Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rybaczek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono | |
2 | Jankowiak Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono | |
3 | Wyrwa Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
4 | Grefkowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono | |
5 | Pepliński Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
6 | perzyński jakub | gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
7 | Wacławski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
8 | Gruchała- Węsierska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
9 | Słabińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
10 | Szczęsny Leszek | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | ||
11 | Mysiewicz Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
12 | Sporysz Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
13 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | Bieg na 10 km | ||
14 | Prokopiuk Agnieszka | Bolesławowo | Polska | Bieg na 10 km | ||
15 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
16 | Redzimski Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
17 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | ||
18 | Pilachowska Anna | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
19 | Robakowski Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
20 | Andrearczyk Patryk | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
21 | Przybysz Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
22 | Stolarski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono | |
23 | Stolarski Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono | |
24 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
25 | Juszczyk Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
26 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | ||
27 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
28 | Głogowska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
29 | Zakrzewski Dominik | Reda | Polska | Bieg na 10 km | ||
30 | Groszek Michał Groszek | Ostróżki | Polska | Bieg na 10 km | ||
31 | Wojtanis Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
32 | Elmanowski Michał | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg na 10 km | ||
33 | Lewański Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
34 | Kaczyńska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
35 | Lipsheieva Liudmyla | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
36 | Elmanowska Natalia | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg na 10 km | ||
37 | Kaczyński Konrad Kaczyński | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
38 | Walaszkowski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | ||
39 | Dubova Maryna | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
40 | Drzewiecki Paweł Drzewiecki | Straszyn | Polska | Bieg na 10 km | ||
41 | Bejm Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
42 | Pietrzak Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
43 | Krupowicz Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
44 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
45 | Sempołowicz-Lipska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
46 | Rumiński Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
47 | Pietrzak Teresa | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
48 | Dziemian Jakub | gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
49 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
50 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
51 | Mączka Cezary | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
52 | Puchalska Milena | pruszcz gdanski | Polska | Bieg na 10 km | ||
53 | Sołtys Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
54 | Polaszek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
55 | Ostojski Bartosz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
56 | Katravath Karthik | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
57 | Wróblewska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
58 | Mruczkowski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
59 | Dzenisiuk Yana | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
60 | Bania Marek | Kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | ||
61 | Baranowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
62 | Baranowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
63 | Szymichowska Alicja | Kiełpino | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
64 | Krygier Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
65 | Barski Bartłomiej | Borkowo | Polska | Bieg na 10 km | ||
66 | Wrona Rafał | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
67 | Prusak Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
68 | Kocieniewski Rafal | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
69 | Świątek Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
70 | Rybacki Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
71 | Serkowski Marcin | GDAŃSK | Polska | Bieg na 10 km | ||
72 | Wysłouch Michał | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
73 | Sołtys Filip | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
74 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
75 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Gmina Elblag-Elektromet | |
76 | Madej Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | AleTempo | |
77 | Węgierski Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Alfa Elektro | |
78 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono BM |
79 | Słomski Sławomir | Kozienice | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Bbl Kozienice Wkz | opłacono BM |
80 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Biegający Tczew | opłacono BM |
81 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | Bieg na 10 km | Biegający Tczew | |
82 | Kwiatkowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Biegający Tczew | |
83 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | Bieg na 10 km | Biegający Tczew | |
84 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | Bieg na 10 km | Biegający Tczew | |
85 | Tuszyńska Barbara | Sopot | Polska | Bieg na 10 km | BiegaMy | |
86 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | BigYellowFoot Adventure Team | |
87 | Sobiech Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Bossard Poland | |
88 | Solarczyk Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | BTPL | |
89 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Bieg na 10 km | Czitos | |
90 | Zieliński Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | DLF Sp. z o.o. | |
91 | Kopiczko Sandra | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | DLF Sp. z o.o. | |
92 | Suchoparski Szczepan Suchoparski | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | DLF Sp. z o.o. | |
93 | Trzaska Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Dream Tri Team | |
94 | Metelski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Dream Tri Team | |
95 | KALISZ PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg na 10 km | Dream Tri Team | |
96 | Klewek Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Fighting Runners | |
97 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Polska | Bieg na 10 km | Fighting Runners | |
98 | Łatas Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Fighting Runners | |
99 | Lewandowska Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Fighting Runners | |
100 | Samsonov Sergey | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Fighting Runners | opłacono BM |
Wyświetleń: 6391