9km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
18 pułk logistyczny Biegamy dla zdrowia
1 Fabiszewski Krzysztof Łomża 9km 18 pułk logistyczny Biegamy dla zdrowia opłacono
AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM
2 Trochimowicz Artur Szczytno 9km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono
AKB Szczytno- Wściekłe Pięści Węża
3 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 9km AKB Szczytno- Wściekłe Pięści Węża opłacono
AKM OLSZTYN
4 Kosowski Janusz Olsztyn 9km AKM OLSZTYN opłacono
ATP Augustów
5 Sierocki Jan Augustów 9km ATP Augustów opłacono
Akademia Sportu Medyk
6 Grygo Krzysztof Łomża 9km Akademia Sportu Medyk opłacono
7 Franciszkowicz Mariola Łomża 9km Akademia Sportu Medyk opłacono
Akademia Sportu Medyk
8 Gałązka Agnieszka Łomża 9km Akademia Sportu Medyk opłacono
9 Chojnicka Joanna Łomża 9km Akademia Sportu Medyk opłacono
BIEGAM BO CHCĘ
10 Bałulis Daiwa Suwałki 9km BIEGAM BO CHCĘ opłacono
11 Chalecki Grzegorz Suwałki 9km BIEGAM BO CHCĘ opłacono
BIEGAM BO CHCĘ
12 Harasim Hanna Suwałki 9km BIEGAM BO CHCĘ opłacono
Biegam bez klubu
13 Gacki Krzysztof Pisz 9km Biegam bez klubu opłacono
Biegamy dla Zdrowia
14 Kutny Bartosz Łomża 9km Biegamy dla Zdrowia opłacono
15 Wyrwas Tadeusz Łomża 9km Biegamy dla Zdrowia opłacono
16 Szydlik Adam Łomża 9km Biegamy dla Zdrowia opłacono
17 Kruczyński Janusz Ostrołęka 9km Biegamy dla Zdrowia opłacono
18 Chojnowski Michał Łomża 9km Biegamy dla Zdrowia opłacono
19 Chojnowska Anna Łomża 9km Biegamy dla Zdrowia opłacono
20 Muzyk Edward Mały Płock 9km Biegamy dla Zdrowia opłacono
21 Jackowski Andrzej Czarnocin 9km Biegamy dla Zdrowia opłacono
22 Pruszko Adam Łomża 9km Biegamy dla Zdrowia opłacono
Ciechanowiec biega
23 Godlewski Adam Ciechanowiec 9km Ciechanowiec biega opłacono
24 Chmielewski Józef Ciechanowiec 9km Ciechanowiec biega opłacono
DHL AUGUSTÓW
25 Kozłowski Piotr Augustów 9km DHL AUGUSTÓW opłacono
Ducla Academy Warszawa
26 Nowakowski Czeslaw Warszawa 9km Ducla Academy Warszawa opłacono
GPN
27 Puławski Kazimierz Łyse 9km GPN opłacono
KB Legionowo
28 Olbryś Stanisław Nasielsk 9km KB Legionowo opłacono
KM PSP Łomża / OSP Zbójna
29 Nowak Mateusz Zbójna 9km KM PSP Łomża / OSP Zbójna opłacono
KOLNO BIEGA
30 Darmetko Paweł Kolno 9km KOLNO BIEGA opłacono
KS Arco Ławy
31 Krukowski Krzysztof Nowa Wieś 9km KS Arco Ławy opłacono
Karla Butik Suwałki
32 Zoń Arkadiusz Suwałki 9km Karla Butik Suwałki opłacono
Klub Morsów w Piszu
33 Kurpiewska Dorota Pisz 9km Klub Morsów w Piszu opłacono
Kolno Biega
34 Chutkowska Agnieszka Kolno 9km Kolno Biega opłacono
35 Duda Paulina Kolno 9km Kolno Biega opłacono
Kurpie Ostrołęka
36 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 9km Kurpie Ostrołęka opłacono
37 Białobrzeski Witold Ostrołęka 9km Kurpie Ostrołęka opłacono
Kurpie na Luzie
38 Korzeniecka beata Zbójna 9km Kurpie na Luzie opłacono
39 Zduniak Anna Drążdżewo 9km Kurpie na Luzie opłacono
Kurpie na Luzie
40 Staskiewicz Jakub Łęg starosciński 9km Kurpie na Luzie opłacono
41 Szymański Paweł Zbójna 9km Kurpie na Luzie opłacono
42 Zduniak Piotr Drążdżewo 9km Kurpie na Luzie opłacono
43 Zduniak Antek Drążdżewo 9km Kurpie na Luzie opłacono
MKL Myszyniec
44 Wierzbicki Dariusz Dąbrowy 9km MKL Myszyniec opłacono
Mani@na
45 Grzybowski Mariusz Mońki 9km Mani@na opłacono
Medyk
46 Korolczuk Henryk Łomża 9km Medyk opłacono
Medyk Łomża
47 Ogonowski Michał Łomża 9km Medyk Łomża opłacono
NSZ
48 Charubin Mariusz Łupki/Pisz 9km NSZ opłacono
Najmowicz Triathlon / KM PSP Łomża
49 Czartoszewski Szymon Łomża 9km Najmowicz Triathlon / KM PSP Łomża opłacono
Olecko Biega
50 Przemielewski Kamil Stożne 9km Olecko Biega opłacono
51 Przemielewska Ewa Stożne 9km Olecko Biega opłacono
52 Rożek Gerard Olecko 9km Olecko Biega opłacono
Olecko Biega
53 Warykowski Stanislaw Olecko 9km Olecko Biega opłacono
Othala
54 Kowarski Mariusz Tobolice 9km Othala opłacono
Pędziwiatr Białystok
55 Bierć Jarosław Białystok 9km Pędziwiatr Białystok opłacono
Run Team Piątnica
56 Modzelewski Paweł Piątnica 9km Run Team Piątnica opłacono
57 Biernat Tomasz Ostrołęka 9km Run Team Piątnica opłacono
Sporteam Zambrów
58 Szymczuk Małgorzata Żabikowo Prywatbe 9km Sporteam Zambrów opłacono
Starglass Team Ostrołęka
59 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka 9km Starglass Team Ostrołęka opłacono
60 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 9km Starglass Team Ostrołęka opłacono
61 Długołęcki Tomasz Ostrołęka 9km Starglass Team Ostrołęka opłacono
62 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 9km Starglass Team Ostrołęka opłacono
63 Stachacz Mirosław Ostrołęka 9km Starglass Team Ostrołęka opłacono
64 Kleczkowski Leszek Ostrołeka 9km Starglass Team Ostrołęka opłacono
TMT
65 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 9km TMT opłacono
WIOŚ ŁOMŻA
66 Ptak Damian Łomża 9km WIOŚ ŁOMŻA opłacono
WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE
67 Wojciechowski Maciej Szczytno 9km WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE opłacono
Wilki Puszczy Rominckiej
68 Truchan Wiesław Żytkiejmy 9km Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
_BRAK NAZWY_
69 Masiuk-Plona Małgorzata Łomża 9km opłacono
70 Bastek Zuzanna Pisz 9km opłacono
71 Jakacki Damian Pniewo 9km opłacono
72 Wichorowski Kamil Pniewo 9km opłacono
73 Bruliński Kamil Łomża 9km opłacono
74 Baczewski Janusz Zambrów 9km opłacono
75 Kempisty Teresa Ugniewo 9km opłacono
76 Grosfeld Michał Wola Zambrowska 9km opłacono
77 Rudnicka Jadwiga Białystok 9km opłacono
78 Wisniewski Tomasz Łomża 9km opłacono
79 Kloc Mateusz Cyców 9km opłacono
80 Fajkiel-Nowak Kamila Łomża 9km opłacono
81 Burnos Zbigniew Warszawa 9km opłacono
82 Modzelewski Robert Zambrów 9km opłacono
83 Lewandowski Łukasz Bielsk Podlaski 9km opłacono
84 Chrapowicz Paweł Konopki Młode 9km opłacono
85 Baranowska Marta Leszczydół Nowiny 9km opłacono
86 Górny Tomasz Łomża 9km opłacono
87 Mościcki Zenon Rutki 9km opłacono
88 Franciszkowicz Wojciech Łomża 9km opłacono
89 Duda Dominika Turośl 9km opłacono
90 Tabędzka Katarzyna Szumowo 9km opłacono
91 Sokół Przemysław Białystok 9km opłacono
92 Głębocki Ryszard Zambrów 9km opłacono
93 Tarnowska Marzena Zambrów 9km opłacono
94 Wróblewski Kamil Nowodworce 9km opłacono
95 Brajczewski Łukasz Zambrów 9km opłacono
96 Mazurczak Marcin Sokołów Podlaski 9km opłacono
97 Wasilewski Rafał Łomża 9km opłacono
98 Zdunek Józef Szczytno 9km opłacono
99 Kulesza Marek Baranowo 9km opłacono
100 Górny Artur Łomża 9km opłacono
101 Gierwatowska Ewa Giełczyn 9km opłacono
102 Stasiewicz Magdalena Białystok 9km opłacono
103 Chrostowska Magdalena Pniewo 9km opłacono
104 Trybuła Tomasz Łomża 9km opłacono
105 Gražys Vytautas Paberžė 9km opłacono
106 Jaczun Julija Paberžė 9km opłacono
107 Kwiatkowski Damian Jeziorko 9km opłacono
108 Kibitlewska Emilia Suwalki 9km opłacono
109 Bochenko Daniel Brzozowa 9km opłacono
110 Perkowski Wojciech Warszawa 9km opłacono
111 Wrzosek Robert Piątnica 9km opłacono
112 Bogdanowicz Anna Tykocin 9km opłacono
113 Ziontek Aneta Wolomin 9km opłacono
114 Borawska Katarzyna Mały Płock 9km opłacono
115 Wielk Andrzej Antonie 9km opłacono
116 Mówiński Karol Myszyniec 9km opłacono
117 Karpacz Katarzyna Białystok 9km opłacono
118 Naskręt Mariusz Racot 9km opłacono
119 Casper Mark Ridgewood 9km opłacono


Wyświetleń: 7864

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ