Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojdyło Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
2 | Tkaczyk Łucja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
3 | Tkaczyk Mikołaj | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
4 | Zieliński Tymon | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole | |
5 | Grzybowski Tobiasz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
6 | Turek Daria | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
7 | Sendyk Jakub | Wielkie Stwolno 26 | Bieg dzieci | |||
8 | Sendyk Filip | Wielkie Stwolno 26 | Bieg dzieci | |||
9 | Górski Alan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
10 | Górska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
11 | Miłek Leon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
12 | Lipiński Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
13 | Jabłoński Aleks | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
14 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Bieg główny | Gmina Gardeja Biega 8 | |
15 | Baczyński -Fischer Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
16 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Bieg główny | AMATOR | |
17 | Skrzeszewski Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 15 | |
18 | Leśko Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole | |
19 | Leśko Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Sezam | |
20 | Śliwińska Zofia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
21 | Ciechacka Nikola | Linarczyk | Polska | Bieg dzieci | ||
22 | Ciechacki Oliwier | Linarczyk | Polska | Bieg dzieci | ||
23 | Gust Agata | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
24 | Gołębiewski Aleksander | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Mama i bliźniaki team | |
25 | Gołębiewska Pola | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Mama i bliźniaki team | |
26 | Ignaszewska Urszula | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Vegenerat Biegowy | |
27 | Biermann Małgosia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 7 im. B. Malinowskiego w Grudziądzu | |
28 | Fujarski Franciszek | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
29 | Fujarska Kornelia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
30 | Klonowska Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | KOSET GRUDZIĄDZ | |
31 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg główny | ||
32 | Studziński Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP20 | |
33 | Ferenc Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Sezam | |
34 | Ferenc Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 Grudziądz | |
35 | Ciżnicki Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
36 | Ciżnicki Stanisław | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
37 | Lewandowska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
38 | Mątewska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP20 | |
39 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | ||
40 | Oliński Cezary | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
41 | Wiśniewska Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
42 | Kozłowska Otylia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Kuntersztyn | |
43 | Kozłowska Aniela | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 16 | |
44 | Gesek Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
45 | Gesek Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
46 | Gesek Igor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
47 | Majka Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP20 | |
48 | Witkowska Milena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
49 | Czyrynda Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
50 | Zawieja Kacper | Naklo nad Notecią | Polska | Bieg dzieci | ||
51 | Zawieja Dominik | Naklo nad Notecią | Polska | Bieg dzieci | ||
52 | Dziatkiewicz Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Kuntersztyn | |
53 | Szczepański Eryk | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Sikorka | |
54 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Parkrun Grudziądz | |
55 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
56 | Swakowski Leon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Strzemięcin | |
57 | Swakowska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 7 im. B. Malinowskiego w Grudziądzu | |
58 | Górski Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
59 | Górska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
60 | Górska Antonina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
61 | Borowska Alina | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
62 | Barczak Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
63 | Barczak Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
64 | Barczak Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
65 | Pudlewska Zofia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
66 | Klimek Dominika | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
67 | Klimek Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
68 | Majka Pola | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP20 | |
69 | Pajewski Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
70 | Pajewska Klaudia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
71 | Rulewska Łucja | Mokre | Polska | Bieg dzieci | ||
72 | Rulewska Iga | Mokre | Polska | Bieg dzieci | ||
73 | Rulewska Inka | Mokre | Polska | Bieg dzieci | ||
74 | Gurska Oliwia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
75 | Pudlewski Aleks | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
76 | Pudlewski Oskar | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
77 | Mleczko Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
78 | Mleczko Wiktoria | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
79 | Makowski Tymon | Mełno | Polska | Bieg dzieci | ||
80 | Grucza Iwona | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
81 | Grucza Sebastian | Grudziadz | Polska | Bieg główny | ||
82 | Grucza Maksym | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Miejskie Rządz | |
83 | Borcowski Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
84 | Gajewska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
85 | Plichtowicz Patryk | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Sp 21 | |
86 | Leszczyński Franciszek | Mokre | Polska | Bieg dzieci | ||
87 | Leszczyńska Antonina | Mokre | Polska | Bieg dzieci | ||
88 | Fedoryszyn Katarzyna | Radomin | Polska | Bieg główny | ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń | |
89 | Gołębiewski Franciszek | Rogóźno-Zamek | Polska | Bieg dzieci | ||
90 | Derkowska Lena | Szarnoś | Polska | Bieg dzieci | ||
91 | Szymanska Helena | Mełno | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole | |
92 | Kakowski Przemysław | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
93 | Brąszkowski Tymoteusz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Sp21 | |
94 | Brąszkowska Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ||
95 | DĘBOWSKA Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
96 | JANC Alan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
97 | Grzella Aleksandra | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci | ||
98 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci | ||
99 | Kulwicka ZUZANNA | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
100 | Kulwicki Ksawery | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci |
Wyświetleń: 7950