Northvolt Open 2022, Bieg "Uciekaj przed Mistrzem"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pis Bartosz Gdańsk Bieg na 10 km
2 Sołtys Filip Gdańsk Bieg na 10 km
3 Wysłouch Michał Gdańsk Bieg na 10 km
4 Serkowski Marcin GDAŃSK Bieg na 10 km
5 Rybacki Arkadiusz Gdańsk Bieg na 10 km
6 Rok-Serkowska Karolina Rok-Serkowska Gdańsk Bieg na 10 km Mytomamy
7 Świątek Daniel Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
8 Kocieniewski Rafal Gdańsk Bieg na 10 km
9 Prusak Kacper Gdańsk Bieg na 10 km
10 Samsonov Sergey Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym Fighting Runners opłacono BM
11 Czechowski Dawid Subkowy Bieg na 10 km Biegający Tczew
12 Czechowska Dorota Subkowy Bieg na 10 km Biegający Tczew
13 Kwiatkowska Anna Gdańsk Bieg na 10 km Biegający Tczew
14 Strzeszyński Wojciech Tczew Bieg na 10 km Biegający Tczew
15 Torbicz Piotr Gdansk Bieg na 10 km Thales
16 Wrona Rafał Gdynia Bieg na 10 km
17 Barski Bartłomiej Borkowo Bieg na 10 km
18 Hubert Jakub Kosakowo Bieg na 10km z pakietem startowym Onewaytravel.pl opłacono BM
19 Krygier Katarzyna Gdańsk Bieg na 10 km
20 Szymichowska Alicja Kiełpino Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
21 Jeremicz Kamil Środa Wielkopolska Bieg na 10 km Polonia Środa
22 Werischak Patryk Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym TEAMOCHAL opłacono BM
23 Baranowska Agnieszka Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
24 Baranowski Adam Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
25 Bania Marek Kwidzyn Bieg na 10 km
26 Solarczyk Maciej Gdańsk Bieg na 10 km BTPL
27 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg na 10km z pakietem startowym Biegający Tczew opłacono BM
28 Biniek Anna Gdańsk Bieg na 10 km Sprint S.A.
29 Chyb Radosław Gdynia Bieg na 10 km Flex Runners
30 Dzenisiuk Yana Gdańsk Bieg na 10 km
31 Mruczkowski Bartłomiej Gdańsk Bieg na 10 km
32 Wróblewska Alicja Gdańsk Bieg na 10 km
33 Katravath Karthik Gdańsk Bieg na 10 km
34 Woźniak Tomasz Gdańsk Bieg na 10 km TRIDEA TEAM
35 Ostojski Bartosz Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
36 Polaszek Tomasz Gdańsk Bieg na 10 km
37 Doroszkiewicz Daniel Gdańsk Bieg na 10 km InvestGDA
38 Lamparski Sławek Sopot Bieg na 10 km Hapag-Lloyd Running Crew
39 Sołtys Piotr Gdańsk Bieg na 10 km
40 Puchalska Milena pruszcz gdanski Bieg na 10 km
41 Słomski Sławomir Kozienice Bieg na 10km z pakietem startowym Bbl Kozienice Wkz opłacono BM
42 Mączka Cezary Gdańsk Bieg na 10 km
43 Duzinkiewicz Bartosz Jankowo Gdańskie Bieg na 10 km jem-więc-biegam
44 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie Bieg na 10 km Sprint S.A.
45 Stepnowska Barbara Gdansk Bieg na 10 km GKB
46 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
47 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym Pingwin Team Show Must Go On opłacono BM
48 Kalinowska Paulina Kiełpino Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
49 Dziemian Jakub gdańsk Bieg na 10 km
50 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg na 10 km Gmina Elblag-Elektromet
51 Pietrzak Teresa Gdańsk Bieg na 10 km
52 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg na 10 km LKS Zantyr Sztum
53 Rumiński Sławomir Gdańsk Bieg na 10 km
54 WOJTACKI Tomasz Grudziądz Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz
55 Sempołowicz-Lipska Katarzyna Gdańsk Bieg na 10 km
56 Niwiński Stanisław Gdańsk Bieg na 10 km
57 Krupowicz Marcin Gdańsk Bieg na 10 km
58 Pietrzak Piotr Gdańsk Bieg na 10 km
59 Bejm Łukasz Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
60 Drzewiecki Paweł Drzewiecki Straszyn Bieg na 10 km
61 Skowroński Kamil Skowroński Gdansk Bieg na 10 km Northvolt Poland/Za Linią Mety Team
62 BRYL Mirosław Bartoszyce Bieg na 10km z pakietem startowym Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono BM
63 Litkowiec Alicja Litkowiec Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono BM
64 Dubova Maryna Gdynia Bieg na 10 km
65 Suchoparski Szczepan Suchoparski Gdynia Bieg na 10 km DLF Sp. z o.o.
66 Walaszkowski Jarosław Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym
67 Kaczyński Konrad Kaczyński Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
68 Elmanowska Natalia Trąbki Wielkie Bieg na 10 km
69 Lipsheieva Liudmyla Gdańsk Bieg na 10 km
70 Kaczyńska Marta Gdańsk Bieg na 10 km
71 Lewański Andrzej Gdańsk Bieg na 10 km
72 Białkowski Marek Białystok Bieg na 10km z pakietem startowym otobiałystok opłacono BM
73 Elmanowski Michał Trąbki Wielkie Bieg na 10 km
74 Kopiczko Sandra Gdynia Bieg na 10 km DLF Sp. z o.o.
75 Zieliński Łukasz Gdynia Bieg na 10 km DLF Sp. z o.o.
76 Brzozowski Andrzej Gdynia Bieg na 10 km HASPE TEAM
77 Wojtanis Piotr Gdańsk Bieg na 10 km
78 Groszek Michał Groszek Ostróżki Bieg na 10 km
79 Freda Artur Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym Pruszcz biega opłacono BM
80 Zakrzewski Dominik Reda Bieg na 10 km
81 Głogowska Elżbieta Gdańsk Bieg na 10 km
82 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
83 Pęśko Michał Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym
84 KALISZ PAWEŁ GDAŃSK Bieg na 10 km Dream Tri Team
85 Metelski Marek Gdańsk Bieg na 10 km Dream Tri Team
86 Juszczyk Jacek Gdańsk Bieg na 10 km
87 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Bieg na 10 km
88 Stolarski Arkadiusz Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono
89 Stolarski Marcin Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono
90 Spychała Dawid Gdańsk Bieg na 10 km Gumed
91 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Bieg na 10 km Czitos
92 Tuszyńska Barbara Sopot Bieg na 10 km BiegaMy
93 Rybak Tomasz Gdańsk Bieg na 10 km Menard
94 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Bieg na 10km z pakietem startowym Pruszcz Biega opłacono BM
95 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg na 10km z pakietem startowym Pruszcz Biega opłacono BM
96 Przybysz Marcin Gdańsk Bieg na 10 km
97 Kozak Jakub Gdańsk Bieg na 10 km www.KOZAK.pl
98 Andrearczyk Patryk Gdynia Bieg na 10 km
99 Zatorska Karolina Gdynia Bieg na 10km z pakietem startowym Trec Team opłacono BM
100 Robakowski Dariusz Gdynia Bieg na 10 km


Wyświetleń: 2601

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ