacono on-line
39 Cichoń Maciej Reda Polska Pół Dzika 27 km+
40 750 Siemieniecki Rafał Gdańsk Polska Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
41 619 Worzala Wojciech Gdynia Polska Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
42 96 Wójt Katarzyna Warszawa Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
43 717 Kondratiuk Renata Gdańsk Polska Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
44 33 Książek Monika Warszawa Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
45 276 Koziara Maciek Warszawa Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
46 702 Bielecki Marcin Otwock Polska Nocny Jeleń 76km+ Hard Box Run Team opłacono
47 73 Sobotowski Łukasz Elbląg Polska Szybka Sarna 10 km+ 3:33 TEAM opłacono on-line
48 Kitowski Dawid Gdańsk Polska Tropem Rysia 54 km+
49 94 Woś Maria Gorzów Wielkopolski Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
50 509 Cabaj Oksana Sopot Polska Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
51 609 Walentynowicz Marek GDYNIA Polska Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
52 261 Jarzębowski Piotr Gdańsk Polska Pół Dzika 27 km+ A je to! opłacono on-line
53 320 Puzio Roksana Gdynia Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
54 344 Szczepaniak Witold Ostrów Wlkp. Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
55 Dąbrowski Bartosz Wałcz Polska Tropem Rysia 54 km+
56 345 Szczuka Paweł Gdynia Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
57 585 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Polska Tropem Rysia 54 km+ Pszczółkowski Team opłacono on-line
58 719 Kroczyński Sławomir Kołobrzeg Polska Nocny Jeleń 76km+ Biegolas Koszalin/ Kołobrzeg opłacono on-line
59 605 Tobjasz Krzysztof Tobjasz Czerniewice Polska Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
60 295 Maklakov Dmitri Gdańsk Polska Pół Dzika 27 km+ Swift Run Club opłacono on-line
61 Tluszczak Rafał GDYNIA Polska Pół Dzika 27 km+ HOTEL CZTERY BRZOZY
62 338 Stasik Piotr Gdynia Polska Pół Dzika 27 km+ Ultra Way Team . OPEC opłacono
63 70 Sikora sikora Monika Gdańsk Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
64 279 Kruk Maciej Rumia Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
65 41 Machnicki Radosław Sopot Polska Szybka Sarna 10 km+ BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE opłacono
66 286 Kuropatwa Łukasz Rumia Polska Pół Dzika 27 km+ Projekt1000up /Bażant team opłacono
67 Krysiankou Aliaksei Gdansk Białoruś Pół Dzika 27 km+
68 306 Nowak Jakub Toruń Polska Pół Dzika 27 km+ Dzikie Wieprze opłacono on-line
69 586 Pusdrowski Michał Reda Polska Tropem Rysia 54 km+ Decathlon Trójmiasto / RunnerFromReda opłacono
70 19 Jakubczak Karol Wejherowo Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
71 550 Kostuch Jan Garcz Polska Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
72 97 Wróblewski Mateusz Kępice Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
73 37 Kwiatkowski Tomasz Reda Polska Szybka Sarna 10 km+ OPEC Gdynia opłacono
74 311 Owczarzak Filip Gdansk Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
75 542 Jaśkiewicz Rafał Włocławek Polska Tropem Rysia 54 km+ CoYoTe Team opłacono on-line
76 89 Wejer Przemysław Rumia Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
77 Karczewski Damian Nowa Wieś Lęborska Polska Tropem Rysia 54 km+ Team Zwae Kębłowo
78 Orzoł Kamil Gdynia Polska Pół Dzika 27 km+ Nordea Runners
79 Weiland Karina Sopot Polska Szybka Sarna 10 km+
80 sieniawski marek Gdynia Polska Pół Dzika 27 km+ ALFACO RUNNING TEAM
81 Gondek Michał Wejherowo Polska Szybka Sarna 10 km+ Ulstein Biega
82 507 Bulikowski Tomasz Szczecin Polska Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
83 Maślak Radosław Gdynia Polska Szybka Sarna 10 km+ Biegamyrazem.pl
84 46 Maślak Anna Gdynia Polska Szybka Sarna 10 km+ Biegamyrazem.pl opłacono on-line
85 42 Machutt Marek Gdańsk Polska Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
86 269 Kaniewski Igor Bydgoszcz Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
87 616 Wojnarowski Piotr Gdańsk Polska Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
88 Smeja Lidia Gdynia Polska Szybka Sarna 10 km+ Ulstein Biega
89 77 Stramska Beata Gdańsk Polska Szybka Sarna 10 km+ TREC opłacono on-line
90 524 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica Polska Tropem Rysia 54 km+ STOPA Słupsk opłacono on-line
91 293 Łuchniak Zbigniew Mosty Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
92 582 Piłat Paweł Włynkowo Polska Tropem Rysia 54 km+ Best Beasts opłacono on-line
93 266 Jażdżewska Elżbieta Jażdżewska Słupsk Polska Pół Dzika 27 km+ Best Beasts opłacono on-line
94 350 Szulimowicz Maciej Gdanska Polska Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
95 359 Wilke Tomasz Gdynia Polska Pół Dzika 27 km+ P4F opłacono on-line
96 288 Latosinska Kamila Gdansk Polska Pół Dzika 27 km+ Osowa biega opłacono on-line
97 218 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia Polska Pół Dzika 27 km+ UltraŻółwik opłacono on-line
98 593 Skorupski Robert Słupsk Polska Tropem Rysia 54 km+ STOPA Słupsk opłacono on-line
99 239 Głombiowska Zuzanna Gdynia Polska Pół Dzika 27 km+ Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
100 612 Wiśniewski Michał Bierkowo Polska Tropem Rysia 54 km+ Best Beasts opłacono on-line


Wyświetleń: 25983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ