Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojdyło Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
2 | Tkaczyk Łucja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
3 | Tkaczyk Mikołaj | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
4 | Zieliński Tymon | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole | |
5 | Grzybowski Tobiasz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
6 | Turek Daria | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
7 | Sendyk Jakub | Wielkie Stwolno 26 | Bieg dzieci | |||
8 | Sendyk Filip | Wielkie Stwolno 26 | Bieg dzieci | |||
9 | Górski Alan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
10 | Górska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
11 | Miłek Leon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
12 | Lipiński Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
13 | Jabłoński Aleks | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
14 | Baczyński -Fischer Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
15 | Skrzeszewski Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 15 | |
16 | Leśko Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole | |
17 | Leśko Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Sezam | |
18 | Śliwińska Zofia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
19 | Ciechacka Nikola | Linarczyk | Polska | Bieg dzieci | ||
20 | Ciechacki Oliwier | Linarczyk | Polska | Bieg dzieci | ||
21 | Gust Agata | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
22 | Gołębiewski Aleksander | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Mama i bliźniaki team | |
23 | Gołębiewska Pola | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Mama i bliźniaki team | |
24 | Ignaszewska Urszula | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Vegenerat Biegowy | |
25 | Biermann Małgosia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 7 im. B. Malinowskiego w Grudziądzu | |
26 | Fujarski Franciszek | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
27 | Fujarska Kornelia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
28 | Klonowska Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | KOSET GRUDZIĄDZ | |
29 | Ferenc Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Sezam | |
30 | Ferenc Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 Grudziądz | |
31 | Ciżnicki Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
32 | Ciżnicki Stanisław | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
33 | Lewandowska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
34 | Mątewska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP20 | |
35 | Oliński Cezary | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
36 | Wiśniewska Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
37 | Kozłowska Otylia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Kuntersztyn | |
38 | Kozłowska Aniela | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 16 | |
39 | Gesek Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
40 | Gesek Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
41 | Gesek Igor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
42 | Majka Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP20 | |
43 | Witkowska Milena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
44 | Czyrynda Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
45 | Zawieja Kacper | Naklo nad Notecią | Polska | Bieg dzieci | ||
46 | Zawieja Dominik | Naklo nad Notecią | Polska | Bieg dzieci | ||
47 | Dziatkiewicz Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Kuntersztyn | |
48 | Szczepański Eryk | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Sikorka | |
49 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Parkrun Grudziądz | |
50 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
51 | Swakowski Leon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Strzemięcin | |
52 | Swakowska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 7 im. B. Malinowskiego w Grudziądzu | |
53 | Górski Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
54 | Górska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
55 | Górska Antonina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
56 | Barczak Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
57 | Barczak Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
58 | Pudlewska Zofia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
59 | Klimek Dominika | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
60 | Klimek Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
61 | Majka Pola | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP20 | |
62 | Pajewski Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
63 | Pajewska Klaudia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
64 | Rulewska Łucja | Mokre | Polska | Bieg dzieci | ||
65 | Rulewska Iga | Mokre | Polska | Bieg dzieci | ||
66 | Rulewska Inka | Mokre | Polska | Bieg dzieci | ||
67 | Gurska Oliwia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
68 | Pudlewski Aleks | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
69 | Pudlewski Oskar | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
70 | Mleczko Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
71 | Mleczko Wiktoria | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
72 | Makowski Tymon | Mełno | Polska | Bieg dzieci | ||
73 | Grucza Maksym | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Miejskie Rządz | |
74 | Plichtowicz Patryk | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Sp 21 | |
75 | Leszczyński Franciszek | Mokre | Polska | Bieg dzieci | ||
76 | Leszczyńska Antonina | Mokre | Polska | Bieg dzieci | ||
77 | Gołębiewski Franciszek | Rogóźno-Zamek | Polska | Bieg dzieci | ||
78 | Derkowska Lena | Szarnoś | Polska | Bieg dzieci | ||
79 | Szymanska Helena | Mełno | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole | |
80 | Brąszkowski Tymoteusz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Sp21 | |
81 | DĘBOWSKA Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
82 | JANC Alan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
83 | Grzella Aleksandra | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci | ||
84 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | ||
85 | Kulwicka ZUZANNA | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
86 | Kulwicki Ksawery | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
87 | Chelkowski Bartosz | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci | ||
88 | Dryszczyk Filip | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
89 | Jablonski Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Sp 17 | |
90 | Jablonska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Sp 17 | |
91 | Mikołajczak Michał | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
92 | Pasternak Zosia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
93 | Pasternak Hanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
94 | Wiczarska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Sp 1 | |
95 | Dejewska Zofia | Nowa Wieś | Polska | Bieg dzieci | ||
96 | Dejewska Lena | Nowa Wieś | Polska | Bieg dzieci | ||
97 | Supiński Bruno | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
98 | Szella Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Sp 20 | |
99 | Laskowska Lena | Szynych | Polska | Bieg dzieci | ||
100 | Szczepaniuk Vanessa | Ruda | Polska | Bieg dzieci |
Wyświetleń: 7946