Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jabłoński Aleks | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
3 Liceum Ogólnokształcące im Jana Pawła II w Grudziądzu | |||||||||
2 | Smoczyńska Luiza | Salno | Bieg główny | 3 Liceum Ogólnokształcące im Jana Pawła II w Grudziądzu | |||||
13 WOG | |||||||||
3 | Kunke Tomasz | Grudziądz | Bieg główny | 13 WOG | opłacono BM | ||||
13 WOG Grudziądz | |||||||||
4 | Kęsik Roman | Grudziądz | Bieg główny | 13 WOG Grudziądz | opłacono BM | ||||
AMATOR | |||||||||
5 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Bieg główny | AMATOR | |||||
BDD | |||||||||
6 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Bieg główny | BDD | opłacono BM | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
7 | WOJANOWSKA MARYLA | Grudziądz | Bieg główny | Biegam bo lubię | opłacono BM | ||||
8 | Wojanowski Zbigniew | Grudziądz | Bieg główny | Biegam bo lubię | opłacono BM | ||||
9 | Gębala Julia | Grudziądz | Bieg główny | Biegam bo lubię | opłacono BM | ||||
Biegam by jeść ciastki | |||||||||
10 | Drzewińska Paulina Drzewińska | Grudziadz | Bieg główny | Biegam by jeść ciastki | opłacono BM | ||||
Elisa Integracja Sensoryczna Eliza Kowalska | |||||||||
11 | Kowalski Paweł | Grudziądz | Bieg główny | Elisa Integracja Sensoryczna Eliza Kowalska | opłacono BM | ||||
12 | Kowalska Eliza | Grudziądz | Bieg główny | Elisa Integracja Sensoryczna Eliza Kowalska | opłacono BM | ||||
Gmina Gardeja Biega 8 | |||||||||
13 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Bieg główny | Gmina Gardeja Biega 8 | |||||
Grudziądzkie Mebelki | |||||||||
14 | Boguski Bartosz | Grudziądz | Bieg główny | Grudziądzkie Mebelki | opłacono BM | ||||
15 | Gębala Krzysztof | Grudziądz | Bieg główny | Grudziądzkie Mebelki | opłacono BM | ||||
II LO | |||||||||
16 | Jagła Bartosz | Grudziądz | Bieg główny | II LO | opłacono BM | ||||
KOSET GRUDZIĄDZ | |||||||||
17 | Klonowska Julia | Grudziądz | Bieg dzieci | KOSET GRUDZIĄDZ | |||||
Mama i bliźniaki team | |||||||||
18 | Gołębiewski Aleksander | Grudziądz | Bieg dzieci | Mama i bliźniaki team | |||||
19 | Gołębiewska Pola | Grudziądz | Bieg dzieci | Mama i bliźniaki team | |||||
20 | Morczyńska Katarzyna | Grudziądz | Bieg główny | Mama i bliźniaki team | opłacono BM | ||||
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łasinie | |||||||||
21 | Józefiak Dorota | Łasin | Bieg główny | Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łasinie | opłacono BM | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
22 | Pankowska Martyna | Grudziądz | Bieg główny | Morsy z Grudziądza | opłacono BM | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
23 | Krefta Dagmara | Nowe | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
24 | Pietruszewski Bogdan | Grudziądz | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
25 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
26 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Bieg dzieci | Parkrun Grudziądz | |||||
27 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
28 | Macioszek Wioletta | Rogóźno | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
29 | Jaworowska Justyna | Grudziądz | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
30 | Burzyński Jan | Grudziadz | Bieg dzieci | Parkrun Grudziądz | |||||
31 | Nakonieczny Nikodem | Grudziadz | Bieg dzieci | Parkrun Grudziądz | |||||
Patyczaki | |||||||||
32 | Żołnowski Edward | grudziądz | Bieg główny | Patyczaki | opłacono BM | ||||
Przedszkole | |||||||||
33 | Zieliński Tymon | Grudziadz | Bieg dzieci | Przedszkole | |||||
34 | Leśko Julia | Grudziądz | Bieg dzieci | Przedszkole | |||||
35 | Szymanska Helena | Mełno | Bieg dzieci | Przedszkole | |||||
Przedszkole Bajkolandia | |||||||||
36 | Gębala Tymek | Grudziądz | Bieg dzieci | Przedszkole Bajkolandia | |||||
Przedszkole Kuntersztyn | |||||||||
37 | Kozłowska Otylia | Grudziądz | Bieg dzieci | Przedszkole Kuntersztyn | |||||
38 | Dziatkiewicz Maja | Grudziądz | Bieg dzieci | Przedszkole Kuntersztyn | |||||
Przedszkole Miejskie Rządz | |||||||||
39 | Grucza Maksym | Grudziądz | Bieg dzieci | Przedszkole Miejskie Rządz | |||||
Przedszkole Rządz | |||||||||
40 | Ashaye Leo | Grudziądz | Bieg dzieci | Przedszkole Rządz | |||||
41 | Gmaj Jakub | Grudziądz | Bieg dzieci | Przedszkole Rządz | |||||
Przedszkole Sikorka | |||||||||
42 | Szczepański Eryk | Grudziądz | Bieg dzieci | Przedszkole Sikorka | |||||
Przedszkole Strzemięcin | |||||||||
43 | Swakowski Leon | Grudziądz | Bieg dzieci | Przedszkole Strzemięcin | |||||
Przedszkole lotnisko | |||||||||
44 | Bartoś Marta | Grudziądz | Bieg dzieci | Przedszkole lotnisko | |||||
S.P. 20 | |||||||||
45 | Frączkiewicz Miłosz | Grudziądz | Bieg dzieci | S.P. 20 | |||||
SEZAM | |||||||||
46 | KWIATEK KACPER | GRUDZIĄDZ | Bieg dzieci | SEZAM | |||||
47 | Olszewski Marcel | Grudziądz | Bieg dzieci | SEZAM | |||||
SP 7 im. B. Malinowskiego w Grudziądzu | |||||||||
48 | Biermann Małgosia | Grudziądz | Bieg dzieci | SP 7 im. B. Malinowskiego w Grudziądzu | |||||
49 | Swakowska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci | SP 7 im. B. Malinowskiego w Grudziądzu | |||||
50 | Sokołowska Nadia | Grudziądz | Bieg dzieci | SP 7 im. B. Malinowskiego w Grudziądzu | |||||
SP 15 | |||||||||
51 | Skrzeszewski Rafał | Grudziądz | Bieg dzieci | SP 15 | |||||
SP 16 | |||||||||
52 | Kozłowska Aniela | Grudziądz | Bieg dzieci | SP 16 | |||||
SP 18 | |||||||||
53 | Krupa Natalia | Grudziądz | Bieg główny | SP 18 | opłacono BM | ||||
54 | Dziatkiewicz Kacper | Grudziądz | Bieg główny | SP 18 | opłacono BM | ||||
SP 20 | |||||||||
55 | Kunke Julia | Grudziądz | Bieg dzieci | SP 20 | |||||
SP20 | |||||||||
56 | Studziński Wiktor | Grudziądz | Bieg główny | SP20 | |||||
57 | Mątewska Paulina | Grudziądz | Bieg dzieci | SP20 | |||||
58 | Majka Marcel | Grudziądz | Bieg dzieci | SP20 | |||||
59 | Majka Pola | Grudziądz | Bieg dzieci | SP20 | |||||
SP 21 | |||||||||
60 | Gębala Amelia | Grudziądz | Bieg dzieci | SP 21 | |||||
SP Nr 18 | |||||||||
61 | Dominikowski Igor | Grudziądz | Bieg dzieci | SP Nr 18 | |||||
Sosnowa Team Grudziądz | |||||||||
62 | Szytniewski Grzegorz | Grudziądz | Bieg główny | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono BM | ||||
Sp 1 | |||||||||
63 | Wiczarska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 1 | |||||
Sp 17 | |||||||||
64 | Jablonski Wiktor | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 17 | |||||
65 | Jablonska Maja | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 17 | |||||
Sp 20 | |||||||||
66 | Szella Magdalena | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 20 | |||||
67 | Simińska Aleksandra | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 20 | |||||
68 | Nurzyńska Zofia | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 20 | |||||
69 | Ashaye Nikodem | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 20 | |||||
70 | Panieczko Oskar | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 20 | |||||
71 | PROCAJŁO Justyna | Grudziądz | Bieg główny | Sp 20 | opłacono BM | ||||
72 | PROCAJŁO Dominik | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 20 | |||||
73 | PROCAJŁO Jakub | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 20 | |||||
74 | Magdowska Marcelina | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 20 | |||||
75 | Nowacki Miłosz | GRUPA | Bieg dzieci | Sp 20 | |||||
Sp21 | |||||||||
76 | Brąszkowski Tymoteusz | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp21 | |||||
77 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp21 | |||||
Sp 21 | |||||||||
78 | Plichtowicz Patryk | Grudziądz | Bieg dzieci | Sp 21 | |||||
Stowarzyszenie Sezam | |||||||||
79 | Leśko Tomasz | Grudziądz | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Sezam | |||||
80 | Ferenc Beata | Grudziądz | Bieg główny | Stowarzyszenie Sezam | opłacono BM | ||||
81 | Ferenc Paweł | Grudziądz | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Sezam | |||||
82 | Piłat Oliwia | Grudziądz | Bieg dzieci | Stowarzyszenie Sezam | |||||
Szkoła Podstawowa nr 8 Grudziądz | |||||||||
83 | Ferenc Szymon | Grudziądz | Bieg dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 Grudziądz | |||||
Szkoła Podstawowa w Przysieku | |||||||||
84 | Stachowski Adam | Rozgarty | Bieg dzieci | Szkoła Podstawowa w Przysieku | |||||
Vegenerat Biegowy | |||||||||
85 | Ignaszewska Urszula | Grudziądz | Bieg dzieci | Vegenerat Biegowy | |||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
86 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Bieg główny | Wtorkowy Trening | |||||
ZST | |||||||||
87 | Jagła Krzysztof | Grudziądz | Bieg główny | ZST | opłacono BM | ||||
88 | Dziatkiewicz Dominik | Grudziądz | Bieg główny | ZST | opłacono BM | ||||
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń | |||||||||
89 | Fedoryszyn Katarzyna | Radomin | Bieg główny | ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
90 | Janczak Karolina | Silno | Bieg główny | opłacono BM | |||||
91 | Wojdyło Antoni | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
92 | Małecki Mateusz | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
93 | Tkaczyk Łucja | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
94 | Tkaczyk Mikołaj | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
95 | Grzybowski Tobiasz | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
96 | Kornacki Ariel | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
97 | Kornacka Justyna | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
98 | Miedzianowski Norbert | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
99 | Miedzianowsk Monika | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
100 | Turek Daria | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
101 | Bartkowski Zdzisław | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
102 | Sendyk Jakub | Wielkie Stwolno 26 | Bieg dzieci | ||||||
103 | Sendyk Filip | Wielkie Stwolno 26 | Bieg dzieci | ||||||
104 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
105 | Górski Alan | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
106 | Górska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
107 | Miłek Leon | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
108 | Miłek Malwina | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
109 | Lipiński Marcel | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
110 | Kotz Marcin | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
111 | Fularczyk Kinga | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
112 | Baczyński -Fischer Szymon | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
113 | Synkowicz Tomasz | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
114 | Jagła Dagmara | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
115 | Kłos Beata | Warlubie | Bieg główny | opłacono BM | |||||
116 | Śliwińska Zofia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
117 | Pawlik Anna | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
118 | Ciechacka Nikola | Linarczyk | Bieg dzieci | ||||||
119 | Ciechacki Oliwier | Linarczyk | Bieg dzieci | ||||||
120 | Mikołajczak Monika | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
121 | Sobieraj Magdalena | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
122 | Gust Agata | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
123 | Gust Szymon | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
124 | Biermann Beata | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
125 | Fujarski Franciszek | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
126 | Fujarska Kornelia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
127 | Szynkowska Anna Szynkowska | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
128 | Nowicka Tatiana | Świecie | Bieg główny | ||||||
129 | Ciżnicki Antoni | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
130 | Ciżnicki Stanisław | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
131 | KOKOSZYŃSKI MARCIN | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
132 | Lewandowska Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
133 | Lewandowski Jarosław | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
134 | Lewandowska Justyna | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
135 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg główny | ||||||
136 | Hineborg Bogumiła | Wielki lubień | Bieg główny | opłacono BM | |||||
137 | Oliński Cezary | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
138 | Olińska Małgorzata | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
139 | Wiśniewska Ewa | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
140 | Kozłowska Joanna | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
141 | Krupa Szymon | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
142 | Gesek Jakub | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
143 | Gesek Wiktor | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
144 | Gesek Igor | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
145 | Majka Marta | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
146 | Kasprzycki Robert | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
147 | Witkowska Milena | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
148 | Witkowska Hanna | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
149 | Czyrynda Nadia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
150 | Gajos-Czyrynda Monika | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
151 | Stępień Monika | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
152 | Zawieja Kacper | Naklo nad Notecią | Bieg dzieci | ||||||
153 | Zawieja Dominik | Naklo nad Notecią | Bieg dzieci | ||||||
154 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
155 | Górski Dawid | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
156 | Górski Jan | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
157 | Górska Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
158 | Górska Antonina | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
159 | Borowska Alina | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
160 | Barczak Wojciech | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
161 | Barczak Jan | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
162 | Barczak Natalia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
163 | Pudlewska Zofia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
164 | Klimek Dominika | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
165 | Klimek Jakub | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
166 | Pajewski Antoni | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
167 | Pajewska Klaudia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
168 | Rulewska Łucja | Mokre | Bieg dzieci | ||||||
169 | Rulewska Iga | Mokre | Bieg dzieci | ||||||
170 | Rulewska Inka | Mokre | Bieg dzieci | ||||||
171 | Gurska Oliwia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
172 | Pudlewski Aleks | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
173 | Pudlewski Oskar | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
174 | Mleczko Antoni | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
175 | Mleczko Wiktoria | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
176 | Makowski Tymon | Mełno | Bieg dzieci | ||||||
177 | Grucza Iwona | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
178 | Grucza Sebastian | Grudziadz | Bieg główny | ||||||
179 | Borcowski Marcin | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
180 | Gajewska Katarzyna | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
181 | Leszczyńska Marta | Mokre | Bieg główny | opłacono BM | |||||
182 | Leszczyński Franciszek | Mokre | Bieg dzieci | ||||||
183 | Leszczyńska Antonina | Mokre | Bieg dzieci | ||||||
184 | Cerk Tomasz | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
185 | Gołębiewski Franciszek | Rogóźno-Zamek | Bieg dzieci | ||||||
186 | Derkowska Lena | Szarnoś | Bieg dzieci | ||||||
187 | Kamiński Michał | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
188 | Kakowski Przemysław | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
189 | Brąszkowska Marzena | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
190 | DĘBOWSKA Lena | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
191 | JANC Alan | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
192 | Laskowska Marzena | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
193 | Grzella Aleksandra | Grudziadz | Bieg dzieci | ||||||
194 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Bieg dzieci | ||||||
195 | Kulwicka ZUZANNA | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
196 | Kulwicki Ksawery | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
197 | Chelkowski Bartosz | Grudziadz | Bieg dzieci | ||||||
198 | Dryszczyk Filip | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
199 | Mikołajczak Michał | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
200 | Pasternak Zosia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
201 | Pasternak Hanna | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
202 | Dejewska Zofia | Nowa Wieś | Bieg dzieci | ||||||
203 | Dejewska Lena | Nowa Wieś | Bieg dzieci | ||||||
204 | Supiński Bruno | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
205 | Laskowska Lena | Szynych | Bieg dzieci | ||||||
206 | Szczepaniuk Vanessa | Ruda | Bieg dzieci | ||||||
207 | Dubiel Aleksander | Gniszewo | Bieg dzieci | ||||||
208 | Fedrau Jacek | Jasiewo | Bieg główny | opłacono BM | |||||
209 | Rusinek Emil | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
210 | Jabłońska Arleta | Łasin | Bieg główny | opłacono BM | |||||
211 | Pawski Mikołaj | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
212 | Pawski Michał | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
213 | Panieczko Dawid | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
214 | Plit Aniela | Boguszewo | Bieg dzieci | ||||||
215 | Kochanek-Jagielska Karolina | Łasin | Bieg główny | opłacono BM | |||||
216 | Piłat-Fiałkowska Katarzyna | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
217 | Żuchowska Paulina | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
218 | Groch Katarzyna | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
219 | Smoczyński Rafał | Salno | Bieg główny | ||||||
220 | Hejda Zofia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
221 | Maj julia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
222 | Maj Lena | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
223 | Sitkowska Matylda | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
224 | Sitkowska Marysia | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
225 | Łęgowski Samuel | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
226 | WIŚNIEWSKI ADAM | GRUDZIĄDZ | Bieg dzieci | ||||||
227 | Groch Jerzy | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
228 | Szczutkowska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
229 | Borolewska Katarzyna | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
230 | Rusoń Oliwia | Jasiewo | Bieg główny | opłacono BM | |||||
231 | Talma Alicja | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
232 | Mańkowski Kacper | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
233 | Michalska Patrycja | Olszówka | Bieg dzieci | ||||||
234 | Michalski Michał | Olszówka | Bieg dzieci | ||||||
235 | Choim Martyna | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
236 | Skibowski Paweł | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
237 | Magdowska Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
238 | Magdowska Alicja | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
239 | Magdowska Agnieszka | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
240 | Osypiuk Kornel | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
241 | Osypiuk Zoja | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
242 | Hernik Adam | Rogóźno | Bieg dzieci | ||||||
243 | Hernik Mikolaj | Rogóźno | Bieg dzieci | ||||||
244 | Felski Alex | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
245 | Turowski Slawomir | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
246 | Bujak Lena | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
247 | Bujak ALEKSANDRA | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
248 | Wilkowska Liliana | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
249 | Matuszewski Leon | Grudziądz | Bieg dzieci | ||||||
250 | Gębala Mirosława | Grudziądz | Bieg główny | opłacono BM | |||||
251 | Redko Hubert | Grudziądz | Bieg dzieci |
Wyświetleń: 7672