Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sadowska Mariola Pila Bieg 5km opłacono
2 Jasoń Wiktor Piła Nordic Walking 5km opłacono
3 KRZYWICKA ANNA JASTROWIE Nordic Walking 5km opłacono
4 Trojnar Jarosław Kalisz Pomorski Bieg 5km opłacono
5 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 5km
6 korzec Anna korzec Kwidzyn Nordic Walking 5km opłacono
7 Wojciechowska Julia, Anna Tarnówka Nordic Walking 5km opłacono
8 Łaszcz Wojciech Pila Nordic Walking 5km
9 Krawczyk Dorota Piła Nordic Walking 5km opłacono
10 Młynarczyk Jolanta Giżyno Bieg 5km opłacono
11 Rusinowicz Andrzej Piła Nordic Walking 5km opłacono
12 Rycąbel Bogdan Licze Nordic Walking 5km opłacono
13 Szczepanska Magdalena Piła Bieg 5km opłacono
14 Szczepański Ksawery Piła Bieg 5km opłacono
15 Przybył Marianna Piła Nordic Walking 5km opłacono
16 Majchrzak Eliza Suchowo Nordic Walking 5km opłacono
17 Zbielska Agnieszka PIŁA Bieg 5km opłacono
18 Ciok Justyna Piła Bieg 5km opłacono
19 TOWSTOKORY MAREK Złotów Bieg 5km 12 WBOT opłacono
20 Woźniak Grzegorz Krajenka Bieg 5km 12 WBOT/MOS KRAJENKA opłacono
21 Brzozowski Piotr Brzozowski Sławno Nordic Walking 5km AKTYWNI POSTOMINO opłacono
22 Walewska Małgorzata Klotyldzin Nordic Walking 5km AKTYWNY MARGONIN opłacono
23 Pachowicz Monika Margonin Nordic Walking 5km AKTYWNY MARGONIN
24 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Bieg 5km AMATOR
25 Gierszewski Arkadiusz Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
26 Stopa Gerard Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
27 Kuśmierek Jan Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
28 Wirkus Anna Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
29 Szmaglik Mirosława Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
30 Wysocka Bernadeta Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
31 Kuśmierek Beata Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
32 Troka Małgorzata Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
33 Gostomska Bożena Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
34 Kuśmierek Patryk Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
35 Stachowicz Joanna Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
36 Stachowicz Marcin Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
37 Stoltmann Helena Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
38 Stoltmann Wiesław Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
39 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany Nordic Walking 5km BŁĘKITNI DZIEMIANY opłacono
40 Pluta Barbara Pluta Piła Nordic Walking 5km CBL Szamocin
41 Wieczorek Karina Pietronki Nordic Walking 5km CBL Szamocin opłacono
42 Glanc Katarzyna Chodzież Nordic Walking 5km CBL Szamocin opłacono
43 Glanc Krzysztof Chodzież Nordic Walking 5km CBL Szamocin opłacono
44 Stempniak-Lechowicz Lidia Szamocin Nordic Walking 5km CBL Szamocin opłacono
45 Gładysz Wojciech Piła Bieg 5km CRAFTWARE RUNNING TEAM opłacono
46 Kop Wiesław Piła Nordic Walking 5km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono
47 Potrzebowska Agata Bydgoszcz Nordic Walking 5km DEAF i #B3K opłacono
48 Potrzebowski Marek Bydgoszcz Nordic Walking 5km DEAF i #B3K opłacono
49 JASOŃ Grażyna Piła Nordic Walking 5km Dynamic opłacono
50 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team opłacono
51 Wołk Beata Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
52 Adamska Ola Adamska Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka
53 Adamski Łukasz Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka
54 Adamska Maria Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka
55 Zacharski Jerzy Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
56 Zacharska Brabara Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
57 Kissel Jolanta trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
58 Bihuniak Lidia Trzcianka Nordic Walking 5km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono
59 Ciesielski Krzysztof 62-200 Gniezno Nordic Walking 5km FAST WALKER opłacono
60 Kąckowska-Szklarz Beata Jeziorki Nordic Walking 5km Jeziorki Aktywna Wieś opłacono
61 Kąckowski Marek Jeziorki Nordic Walking 5km Jeziorki Aktywna Wieś opłacono
62 Grzybek Grzegorz Piła Nordic Walking 5km Jeziorki Aktywna Wieś
63 Grzybek Jagoda Piła Nordic Walking 5km Jeziorki Aktywna Wieś
64 Wiśnik Asia Jastrowie Nordic Walking 5km Kijowe siostry I brat opłacono
65 Abramowicz Ewa Borucino Nordic Walking 5km Kijowe Siostry i Brat opłacono
66 Haweto Janina Elżbieta Jastrowie Nordic Walking 5km Kijowe Siostry i Brat opłacono
67 Trojnar Krzysztof Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu opłacono
68 Pietrzyk Anna Kalisz Pomorski Nordic Walking 5km Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu opłacono
69 Pietrzyk Rafał Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu opłacono
70 Trojnar Karolina Kalisz Pomorski Bieg 5km Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim opłacono
71 Cholewka Jolanta Siedleczek Nordic Walking 5km Marsz Po Zdrowie opłacono
72 Owczarek Henryka Poznań Nordic Walking 5km Marsz Po Zdrowie opłacono
73 Angielczyk Małgorzata Poznań Nordic Walking 5km Marsz Po Zdrowie opłacono
74 Postek Danuta Poznań Nordic Walking 5km Marsz Po Zdrowie opłacono
75 Tomczyk Edward Poznań Nordic Walking 5km Marsz Po Zdrowie opłacono
76 Berczyński Henryk Okonek, Szczecińska 26/7 Nordic Walking 5km Nadleśnictwo Okonek opłacono
77 Barłożek Adam Ciszkowo Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
78 Mróz Barbara Czarnków Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
79 Jany Katarzyna Czarnków Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
80 Rączka Grzegorz Śmieszkowo Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
81 Rączka Beata Śmieszkowo Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
82 Rychlewska-Słodowa Danuta Rychlewska-Słodowa Lubasz Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
83 Wicher Jolanta Lubasz Bieg 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
84 Pałubicka Małgorzata Lubasz Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
85 Wala Jan Lubasz Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
86 Kamińska-Sokół Marzena Lubasz Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz
87 Klewenhagen Maria Czarnków Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
88 Sowińska Alicja Antoniewo Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
89 Łozińska Krystyna Dębe Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
90 Kushmar Lessia Kijów Nordic Walking 5km Nordic Walking Lubasz
91 Hajdysz Bernadeta Lubasz Bieg 5km Nordic Walking Lubasz opłacono
92 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5km Polipack Team GWE opłacono
93 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5km Polipack Team GWE opłacono
94 BAZIMIEROWSKI SYLWESTER DOLASZEWO Bieg 5km Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo opłacono
95 Zdrojewska Justyna Ujście Bieg 5km Team Ujście
96 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km Valdano Team opłacono
97 Janik Maciej Piła Nordic Walking 5km Zasapani Hydro Trzcianka opłacono
98 Janik Barbara Piła Nordic Walking 5km Zasapani Hydro Trzcianka opłacono
99 Janik Bartosz Piła Nordic Walking 5km Zasapani Hydro Trzcianka opłacono
100 Ratka Michał piła Bieg 5km Zryte Jelenie opłacono


Wyświetleń: 3055

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ