Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juszczyk Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
2 | Andrearczyk Patryk | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
3 | Bania Marek | Kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | ||
4 | Baranowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
5 | Baranowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
6 | Barski Bartłomiej | Borkowo | Polska | Bieg na 10 km | ||
7 | Bejm Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
8 | Białkowski Marek | Białystok | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | otobiałystok | opłacono BM |
9 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
10 | Biniek Anna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Sprint S.A. | |
11 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono BM |
12 | Brzozowski Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | HASPE TEAM | |
13 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Biegający Tczew | opłacono BM |
14 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Northvolt Poland/Za Linią Mety Team | opłacono |
15 | Chyb Radosław | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | Flex Runners | |
16 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | Bieg na 10 km | Biegający Tczew | |
17 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | Bieg na 10 km | Biegający Tczew | |
18 | Doroszkiewicz Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | InvestGDA | |
19 | Drzewiecki Paweł Drzewiecki | Straszyn | Polska | Bieg na 10 km | ||
20 | Dubova Maryna | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
21 | Duzinkiewicz Bartosz | Jankowo Gdańskie | Polska | Bieg na 10 km | jem-więc-biegam | |
22 | Dzenisiuk Yana | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
23 | Dziemian Jakub | gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
24 | Elmanowska Natalia | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg na 10 km | ||
25 | Elmanowski Michał | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg na 10 km | ||
26 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Pruszcz biega | opłacono BM |
27 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
28 | Grefkowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono | |
29 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Pingwin Team Show Must Go On | opłacono BM |
30 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
31 | Groszek Michał Groszek | Ostróżki | Polska | Bieg na 10 km | ||
32 | Gruchała- Węsierska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
33 | Głogowska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
34 | Hubert Jakub | Kosakowo | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Onewaytravel.pl | opłacono BM |
35 | Jankowiak Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono | |
36 | Jeremicz Kamil | Środa Wielkopolska | Polska | Bieg na 10 km | Polonia Środa | |
37 | Kaczyńska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
38 | Kaczyński Konrad Kaczyński | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
39 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
40 | KALISZ PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg na 10 km | Dream Tri Team | |
41 | Katravath Karthik | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
42 | Klewek Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Fighting Runners | |
43 | Kocieniewski Rafal | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
44 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | ||
45 | Kopiczko Sandra | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | DLF Sp. z o.o. | |
46 | Kozak Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | www.KOZAK.pl | |
47 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Bieg na 10 km | Czitos | |
48 | Krupowicz Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
49 | Krygier Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
50 | Kucharski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Flex Runners | |
51 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Pruszcz Biega | opłacono |
52 | Kulgajuk Dariusz | Juszkowo | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Pruszcz Biega | opłacono BM |
53 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Pruszcz Biega | opłacono BM |
54 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Polska | Bieg na 10 km | Fighting Runners | |
55 | Kwiatkowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Biegający Tczew | |
56 | Lamparski Sławek | Sopot | Polska | Bieg na 10 km | Hapag-Lloyd Running Crew | |
57 | Lewandowska Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Fighting Runners | |
58 | Lewański Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
59 | Lipsheieva Liudmyla | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
60 | Litkowiec Alicja Litkowiec | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono BM |
61 | Mączka Cezary | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
62 | Madej Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | AleTempo | |
63 | Metelski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Dream Tri Team | |
64 | Mruczkowski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
65 | Muszyński Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | Menard | |
66 | Mysiewicz Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
67 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
68 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Pruszcz Biega | opłacono BM |
69 | Nycek Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono BM |
70 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Gmina Elblag-Elektromet | |
71 | Ostojski Bartosz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
72 | Pepliński Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
73 | Perticaroli Paolo | Gdynia | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Runners Roma Est | opłacono BM |
74 | perzyński jakub | gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
75 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | ||
76 | Pietrzak Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
77 | Pietrzak Teresa | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
78 | Pilachowska Anna | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
79 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
80 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
81 | Polaszek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
82 | Prawda Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | InvestGDA | |
83 | Prokopiuk Agnieszka | Bolesławowo | Polska | Bieg na 10 km | ||
84 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | Bieg na 10 km | ||
85 | Prusak Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
86 | Przybysz Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
87 | Puchalska Milena | pruszcz gdanski | Polska | Bieg na 10 km | ||
88 | Redzimski Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono BM | |
89 | Robakowski Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
90 | Rok-Serkowska Karolina Rok-Serkowska | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Mytomamy | |
91 | Rumiński Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
92 | Rybacki Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
93 | Rybaczek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | opłacono | |
94 | Rybak Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Menard | |
95 | Samsonov Sergey | Gdańsk | Polska | Bieg na 10km z pakietem startowym | Fighting Runners | opłacono BM |
96 | Sempołowicz-Lipska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
97 | Serkowski Marcin | GDAŃSK | Polska | Bieg na 10 km | ||
98 | Skowroński Kamil Skowroński | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | Northvolt Poland/Za Linią Mety Team | |
99 | Sobiech Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Bossard Poland | |
100 | Solarczyk Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | BTPL |
Wyświetleń: 6643