Zimowy Festiwal Ultra Way
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mazur Andrzej Bojano Nocny Jeleń 76km+ KKS SFORA BOJANO 280.00 PLN
2 Błażej Pichal Białystok Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
3 Szafrańska Emilia Gdańsk Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
4 Jodko Magda Grudziądz Pół Dzika 27 km+ 180.00 PLN
5 tabisz marlena wrocław Tropem Rysia 54 km+ 220.00 PLN
6 Labun Zenon Mrzezino Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
7 Różańska Magdalena Warszawa Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
8 Krupa Grzegorz Włocławek Nocny Jeleń 76km+ ORLEN Running TEAM opłacono on-line
9 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
10 Maroszek Jarosław Borkowo Tropem Rysia 54 km+ 390.00 PLN
11 Ochocka Ewa Łódź Pół Dzika 27 km+ 260.00 PLN
12 Malinowska Anna Gdańsk Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
13 Nowakowski Marcin Tczew Tropem Rysia 54 km+ 220.00 PLN
14 Kruszewski Filip Poznań Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
15 Eliasz Dawid Hel Pół Dzika 27 km+ 180.00 PLN
16 Gill Jagna Gdynia Szybka Sarna 10 km+ 405.00 PLN
17 Grzelczyk Dawid Rumia Tropem Rysia 54 km+ opłacono
18 Kilański Jan Warszawa Szybka Sarna 10 km+ Triclub opłacono on-line
19 Mizak Henryk Rumia Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
20 Zimny Tomasz Tczew Tropem Rysia 54 km+ Biegający Tczew 220.00 PLN
21 Cichowski Krzysztof Gdańsk Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
22 Bermes Mateusz Warszawa Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
23 Miętka Monika Lębork Szybka Sarna 10 km+ 210.00 PLN
24 SADOWSKA MARZENA Warszawa Pół Dzika 27 km+ 180.00 PLN
25 Kreft Ewa Gdańsk Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
26 Filański Marcin Gdańsk Nocny Jeleń 76km+ Bulbulatorzy opłacono on-line
27 Leyk Daniel Luzino Nocny Jeleń 76km+ LEYK Team opłacono on-line
28 Dudek Piotrek Nowa Góra Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
29 Nawrocki Arkadiusz Stara Wieś Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
30 Kańska Joanna Gdynia Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
31 Kotowski Marek Olsztyn Tropem Rysia 54 km+ Kriss Coaching opłacono on-line
32 Kotowska Sylwia Olsztyn Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
33 Podczarska Izabela Kolbudy Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
34 Moza Dawid Gościcino Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
35 Szymankiewicz Kalina Gdynia Tropem Rysia 54 km+ Projekt1000up opłacono on-line
36 Sulikowski Jakub Wejherowo Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
37 Bratkowska Agnieszka Gdynia Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
38 Rudnicki Dariusz Pogórze Tropem Rysia 54 km+ Projekt1000up opłacono on-line
39 Orchowska Małgorzata Pruszcz Gdański Szybka Sarna 10 km+ OSP Pruszcz Gdański 130.00 PLN
40 Mura Aleksandra Góra Pół Dzika 27 km+ Górskie Kocury opłacono on-line
41 Thiel Marcin Góra Pół Dzika 27 km+ Górskie Kocury opłacono on-line
42 Witkowska Beata Gdańsk Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
43 Baberowski Marek Gdańsk Szybka Sarna 10 km+ Trec Team opłacono on-line
44 Baberowska Jolanta Gdańsk Szybka Sarna 10 km+ Trec Team opłacono on-line
45 Kalinowska Paulina Kiełpino Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
46 Kalinowska Agnieszka Płock Szybka Sarna 10 km+ #RutkowskaTEAM opłacono on-line
47 Sowa Renata Elbląg Szybka Sarna 10 km+ 130.00 PLN
48 Roszman Henryk Orle Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
49 Goryński Arkadiusz Rumia Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
50 NOWOSIELSKA MONIKA PŁOCK Szybka Sarna 10 km+ #RutkowskaTEAM opłacono on-line
51 Witkowski Bartosz Kielno Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
52 Górniak Jarosław Pogórze Nocny Jeleń 76km+ JARBUD opłacono on-line
53 Küchler Małgorzata Gdynia Pół Dzika 27 km+ JARBUD opłacono on-line
54 Küchler Paweł Gdynia Nocny Jeleń 76km+ JARBUD opłacono on-line
55 Wallrat Anna Rumia Szybka Sarna 10 km+ Parkrun Rumia opłacono on-line
56 Szynkowski Karol Gdynia Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
57 Golcz Piotr Gdynia Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
58 MIKOŁAJCZYK Gabriela GDYNIA Pół Dzika 27 km+ Motywatornia Team opłacono on-line
59 Wacewicz Rafał Białystok Nocny Jeleń 76km+ AikiRunners 360.00 PLN
60 Dubovyi Paweł Gdańsk Pół Dzika 27 km+ Endurance School opłacono on-line
61 Kruczyk Damian Kruczyk Pasym Nocny Jeleń 76km+ PSM 280.00 PLN
62 Boroś Paweł Gdynia Szybka Sarna 10 km+ 130.00 PLN
63 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański Szybka Sarna 10 km+ BigYellowFoot Adventure Team 130.00 PLN
64 Walczuk Łukasz Rumia Tropem Rysia 54 km+ opłacono
65 Jankowski Grzegorz BYTÓW Pół Dzika 27 km+ Pozytywnie nakręcony 180.00 PLN
66 Trzeciecka Magdalena Trzeciecka Łódź Pół Dzika 27 km+ 180.00 PLN
67 Gałka Grzegorz Gdańsk Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
68 Banasik Rafał Stalowa Wola Nocny Jeleń 76km+ 360.00 PLN
69 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Nocny Jeleń 76km+ KĘCKIE HARPAGANY 280.00 PLN
70 Kamiński Jacek Żukowo Pół Dzika 27 km+ Motywatornia Team 180.00 PLN
71 Warzocha Paweł Niechobrz Nocny Jeleń 76km+ NiechBiega opłacono on-line
72 Szadłowski Dariusz Ciechocinek Nocny Jeleń 76km+ 280.00 PLN
73 Piotrowicz Wojciech Połczyno Pół Dzika 27 km+ Aneste Team opłacono on-line
74 Januszewski Andrzej Warszawa Nocny Jeleń 76km+ opłacono on-line
75 Czapiewski Maciej Łukasz Gdynia Tropem Rysia 54 km+ opłacono on-line
76 Schröder Adam Gdynia Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
77 Gładkowski Grzegorz Gowino Tropem Rysia 54 km+ BigYellowFoot Adventure team 220.00 PLN
78 Śledzik Joanna Zabrze Szybka Sarna 10 km+ TRIAMO 210.00 PLN
79 Dyszkiewicz Grzegorz Kutno Tropem Rysia 54 km+ ULTRA KUTNO opłacono on-line
80 Basińska-Ahmed Olga Gdynia Pół Dzika 27 km+ opłacono on-line
81 Łustynski Michał Krzyzanow Tropem Rysia 54 km+ ULTRA KUTNO opłacono on-line
82 Ambroziak Rafał KUTNO Tropem Rysia 54 km+ ULTRA KUTNO 220.00 PLN
83 Świeżawska-Ambroziak Katarzyna Kutno Tropem Rysia 54 km+ ULTRA KUTNO 220.00 PLN
84 milkowski mariusz gdynia Pół Dzika 27 km+ 180.00 PLN
85 Jasiński Stanisław Gdynia Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line
86 Falandysz Janusz Pruszków Tropem Rysia 54 km+ Góral z Mazur Running Team/WPRunning Pruszków opłacono
87 Falandysz Damian Pruszków Nocny Jeleń 76km+ Góral z Mazur Running Team/WPRunning Pruszków opłacono
88 Dyszkiewicz Tomasz Kutno Tropem Rysia 54 km+ ULTRA KUTNO opłacono on-line
89 Kowalewski Jarosław Gdynia Nocny Jeleń 76km+ Projekt1000up opłacono on-line
90 Dyczkowski Andrzej Sypniewo Nocny Jeleń 76km+ Klub Sportowy Husaria Szczecinek 280.00 PLN
91 Kruszewski Filip Kruszewski Poznań Nocny Jeleń 76km+ 280.00 PLN
92 Świtońska Aleksandra Gdynia Tropem Rysia 54 km+ 220.00 PLN
93 Orchowska Małgorzata Rumia Pół Dzika 27 km+ Ochotnicza Straż Pożarna Pruszcz Gdański 180.00 PLN
94 Gulatowska Klaudia Klukowa huta Pół Dzika 27 km+ 180.00 PLN
95 GOLICKI ADAM TCZEW Tropem Rysia 54 km+ Biegający Tczew 220.00 PLN
96 Plichta Małgorzata Reda Pół Dzika 27 km+ Reda Marianowo opłacono on-line
97 Olszewski Wojciech Reda Pół Dzika 27 km+ Reda Marianowo opłacono on-line
98 Grzywacz Karol Gdynia Nocny Jeleń 76km+ KUNDY PORTOWE opłacono on-line
99 Arendt Agnieszka Gdańsk Pół Dzika 27 km+ Żarta Wataha opłacono on-line
100 Stoltmann Paulina Gdańsk Szybka Sarna 10 km+ opłacono on-line


Wyświetleń: 5598

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ