Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#MorsyŁyse | |||||||||
1 | BREWCZYŃSKI MARCIN BREWCZYŃSKI | ŁYSE | Bieg z przeszkodami dorośli | #MorsyŁyse | |||||
8 Szczycienski Batalion Radiotechnicznych w Lipowcu | |||||||||
2 | Kiernozek Waldemar | Niedźwiedźie | Bieg z przeszkodami dorośli | 8 Szczycienski Batalion Radiotechnicznych w Lipowcu | |||||
453 | |||||||||
3 | Dąbrowska Gabriela | Wielbark | Bieg z przeszkodami dorośli | 453 | opłacono on-line | ||||
4 | Kowalski Kamil Kowalski | Olsztyn | Bieg z przeszkodami dorośli | 453 | opłacono on-line | ||||
5 | Rusinek Michał | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | 453 | opłacono on-line | ||||
454 | |||||||||
6 | Sygnowska Katarzyna | Zabiele | Bieg z przeszkodami dorośli | 454 | opłacono on-line | ||||
Altana Marksewo | |||||||||
7 | Jakubowicz Ignacy | Marksewo | Bieg z przeszkodami dorośli | Altana Marksewo | opłacono on-line | ||||
BBL Ostrołęka | |||||||||
8 | Czekalski Mateusz | Białobiel | Bieg z przeszkodami dorośli | BBL Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
9 | Czekalski Mariusz | Białobiel | Bieg z przeszkodami dorośli | BBL Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
10 | Korzep-Czekalska Dorota | Białobiel | Bieg z przeszkodami dorośli | BBL Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
BRT | |||||||||
11 | 8BRT 3 | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | BRT | opłacono | ||||
12 | 2 8BRT Monika Kosińska | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | BRT | opłacono | ||||
13 | 1 8BRT Przemysław Potkaj | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | BRT | opłacono | ||||
BS SZCZYTNO / RUN & FUN WIELBARK | |||||||||
14 | Matłoch Justyna | Wielbark | Bieg z przeszkodami dorośli | BS SZCZYTNO / RUN & FUN WIELBARK | opłacono on-line | ||||
Biskupiec biega | |||||||||
15 | Duszak Piotr | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Biskupiec biega | opłacono on-line | ||||
16 | Duszak Iwona | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Biskupiec biega | opłacono on-line | ||||
Dream Team | |||||||||
17 | Maliszewska Kamila | Olsztyn | Bieg z przeszkodami dorośli | Dream Team | opłacono on-line | ||||
18 | Wojciechowska Aleksandra | Olsztyn | Bieg z przeszkodami dorośli | Dream Team | opłacono on-line | ||||
19 | Niska Aleksandra | OLSZTYN | Bieg z przeszkodami dorośli | Dream Team | opłacono on-line | ||||
20 | Niewolewska Magdalena | Olsztyn | Bieg z przeszkodami dorośli | Dream Team | opłacono on-line | ||||
DziKuny | |||||||||
21 | Mickiewicz ADAM | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | DziKuny | opłacono on-line | ||||
Dzikie Dziki Gorzów | |||||||||
22 | Stawowa Karolina | Gorzów Wielkopolski | Bieg z przeszkodami dorośli | Dzikie Dziki Gorzów | opłacono on-line | ||||
GKS Szczytno/8brt | |||||||||
23 | Filochowski Dawid | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | GKS Szczytno/8brt | opłacono on-line | ||||
Giżycki klub morsów zimny ptak | |||||||||
24 | Mieszkowski Kamil | Giżycko | Bieg z przeszkodami dorośli | Giżycki klub morsów zimny ptak | opłacono on-line | ||||
25 | Szafranowski Adrian | Giżycki | Bieg z przeszkodami dorośli | Giżycki klub morsów zimny ptak | opłacono on-line | ||||
26 | Siergiej Wojciech | Giżycko | Bieg z przeszkodami dorośli | Giżycki klub morsów zimny ptak | opłacono on-line | ||||
JADĄ! | |||||||||
27 | Gajek Szymon | Nowe Kiejkuty 24 | Bieg z przeszkodami dorośli | JADĄ! | opłacono on-line | ||||
28 | Janikowska Aleksandra | Nowe Kiejkuty | Bieg z przeszkodami dorośli | JADĄ! | opłacono on-line | ||||
Jednorożec robi co może | |||||||||
29 | Okraska Igor | Szemplino wielkie | Bieg z przeszkodami dorośli | Jednorożec robi co może | opłacono on-line | ||||
30 | Okraska Wiktoria | Szemplino wielkie | Bieg z przeszkodami dorośli | Jednorożec robi co może | opłacono on-line | ||||
31 | Okraska Justyna | Szemplino WLK | Bieg z przeszkodami dorośli | Jednorożec robi co może | opłacono on-line | ||||
KS Jantar Ostrołęka | |||||||||
32 | Budna Maja | Ostrołęka | Bieg z przeszkodami dorośli | KS Jantar Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||||||
33 | Orłowksa Katarzyna | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line | ||||
34 | Lipczak Zbigniew | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line | ||||
35 | Strzelczyk Ewa | Szczytno/Bydgoszcz | Bieg z przeszkodami dorośli | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line | ||||
36 | Kordek Jarosław | SZCZYTNO | Bieg z przeszkodami dorośli | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono | ||||
Mazurski Klub Kętrzyńskie Morsy | |||||||||
37 | Lech Justyna | Kętrzyn | Bieg z przeszkodami dorośli | Mazurski Klub Kętrzyńskie Morsy | opłacono on-line | ||||
Mazurski Klub Kętrzyńskie Morsy | |||||||||
38 | Jarmuszewicz Irena | Kętrzyn | Bieg z przeszkodami dorośli | Mazurski Klub Kętrzyńskie Morsy | opłacono on-line | ||||
39 | Kazubek Jan | Kętrzyn | Bieg z przeszkodami dorośli | Mazurski Klub Kętrzyńskie Morsy | opłacono on-line | ||||
40 | Dawidziuk Daniel | Kętrzyn | Bieg z przeszkodami dorośli | Mazurski Klub Kętrzyńskie Morsy | opłacono on-line | ||||
Morsy Szczytno#Reset | |||||||||
41 | 6 DJ Iwona Baran | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno#Reset | opłacono | ||||
42 | Olbryś Anna | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno#Reset | opłacono | ||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
43 | Konieczny Jacek | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
44 | Kowalczyk Justyna | Pasym | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
45 | 3 DJ Mateusz Brzuzy | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
46 | 2 DJ Mirosław Orzoł | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
47 | Raksimowicz Katarzyna | Pasym | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
48 | Mierzejewska Agnieszka | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
49 | Siwek Milena | Pasym | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
50 | Szczerbo Andrzej | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
51 | Bazydło Kamil | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
52 | Obidzińska Małgorzata | Pasym | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
53 | 1 DJ Bogdan Gut | Wielbark | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
54 | Rogalski Grzegorz | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
55 | Kordek Bogumiła | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
56 | Umiński Wojciech | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
57 | Raksimowicz Marcin | Pasym | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
Morsy z Jeziora Kraksy | |||||||||
58 | Banaszek Dariusz | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy z Jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
59 | Michalska Małgorzata | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy z Jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
60 | Sznar Natan | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy z Jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
61 | Sznar Paweł | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy z Jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
62 | Gwiazda Dominik | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy z Jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
63 | Minkiewicz Ela | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy z Jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
64 | Rejner Radek | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy z Jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
65 | Sznar Sylwia | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy z Jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
66 | Deptuła Asia | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | Morsy z Jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
Mrozniaki z Kętaki | |||||||||
67 | Łuckiewicz Paweł | Kętrzyn | Bieg z przeszkodami dorośli | Mrozniaki z Kętaki | opłacono on-line | ||||
Nidzica Biega | |||||||||
68 | Szczapa Agnieszka | Nidzica | Bieg z przeszkodami dorośli | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
69 | Cesarczyk Ania | Napierki | Bieg z przeszkodami dorośli | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
70 | Lisek Ewa | Nidzica | Bieg z przeszkodami dorośli | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
OPP Olsztyn | |||||||||
71 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | OPP Olsztyn | opłacono on-line | ||||
Pozytywni Dobre Miasto | |||||||||
72 | Pieloszczyk Andrzej | Dobre Miasto | Bieg z przeszkodami dorośli | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
Rozbiegane Działdowo | |||||||||
73 | Zajączkowski Artur | Działdowo | Bieg z przeszkodami dorośli | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
Rozbiegane Działdowo | |||||||||
74 | Kostewicz Beata | Działdowo | Bieg z przeszkodami dorośli | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
75 | Józefowicz Robert | Działdowo | Bieg z przeszkodami dorośli | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
76 | Falba Wioletta | Działdowo | Bieg z przeszkodami dorośli | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
77 | Pietrzak Jakub | Działdowo | Bieg z przeszkodami dorośli | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
78 | Bialuk-Pietrzak Katarzyna | Działdowo | Bieg z przeszkodami dorośli | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
79 | Rębowska Wioletta | Działdowo | Bieg z przeszkodami dorośli | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
80 | Rębowski Andrzej | Działdowo | Bieg z przeszkodami dorośli | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
Run&FUN Wielbark | |||||||||
81 | Kostrzewa Krzysztof | Wielbark | Bieg z przeszkodami dorośli | Run&FUN Wielbark | opłacono on-line | ||||
Run&Fun Wielbark | |||||||||
82 | Wierzbowska Mariola | Wielbark | Bieg z przeszkodami dorośli | Run&Fun Wielbark | opłacono on-line | ||||
Run&Fun Wielbark | |||||||||
83 | Kwiatkowska Anna | Wielbark | Bieg z przeszkodami dorośli | Run&Fun Wielbark | opłacono on-line | ||||
84 | Roman Aneta | Wielbark | Bieg z przeszkodami dorośli | Run&Fun Wielbark | opłacono on-line | ||||
Szczycieński Klub Kyokushin Karate | |||||||||
85 | Szempliński Olaf | Jedwabno | Bieg z przeszkodami dorośli | Szczycieński Klub Kyokushin Karate | opłacono on-line | ||||
Szybkie Dziki | |||||||||
86 | Kwaśny Franciszek | Ostrołęka | Bieg z przeszkodami dorośli | Szybkie Dziki | opłacono on-line | ||||
87 | Kwaśny Andrzej | Ostrołęka | Bieg z przeszkodami dorośli | Szybkie Dziki | opłacono on-line | ||||
Team Nowe Gizewo | |||||||||
88 | Nowicka Marta | Nowe Gizewo | Bieg z przeszkodami dorośli | Team Nowe Gizewo | opłacono on-line | ||||
Zaczynam Truchtać | |||||||||
89 | Caban Krzysztof | Elbląg | Bieg z przeszkodami dorośli | Zaczynam Truchtać | |||||
Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | |||||||||
90 | Bojanowska Anna | Rańsk | Bieg z przeszkodami dorośli | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
91 | Biedrzycka Aleksandra | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono | |||||
92 | Krzyżanowski Korneliusz | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono | |||||
93 | Mańkowska Dominika | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
94 | Mańkowska Nikola | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
95 | Borowy Maksymilian | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
96 | Fidrych Hanna | Olsztyn | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
97 | Hain Maja | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
98 | Kotowski Hubert | Olszyny | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
99 | Kołecki Roman | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
100 | Górka Sebastian | Toruń | Bieg z przeszkodami dorośli | ||||||
101 | Mańkowski Mariusz | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
102 | Sinkiewicz Katarzyna | Pasym | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
103 | Sinkiewicz Tomasz Sinkiewicz | Pasym | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
104 | Mańkowska Urszula | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
105 | Mańkowski Michał | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
106 | Sienkiewicz monika | szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
107 | Sosnowski Maciej | Marksewo | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
108 | 5 DJ Marek Bieliński | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono | |||||
109 | 4 DJ Bartosz Dziuban | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono | |||||
110 | Kacprzak Olga | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
111 | Czerwonka Rafał | Warszawa | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
112 | Czerwonka Dawid | Warszawa | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
113 | Sadłowska Barbara | Wielbark | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
114 | Wiktorowski Michał | Witowo | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
115 | Sztura Kuba | Dźwierzuty | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
116 | Wnuk Mateusz | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
117 | Sztura Maciek | Dźwierzuty | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
118 | Jarosławski Jan | Olsztyn | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
119 | Czernik Kasia | Olsztyn | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
120 | Berent Paulina | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
121 | Kozakiewicz Anna | Olsztyn | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
122 | Kowalski Piotr | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
123 | Krysiak Marlena | Pasym | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
124 | Chorazewicz Michał | Dzwierzuty | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
125 | Mickiewicz Judyta | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
126 | Zientara Mariola | Biskupiec | Bieg z przeszkodami dorośli | ||||||
127 | Jodko Marta | Bartoszyce | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
128 | Orzol Anna | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | ||||||
129 | Bastek Zuzanna | Pisz | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
130 | Deptuła Aleksandra | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
131 | Bobiński Jerzy | Kamionek | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
132 | Kochańska-Dudek Aneta | szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line | |||||
133 | Kalicka Anna | Szczytno | Bieg z przeszkodami dorośli | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7383