Northvolt Open 2022, Bieg "Uciekaj przed Mistrzem"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świątek Daniel Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
2 Samsonov Sergey Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym Fighting Runners opłacono BM
3 Hubert Jakub Kosakowo Bieg na 10km z pakietem startowym Onewaytravel.pl opłacono BM
4 Szymichowska Alicja Kiełpino Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
5 Werischak Patryk Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym TEAMOCHAL opłacono BM
6 Baranowska Agnieszka Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
7 Baranowski Adam Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
8 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg na 10km z pakietem startowym Biegający Tczew opłacono BM
9 Ostojski Bartosz Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
10 Słomski Sławomir Kozienice Bieg na 10km z pakietem startowym Bbl Kozienice Wkz opłacono BM
11 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
12 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym Pingwin Team Show Must Go On opłacono BM
13 Kalinowska Paulina Kiełpino Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
14 Bejm Łukasz Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
15 BRYL Mirosław Bartoszyce Bieg na 10km z pakietem startowym Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono BM
16 Litkowiec Alicja Litkowiec Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono BM
17 Walaszkowski Jarosław Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym
18 Kaczyński Konrad Kaczyński Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
19 Białkowski Marek Białystok Bieg na 10km z pakietem startowym otobiałystok opłacono BM
20 Freda Artur Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym Pruszcz biega opłacono BM
21 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
22 Pęśko Michał Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym
23 Stolarski Arkadiusz Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono
24 Stolarski Marcin Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono
25 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Bieg na 10km z pakietem startowym Pruszcz Biega opłacono BM
26 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg na 10km z pakietem startowym Pruszcz Biega opłacono BM
27 Zatorska Karolina Gdynia Bieg na 10km z pakietem startowym Trec Team opłacono BM
28 Redzimski Rafał Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
29 Bieliński Dominik Nowe Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
30 Perticaroli Paolo Gdynia Bieg na 10km z pakietem startowym Runners Roma Est opłacono BM
31 Nycek Maciej Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono BM
32 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg na 10km z pakietem startowym BigYellowFoot Adventure Team
33 Grefkowicz Maciej Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono
34 Wyrwa Tomasz Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono BM
35 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Bieg na 10km z pakietem startowym Pruszcz Biega opłacono BM
36 Jankowiak Tomasz Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono
37 Chamski Michał Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym Northvolt Poland/Za Linią Mety Team opłacono
38 Rybaczek Tomasz Gdańsk Bieg na 10km z pakietem startowym opłacono
39 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Bieg na 10km z pakietem startowym Pruszcz Biega opłacono


Wyświetleń: 3040

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ