Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BKKSE | |||||||||
1 | 58 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Szybka Sarna 10 km+ | #BKKSE | opłacono on-line | |||
#RutkowskaTEAM | |||||||||
2 | 24 | Kalinowska Agnieszka | Płock | Szybka Sarna 10 km+ | #RutkowskaTEAM | opłacono on-line | |||
3 | 54 | NOWOSIELSKA MONIKA | PŁOCK | Szybka Sarna 10 km+ | #RutkowskaTEAM | opłacono on-line | |||
#nessiteam | |||||||||
4 | 83 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Szybka Sarna 10 km+ | #nessiteam | opłacono on-line | |||
3:33 TEAM | |||||||||
5 | 73 | Sobotowski Łukasz | Elbląg | Szybka Sarna 10 km+ | 3:33 TEAM | opłacono on-line | |||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
6 | 67 | Serkowska Anna | Kartuzy | Szybka Sarna 10 km+ | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line | |||
BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE | |||||||||
7 | 41 | Machnicki Radosław | Sopot | Szybka Sarna 10 km+ | BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE | opłacono | |||
Barlinek | |||||||||
8 | 55 | Ochnio Marta | Barlinek | Szybka Sarna 10 km+ | Barlinek | opłacono on-line | |||
9 | 44 | Małodobry Krzysztof | Barlinek | Szybka Sarna 10 km+ | Barlinek | opłacono on-line | |||
Bałtic Hub Runing TEAM | |||||||||
10 | 68 | Shevchyshyn Andrii | Nahirianka | Szybka Sarna 10 km+ | Bałtic Hub Runing TEAM | opłacono on-line | |||
Best Beasts | |||||||||
11 | 63 | Potocka Kinga | Słupsk | Szybka Sarna 10 km+ | Best Beasts | opłacono on-line | |||
12 | 95 | Woźniak-Karczewska Patrycja | Kobylnica | Szybka Sarna 10 km+ | Best Beasts | opłacono on-line | |||
Biegający Tczew | |||||||||
13 | 10 | Dejna Sylwia | Tczew | Szybka Sarna 10 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
14 | Maślak Radosław | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | Biegamyrazem.pl | |||||
15 | 46 | Maślak Anna | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |||
Biegun OCR | |||||||||
16 | 66 | Schmidt Waldek | Gowino | Szybka Sarna 10 km+ | Biegun OCR | opłacono on-line | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
17 | 104 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Szybka Sarna 10 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
CHODAKL.PL | |||||||||
18 | 92 | Witkowski Marek | Wejherowo | Szybka Sarna 10 km+ | CHODAKL.PL | opłacono on-line | |||
Chylońskie Dziki Gdynia | |||||||||
19 | 18 | Górecki Kacper | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line | |||
FANEX TRADE | |||||||||
20 | 6 | Bartulewicz Weronika | Rumia | Szybka Sarna 10 km+ | FANEX TRADE | opłacono | |||
21 | 91 | Wilkowski Wojciech | Rumia | Szybka Sarna 10 km+ | FANEX TRADE | opłacono | |||
Flaming w biegu | |||||||||
22 | 86 | Waligórska Agnieszka | Luboń | Szybka Sarna 10 km+ | Flaming w biegu | opłacono on-line | |||
Iron Team | |||||||||
23 | 21 | Jóźwik Agnieszka | Straszyn | Szybka Sarna 10 km+ | Iron Team | opłacono on-line | |||
Kartuski Team | |||||||||
24 | 15 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Szybka Sarna 10 km+ | Kartuski Team | opłacono on-line | |||
Klub Terrego | |||||||||
25 | 88 | Weber Magdalena | Elbląg | Szybka Sarna 10 km+ | Klub Terrego | opłacono on-line | |||
26 | 57 | Orzoł Katarzyna | elbląg | Szybka Sarna 10 km+ | Klub Terrego | opłacono on-line | |||
Kontener Formy | |||||||||
27 | 61 | Pociask Krzysztof | Rumia | Szybka Sarna 10 km+ | Kontener Formy | opłacono on-line | |||
Kościan Team Ultra | |||||||||
28 | 43 | Majchrzak Konieczna Joanna | Kościan | Szybka Sarna 10 km+ | Kościan Team Ultra | opłacono on-line | |||
Kujawscy Runners / Niedzielne Poruszenie | |||||||||
29 | 49 | Mierzwa Krzysztof | Banino | Szybka Sarna 10 km+ | Kujawscy Runners / Niedzielne Poruszenie | opłacono on-line | |||
MTB-Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
30 | 12 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Szybka Sarna 10 km+ | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
31 | 52 | Nalepka Karolina | Wejherowo | Szybka Sarna 10 km+ | Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
NSH Runners | |||||||||
32 | 93 | Wojtkowiak Dorota | Radonie | Szybka Sarna 10 km+ | NSH Runners | opłacono on-line | |||
Nordea | |||||||||
33 | Arkhanhelska Daria | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | Nordea | |||||
OPEC Gdynia | |||||||||
34 | 37 | Kwiatkowski Tomasz | Reda | Szybka Sarna 10 km+ | OPEC Gdynia | opłacono | |||
OSP Pruszcz Gdański | |||||||||
35 | Orchowska Małgorzata | Pruszcz Gdański | Szybka Sarna 10 km+ | OSP Pruszcz Gdański | |||||
PKO Harpagan Gdańsk | |||||||||
36 | 38 | Lesisz Agata | Maksymilianowo | Szybka Sarna 10 km+ | PKO Harpagan Gdańsk | opłacono on-line | |||
PROJEKT1000UP | |||||||||
37 | 27 | Kańtoch Weronika | Reda | Szybka Sarna 10 km+ | PROJEKT1000UP | opłacono | |||
Parkrun Rumia | |||||||||
38 | 11 | Derkowski Piotr | Reda | Szybka Sarna 10 km+ | Parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
39 | 87 | Wallrat Anna | Rumia | Szybka Sarna 10 km+ | Parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
40 | 8 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Szybka Sarna 10 km+ | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | |||
REWA 12:15 | |||||||||
41 | 102 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Szybka Sarna 10 km+ | REWA 12:15 | opłacono on-line | |||
RUNEDA | |||||||||
42 | 40 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Szybka Sarna 10 km+ | RUNEDA | opłacono on-line | |||
43 | 82 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | RUNEDA | opłacono on-line | |||
44 | 45 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | Szybka Sarna 10 km+ | RUNEDA | opłacono on-line | |||
Reda Marianowo | |||||||||
45 | 60 | Plichta Małgorzata | Reda | Szybka Sarna 10 km+ | Reda Marianowo | opłacono on-line | |||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
46 | 32 | Krzyśko Krzysztof | Banino | Szybka Sarna 10 km+ | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line | |||
TREC | |||||||||
47 | 64 | Przewoska Anna | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | TREC | opłacono | |||
48 | 77 | Stramska Beata | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | TREC | opłacono on-line | |||
TREC | |||||||||
49 | 9 | Brzezicki Maciej | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | TREC | opłacono | |||
TREC TEAM | |||||||||
50 | 5 | Barskiy Pavlo | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | TREC TEAM | opłacono | |||
TRECTEAM | |||||||||
51 | 36 | Kuchta Robert | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | TRECTEAM | opłacono | |||
TRIAMO | |||||||||
52 | Śledzik Joanna | Zabrze | Szybka Sarna 10 km+ | TRIAMO | |||||
Tkkf Wodnik Więcbork | |||||||||
53 | 13 | Drabjewska Anna | Śmiłowo 16 | Szybka Sarna 10 km+ | Tkkf Wodnik Więcbork | opłacono on-line | |||
Trec Team | |||||||||
54 | 22 | Jurczak Paweł | Gdansk | Szybka Sarna 10 km+ | Trec Team | opłacono | |||
55 | 99 | Zakaszewski Kamil | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | Trec Team | opłacono | |||
56 | 101 | Zawojek-Śnieżko Marcelina | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | Trec Team | opłacono | |||
57 | 4 | Baberowski Marek | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | Trec Team | opłacono on-line | |||
58 | 3 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | Trec Team | opłacono on-line | |||
Triclub | |||||||||
59 | 28 | Kilański Jan | Warszawa | Szybka Sarna 10 km+ | Triclub | opłacono on-line | |||
Ulstein Biega | |||||||||
60 | Gondek Michał | Wejherowo | Szybka Sarna 10 km+ | Ulstein Biega | |||||
61 | Smeja Lidia | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | Ulstein Biega | |||||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
62 | 75 | Stencel Krystian | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
63 | 47 | MIĄCZYŃSKA JUSTYNA | GDAŃSK | Szybka Sarna 10 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
Velux | |||||||||
64 | 98 | Wróblewski Radosław | Gniezno | Szybka Sarna 10 km+ | Velux | opłacono on-line | |||
Zoeller Tech | |||||||||
65 | Mikołajczyk Krzysztof | Wejherowo | Szybka Sarna 10 km+ | Zoeller Tech | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
66 | 79 | Suchomski Przemysław | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
67 | 71 | Skorupa Łukasz | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
68 | 14 | Duba Aleksandra | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
69 | 2 | Andrearczyk Patryk | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono | ||||
70 | 100 | Zatorska Karolina | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono | ||||
71 | 85 | Walczak-Skwiot Karolina | Jankowo Gdańskie | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
72 | 96 | Wójt Katarzyna | Warszawa | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
73 | 33 | Książek Monika | Warszawa | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
74 | 94 | Woś Maria | Gorzów Wielkopolski | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
75 | 70 | Sikora sikora Monika | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
76 | 19 | Jakubczak Karol | Wejherowo | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
77 | 97 | Wróblewski Mateusz | Kępice | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
78 | 89 | Wejer Przemysław | Rumia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
79 | Weiland Karina | Sopot | Szybka Sarna 10 km+ | ||||||
80 | 42 | Machutt Marek | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
81 | 69 | Sieniawski Kamil | Gniew | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
82 | 35 | Kubiak Maria | Rumia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
83 | 34 | Kubiak Andrzej | Rumia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
84 | 81 | Szczygielska Patrycja | Modliszewo | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
85 | 23 | Kabaciński Dawid | Kołobrzeg | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
86 | 74 | Starosta Joanna | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
87 | 90 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
88 | 48 | Michno Anna | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
89 | 30 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
90 | 80 | Szarko Maciej | Elbląg | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
91 | 59 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
92 | 103 | Zielińska Małgorzata | Imielinek | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
93 | 31 | Król Angelika | Rawa Mazowiecka | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
94 | Lipińska Marta | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | ||||||
95 | 16 | Gładykowska Iwona | Rumia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
96 | 17 | Gładykowski Tomasz | RUMIA | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
97 | 39 | Litwic Łukasz | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
98 | 50 | Motylewski Radosław | MALBORK | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
99 | 53 | Niemiec Mariola | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
100 | Gill Jagna | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | ||||||
101 | Miętka Monika | Lębork | Szybka Sarna 10 km+ | ||||||
102 | 26 | Kańska Joanna | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
103 | 29 | Kotowska Sylwia | Olsztyn | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
104 | 51 | Moza Dawid | Gościcino | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
105 | 25 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
106 | Sowa Renata | Elbląg | Szybka Sarna 10 km+ | ||||||
107 | 72 | Sobolewski Adam | Rumia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
108 | Boroś Paweł | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | ||||||
109 | 20 | Jasiński Stanisław | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
110 | 76 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
111 | 7 | Bielecka Daria | Słupsk | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
112 | 65 | Rychert Anna | Gowino | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
113 | 56 | Oleksiak Małgorzata | Elbląg | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
114 | 1 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
115 | 84 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | ||||
runpassion.pl TEAM | |||||||||
116 | 78 | Suchenia Piotr | Reda | Szybka Sarna 10 km+ | runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 35045