Northvolt Open 2022, Bieg "Uciekaj przed Mistrzem"

10 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Start 5 km (1) 5 km (2) Meta
1 75 CHYB RADOSŁAW M 1 GDYNIA FLEX RUNNERS 10 km 16.66 00:03:36 00:00:02.25 00:18:07.67 00:17:53.81 00:36:01.48
2 118 SAMSONOV SERGEY M 2 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 10 km 16.48 00:03:38 00:00:01.91 00:17:49.60 00:18:34.69 00:36:24.29
3 99 LAMPARSKI SŁAWEK M 3 SOPOT HAPAG-LLOYD RUNNING CREW 10 km 16.3 00:03:40 00:00:02.08 00:18:11.81 00:18:37.65 00:36:49.46
4 67 BARANOWSKI ADAM M 4 GDAŃSK 10 km 15.94 00:03:45 00:00:02.45 00:18:17.48 00:19:22.39 00:37:39.87
5 53 TRZASKA PRZEMYSŁAW M 5 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 10 km 15.88 00:03:46 00:00:02.81 00:18:43.90 00:19:03.41 00:37:47.31
6 139 WYSŁOUCH MICHAŁ M 6 GDAŃSK 10 km 15.67 00:03:49 00:00:02.42 00:18:48.95 00:19:29.74 00:38:18.69
7 83 DZIEMIAN JAKUB M 7 GDAŃSK 10 km 15.62 00:03:50 00:00:02.65 00:18:45.62 00:19:40.07 00:38:25.69
8 108 PIETRZAK PIOTR M 8 GDAŃSK 10 km 15.35 00:03:54 00:00:03.05 00:19:15.45 00:19:51.11 00:39:06.56
9 46 SOBIECH KRYSTIAN M 9 GDAŃSK BOSSARD POLAND 10 km 15.18 00:03:57 00:00:03.64 00:19:34.18 00:19:58.31 00:39:32.49
10 69 BEJM ŁUKASZ M 10 GDAŃSK 10 km 15.15 00:03:57 00:00:02.49 00:19:45.38 00:19:52.55 00:39:37.93
11 31 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 11 GDAŃSK 10 km 15.08 00:03:58 00:00:03.43 00:19:32.35 00:20:14.94 00:39:47.29
12 73 BRYL MIROSŁAW M 12 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10 km 15.06 00:03:59 00:00:03.95 00:20:00.12 00:19:51.33 00:39:51.45
13 95 KOPICZKO SANDRA K 1 GDYNIA DLF SP. Z O.O. 10 km 14.97 00:04:00 00:00:03.36 00:19:45.82 00:20:20.05 00:40:05.87
14 32 PERTICAROLI PAOLO M 13 GDYNIA RUNNERS ROMA EST 10 km 14.51 00:04:08 00:00:08.26 00:19:59.54 00:21:22.22 00:41:21.76
15 10 JANKOWIAK TOMASZ M 14 GDAŃSK 10 km 14.41 00:04:09 00:00:05.54 00:20:25.98 00:21:13.75 00:41:39.73
16 78 DOROSZKIEWICZ DANIEL M 15 GDAŃSK INVESTGDA 10 km 14.34 00:04:11 00:00:06.24 00:20:36.94 00:21:14.55 00:41:51.49
17 200 CHABOWSKI MARCIN M 16 WEJHEROWO 10 km 14.3 00:04:11 00:25:46.24 00:16:10.92 00:41:57.16
18 88 HUBERT JAKUB M 17 KOSAKOWO ONEWAYTRAVEL.PL 10 km 14.3 00:04:11 00:00:06.17 00:20:23.56 00:21:34.91 00:41:58.47
19 133 WERISCHAK PATRYK M 18 GDAŃSK TEAMOCHAL 10 km 14.24 00:04:12 00:00:07.21 00:20:41.26 00:21:27.62 00:42:08.88
20 29 NUŻ JACEK M 19 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10 km 14.1 00:04:15 00:00:07.12 00:21:11.53 00:21:23.08 00:42:34.61
21 48 SPORYSZ KACPER M 20 GDAŃSK 10 km 14.01 00:04:17 00:00:13.64 00:21:29.20 00:21:21.49 00:42:50.69
22 30 NYCEK MACIEJ M 21 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 10 km 13.96 00:04:17 00:00:08.82 00:21:32.70 00:21:25.91 00:42:58.61
23 132 TUWALSKA ELŻBIETA K 2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10 km 13.9 00:04:19 00:00:02.68 00:20:57.96 00:22:12.32 00:43:10.28
24 20 KULGAJUK MICHAL M 22 PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA 10 km 13.71 00:04:22 00:00:07.44 00:21:20.29 00:22:25.14 00:43:45.43
25 136 WOŹNIAK TOMASZ M 23 GDAŃSK TRIDEA TEAM 10 km 13.69 00:04:23 00:00:10.38 00:21:24.92 00:22:25.17 00:43:50.09
26 66 BARANOWSKA AGNIESZKA K 3 GDAŃSK 10 km 13.65 00:04:23 00:00:03.75 00:21:20.51 00:22:37.19 00:43:57.70
27 96 KRUPOWICZ MARCIN M 24 GDAŃSK 10 km 13.63 00:04:24 00:00:09.33 00:22:01.75 00:21:59.42 00:44:01.17
28 131 TORBICZ PIOTR M 25 GDANSK THALES 10 km 13.61 00:04:24 00:00:07.74 00:21:34.42 00:22:30.60 00:44:05.02
29 40 REDZIMSKI RAFAŁ M 26 GDAŃSK 10 km 13.56 00:04:25 00:00:03.87 00:21:51.89 00:22:22.40 00:44:14.29
30 23 ŁATAS PAWEŁ M 27 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 10 km 13.54 00:04:25 00:00:03.48 00:21:21.29 00:22:57.91 00:44:19.20
31 77 CZECHOWSKI DAWID M 28 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 13.53 00:04:26 00:00:09.96 00:22:09.40 00:22:12.00 00:44:21.40
32 60 ZAKRZEWSKI DOMINIK M 29 REDA 10 km 13.48 00:04:27 00:00:12.52 00:21:06.65 00:23:25.10 00:44:31.75
33 3 CHAMSKI MICHAŁ M 30 GDAŃSK NORTHVOLT POLAND/ZA LINIĄ METY TEAM 10 km 13.29 00:04:30 00:00:06.61 00:22:09.80 00:22:59.31 00:45:09.11
34 13 KLEWEK ANDRZEJ M 31 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 10 km 13.28 00:04:31 00:00:08.26 00:21:47.81 00:23:23.14 00:45:10.95
35 25 METELSKI MAREK M 32 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 10 km 13.17 00:04:33 00:00:04.31 00:22:21.98 00:23:11.60 00:45:33.58
36 116 RUMIŃSKI SŁAWOMIR M 33 GDAŃSK 10 km 13.11 00:04:34 00:00:11.71 00:22:24.06 00:23:22.35 00:45:46.41
37 110 PIS BARTOSZ M 34 GDAŃSK 10 km 13.07 00:04:35 00:00:10.99 00:22:13.04 00:23:42.90 00:45:55.94
38 35 PIWAŃSKI KRZYSZTOF M 35 PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km 13.03 00:04:36 00:00:10.99 00:23:25.04 00:22:38.70 00:46:03.74
39 98 KWIATKOWSKA ANNA K 4 GDAŃSK BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 13.01 00:04:36 00:00:10.25 00:22:27.32 00:23:40.11 00:46:07.43
40 70 BIAŁKOWSKI MAREK M 36 BIAŁYSTOK OTOBIAŁYSTOK 10 km 12.95 00:04:38 00:00:05.69 00:22:43.64 00:23:36.47 00:46:20.11
41 4 FREDA ARTUR M 37 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10 km 12.84 00:04:40 00:00:07.22 00:21:50.28 00:24:54.14 00:46:44.42
42 16 KRAĆ JANUSZ M 38 GDAŃSK WRZESZCZ CZITOS 10 km 12.82 00:04:40 00:00:21.46 00:23:13.59 00:23:34.43 00:46:48.02
43 137 WRONA RAFAŁ M 39 GDYNIA 10 km 12.78 00:04:41 00:00:04.32 00:22:17.93 00:24:38.07 00:46:56.00
44 19 KULGAJUK DARIUSZ M 40 JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 10 km 12.75 00:04:42 00:00:07.68 00:22:24.43 00:24:38.62 00:47:03.05
45 154 KOPEĆ BARTOSZ M 41 10 km 12.69 00:04:43 00:00:06.61 00:23:23.93 00:23:52.46 00:47:16.39
46 17 KUCHARSKI ADAM M 42 GDAŃSK FLEX RUNNERS 10 km 12.6 00:04:45 00:00:06.27 00:23:30.51 00:24:06.65 00:47:37.16
47 92 KALINOWSKA PAULINA K 5 KIEŁPINO 10 km 12.56 00:04:46 00:00:03.61 00:22:35.59 00:25:10.74 00:47:46.33
48 85 ELMANOWSKI MICHAŁ M 43 TRĄBKI WIELKIE 10 km 12.54 00:04:47 00:00:04.37 00:23:07.35 00:24:42.65 00:47:50.00
49 123 SOLARCZYK MACIEJ M 44 GDAŃSK BTPL 10 km 12.5 00:04:47 00:00:12.50 00:23:42.81 00:24:16.23 00:47:59.04
50 59 WYRWA TOMASZ M 45 GDAŃSK 10 km 12.5 00:04:47 00:00:04.91 00:22:34.28 00:25:25.49 00:47:59.77
51 113 PRUSAK KACPER M 46 GDAŃSK 10 km 12.23 00:04:54 00:00:13.27 00:27:05.83 00:21:57.74 00:49:03.57
52 97 KRYGIER KATARZYNA K 6 GDAŃSK 10 km 12.2 00:04:55 00:00:04.18 00:23:52.16 00:25:20.23 00:49:12.39
53 34 PILACHOWSKA ANNA K 7 GDYNIA 10 km 12.1 00:04:57 00:00:10.40 00:24:07.61 00:25:26.42 00:49:34.03
54 91 KACZYŃSKI KONRAD KACZYŃSKI M 47 GDAŃSK 10 km 12.1 00:04:57 00:00:06.19 00:23:42.82 00:25:53.69 00:49:36.51
55 127 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 48 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 12.06 00:04:58 00:00:12.65 00:24:32.67 00:25:13.34 00:49:46.01
56 102 LITKOWIEC ALICJA LITKOWIEC K 8 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 10 km 12.06 00:04:58 00:00:10.41 00:24:04.26 00:25:42.54 00:49:46.80
57 52 SZCZĘSNY LESZEK M 49 GDANSK 10 km 12.02 00:04:59 00:00:13.84 00:24:26.59 00:25:30.26 00:49:56.85
58 148 PĘSKO MICHAŁ M 50 GDAŃSK 10 km 11.8 00:05:05 00:00:09.45 00:23:56.91 00:26:54.99 00:50:51.90
59 18 KUCHCINSKI BARTOSZ M 51 ROTMANKA PRUSZCZ BIEGA 10 km 11.75 00:05:06 00:00:08.91 00:24:38.74 00:26:25.83 00:51:04.57
60 41 ROBAKOWSKI DARIUSZ M 52 GDYNIA 10 km 11.71 00:05:07 00:00:11.19 00:24:19.73 00:26:53.88 00:51:13.61
61 76 CZECHOWSKA DOROTA K 9 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 11.66 00:05:08 00:00:09.85 00:25:05.01 00:26:23.46 00:51:28.47
62 129 SZYMICHOWSKA ALICJA K 10 KIEŁPINO 10 km 11.53 00:05:12 00:00:06.58 00:25:57.41 00:26:03.65 00:52:01.06
63 111 POLASZEK TOMASZ M 53 GDAŃSK 10 km 11.53 00:05:12 00:00:13.98 00:24:47.30 00:27:16.47 00:52:03.77
64 128 SUCHOPARSKI SZCZEPAN SUCHOPARSKI M 54 GDYNIA DLF SP. Z O.O. 10 km 11.39 00:05:16 00:00:04.71 00:25:51.50 00:26:50.27 00:52:41.77
65 1 ANDREARCZYK PATRYK M 55 GDYNIA 10 km 11.14 00:05:23 00:00:11.70 00:25:32.83 00:28:20.43 00:53:53.26
66 79 DRZEWIECKI PAWEŁ DRZEWIECKI M 56 STRASZYN 10 km 11.13 00:05:23 00:00:16.84 00:25:16.87 00:28:38.39 00:53:55.26
67 58 WOJTANIS PIOTR M 57 GDAŃSK 10 km 11.11 00:05:24 00:00:05.16 00:25:40.86 00:28:20.61 00:54:01.47
68 8 GROSZEK MICHAŁ GROSZEK M 58 OSTRÓŻKI 10 km 11.1 00:05:24 00:00:05.88 00:25:39.84 00:28:25.15 00:54:04.99
69 106 OLEJARCZYK PIOTR M 59 ELBLĄG GMINA ELBLAG-ELEKTROMET 10 km 11.09 00:05:24 00:00:07.77 00:25:07.36 00:28:57.82 00:54:05.18
70 62 ZATORSKA KAROLINA K 11 GDYNIA TREC TEAM 10 km 11.06 00:05:25 00:00:12.12 00:25:33.14 00:28:41.09 00:54:14.23
71 43 RYBAK TOMASZ M 60 GDAŃSK MENARD 10 km 11.01 00:05:27 00:00:09.67 00:23:16.98 00:31:13.47 00:54:30.45
72 122 SŁOMSKI SŁAWOMIR M 61 KOZIENICE BBL KOZIENICE WKZ 10 km 10.92 00:05:29 00:00:15.81 00:25:10.16 00:29:46.15 00:54:56.31
73 65 BANIA MAREK M 62 KWIDZYN 10 km 10.84 00:05:32 00:00:08.89 00:26:27.81 00:28:53.56 00:55:21.37
74 125 SOŁTYS PIOTR M 63 GDAŃSK 10 km 10.78 00:05:33 00:00:16.92 00:26:21.79 00:29:18.12 00:55:39.91
75 24 MADEJ KATARZYNA K 12 WARSZAWA ALETEMPO 10 km 10.78 00:05:34 00:00:11.32 00:27:29.13 00:28:11.75 00:55:40.88
76 124 SOŁTYS FILIP M 64 GDAŃSK 10 km 10.55 00:05:41 00:00:16.87 00:27:37.12 00:29:13.88 00:56:51.00
77 11 JUSZCZYK JACEK M 65 GDAŃSK 10 km 10.53 00:05:41 00:00:19.41 00:27:03.82 00:29:55.45 00:56:59.27
78 36 PRAWDA MATEUSZ M 66 GDANSK INVESTGDA 10 km 10.4 00:05:46 00:00:10.52 00:27:26.76 00:30:15.12 00:57:41.88
79 81 DUZINKIEWICZ BARTOSZ M 67 JANKOWO GDAŃSKIE JEM-WIĘC-BIEGAM 10 km 10.4 00:05:46 00:00:14.17 00:28:56.09 00:28:46.17 00:57:42.26
80 33 PERZYŃSKI JAKUB M 68 GDAŃSK 10 km 10.38 00:05:46 00:00:16.45 00:30:44.64 00:27:04.60 00:57:49.24
81 130 ŚWIĄTEK DANIEL M 69 GDAŃSK 10 km 10.35 00:05:47 00:00:05.84 00:26:44.19 00:31:13.64 00:57:57.83
82 86 GRODECKA AGNIESZKA K 13 PRUSZCZ GDAŃSKI PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON 10 km 10.34 00:05:48 00:00:06.98 00:27:35.17 00:30:28.16 00:58:03.33
83 101 LIPSHEIEVA LIUDMYLA K 14 GDAŃSK 10 km 10.32 00:05:48 00:00:09.41 00:28:16.34 00:29:52.78 00:58:09.12
84 72 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 70 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 10.31 00:05:49 00:00:16.94 00:28:58.36 00:29:13.04 00:58:11.40
85 114 PUCHALSKA MILENA K 15 PRUSZCZ GDANSKI 10 km 10.28 00:05:50 00:00:14.56 00:28:58.36 00:29:22.82 00:58:21.18
86 94 KOCIENIEWSKI RAFAL M 71 GDAŃSK 10 km 10.28 00:05:50 00:00:15.39 00:27:53.19 00:30:28.63 00:58:21.82
87 134 WOJTACKI SŁAWOMIR M 72 JANKOWO GDAŃSKIE SPRINT S.A. 10 km 10.28 00:05:50 00:00:14.22 00:28:57.35 00:29:26.46 00:58:23.81
88 87 GRODECKI JAN M 73 PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km 10.2 00:05:53 00:00:07.55 00:27:33.92 00:31:17.42 00:58:51.34
89 109 PIETRZAK TERESA K 16 GDAŃSK 10 km 10.15 00:05:54 00:00:12.00 00:29:00.93 00:30:07.51 00:59:08.44
90 100 LEWAŃSKI ANDRZEJ M 74 GDAŃSK 10 km 10.1 00:05:56 00:00:17.03 00:28:58.79 00:30:24.26 00:59:23.05
91 49 SPYCHAŁA DAWID M 75 GDAŃSK GUMED 10 km 10.08 00:05:57 00:00:19.18 00:27:46.39 00:31:44.51 00:59:30.90
92 107 OSTOJSKI BARTOSZ M 76 PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km 10.03 00:05:58 00:00:14.59 00:27:47.04 00:32:01.53 00:59:48.57
93 57 WĘGIERSKI BARTOSZ M 77 GDAŃSK ALFA ELEKTRO 10 km 9.96 00:06:01 00:00:12.89 00:26:41.17 00:33:35.13 01:00:16.30
94 2 BIELIŃSKI DOMINIK M 78 NOWE 10 km 9.95 00:06:01 00:00:09.57 00:26:44.59 00:33:34.80 01:00:19.39
95 121 SKOWROŃSKI KAMIL SKOWROŃSKI K 17 GDANSK NORTHVOLT POLAND/ZA LINIĄ METY TEAM 10 km 9.94 00:06:02 00:00:20.37 00:27:42.60 00:32:40.66 01:00:23.26
96 84 ELMANOWSKA NATALIA K 18 TRĄBKI WIELKIE 10 km 9.89 00:06:04 00:00:15.48 00:29:41.98 00:30:59.19 01:00:41.17
97 6 GŁOGOWSKA ELŻBIETA K 19 GDAŃSK 10 km 9.48 00:06:19 00:03:27.84 00:28:42.31 00:34:36.70 01:03:19.01
98 45 SŁABIŃSKA MAGDALENA K 20 GDAŃSK 10 km 9.47 00:06:20 00:00:13.87 00:28:38.78 00:34:42.55 01:03:21.33
99 146 KSIĄŻKIEWICZ LECH M 79 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA NDI 10 km 9.22 00:06:30 00:00:18.47 00:31:36.72 00:33:30.22 01:05:06.94
100 9 GRUCHAŁA- WĘSIERSKA WERONIKA K 21 GDAŃSK 10 km 9.11 00:06:35 00:00:15.41 00:31:26.74 00:34:26.90 01:05:53.64
101 90 KACZYŃSKA MARTA K 22 GDAŃSK 10 km 8.86 00:06:46 00:00:19.18 00:33:24.00 00:34:18.20 01:07:42.20
102 56 WACŁAWSKI MARCIN M 80 GDAŃSK 10 km 8.64 00:06:56 00:00:20.51 00:34:06.22 00:35:22.87 01:09:29.09
103 7 GREFKOWICZ MACIEJ M 81 GDAŃSK 10 km 8.45 00:07:06 00:00:17.40 00:33:19.64 00:37:41.44 01:11:01.08
104 117 RYBACKI ARKADIUSZ M 82 GDAŃSK 10 km 8.43 00:07:07 00:00:19.57 00:34:07.90 00:37:04.71 01:11:12.61
105 21 KURAJK MARIAN M 83 GDANSK FIGHTING RUNNERS 10 km 8.41 00:07:08 00:00:08.77 00:34:22.26 00:36:59.67 01:11:21.93
106 140 SOSNOWSKI BOLESŁAW M 84 GDYNIA DLF SP. Z O.O. 10 km 8.18 00:07:20 00:00:04.94 00:34:28.55 00:38:54.20 01:13:22.75
DNF 22 LEWANDOWSKA JUSTYNA K DNF GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 10 km 00:00:08.02 00:25:06.21 00:23:03.67
DNF 105 NIWIŃSKI STANISŁAW M DNF GDAŃSK 10 km 00:00:17.20
DNF 126 STEPNOWSKA BARBARA K DNF GDANSK GKB 10 km 00:00:14.30

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ