Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Woźniak Grzegorz Krajenka Bieg 5km 12 WBOT/MOS KRAJENKA opłacono
2 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km Valdano Team opłacono
3 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 5km
4 Janik Bartosz Piła Nordic Walking 5km Zasapani Hydro Trzcianka opłacono
5 Janik Barbara Piła Nordic Walking 5km Zasapani Hydro Trzcianka opłacono
6 Janik Maciej Piła Nordic Walking 5km Zasapani Hydro Trzcianka opłacono
7 Gładysz Wojciech Piła Bieg 5km CRAFTWARE RUNNING TEAM opłacono
8 Klewenhagen Maria Czarnków Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
9 Wojciechowska Julia, Anna Tarnówka Nordic Walking 5km opłacono
10 Kuśmierek Patryk Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
11 Gostomska Bożena Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
12 Troka Małgorzata Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
13 Kuśmierek Beata Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
14 Wysocka Bernadeta Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
15 Szmaglik Mirosława Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
16 Wirkus Anna Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
17 Kuśmierek Jan Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
18 Stopa Gerard Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
19 Gierszewski Arkadiusz Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
20 Mróz Barbara Czarnków Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
21 Sadowska Mariola Pila Bieg 5km opłacono
22 Ciok Justyna Piła Bieg 5km opłacono
23 Kushmar Lessia Kijów Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz
24 Glanc Krzysztof Chodzież Nordic Walking 5km CBL Szamocin opłacono
25 Glanc Katarzyna Chodzież Nordic Walking 5km CBL Szamocin opłacono
26 Wieczorek Karina Pietronki Nordic Walking 5km CBL Szamocin opłacono
27 Brzozowski Piotr Brzozowski Sławno Nordic Walking 5km AKTYWNI POSTOMINO opłacono
28 Berczyński Henryk Okonek, Szczecińska 26/7 Nordic Walking 5km Nadleśnictwo Okonek opłacono
29 Trojnar Karolina Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim opłacono
30 Młynarczyk Jolanta Giżyno Bieg 5km opłacono
31 Trojnar Krzysztof Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu opłacono
32 Trojnar Jarosław Kalisz Pomorski Bieg 5km opłacono
33 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
34 Stoltmann Wiesław Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
35 Stoltmann Helena Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
36 Stachowicz Marcin Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
37 Stachowicz Joanna Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
38 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team opłacono
39 Łozińska Krystyna Dębe Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
40 Rączka Beata Śmieszkowo Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
41 Rączka Grzegorz Śmieszkowo Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
42 TOWSTOKORY MAREK Złotów Bieg 5km 12 WBOT opłacono
43 Zbielska Agnieszka PIŁA Bieg 5km opłacono
44 Szczepański Ksawery Piła Bieg 5km opłacono
45 Szczepanska Magdalena Piła Bieg 5km opłacono
46 Haweto Janina Elżbieta Jastrowie Nordic Walking 5km Kijowe Siostry i Brat opłacono
47 Abramowicz Ewa Borucino Nordic Walking 5km Kijowe Siostry i Brat opłacono
48 KRZYWICKA ANNA JASTROWIE Nordic Walking 5km opłacono
49 Wiśnik Asia Jastrowie Nordic Walking 5km Kijowe siostry I brat opłacono
50 Angielczyk Małgorzata Poznań Nordic Walking 5km Marsz Po Zdrowie opłacono
51 Jasoń Wiktor Piła Nordic Walking 5km opłacono
52 Kop Wiesław Piła Nordic Walking 5km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono
53 Kąckowski Marek Jeziorki Nordic Walking 5km Jeziorki Aktywna Wieś opłacono
54 Kąckowska-Szklarz Beata Jeziorki Nordic Walking 5km Jeziorki Aktywna Wieś opłacono
55 BAZIMIEROWSKI SYLWESTER DOLASZEWO Bieg 5km Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo opłacono
56 Barłożek Adam Ciszkowo Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
57 Rusinowicz Andrzej Piła Nordic Walking 5km opłacono
58 Krawczyk Dorota Piła Nordic Walking 5km opłacono
59 Ratka Michał piła Bieg 5km Zryte Jelenie opłacono
60 Ciesielski Krzysztof 62-200 Gniezno Nordic Walking 5km FAST WALKER opłacono
61 Jany Katarzyna Czarnków Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
62 Pluta Barbara Pluta Piła Nordic Walking 5km CBL Szamocin
63 Pietrzyk Rafał Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu opłacono
64 Pietrzyk Anna Kalisz Pomorski Nordic Walking 5km Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu opłacono
65 Majchrzak Eliza Suchowo Nordic Walking 5km opłacono
66 Wala Jan Lubasz Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
67 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Bieg 5km AMATOR
68 Potrzebowski Marek Bydgoszcz Nordic Walking 5km DEAF i #B3K opłacono
69 Potrzebowska Agata Bydgoszcz Nordic Walking 5km DEAF i #B3K opłacono
70 Zdrojewska Justyna Ujście Bieg 5km Team Ujście
71 Walewska Małgorzata Klotyldzin Nordic Walking 5km AKTYWNY MARGONIN opłacono
72 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5km Polipack Team GWE opłacono
73 Stempniak-Lechowicz Lidia Szamocin Nordic Walking 5km CBL Szamocin opłacono
74 Pachowicz Monika Margonin Nordic Walking 5km AKTYWNY MARGONIN
75 Hajdysz Bernadeta Lubasz Bieg 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
76 Tomczyk Edward Poznań Nordic Walking 5km Marsz Po Zdrowie opłacono
77 Postek Danuta Poznań Nordic Walking 5km Marsz Po Zdrowie opłacono
78 Owczarek Henryka Poznań Nordic Walking 5km Marsz Po Zdrowie opłacono
79 Cholewka Jolanta Siedleczek Nordic Walking 5km Marsz Po Zdrowie opłacono
80 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5km Polipack Team GWE opłacono
81 Sowińska Alicja Antoniewo Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
82 Bihuniak Lidia Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
83 Grzybek Jagoda Piła Nordic Walking 5km Jeziorki Aktywna Wieś
84 Grzybek Grzegorz Piła Nordic Walking 5km Jeziorki Aktywna Wieś
85 Kissel Jolanta trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
86 Kamińska-Sokół Marzena Lubasz Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz
87 Pałubicka Małgorzata Lubasz Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
88 Zacharska Brabara Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
89 Zacharski Jerzy Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
90 Wicher Jolanta Lubasz Bieg 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
91 Rychlewska-Słodowa Danuta Rychlewska-Słodowa Lubasz Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
92 Adamska Maria Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka
93 Adamski Łukasz Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka
94 Adamska Ola Adamska Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka
95 Wołk Beata Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
96 Rycąbel Bogdan Licze Nordic Walking 5km opłacono
97 Łaszcz Wojciech Pila Nordic Walking 5km
98 korzec Anna korzec Kwidzyn Nordic Walking 5km opłacono
99 JASOŃ Grażyna Piła Nordic Walking 5km Dynamic opłacono
100 Przybył Marianna Piła Nordic Walking 5km opłacono


Wyświetleń: 2701

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ