Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | 10 km | opłacono BM | |
2 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | 10 km | opłacono BM | |
3 | Wasilke Julia | Reda | Polska | 500 m | opłacono BM | |
4 | Wasilke Paulina | Reda | Polska | 500 m | opłacono BM | |
5 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | 10 km | opłacono BM | |
6 | Mickiewicz -Szymańska Ilona | Domatówko | Polska | 10 km | opłacono BM | |
7 | Białk Hanna | Darzlubie | Polska | 250 m | opłacono BM | |
8 | Białk Stanisław | Darzlubie | Polska | 250 m | opłacono BM | |
9 | Konkel Wojciech | Władysławowo | Polska | 250 m | ||
10 | Okrój Brunon | Darzlubie | Polska | 250 m | opłacono BM | |
11 | Stenka Józef | Darzlubie | Polska | 250 m | opłacono BM | |
12 | Bystram Ksawery | Darzlubie | Polska | 250 m | opłacono BM | |
13 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Polska | 10 km | opłacono BM | |
14 | Rybak Zuzanna | Darzlubie | Polska | 250 m | opłacono BM | |
15 | Dettlaff Sławomir | Hel | Polska | 10 km | opłacono BM | |
16 | Miś Stanisław | Gdańsk | Polska | 500 m | opłacono BM | |
17 | Miotk Milan | Darzlubie | Polska | 250 m | opłacono BM | |
18 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Polska | 10 km | ||
19 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Polska | 250 m | opłacono BM | |
20 | Neubauer Kamil | Kostkowo | Polska | 500 m | opłacono BM | |
21 | Wilk Bronisław | Rumia | Polska | 250 m | opłacono BM | |
22 | Wilk Dawid | Rumia | Polska | 10 km | opłacono BM | |
23 | Czarnecki Krzysztof | Puck | Polska | 10 km | opłacono BM | |
24 | Czarnecka Agata | Puck | Polska | 10 km | opłacono BM | |
25 | Mroczek Sylwia | Rumia | Polska | 10 km | opłacono BM | |
26 | Bystram Hubert | Puck | Polska | 250 m | opłacono BM | |
27 | Bystram Marianna | Puck | Polska | 250 m | opłacono BM | |
28 | Bystram Rafal | Puck | Polska | 10 km | opłacono BM | |
29 | Lisakowska Michalina | Puck | Polska | 500 m | opłacono BM | |
30 | Przewdziecka Amelia | Puck | Polska | 500 m | opłacono BM | |
31 | Lisakowski Otton | Puck | Polska | 250 m | opłacono BM | |
32 | Czwatschka Jakub | Puck | Polska | 250 m | opłacono BM | |
33 | Czwatschka Kacper | Puck | Polska | 250 m | ||
34 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | 250 m | opłacono BM | |
35 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | 3 km | opłacono BM | |
36 | Gackowski Leon | Mierzyno | Polska | 500 m | opłacono BM | |
37 | Rychert Borys | Gowino | Polska | 500 m | opłacono BM | |
38 | Rychert Bruno | Gowino | Polska | 250 m | opłacono BM | |
39 | Piontke Lena | Darzlubie | Polska | 500 m | opłacono BM | |
40 | Rohde Lena | Rumia | Polska | 500 m | opłacono BM | |
41 | Dettlaff Małgorzata | Połczyno | Polska | 3 km | opłacono BM | |
42 | Kulling Szymon | Darzlubie | Polska | 500 m | opłacono BM | |
43 | Kulling Radosław | Darzlubie | Polska | 250 m | opłacono BM | |
44 | Gliniecki Tymoteusz | Wejherowo | Polska | 2 km | opłacono BM | |
45 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | 10 km | ||
46 | Skurtys Kornelia | REDA | Polska | 500 m | ||
47 | Skurtys Amelia | REDA | Polska | 500 m | ||
48 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | 10 km | ||
49 | Kreft Wiktoria | Robakowo | Polska | 500 m | opłacono BM | |
50 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Polska | 10 km | opłacono BM | |
51 | Minga Aleksander | Darzlubie | Polska | 500 m | ||
52 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono BM |
53 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono BM |
54 | Rychert Anna | Gowino | Polska | 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono BM |
55 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | 500 m | Ap1 Reda | opłacono BM |
56 | Capek Zosia | Domatowo | Polska | 250 m | Biegające maluszki | opłacono BM |
57 | Capek Zimek | Domatowo | Polska | 250 m | Biegające maluszki | opłacono BM |
58 | Konkel Edyta | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono BM |
59 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | JARBUD | opłacono BM |
60 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | JARBUD | opłacono BM |
61 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | 10 km | JARBUD | opłacono BM |
62 | Górniak Zuzanna | Pogórze | Polska | 500 m | JARBUD | opłacono BM |
63 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | 10 km | JARBUD | opłacono BM |
64 | Klebba Krzysztof | Puck | Polska | 10 km | Kaszëbë Łebcz | |
65 | Gilla Grzegorz Gilla | Wyszecino | Polska | 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono BM |
66 | Okrój Mikołaj | Domatówko | Polska | 250 m | Kicaj Domatówko | opłacono BM |
67 | Elwart Roman | PUCK | Polska | 10 km | KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK | |
68 | Mollin Bartlomiej | Strzelno | Polska | 10 km | KP PSP Puck/ OSP Puck | opłacono BM |
69 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | 250 m | Mapeciaki Reda | opłacono BM |
70 | Ocieczek Jan | Krokowa | Polska | 2 km | MDP Krokowa | opłacono BM |
71 | Kownatke Kordian | Krokowa | Polska | 2 km | MDP Krokowa | opłacono BM |
72 | Bach Michał | Krokowa | Polska | 2 km | MDP Krokowa | opłacono BM |
73 | Kołodzik Krzesimir | Krokowa | Polska | 3 km | MDP Krokowa | opłacono BM |
74 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | 10 km | North Runners | opłacono BM |
75 | Prena Sławomir | Gościcino | Polska | 10 km | Ochotnicza Straż Pożarna w Gościcinie/ Prency na trasie | opłacono BM |
76 | Walczak Filip | Rozewie | Polska | 500 m | OSP | opłacono BM |
77 | Szewka Alicja | Darzlubie | Polska | 2 km | OSP DARZLUBIE | opłacono BM |
78 | Szewka Maciej | Darzlubie | Polska | 10 km | OSP DARZLUBIE | opłacono BM |
79 | Szewka Marek | Darzlubie | Polska | 2 km | OSP DARZLUBIE | opłacono BM |
80 | Richert Jarosław | Kniewo | Polska | 10 km | OSP Kniewo | opłacono BM |
81 | Haase Kamil | Mieroszyno | Polska | 3 km | OSP Mieroszyno | |
82 | Dzierżyńska Jagna | Mieroszyno | Polska | 2 km | OSP Mieroszyno | opłacono BM |
83 | Adrian-Dzierżyńska Anna | Mieroszyno | Polska | 10 km | OSP Mieroszyno | opłacono BM |
84 | Dzierżyński Mieszko | Mieroszyno | Polska | 250 m | OSP Mieroszyno | opłacono BM |
85 | Dzierżyński Jan | Mieroszyno | Polska | 250 m | OSP Mieroszyno | opłacono BM |
86 | Pulczyński Robert | Starzyno | Polska | 10 km | OSP Starzyno | opłacono BM |
87 | Mroczek Robert | Rumia | Polska | 10 km | parkrun Rumia | opłacono BM |
88 | Chwalisz Sabina | Rumia | Polska | 10 km | parkrun Rumia | opłacono BM |
89 | Chwalisz Leszek | Rumia | Polska | 10 km | parkrun Rumia | opłacono BM |
90 | Myszk Damian | Robakowo | Polska | 10 km | Porta Running Team | opłacono BM |
91 | Srok Michał | Leśniewo | Polska | 250 m | Pozytywne Przedszkole Leśniewo | opłacono BM |
92 | Prena Artur | Rumia | Polska | 250 m | Prency na trasie | opłacono BM |
93 | Prena Konrad | Rumia | Polska | 500 m | Prency na trasie | opłacono BM |
94 | Popowicz Antoni | Rumia | Polska | 500 m | Prency na trasie | opłacono BM |
95 | Prena Wojciech | Gościcino | Polska | 500 m | Prency na trasie / SP Gościcino | opłacono BM |
96 | Karnowski Wojciech | Rumia | Polska | 250 m | Przedszkole Calineczka | opłacono BM |
97 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | 250 m | Przedszkole Milo | opłacono BM |
98 | Czoska Filip | Gdynia | Polska | 250 m | Przedszkole Morska Przygoda Gdynia | opłacono BM |
99 | Kamiński Michał | Celbowo | Polska | 250 m | Przedszkole Pod Tecza Puck | opłacono BM |
100 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono BM |
Wyświetleń: 8329