Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Łuczak | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
2 | Adamin Edward | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Kaliska Grupa Rowerowa G7 | |
3 | Adamin Grażyna | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Kaliska Grupa Rowerowa G7 | |
4 | Augustyniak Jakub | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
5 | Augustyniak Patrycja | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
6 | Bakowski Radoslaw | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu | |
7 | BĄŃCZYK ADRIAN | CEKÓW | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
8 | Bodylski Stanislaw | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu | |
9 | Brzozowski Marcin | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | "Rowerowy Włóczęga" | |
10 | Cała Krzysztof | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Kaliska Grupa Rowerowa G7 | |
11 | Chlebowski Ryszard | Kalisz | Polska | GRUPA 9 - prowadzący grupę: | ||
12 | Chojnacka Kamila | Kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
13 | Chudzicka Amelia | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
14 | Chudzicka Iwona Chudzicka | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
15 | Chudzicki Adaś | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
16 | Cieślak Bartosz | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | ||
17 | Cieślak Krystyna | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
18 | Cieślak Małgorzata | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | ||
19 | Cygan Bartłomiej | Kalisz | Polska | GRUPA 8 - prowadzący grupę: | "Rowerowy Włóczęga" | |
20 | Cygan Marcin | Kalisz | Polska | GRUPA 8 - prowadzący grupę: | "Rowerowy Włóczęga" | |
21 | CZARNOUS ARTUR | KALISZ | Polska | GRUPA 2 - prowadzący grupę: | MUSIKANT KALISZ | |
22 | Danielewicz Antoni | Kalisz | Polska | GRUPA 8 - prowadzący grupę: | "Rowerowy Włóczęga" | |
23 | Dominiak Anna | Kalisz | Polska | GRUPA 9 - prowadzący grupę: | ||
24 | Dominiak Hanna | Koźminek | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | KTR | |
25 | FIKUS MARTA | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
26 | Frankowska Mirka | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
27 | Frąszczak Łukasz | Pleszew | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
28 | GARCAREK EWA | NOWE SKALMIERZYCE | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
29 | Gaszczynski Michal | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" w Kaliszu | |
30 | Gołębiowska Katarzyna | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
31 | Gręda Małgorzata | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | ||
32 | Gręda Przemysław | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | ||
33 | Grobelna Madzia | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
34 | Grobelny Miroslaw | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
35 | Grzanka Danuta | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
36 | Grzanka Piotr | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
37 | Grzelak Agata | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
38 | Grzelak Marcel | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
39 | Grzelak Radosław | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
40 | JANIK Piotr | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
41 | Jankowska Katarzyna | Mączniki | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
42 | Jankowski Marcin | Mączniki | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
43 | Jarzębowski Adrian | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
44 | Jaśkiewicz Gabriela | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
45 | Karpisiewicz Jarosław | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | Klub Turystyki Rowerowej | |
46 | Kasprzak Mariola | Boczkow | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
47 | KĘDZIERSKI KRZYSZTOF | BOCZKÓW | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
48 | Kosowska Karolina | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
49 | Kosowski Piotr Kosowski | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
50 | Kostański Wiktor | Kalisz | GRUPA 10 - prowadzący grupę: | |||
51 | Kowalczyk Angelika | Śliwniki | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
52 | Kowalczyk Wiktor | Śliwniki | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
53 | Krotoszak Justyna | Kalisz | Polska | GRUPA 8 - prowadzący grupę: | ||
54 | Kubera Slawomir | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
55 | Kłos Magdalena | Opatówek | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
56 | LISEWSKA Anna | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
57 | Maciaszek Jakub | Kalisz | Polska | GRUPA 9 - prowadzący grupę: | ||
58 | Maciaszek Kamil | Kalisz | Polska | GRUPA 9 - prowadzący grupę: | ||
59 | Marczak Sławomir | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
60 | Matecka Aleksandra | Niedźwiady | Polska | GRUPA 1 - prowadzący grupę: Krzysztof Wydra | ||
61 | Matecki Maciej | Kalisz | Polska | GRUPA 1 - prowadzący grupę: Krzysztof Wydra | Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska | |
62 | Mazek Mateusz | Kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
63 | Mazek Miłosz | kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
64 | Mazurczak Joanna | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
65 | Mazurczak Mariusz | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
66 | Mielczarek Honorata | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
67 | Mielczarek Przemysław | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
68 | Morawska Ewa | Kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
69 | OLEJNIK MONIKA | KALISZ | Polska | GRUPA 2 - prowadzący grupę: | MUSIKANT KALISZ | |
70 | Olek Ilona | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | Calisia Bike | |
71 | Olek Krzysztof | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | Calisia Bike | |
72 | Olszewska Wiesia | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
73 | Olszewski Irek | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący grupę: Jarosław Karpisiewicz | ||
74 | Paczesny Bogdan | Koźminek | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | KTR | |
75 | Paczesny Katarzyna | Koźminek | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | KTR | |
76 | Paszyn Arkadiusz Paszyn | Kalisz | Polska | GRUPA 2 - prowadzący grupę: | ||
77 | Pawełczyk Arkadiusz | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa | |
78 | Pomorski Krzysztof | Kalisz | Polska | GRUPA 1 - prowadzący grupę: Krzysztof Wydra | ||
79 | Ptak Kinga | Kalisz | Polska | GRUPA 2 - prowadzący grupę: | RoweroweLove | |
80 | Puławska antonina | kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
81 | Puławska paulina | kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
82 | Puławski przemysław | kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
83 | Puławski wojciech | kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
84 | Radomski Damian | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący grupę: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Rozrywkowa | |
85 | Roszak Ewelina | Kalisz | Polska | GRUPA 2 - prowadzący grupę: | Wolność umysłu | |
86 | Sipka Agnieszka | SKALMIERZYCE | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
87 | Sipka Krzysztof | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
88 | Skłodowski Lucjusz | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | Calisia Bike | |
89 | Skłodowski Paweł | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | Calisia Bike | |
90 | Stankiewicz195 Jaroslaw | Kalisz | Polska | GRUPA 12 - prowadzący grupę: Paczesny Bogdan | ||
91 | Szukalski Kacper | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski | ||
92 | Taterska Małgorzata | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
93 | Taterski Maksymilian | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
94 | Taterski Marcin | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący grupę: Krzysztof Olek | ||
95 | Tylki Magdalena | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
96 | Ulichnowska Monika | SKALMIERZYCE | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
97 | Ulichnowski Grzegorz | Skalmierzyce | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
98 | Walczak Jerzy Łukasz | SKALMIERZYCE | Polska | GRUPA 11 - prowadzący grupę: | ||
99 | Wasielewska Marzena | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 5 - prowadzący grupę: Paweł Skłodowski | ||
100 | Wierusz Dawid | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący grupę: Marcin Brzozowski |
Wyświetleń: 10003