Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
1 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM | ||||
2 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | opłacono BM | ||||
American University Kyiv | |||||||||
3 | Ostapchuk Lesya | Osiek | Bieg 10km - Mieszkańcy Gminy Osiek | American University Kyiv | |||||
Atlas Running Team | |||||||||
4 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Bieg 10km | Atlas Running Team | |||||
Be Active Trucker | |||||||||
5 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Bieg 10km | Be Active Trucker | opłacono BM | ||||
BiegamBoLubię Gdańsk | |||||||||
6 | Sharma Lilianna | Sopot | Bieg 10km | BiegamBoLubię Gdańsk | opłacono BM | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
7 | Serocki Adam | Elblag | Bieg 10km | Drużyna Pierścienia | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
8 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg 10km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono BM | ||||
GNIEW | |||||||||
9 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Bieg 10km | GNIEW | opłacono BM | ||||
Heuel Logistics | |||||||||
10 | Jędrzejewski Marcin | Radogoszcz | Bieg 10km - Mieszkańcy Gminy Osiek | Heuel Logistics | |||||
KS GP "SPRINT" KULICE | |||||||||
11 | Boschke Magdalena | Pelplin | Bieg 10km | KS GP "SPRINT" KULICE | opłacono BM | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
12 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
13 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
14 | LABON MAGDALENA | Koteże | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
KUJAWSCY RUNNERS | |||||||||
15 | Jurak Krzysztof | NOWE OSTROWITE | Bieg 10km | KUJAWSCY RUNNERS | |||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
16 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Bieg 10km | KWIDZYN BIEGA | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
17 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Bieg 10km | Kujawscy Runners | opłacono BM | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
18 | Lang Paweł | Gdańsk | Bieg 10km | Kujawscy Runners | opłacono BM | ||||
LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | |||||||||
19 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Bieg 10km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono BM | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
20 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Bieg 10km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
21 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg 10km | LKS Zantyr Sztum | |||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
22 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Bieg 10km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
23 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg 10km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono BM | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
24 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg 10km | OSP POGRODZIE | |||||
Party Animals Gdynia | |||||||||
25 | Orzoł Marta | Gdynia | Bieg 10km | Party Animals Gdynia | opłacono BM | ||||
26 | Orzoł Kamil | Gdynia | Bieg 10km | Party Animals Gdynia | opłacono BM | ||||
TRI STAROGARD GD | |||||||||
27 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg 10km | TRI STAROGARD GD | opłacono BM | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
28 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg 10km | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
UMK Toruń | |||||||||
29 | Kunz Mieczysław | Toruń | Bieg 10km | UMK Toruń | opłacono BM | ||||
Ziaja | |||||||||
30 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Bieg 10km | Ziaja | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
31 | Dering Filip | Gniew | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
32 | Sarnowski Marcin | Osiek | Bieg 10km - Mieszkańcy Gminy Osiek | ||||||
33 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Bieg 10km | ||||||
34 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg 10km | ||||||
35 | Gabryelewicz Katarzyna | Winna | Bieg 10km | ||||||
36 | Drzymalski Damian | Rulewo | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
37 | Pawlicki Bartosz | Dragacz | Bieg 10km | ||||||
38 | Banach Tomasz | Grudziądz | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
39 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
40 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
41 | Ziobro Joanna | Grudziądz | Bieg 10km | ||||||
42 | Gronek Janusz | Grudziądz | Bieg 10km - Mieszkańcy Gminy Osiek | ||||||
43 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
44 | Patelczyk Karol | Demlin | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
45 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
46 | Dering Marcin | Demlin | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
47 | Sowiński Paweł | Skórcz | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
48 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
49 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
50 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
51 | Cherek Teresa | Osiek | Bieg 10km - Mieszkańcy Gminy Osiek | ||||||
52 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
53 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
54 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
55 | spręga aurelia | starogard gdański | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
56 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
57 | Międlar Jacek | Gdańsk | Bieg 10km | opłacono BM | |||||
58 | Żędzianowski Tobiasz | Trzebiechowo | Bieg 10km | opłacono BM |
Wyświetleń: 5628