RODZINNY RAJD ROWEROWY PO AGLOMERACJI KALISKO-OSTROWSKIEJ - 29 maja 2022 roku
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szukalski Kacper Kalisz GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski
2 Zawadka Filip Kalisz GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski
3 Zawadka Gabriela Kalisz GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski
4 Zawadka Grzegorz Kalisz GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski
5 Zawadka Dominika Kalisz GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski
6 Kostański Wiktor Kalisz GRUPA 10 - prowadzący grupę:
7 Chojnacka Kamila Kalisz GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan
8 Maciaszek Jakub Kalisz GRUPA 9 - prowadzący grupę:
9 Maciaszek Kamil Kalisz GRUPA 9 - prowadzący grupę:
10 Olek Ilona Kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek Calisia Bike
11 Skłodowski Lucjusz Kalisz GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski Calisia Bike
12 Kosowska Karolina Nowe Skalmierzyce GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan
13 Kosowski Piotr Kosowski Nowe Skalmierzyce GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan
14 Augustyniak Jakub Skalmierzyce GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska
15 Augustyniak Patrycja Skalmierzyce GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska
16 Grobelna Madzia Skalmierzyce GRUPA 11 - prowadzący grupę:
17 Ulichnowski Grzegorz Skalmierzyce GRUPA 11 - prowadzący grupę:
18 Ulichnowska Monika SKALMIERZYCE GRUPA 11 - prowadzący grupę:
19 Wysocka-Nowak Kamila Nowe Skalmierzyce GRUPA 11 - prowadzący grupę:
20 Stankiewicz195 Jaroslaw Kalisz GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan
21 Walczak Jerzy Łukasz SKALMIERZYCE GRUPA 11 - prowadzący grupę:
22 Mazek Miłosz kalisz GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan
23 Mazek Mateusz Kalisz GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan
24 Olek Krzysztof Kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek Calisia Bike
25 Wierzbicki Łukasz Koźminek GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski
26 BĄŃCZYK ADRIAN CEKÓW GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski
27 Frankowska Mirka Kalisz GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski
28 Morawska Ewa Kalisz GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan
29 Wypych Agnieszka Kalisz GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan
30 Wasielewska Marzena Nowe Skalmierzyce GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski
31 Wierusz Dawid Kalisz GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski
32 Łuczak Agnieszka Kalisz GRUPA 10 - prowadzący grupę:
33 Cieślak Małgorzata Kalisz GRUPA 10 - prowadzący grupę:
34 Cieślak Bartosz Kalisz GRUPA 10 - prowadzący grupę:
35 Cieślak Krystyna Kalisz GRUPA 10 - prowadzący grupę: Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska
36 Zawartka Kajetan Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
37 Zawartka Rafal Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
38 Bakowski Radoslaw Skalmierzyce GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu
39 Ziemniak Miroslaw Skalmierzyce GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu
40 Gręda Małgorzata Kalisz GRUPA 10 - prowadzący grupę:
41 Gręda Przemysław Kalisz GRUPA 10 - prowadzący grupę:
42 Gaszczynski Michal Skalmierzyce GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu
43 Bodylski Stanislaw Skalmierzyce GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu
44 Frąszczak Łukasz Pleszew GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz
45 Mielczarek Przemysław Kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
46 Mielczarek Honorata Kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
47 Taterski Maksymilian Kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
48 Taterska Małgorzata Kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
49 Taterski Marcin Kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
50 Wojcieszak Ryszard Opatówek GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski
51 Cała Krzysztof Kalisz GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski Kaliska Grupa Rowerowa G7
52 Adamin Edward Kalisz GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski Kaliska Grupa Rowerowa G7
53 Adamin Grażyna Kalisz GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski Kaliska Grupa Rowerowa G7
54 WIŚNIEWSKI ROMAN KALISZ GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek KNT KALISZ
55 Pomorski Krzysztof Kalisz GRUPA 1 - prowadzący grupę: Krzysztof Wydra
56 Puławski wojciech kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
57 Puławska antonina kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
58 Puławski przemysław kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
59 Puławska paulina kalisz GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
60 Chlebowski Ryszard Kalisz GRUPA 9 - prowadzący grupę:
61 Danielewicz Antoni Kalisz GRUPA 8 - prowadzący grupę: "Rowerowy Włóczęga"
62 Krotoszak Justyna Kalisz GRUPA 8 - prowadzący grupę:
63 Cygan Bartłomiej Kalisz GRUPA 8 - prowadzący grupę: "Rowerowy Włóczęga"
64 Cygan Marcin Kalisz GRUPA 8 - prowadzący grupę: "Rowerowy Włóczęga"
65 KĘDZIERSKI KRZYSZTOF BOCZKÓW GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
66 Kasprzak Mariola Boczkow GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
67 Dominiak Anna Kalisz GRUPA 9 - prowadzący grupę:
68 FIKUS MARTA Nowe Skalmierzyce GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek
69 Dominiak Hanna Koźminek GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan KTR
70 Paczesny Katarzyna Koźminek GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan KTR
71 Paczesny Bogdan Koźminek GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan KTR
72 Tylki Magdalena Kalisz GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski
73 Skłodowski Paweł Kalisz GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski Calisia Bike
74 Brzozowski Marcin Kalisz GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski "Rowerowy Włóczęga"
75 Pawełczyk Arkadiusz Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa
76 Karpisiewicz Jarosław Kalisz GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz Klub Turystyki Rowerowej
77 LISEWSKA Anna Kalisz GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska
78 Kubera Slawomir Kalisz GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz
79 JANIK Piotr Kalisz GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska
80 Marczak Sławomir Skalmierzyce GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz
81 Mazurczak Joanna Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
82 Mazurczak Mariusz Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
83 Radomski Damian Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
84 Gołębiowska Katarzyna Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
85 Adam Łuczak Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
86 Grzanka Piotr Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
87 Grzanka Danuta Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
88 Grzelak Radosław Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
89 Grzelak Marcel Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
90 Grzelak Agata Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
91 Łuczak Katarzyna Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
92 Łuczak Andrzej Kalisz GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa
93 GARCAREK EWA NOWE SKALMIERZYCE GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska
94 Olszewska Wiesia Kalisz GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz
95 Olszewski Irek Kalisz GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz
96 Jaśkiewicz Gabriela Kalisz GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz
97 Jarzębowski Adrian Kalisz GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz
98 Sipka Krzysztof Skalmierzyce GRUPA 11 - prowadzący grupę:
99 Sipka Agnieszka SKALMIERZYCE GRUPA 11 - prowadzący grupę:
100 Grobelny Miroslaw Nowe Skalmierzyce GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan


Wyświetleń: 2798

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ