Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3BROP | |||||||||
1 | CZECZKO MARIUSZ | PUCK | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | 3BROP | opłacono on-line | ||||
33 drOP | |||||||||
2 | DERC Arkadiusz | PUCK | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | 33 drOP | |||||
100MARATHON CLUB POLAND | |||||||||
3 | Baraniecki Zbigniew | Poznan | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | 100MARATHON CLUB POLAND | |||||
ALFACO RUNNING TEAM | |||||||||
4 | sieniawski marek | Gdynia | Półmaraton | ALFACO RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
ARTURO Team Krzeszewski | |||||||||
5 | Rogocki Artur | Aalborg | Półmaraton | ARTURO Team Krzeszewski | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
6 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
BHMW_GDYNIA | |||||||||
7 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
8 | Zdzislaw Grzesiak | Gdynia | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | Biegam bo lubię | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
9 | Lesner Dariusz | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
10 | Necel Marek | Władysławowo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
11 | Zalewski Daniel | Susz | Półmaraton | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
12 | Janowicz Anna | Władysławowo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
13 | Perucki Maciej | Gdynia | Półmaraton | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
14 | Żabczyński Daniel | Rumia | Półmaraton | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
Big Yellow Foot Adventure Team | |||||||||
15 | Gruszka Beata | Swarzewo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Big Yellow Foot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
Chylońskie Dziki Gdynia | |||||||||
16 | Górecki Roman | Gdynia | Półmaraton | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line | ||||
Cukiernictwo Formella | |||||||||
17 | Kornowski Paweł | Mosty | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Cukiernictwo Formella | opłacono on-line | ||||
Darzlubskie Dziki | |||||||||
18 | Jednachowski Artur | Darzlubie | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Darzlubskie Dziki | opłacono on-line | ||||
19 | Jednachowski Radosław | Darzlubie | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Darzlubskie Dziki | opłacono on-line | ||||
Dziki Panewniki | |||||||||
20 | Szklorz Sylwester | Katowice | Półmaraton | Dziki Panewniki | opłacono on-line | ||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
21 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | Półmaraton | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
Elwart team / LKS-Puck | |||||||||
22 | Miler Dawid | Żelistrzewo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Elwart team / LKS-Puck | opłacono on-line | ||||
Elwart team / LKS-Puck/HOTEL BRYZA | |||||||||
23 | Tański Marcin | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Elwart team / LKS-Puck/HOTEL BRYZA | opłacono on-line | ||||
FAJNO BYŁO | |||||||||
24 | Kierznikiewicz Paweł | Rumia | Półmaraton | FAJNO BYŁO | opłacono on-line | ||||
25 | Pykałów Marek | Gdynia | Półmaraton | FAJNO BYŁO | opłacono on-line | ||||
Fitness Leon | |||||||||
26 | Krym Arkadiusz | Gdańsk | Półmaraton | Fitness Leon | opłacono on-line | ||||
H+H Polska | |||||||||
27 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Półmaraton | H+H Polska | opłacono on-line | ||||
JAZZOWE BIEGANIE | |||||||||
28 | FLUKSIK TOMASZ | WARSZAWA | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | JAZZOWE BIEGANIE | opłacono on-line | ||||
JUDO TEAM MIFUNE GDAŃSK | |||||||||
29 | Staszkiewicz Piotr | Gdynia | Półmaraton | JUDO TEAM MIFUNE GDAŃSK | opłacono on-line | ||||
KASZËBË Łebcz | |||||||||
30 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | KASZËBË Łebcz | opłacono on-line | ||||
KKS SFORA / NAVY | |||||||||
31 | Tkaczyk Paweł | Bojano | Półmaraton | KKS SFORA / NAVY | opłacono on-line | ||||
KLIF TEAM Chłapowo | |||||||||
32 | TUREK KAROL | LEŚNIEWO | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | KLIF TEAM Chłapowo | |||||
KP PSP Puck | |||||||||
33 | Humanowski Maciej | Władysławowo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | KP PSP Puck | opłacono on-line | ||||
Kaszubi Luzino | |||||||||
34 | DZIENISZ JUSTYNA | ROBAKOWO | Półmaraton | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
35 | Dzienisz Roman | Robakowo | Półmaraton | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
36 | ROJEWSKI WOJCIECH | LUZINO | Półmaraton | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
37 | Rychert Anna | Gowino | Półmaraton | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
Kaszubi Luzino/Kaszëbi Lëzëno | |||||||||
38 | Rompca Dariusz | Luzino | Półmaraton | Kaszubi Luzino/Kaszëbi Lëzëno | |||||
Kaszubski Biegacz | |||||||||
39 | Stolc Ireneusz | Gołubie | Półmaraton | Kaszubski Biegacz | opłacono on-line | ||||
Kicaj Domatówko | |||||||||
40 | Willner Waldemar | Domatówko | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Kicaj Domatówko | opłacono on-line | ||||
LAW Dęblin | |||||||||
41 | Jacewicz Paulina | Łapanów | Półmaraton | LAW Dęblin | |||||
LIVE LOVE RUN | |||||||||
42 | GUZ ARTUR | RUMIA | Półmaraton | LIVE LOVE RUN | opłacono on-line | ||||
LIVESTRONG | |||||||||
43 | Lunk Krzysztof | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | LIVESTRONG | opłacono on-line | ||||
LKS-Puck | |||||||||
44 | Labudda Andrzej | Władysławowo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | LKS-Puck | opłacono on-line | ||||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
45 | Karczewski Grzegorz | Hel | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
46 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Półmaraton | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
47 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
48 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Półmaraton | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum/GarboTeam | |||||||||
49 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Półmaraton | LKS Zantyr Sztum/GarboTeam | |||||
LKS Ziemi Puckiej Puck | |||||||||
50 | Kujawski Grzegorz | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line | ||||
LKS Ziemi Puckiej Puck / Darzlubskie Dziki | |||||||||
51 | Jednachowski Krzysztof | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | LKS Ziemi Puckiej Puck / Darzlubskie Dziki | opłacono on-line | ||||
MBK - Maciej Kosicki Boks | |||||||||
52 | Trociński Tomek | Warszawa | Półmaraton | MBK - Maciej Kosicki Boks | opłacono on-line | ||||
MTS Hamer Miastko | |||||||||
53 | Gawin Andrzej | Miastko | Półmaraton | MTS Hamer Miastko | opłacono on-line | ||||
54 | Merda Katarzyna | Miastko | Półmaraton | MTS Hamer Miastko | opłacono on-line | ||||
55 | Zdaniukiewicz Grzegorz Zdaniukiewicz | Miastko | Półmaraton | MTS Hamer Miastko | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
56 | Witt Grażyna | Sopot | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Masakra Champions | |||||||||
57 | Kulas Jakub | Puck/Gdynia | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Masakra Champions | opłacono on-line | ||||
Mayo Judo & Fitness Center / LZS Sokół Strzelno | |||||||||
58 | Mollin Bartłomiej | Strzelno | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Mayo Judo & Fitness Center / LZS Sokół Strzelno | opłacono on-line | ||||
Mały Biegacz / Fighting Runners | |||||||||
59 | Polański Marcin | Sztutowo | Półmaraton | Mały Biegacz / Fighting Runners | opłacono on-line | ||||
Morsy Margonin | |||||||||
60 | Śwital Leszek | Margonin | Półmaraton | Morsy Margonin | opłacono on-line | ||||
North Runners | |||||||||
61 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | North Runners | |||||
OKNOBUR-biegamyrazem.pl | |||||||||
62 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Półmaraton | OKNOBUR-biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
OSP DARZLUBIE | |||||||||
63 | Szewka Maciej | Darzlubie | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | OSP DARZLUBIE | opłacono on-line | ||||
PORTA Running Team | |||||||||
64 | Ciba Michał | Wejherowo | Półmaraton | PORTA Running Team | opłacono on-line | ||||
65 | Jurgielewicz Jacek | Kostkowo | Półmaraton | PORTA Running Team | opłacono on-line | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
66 | Słowiński Roman | GDYNIA | Półmaraton | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
67 | Gruszeczka Mateusz | Reda | Półmaraton | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Parkrun rumia | |||||||||
68 | Kruk Maciej | Rumia | Półmaraton | Parkrun rumia | opłacono on-line | ||||
Projekt1000up | |||||||||
69 | Gaweł Ireneusz | Rumia | Półmaraton | Projekt1000up | opłacono on-line | ||||
REBELS LEGION TEAM | |||||||||
70 | Hewelt Mateusz | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line | ||||
RUN4FUN.BY | |||||||||
71 | Czemodanow Alexej | Belarus | Półmaraton | RUN4FUN.BY | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
72 | Bruchmann Karol | Reda | Półmaraton | Runeda | opłacono on-line | ||||
73 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Półmaraton | Runeda | opłacono on-line | ||||
Runeda/ Dąbrowski Team | |||||||||
74 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Półmaraton | Runeda/ Dąbrowski Team | |||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
75 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Półmaraton | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line | ||||
Sea team of Neptune | |||||||||
76 | Bajda Piotr | Połczyno | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Sea team of Neptune | opłacono on-line | ||||
Skowron_Architekci | |||||||||
77 | Skowron Dariusz | Połchowo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Skowron_Architekci | opłacono on-line | ||||
Szybkie Trampki | |||||||||
78 | Kowal Cezary | Reda | Półmaraton | Szybkie Trampki | opłacono on-line | ||||
Team Sarenki | |||||||||
79 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | Team Sarenki | opłacono on-line | ||||
The North Runners | |||||||||
80 | Kowalik Adam | Jastarnia | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | The North Runners | |||||
81 | Marczykowski Paweł | Władysławowo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | The North Runners | opłacono on-line | ||||
82 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | The North Runners | opłacono on-line | ||||
83 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | The North Runners | opłacono on-line | ||||
UKS GIMPAS Pasłęk | |||||||||
84 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Półmaraton | UKS GIMPAS Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Vai Alto | |||||||||
85 | Pędziszewski Piotr | Gdańsk | Półmaraton | Vai Alto | opłacono on-line | ||||
Virtual Runner Club | |||||||||
86 | WRZOS Krzysztof | Wejherowo | Półmaraton | Virtual Runner Club | opłacono on-line | ||||
Wejherowskie Łabędzie/ KENTIA Team | |||||||||
87 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Półmaraton | Wejherowskie Łabędzie/ KENTIA Team | opłacono on-line | ||||
YMAA Trójmiasto | |||||||||
88 | Legiędź Krzysztof | Gdynia | Półmaraton | YMAA Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
89 | Dalke Jowita | Gdańsk | Półmaraton | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
90 | Bębenista Roman | Kosakowo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
91 | Bernat Antoni | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
92 | Bezdel Anna | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
93 | Bolda Lukasz | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
94 | Cichocki Tomasz | Gdynia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
95 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
96 | Czarnecka Anna | Gdynia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
97 | Dąbrowski Maciej | Wrocław | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
98 | Dembina Andrzej | Gorzkie pole | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
99 | Dudziak Tomasz | Gdynia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
100 | Eliasz Dawid | Hel | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
101 | FIGAT ANDRZEJ | KOBYŁKA | Półmaraton | ||||||
102 | Gabor Robert | Chorzów | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
103 | Gawlikowski Robert | Reda | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
104 | gizinski stefan | wołów | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | opłacono on-line | |||||
105 | Gorczycki Grzegorz | Gdańsk | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
106 | Hahin Tadeusz | Toruń | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | ||||||
107 | Hryniewicka Monika | Rumia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
108 | Iwańska Diana | Kielce | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
109 | Iwański Grzegorz | Kielce | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
110 | Karsznia Grzegorz | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
111 | Karsznia Krzysztof | Żelistrzewo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
112 | Klahs Jakub Klahs | Połczyno | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
113 | Klahs Katarzyna | Połczyno | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
114 | Konkel Paweł | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
115 | Kortas Karol | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
116 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Półmaraton | ||||||
117 | Kulińska Justyna | Gdańsk | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
118 | Kurzaj Aleksandra | Łódź | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
119 | Labun Zenon | Mrzezino | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
120 | Lademann Alicja | Darzlubie | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
121 | Lademann Maciej | Darzlubie | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
122 | Lautenbach Piotr | Rumia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
123 | Lenz Krystian | Reda | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
124 | Lidzbarski Janusz | Chwaszczyno | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
125 | Marczuk Ewa | Rumia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
126 | Marzejon Rafał Marzejon | Błądzikowo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | ||||||
127 | Michnowicz Piotr | Gdańsk | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
128 | Mickiewicz - Szymańska Ilona | Domatówko | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
129 | Mika Iwona | Latchorzew | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
130 | Mika Tomasz | Latchorzew | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
131 | Miler Andrzej | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
132 | Muttka Karolina | Odargowo | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
133 | NOWAK Mirosław | REDA | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
134 | Nowak Sebastian | Gdynia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
135 | Ogłaza Marek | Katowice | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
136 | Opaczyk Paweł | Poznań | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | opłacono on-line | |||||
137 | Ostojski Bartosz | Pruszcz Gdański | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
138 | Perszon Róża | puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
139 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
140 | Plocke Michał | Michałowice | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
141 | Podgórski Adam | Gdynia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
142 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | ||||||
143 | PUSZYNSKI Piotr | Orle | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
144 | Radziwołek Arkadiusz | Wieluń | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
145 | Romański Marcin | Starogard Gdański | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
146 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
147 | Rycio Natalia | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
148 | Rynkiewicz Dariusz | Dębogórze | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
149 | Schröder Adam | Gdynia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
150 | Semenovych Bogdan | Kiwszowata | Półmaraton | ||||||
151 | SEMENOVYCH NATALIIA | Kivshovata | Półmaraton | ||||||
152 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | ||||||
153 | Stankiewicz Iwona | Rekowo Górne | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
154 | Stromidło Jan Stromidło | Swarzewo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
155 | Syldatk Stanisław | Luzino | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | opłacono on-line | |||||
156 | Szczypior Artur | Kębłowo | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
157 | Szmaglinski Bartosz | Hel | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
158 | Szymańska Julia | Leśniewo | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
159 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
160 | Tarnowski Witold | Ciechanów | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | opłacono on-line | |||||
161 | Treder Kamil | Gowidlino | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
162 | Trella Wieslaw | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
163 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
164 | Wiwatowski Wiesław | Gdynia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
165 | Wojtasik Marcin | Rumia | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
166 | Wroński Sebastian | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | ||||||
167 | Zamęcki Radosław | Wysoka | Półmaraton | opłacono on-line | |||||
168 | Zander Henryk | Gdynia | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | opłacono on-line | |||||
169 | Zwoliński Tomasz | Mosty | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
170 | ŁYSAKOWSKI Adam | Puck | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | opłacono on-line | |||||
how you doin | |||||||||
171 | Bejger Marcin | Gdynia | Półmaraton | how you doin | opłacono on-line | ||||
k s Olszewski i synowie | |||||||||
172 | Chudy Henryk | Sławsko | Półmaraton - osoby powyżej 60 roku życia | k s Olszewski i synowie | opłacono on-line | ||||
run-passion.pl | |||||||||
173 | Mański Robert Mański | Bojano | Półmaraton | run-passion.pl | opłacono on-line | ||||
ucieczka przed starością | |||||||||
174 | zieliński Maciej | Żelistrzew | Półmaraton - mieszkańcy Powiatu Puckiego | ucieczka przed starością | opłacono on-line | ||||
Łódź Kocha Sport | |||||||||
175 | Krajewski Rafał | Łódź | Półmaraton | Łódź Kocha Sport | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11060