Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A K J KWIDZYN | |||||||||
1 | Olpeter Adam | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | A K J KWIDZYN | opłacono on-line | ||||
AKJ Kwidzyn | |||||||||
2 | Rydel Wiktor | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | AKJ Kwidzyn | |||||
ASIMP EURO PRABUTY | |||||||||
3 | Szczepański Daniel | Kamieniec | Start dorośli - 37,5 km | ASIMP EURO PRABUTY | opłacono on-line | ||||
BIKE CLUB PRABUTY | |||||||||
4 | Włodarczyk Krzysztof | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
5 | Charkiewicz Andrzej | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
6 | Kołodziejski Zbigniew | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
7 | Baran Jacek | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
8 | Janicki Zbigniew | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | |||||
9 | Czeszejko Grzegorz | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
10 | Majewski Marek | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | BIKE CLUB PRABUTY | opłacono on-line | ||||
BTK | |||||||||
11 | Lesiczka Wojciech | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | BTK | opłacono on-line | ||||
12 | Malinowski Andrzej | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | BTK | opłacono on-line | ||||
CYKLO KWIDZYN | |||||||||
13 | Bińczak Arkadiusz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | CYKLO KWIDZYN | opłacono on-line | ||||
Cykliści Rypin Trening na watach | |||||||||
14 | Kalich Andrzej | Rypin | Start dorośli - 37,5 km | Cykliści Rypin Trening na watach | |||||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
15 | Drosiński Grzegorz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
16 | Piasecki Stanisław | KWIDZYN | Start dorośli - 37,5 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
17 | Talarski Adrian | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Cyklo Kwidzyn | |||||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
18 | Olszewski Bogusław | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
19 | Jaworski Bartosz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
20 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
21 | Zaleś Roman | Elbląg | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
22 | Sokołowska Agnieszka | Susz | Start dorośli - 37,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | |||||||||
23 | Szul Bartłomiej | Gdynia | Start dorośli - 37,5 km | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | opłacono on-line | ||||
FEROX ENERGY SYSTEMS | |||||||||
24 | Ryś Marcin | Bytów | Start dorośli - 37,5 km | FEROX ENERGY SYSTEMS | opłacono on-line | ||||
GK Gryf Tczew | |||||||||
25 | Krajnik Oskar | Pelplin | Start dorośli - 37,5 km | GK Gryf Tczew | opłacono on-line | ||||
GKW | |||||||||
26 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | GKW | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
27 | Rządca Marcin Rządca | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
28 | JANIK Roman | KWIDZYN | Start dorośli - 37,5 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
29 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | KWIDZYN BIEGA | |||||
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn | |||||||||
30 | Dzikowski Łukasz Dzikowski | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
31 | szczepański leszek | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
32 | Kowalczyk Wojciech | Susz | Start dorośli - 37,5 km | Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
MTB KWIDZYN TEAM | |||||||||
33 | Winiarz Robert | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | MTB KWIDZYN TEAM | |||||
Orbit One | |||||||||
34 | Żułma Daniel | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Orbit One | opłacono on-line | ||||
Tago CX | |||||||||
35 | Mróz Krzysztof | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | Tago CX | opłacono on-line | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
36 | Urmański Michał | Skórcz | Start dorośli - 37,5 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
37 | Malinowski Mateusz | Skórcz | Start dorośli - 37,5 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
38 | GROCHOWSKA KATARZYNA | KOŚCIELNA JANIA | Start dorośli - 37,5 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
ZS Prabuty | |||||||||
39 | Reks Bernard | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | ZS Prabuty | opłacono on-line | ||||
ZUT Milewski | |||||||||
40 | Skrajda Szymon | Pawlice | Start dorośli - 37,5 km | ZUT Milewski | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
41 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
42 | Pirozek Adam | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
43 | Górtatowski Julian | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | ||||||
44 | Suwińska Agnieszka | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
45 | Banaś Piotr | Brachlewo | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
46 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Start dorośli - 37,5 km | ||||||
47 | Piasecki Tomasz | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | ||||||
48 | Moczadło Aldona | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
49 | Bagiński Roman | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
50 | Szkodziński Piotr | Kwidzyn | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
51 | Modrzewski Bogumił | Prabuty | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line | |||||
52 | Żywicki Paweł | Bytów | Start dorośli - 37,5 km | ||||||
53 | Żywicki Tomasz | Bytów | Start dorośli - 37,5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6596