Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bednarek Aneta | Poznań | Polska | Półmaraton | opłacono | |
2 | Dembina Andrzej | Suchy Las | Polska | Półmaraton | uks gimnazjon suchy las | opłacono |
3 | Michalak Marcin | Poznań | Polska | Półmaraton | opłacono | |
4 | Łubieński Wojciech | Poznań | Polska | Maraton | opłacono | |
5 | Wsuł Monia | Swarzędz | Polska | Półmaraton | opłacono | |
6 | Bęben Artur | Kliniska Wielkie | Polska | Maraton | ProGDar Marathon Team | opłacono |
7 | Nawrot Piotr | Poznań | Polska | Półmaraton | opłacono | |
8 | Grygiel Monika | Gruszczyn - Swarzędz | Polska | Półmaraton NW | Face Nordic Walking Team | opłacono |
9 | Łukaszewicz Joanna | Zielona Góra | Polska | Półmaraton NW | Green Team Zielona Góra | opłacono |
10 | Mantyk Katarzyna | Oborniki | Polska | Półmaraton | opłacono | |
11 | Lorenc Joanna | Wąsosz | Polska | Maraton | opłacono | |
12 | Miecznik Robert | Tulce | Polska | Półmaraton | Red Fitness Team | opłacono |
13 | Kucharski Jakub | Gruszczyn | Polska | Maraton | opłacono | |
14 | Zbyszewska Izabela | Złotniki | Polska | Półmaraton | Biegnę dla Oli Zmęczona Już Przed Biegiem ;) | opłacono |
15 | Nowak Marcin | Poznań | Polska | Półmaraton | opłacono | |
16 | Grzegorek Krzysztof | Poznań | Polska | Maraton | opłacono | |
17 | Fijałkowski Waldemar | Trzebnica | Polska | Maraton | oskargsm.pl | opłacono |
18 | Woroch Roman | Dopiewo | Polska | Półmaraton NW | polkowice | opłacono |
19 | Darowski Dariusz | Księginice | Polska | Maraton | Dachy Polskie | opłacono |
20 | Mruk Patrycja | Solec Kujawski | Polska | Półmaraton | opłacono | |
21 | Wodejko Artur | Solec Kujawski | Polska | Maraton | TB KM Wilk Solec | opłacono |
22 | Ratajczak Konrad | Pniewy | Polska | Półmaraton | Trochę już biegam ;) | opłacono |
23 | Wandel Agnieszka | Poznań | Półmaraton NW | Face Nordic Walking Team | opłacono | |
24 | Musiałowski Kazimierz | Smogorzewiec | Maraton | Nordic Walking za Uśmiech | opłacono | |
25 | Kuczyński Piotr | Poznań | Półmaraton | NKB Chyży Nowy Tomyśl | opłacono | |
26 | Rutka Marek | Poznan | Maraton | maratończyk poznań | opłacono | |
27 | Piesik Mariusz | Kliny | Półmaraton | Maniek Biegalski indywiduell | opłacono | |
28 | Kundys Karolina | Warszawa | Półmaraton | opłacono | ||
29 | Dersley Stephen | Poznan | Maraton | opłacono | ||
30 | Nowiński Rafał | Wschowa | Maraton | BIEGAJ WSCHOWO !!! | opłacono | |
31 | Półtorak Marek | Potasze | Półmaraton | opłacono | ||
32 | Ciesielski Jerzy | Łódź | Półmaraton NW | Epoca Nordica | opłacono | |
33 | Wasiołka Adam | Katowice | Maraton | opłacono | ||
34 | Witczak Jolanta | Lusowo | Maraton | Tarnowo Podgórne - Poziom Wyżej | opłacono | |
35 | Wójcik Marcin | Wronki | Półmaraton | opłacono | ||
36 | Jackiewicz Arkadiusz | Głogów | Maraton | WKU w Głogowie | opłacono | |
37 | Sędkowski Łukasz | Świątniki 68 | Półmaraton | opłacono | ||
38 | Ociepa-Mendel Sabina | Rokietnica | Półmaraton | Rokietnica Biega | opłacono | |
39 | Rybak Paweł | Poznań | Półmaraton | opłacono | ||
40 | Serafiński Mirosław | Poznań | Maraton | opłacono | ||
41 | Brzozowski Andrzej | Zamość | Maraton | |||
42 | Gokiert-Skrentna Justyna | Złotów | Półmaraton | opłacono | ||
43 | Tejchma Natalia | Warszawa | Maraton | Biegam na Tarchominie | opłacono | |
44 | Borek Maciej | Poznań | Półmaraton | opłacono | ||
45 | Grabiński Waldemar | Rogoźno | Półmaraton | Rogoziński Klub Biegacza | opłacono | |
46 | Niespodziana Anna | Rogoźno | Półmaraton | Rogoziński Klub Biegacza | opłacono | |
47 | Misiaszek Anna | Mały Rudnik | Półmaraton | OSP Ruda | ||
48 | Wołoszyn Marcin | Mały Rudnik | Maraton | OSP Ruda | ||
49 | Kościelak Michał | Koziegłowy | Półmaraton | opłacono | ||
50 | Hanysz Magdalena | Koziegłowy | Maraton | opłacono | ||
51 | Dembiński Marek | Poznań | Półmaraton | Wójtowicz TRI Team | opłacono |
Wyświetleń: 11809