Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 318 | Przyborski Michał | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
2 | Gaweł Ireneusz | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Projekt1000up | ||
3 | 371 | Ziomek Piotr | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | PKO BP | opłacono on-line |
4 | 203 | Antkowiak-Bronowicka Agnieszka | Leszno | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Drużyna Szpiku, Żółw i Zając | opłacono on-line |
5 | 216 | Bronowicki Jarosław | Leszno | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Drużyna Szpiku, Żółw i Zając | opłacono on-line |
6 | 351 | Szymak Ewelina | Barniewice | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
7 | 358 | Wawerko Katarzyna | Banino | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line |
8 | 210 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Ultra Way Team /Runeda | opłacono on-line |
9 | Sajewicz Magda | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Ultra Way Team | ||
10 | 333 | Sikora Anna | Bojano | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
11 | 241 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
12 | 297 | Malgadey Mariola | Banino | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line |
13 | 270 | Karpińska Barbara | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line |
14 | Sulkowska Dominika | wejherowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
15 | 356 | Torłop Małgorzata | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Kociewiak Tczew | opłacono on-line |
16 | 207 | Bemowska Dorota | REDA | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono |
17 | 285 | Kulling Aneta Kulling | Rumia-Dębogórze Wybudowanie | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
18 | 278 | Kroll Tomasz | Kobysewo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Kartuski Team | opłacono on-line |
19 | 255 | Jabłoński Łukasz | Kartuzy | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Kartuski Team | opłacono on-line |
20 | 348 | Szopa Marek | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Runeda | opłacono on-line |
21 | 257 | Jabłoński Marcin | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
22 | 217 | Browarczyk Tomasz | Łebieńska Huta | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
23 | Smółkowska Iwona Smółkowska | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Projekt1000up | ||
24 | 235 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Runeda | opłacono on-line |
25 | 234 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Runeda | opłacono on-line |
26 | 312 | Palacz Artur | Pętkowice | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
27 | 326 | Rybaczek Pawel | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
28 | 329 | Sadowski Piotr | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
29 | 298 | Michalak Marek | Tczew | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
30 | 259 | Jantowski Zbigniew | Reda | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
31 | 368 | Wytrwał Tomasz | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
32 | 205 | Armatyńska Małgorzata | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line |
33 | 355 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Szybki Skład | opłacono on-line |
34 | 267 | Jerzman Bartosz | GDYNIA | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
35 | 332 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Wejherowskie Łabędzie - KENTIA TEAM | opłacono on-line |
36 | 204 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Żarta Wataha | opłacono on-line |
37 | 308 | Olszewski Wojciech | Reda | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
38 | Gulatowska Klaudia | Klukowa huta | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
39 | Orchowska Małgorzata | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Ochotnicza Straż Pożarna Pruszcz Gdański | ||
40 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
41 | 206 | Basińska-Ahmed Olga | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
42 | 331 | Schröder Adam | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
43 | 315 | Piotrowicz Wojciech | Połczyno | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Aneste Team | opłacono on-line |
44 | Kamiński Jacek | Żukowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Motywatornia Team | ||
45 | 237 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
46 | Trzeciecka Magdalena Trzeciecka | Łódź | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
47 | 233 | Dubovyi Paweł | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Endurance School | opłacono on-line |
48 | 300 | MIKOŁAJCZYK Gabriela | GDYNIA | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line |
49 | 282 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | JARBUD | opłacono on-line |
50 | 323 | Roszman Henryk | Orle | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
51 | 363 | Witkowska Beata | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
52 | 354 | Thiel Marcin | Góra | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Górskie Kocury | opłacono on-line |
53 | 303 | Mura Aleksandra | Góra | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Górskie Kocury | opłacono on-line |
54 | 215 | Bratkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
55 | 340 | Sulikowski Jakub | Wejherowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
56 | 277 | Kreft Ewa | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
57 | 224 | Cichowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
58 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
59 | Ochocka Ewa | Łódź | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
60 | 324 | Różańska Magdalena | Warszawa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
61 | 287 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
62 | 268 | Jodko Magda | Grudziądz | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
63 | 305 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | ACTIV EAGLES PRO | opłacono |
64 | 373 | Żurawski Łukasz | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
65 | 230 | Drabjewski Paweł | Więcbork | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
66 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
67 | 313 | Pawlińska Ewelina | Księżak | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
68 | 321 | Pyś Mateusz | Łebcz | Polska | Pół Dzika 27 km+ | BA Team / Rak Team | opłacono on-line |
69 | 352 | Szymczyk Tomasz | Częstochowa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
70 | 225 | Czarnecki Piotr | Warszawa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
71 | 369 | Zabłotny Karol | Warszawa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Tarchośfiry | opłacono on-line |
72 | Stykowski Michal | Warszawa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Tarchośfiry | ||
73 | 327 | Rybałtowski Jakub | Warszawa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Tarchośfiry | opłacono on-line |
74 | 251 | Hrudina Olena | Sumy | Ukraina | Pół Dzika 27 km+ | MaznyiTeam | opłacono on-line |
75 | Olechnowicz Maciej Olechnowicz | Białystok | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
76 | Przetakiewicz Magdalena | Warszawa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
77 | 365 | Wolski Marcin | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
78 | Zadrożna Dorota | Grudziądz | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Jack Runner | ||
79 | 246 | Gutowska Izabela | Elbląg | Polska | Pół Dzika 27 km+ | OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
80 | 296 | Makowska Magdalena | Elbląg | Polska | Pół Dzika 27 km+ | OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
81 | 283 | kuczkowski michal | Bytów | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Tup tup trup | opłacono on-line |
82 | 357 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
83 | 229 | DORDZIK Katarzyna | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
84 | 201 | Aleksandrowicz Patryk | Gdansk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
85 | 284 | Kulesza Patrycja | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
86 | 314 | Pawliński Bartosz | Księżak | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
87 | 309 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
88 | 330 | Sambor Elżbieta | Elbląg | Polska | Pół Dzika 27 km+ | OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
89 | 219 | Carlton Oliver | Poznań | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Team 69 | opłacono on-line |
90 | 243 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
91 | 370 | Zalewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
92 | 361 | Winkowski Marek | Gwda Mała | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Team Winkowskich | opłacono on-line |
93 | 360 | Winkowski Andrzej | Kępice | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Team Winkowskich | opłacono on-line |
94 | 212 | Błażyńska-Spychalska Agata | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Team 69 | opłacono on-line |
95 | 307 | Ogonowski Michał | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | MRC | opłacono on-line |
96 | 262 | Jasiński Dawid | Wejherowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
97 | 260 | Jaromirska-Lewińska Maja | Reda | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Powiat Wejherowski | opłacono |
98 | 290 | Luda Żaneta | Zaborowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
99 | 264 | Jaszczuk Mateusz | Warszawa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
100 | Staniaszek Bogusław | Głobino | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Tupot Ustka |
Wyświetleń: 33476