Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janczak Karolina | Silno | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
2 | Wojdyło Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
3 | Małecki Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
4 | Pankowska Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Morsy z Grudziądza | opłacono BM |
5 | Tkaczyk Łucja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
6 | Tkaczyk Mikołaj | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
7 | Zieliński Tymon | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole | |
8 | Grzybowski Tobiasz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
9 | Kornacki Ariel | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
10 | Kornacka Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
11 | Miedzianowski Norbert | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
12 | Miedzianowsk Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
13 | Turek Daria | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
14 | Bartkowski Zdzisław | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
15 | Sendyk Jakub | Wielkie Stwolno 26 | Bieg dzieci | |||
16 | Sendyk Filip | Wielkie Stwolno 26 | Bieg dzieci | |||
17 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
18 | Krefta Dagmara | Nowe | Polska | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
19 | Górski Alan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
20 | Górska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
21 | Miłek Leon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
22 | Miłek Malwina | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
23 | Lipiński Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
24 | Jabłoński Aleks | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
25 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Bieg główny | Gmina Gardeja Biega 8 | |
26 | Kotz Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
27 | Drzewińska Paulina Drzewińska | Grudziadz | Polska | Bieg główny | Biegam by jeść ciastki | opłacono BM |
28 | Fularczyk Kinga | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
29 | Baczyński -Fischer Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
30 | Synkowicz Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
31 | Józefiak Dorota | Łasin | Polska | Bieg główny | Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łasinie | opłacono BM |
32 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Bieg główny | AMATOR | |
33 | Jagła Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ZST | opłacono BM |
34 | Jagła Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | II LO | opłacono BM |
35 | Jagła Dagmara | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
36 | Kęsik Roman | Grudziądz | Polska | Bieg główny | 13 WOG Grudziądz | opłacono BM |
37 | Skrzeszewski Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 15 | |
38 | Leśko Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole | |
39 | Leśko Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Sezam | |
40 | Kłos Beata | Warlubie | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
41 | Śliwińska Zofia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
42 | Pawlik Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
43 | Ciechacka Nikola | Linarczyk | Polska | Bieg dzieci | ||
44 | Ciechacki Oliwier | Linarczyk | Polska | Bieg dzieci | ||
45 | Mikołajczak Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
46 | Sobieraj Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
47 | Gust Agata | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
48 | Gust Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
49 | Gołębiewski Aleksander | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Mama i bliźniaki team | |
50 | Gołębiewska Pola | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Mama i bliźniaki team | |
51 | Morczyńska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Mama i bliźniaki team | opłacono BM |
52 | Ignaszewska Urszula | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Vegenerat Biegowy | |
53 | Biermann Beata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
54 | Biermann Małgosia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 7 im. B. Malinowskiego w Grudziądzu | |
55 | Boguski Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Grudziądzkie Mebelki | opłacono BM |
56 | Fujarski Franciszek | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
57 | Fujarska Kornelia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
58 | Szynkowska Anna Szynkowska | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
59 | Klonowska Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | KOSET GRUDZIĄDZ | |
60 | Nowicka Tatiana | Świecie | Polska | Bieg główny | ||
61 | Studziński Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP20 | |
62 | Ferenc Beata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Stowarzyszenie Sezam | opłacono BM |
63 | Ferenc Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Sezam | |
64 | Ferenc Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 Grudziądz | |
65 | Ciżnicki Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
66 | Ciżnicki Stanisław | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
67 | KOKOSZYŃSKI MARCIN | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
68 | Lewandowska Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
69 | Lewandowski Jarosław | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
70 | Lewandowska Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
71 | Mątewska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP20 | |
72 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | ||
73 | Hineborg Bogumiła | Wielki lubień | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
74 | Pietruszewski Bogdan | Grudziądz | Polska | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
75 | Oliński Cezary | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
76 | Olińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
77 | Wiśniewska Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
78 | Kozłowska Otylia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Kuntersztyn | |
79 | Kozłowska Aniela | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP 16 | |
80 | Kozłowska Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
81 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Polska | Bieg główny | BDD | opłacono BM |
82 | Krupa Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 18 | opłacono BM |
83 | Krupa Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
84 | Gesek Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
85 | Gesek Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
86 | Gesek Igor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
87 | Majka Marta | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
88 | Majka Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | SP20 | |
89 | Kasprzycki Robert | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
90 | Witkowska Milena | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
91 | Witkowska Hanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
92 | Czyrynda Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | ||
93 | Gajos-Czyrynda Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
94 | Stępień Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny | opłacono BM | |
95 | Zawieja Kacper | Naklo nad Notecią | Polska | Bieg dzieci | ||
96 | Zawieja Dominik | Naklo nad Notecią | Polska | Bieg dzieci | ||
97 | Dziatkiewicz Dominik | Grudziądz | Polska | Bieg główny | ZST | opłacono BM |
98 | Dziatkiewicz Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg główny | SP 18 | opłacono BM |
99 | Dziatkiewicz Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Kuntersztyn | |
100 | Szczepański Eryk | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci | Przedszkole Sikorka |
Wyświetleń: 7926