Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
401 | 233 | Dubovyi Paweł | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Endurance School | opłacono on-line |
402 | 720 | Kruczyk Damian Kruczyk | Pasym | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | PSM | opłacono on-line |
403 | Boroś Paweł | Gdynia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | |||
404 | 104 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
405 | 608 | Walczuk Łukasz | Rumia | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | opłacono | |
406 | Trzeciecka Magdalena Trzeciecka | Łódź | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
407 | 237 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
408 | 701 | Banasik Rafał | Stalowa Wola | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | opłacono on-line | |
409 | KOWALCZYK PAWEŁ | Kęty | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | KĘCKIE HARPAGANY | ||
410 | Kamiński Jacek | Żukowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Motywatornia Team | ||
411 | 756 | Warzocha Paweł | Niechobrz | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | NiechBiega | opłacono on-line |
412 | 315 | Piotrowicz Wojciech | Połczyno | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Aneste Team | opłacono on-line |
413 | 713 | Januszewski Andrzej | Warszawa | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | opłacono on-line | |
414 | 516 | Czapiewski Maciej Łukasz | Gdynia | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | opłacono on-line | |
415 | 331 | Schröder Adam | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
416 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | BigYellowFoot Adventure team | ||
417 | Śledzik Joanna | Zabrze | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | TRIAMO | ||
418 | 520 | Dyszkiewicz Grzegorz | Kutno | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | ULTRA KUTNO | opłacono on-line |
419 | 206 | Basińska-Ahmed Olga | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
420 | 559 | Łustynski Michał | Krzyzanow | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | ULTRA KUTNO | opłacono on-line |
421 | 501 | Ambroziak Rafał | KUTNO | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | ULTRA KUTNO | opłacono on-line |
422 | 604 | Świeżawska-Ambroziak Katarzyna | Kutno | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | ULTRA KUTNO | opłacono on-line |
423 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
424 | 20 | Jasiński Stanisław | Gdynia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | |
425 | 522 | Falandysz Janusz | Pruszków | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Góral z Mazur Running Team/WPRunning Pruszków | opłacono |
426 | 707 | Falandysz Damian | Pruszków | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | Góral z Mazur Running Team/WPRunning Pruszków | opłacono |
427 | 521 | Dyszkiewicz Tomasz | Kutno | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | ULTRA KUTNO | opłacono on-line |
428 | 718 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | Projekt1000up | opłacono on-line |
429 | Dyczkowski Andrzej | Sypniewo | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | Klub Sportowy Husaria Szczecinek | ||
430 | Kruszewski Filip Kruszewski | Poznań | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | |||
431 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | |||
432 | Orchowska Małgorzata | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Ochotnicza Straż Pożarna Pruszcz Gdański | ||
433 | Gulatowska Klaudia | Klukowa huta | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
434 | 528 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
435 | 60 | Plichta Małgorzata | Reda | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | Reda Marianowo | opłacono on-line |
436 | 308 | Olszewski Wojciech | Reda | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
437 | 204 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Żarta Wataha | opłacono on-line |
438 | 76 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | |
439 | 332 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Wejherowskie Łabędzie - KENTIA TEAM | opłacono on-line |
440 | 267 | Jerzman Bartosz | GDYNIA | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
441 | 7 | Bielecka Daria | Słupsk | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | |
442 | 355 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Szybki Skład | opłacono on-line |
443 | 6 | Bartulewicz Weronika | Rumia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | FANEX TRADE | opłacono |
444 | 91 | Wilkowski Wojciech | Rumia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | FANEX TRADE | opłacono |
445 | 727 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | opłacono on-line | |
446 | 205 | Armatyńska Małgorzata | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line |
447 | 368 | Wytrwał Tomasz | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
448 | 567 | Markowski Szymon | Tczew | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegający Tczew / Thales | opłacono on-line |
449 | 544 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
450 | 543 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
451 | 598 | Szreder Marcin | Luzino | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | MORSKA AGENCJA GDYNIA | opłacono on-line |
452 | 561 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
453 | 259 | Jantowski Zbigniew | Reda | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
454 | 65 | Rychert Anna | Gowino | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | |
455 | 534 | Grzebski Dariusz | Nidzica | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Ultra Way Team / Nidzica Biega | opłacono on-line |
456 | 40 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | RUNEDA | opłacono on-line |
457 | 538 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
458 | 298 | Michalak Marek | Tczew | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
459 | 329 | Sadowski Piotr | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
460 | 715 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line |
461 | 326 | Rybaczek Pawel | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
462 | 710 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Liniewo | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | opłacono on-line | |
463 | 704 | Bonecki Sylwester | Rybnik | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | KS M. E. T. A. | opłacono on-line |
464 | 61 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | Kontener Formy | opłacono on-line |
465 | 508 | Burek Juliusz | Gdynia | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | opłacono on-line | |
466 | 312 | Palacz Artur | Pętkowice | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
467 | 592 | Sarach Karolina | Czarlin | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
468 | 82 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | RUNEDA | opłacono on-line |
469 | 234 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Runeda | opłacono on-line |
470 | 235 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Runeda | opłacono on-line |
471 | 627 | Zwatykanicz Martyna | Gdynia | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Projekt1000up | opłacono on-line |
472 | Smółkowska Iwona Smółkowska | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Projekt1000up | ||
473 | 217 | Browarczyk Tomasz | Łebieńska Huta | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
474 | 620 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegam i Wspieram Press Glass Tczew | opłacono on-line |
475 | 257 | Jabłoński Marcin | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | opłacono on-line | |
476 | 626 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line |
477 | 625 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
478 | 56 | Oleksiak Małgorzata | Elbląg | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | |
479 | 1 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line | |
480 | 348 | Szopa Marek | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Runeda | opłacono on-line |
481 | 102 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | REWA 12:15 | opłacono on-line |
482 | 8 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
483 | 255 | Jabłoński Łukasz | Kartuzy | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Kartuski Team | opłacono on-line |
484 | 18 | Górecki Kacper | Gdynia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line |
485 | 278 | Kroll Tomasz | Kobysewo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Kartuski Team | opłacono on-line |
486 | 285 | Kulling Aneta Kulling | Rumia-Dębogórze Wybudowanie | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line |
487 | 207 | Bemowska Dorota | REDA | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono |
488 | 575 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | UltraWay Team / Projekt1000up | opłacono on-line |
489 | 67 | Serkowska Anna | Kartuzy | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
490 | 356 | Torłop Małgorzata | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Kociewiak Tczew | opłacono on-line |
491 | 606 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | opłacono on-line | |
492 | Sulkowska Dominika | wejherowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
493 | 556 | KWIATKOWSKA ALICJA | KOWALE | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | SPS Warcz | opłacono on-line |
494 | 755 | Szmytkiewicz Piotr | Rumia | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | opłacono on-line | |
495 | 726 | Kupis Marta | Olsztyn | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | Są wolniejsi | opłacono on-line |
496 | 270 | Karpińska Barbara | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line |
497 | 515 | Cieśla Jarek | Reda | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegające Małżeństwo | opłacono |
498 | 514 | Cieśla Ela | Reda | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegające Małżeństwo | opłacono |
499 | 297 | Malgadey Mariola | Banino | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Szalony Gdańsk Biega | opłacono on-line |
500 | 84 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | opłacono on-line |
Wyświetleń: 34625