Ice Cream Run 2022 z Lód Miód
Bieg dziecięcy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Głowinkowski Błażej Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
2 Głowinkowski Fabian Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
3 Stawoska Nina Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
4 Broziński Krzysztof Bedoń-wieś Bieg dziecięcy opłacono BM
5 Jaroszewicz Mikołaj BEŁCHATÓW Bieg dziecięcy opłacono BM
6 Mencel Hanna BEŁCHATÓW Bieg dziecięcy opłacono BM
7 Zielińska Iga Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
8 Zielińska Ada Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
9 Zieliński Eryk Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
10 Laszuk Franciszek Borowa Bieg dziecięcy opłacono BM
11 Borowiecki Tymoteusz Borowa Bieg dziecięcy opłacono BM
12 Borowiecka Iga Borowa Bieg dziecięcy opłacono BM
13 Jastrzębski Tadeusz Brzeziny Bieg dziecięcy Żłobek Maluch Brzeziny opłacono BM
14 Pachniewicz Zuzanna Czarnocin Bieg dziecięcy opłacono BM
15 Paszka Natalia Gdynia Bieg dziecięcy Sp 17 gdynia opłacono BM
16 Paszka Bartosz Gdynia Bieg dziecięcy Sp 17 gdynia opłacono BM
17 Ośka Sara Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
18 Stelmach Paulina Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
19 Grobelkiewicz Julia Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy SP44 opłacono BM
20 Grobelkiewicz Juliusz Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy SP44 opłacono BM
21 Grzegorczyk Tymon Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
22 Grzegorczyk Leon Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
23 Bobrowski Borys Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
24 Stefaniak Adam Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
25 Mardofel Stanisław Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
26 Mielczarek Blanka Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
27 Mazurek Tymon Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
28 Laskowski Wojciech Lodz Bieg dziecięcy 2beFit team opłacono BM
29 Rzepkowska JULIA LUTOMIERSK Bieg dziecięcy opłacono BM
30 Zakrzewska Amelia Lutomiersk Bieg dziecięcy opłacono BM
31 Kowalczyk Gaja Łask Bieg dziecięcy opłacono
32 Witczak Amelka Łęczyca Bieg dziecięcy opłacono BM
33 Krakowski Adam Łodź Bieg dziecięcy opłacono BM
34 Spychalski Kajetan Łódź Bieg dziecięcy
35 Kłos Tomasz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
36 Sowińska Julia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
37 Koziarska Magdalena Łódź Bieg dziecięcy opłacono
38 Orłowski Witold Łódź Bieg dziecięcy opłacono
39 Bandura Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy opłacono
40 Kazimierczak Michał Łódź Bieg dziecięcy Szkoła Podstawowa nr 173 opłacono BM
41 Rak Borys Łódź Bieg dziecięcy opłacono
42 Izydorczyk Antoni Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
43 Wyplosz Janek Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
44 Rak Feliks Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
45 Komsa Aleksandra Łódź Bieg dziecięcy UKS Orientuś Łódź opłacono BM
46 Wypych Gosia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
47 Komsa Piotr Łódź Bieg dziecięcy UKS Orientuś Łódź opłacono BM
48 Motyl Patryk Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
49 Dziekańska Lena Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
50 Banaszczyk Pola Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
51 Pawlak Hanna Łódź Bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki Łódź opłacono BM
52 Kuczawska Marysia ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
53 Kozłowski Adam Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
54 Remlein Mirosław Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
55 Hanuza Franciszek ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
56 Porczyńska Natalia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
57 Olejniczak Nikodem Łódź Bieg dziecięcy SP TOE opłacono BM
58 Biliński Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy Biliński Team Run&Walk opłacono
59 Filipczak Wojciech łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
60 Binkowska Ada ŁÓDŹ Bieg dziecięcy opłacono BM
61 Zając Julian Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
62 Szmajda Filip Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
63 Świątczak Hania Łódź Bieg dziecięcy opłacono
64 Dąbrowski Iga Łódź Bieg dziecięcy opłacono
65 Banaś Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
66 Stefańska Emilia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
67 Smolec Antosia Łódź Bieg dziecięcy opłacono
68 Pakos Juliusz Łódź Bieg dziecięcy opłacono
69 Grzech Celina Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
70 Smolec Michalina Łódź Bieg dziecięcy opłacono
71 Kubiak Maja Łódź Bieg dziecięcy opłacono
72 Janiak Gabriel Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
73 Podlewski Miłosz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
74 Podlewski Igor Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
75 Witkowski Kacper Łódź Bieg dziecięcy Biegusy opłacono BM
76 Drozdowski Adam Łódź Bieg dziecięcy opłacono
77 Warszawa Miron Łódź Bieg dziecięcy SP nr 1 w Łodzi opłacono BM
78 Frymus Amelia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
79 Warszawa Iskra Łódź Bieg dziecięcy PM nr 125 w Łodzi opłacono BM
80 Stanek Julek Łódź Bieg dziecięcy opłacono
81 Frymus Bartosz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
82 Orłowski Szymon Łódź Bieg dziecięcy SP 3 opłacono BM
83 Kaczorowska Wiktoria Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
84 Młynarczyk Michał Łódź Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
85 Janus Jurek Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
86 Skonieczna Łucja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
87 Skonieczna Małgorzata Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
88 Spaczyńska Martyna Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
89 Gryszczyńska Fabian Gruszczyński Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
90 Kaczorowska Natalia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
91 Czerwiec Maja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
92 Nawrot Amelia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
93 Kurek Dawid Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
94 Przybylska Alicja Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
95 Wojciechowski Jan Łódź Bieg dziecięcy opłacono
96 Urbaszek Jagoda Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
97 Bąk Aleksandra Łódź Bieg dziecięcy PM nr 122 opłacono BM
98 Grabicka Sara Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
99 Lesiewicz Amelka Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
100 Janiszewska Luiza Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM


Wyświetleń: 11958

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ