Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2beFit team | |||||||||
1 | Laskowski Wojciech | Lodz | Bieg dziecięcy | 2beFit team | opłacono BM | ||||
AZS | |||||||||
2 | Głydziak Róża | Łódź | Bieg dziecięcy | AZS | opłacono BM | ||||
3 | Głydziak Zofia | Łódź | Bieg dziecięcy | AZS | opłacono BM | ||||
Akademia Lekkoatletyki Łódź | |||||||||
4 | Salski Leonard | Łódź | Bieg dziecięcy | Akademia Lekkoatletyki Łódź | opłacono BM | ||||
5 | Pawlak Hanna | Łódź | Bieg dziecięcy | Akademia Lekkoatletyki Łódź | opłacono BM | ||||
Biegusy | |||||||||
6 | Witkowski Kacper | Łódź | Bieg dziecięcy | Biegusy | opłacono BM | ||||
Biliński Team Run&Walk | |||||||||
7 | Biliński Mikołaj | Łódź | Bieg dziecięcy | Biliński Team Run&Walk | opłacono | ||||
8 | Magdy Antonio | Mirosławice | Bieg dziecięcy | Biliński Team Run&Walk | opłacono BM | ||||
Dzieciaki zza pola | |||||||||
9 | Włudarczyk Antoni | Starowa Góra | Bieg dziecięcy | Dzieciaki zza pola | opłacono | ||||
10 | Włudarczyk Maciej | Starowa Góra | Bieg dziecięcy | Dzieciaki zza pola | opłacono | ||||
11 | Włudarczyk Wojciech | Starowa Góra | Bieg dziecięcy | Dzieciaki zza pola | opłacono | ||||
12 | Sieradzan Adrianna | Łódź | Bieg dziecięcy | Dzieciaki zza pola | opłacono | ||||
13 | Sieradzan Katarzyna | Łódź | Bieg dziecięcy | Dzieciaki zza pola | opłacono | ||||
14 | Młynarczyk Michał | Łódź | Bieg dziecięcy | Dzieciaki zza pola | opłacono | ||||
KAWALERIA SZATANA | |||||||||
15 | SZYSZKO JAN | Łódź | Bieg dziecięcy | KAWALERIA SZATANA | opłacono BM | ||||
PM nr 122 | |||||||||
16 | Bąk Aleksandra | Łódź | Bieg dziecięcy | PM nr 122 | opłacono BM | ||||
PM nr 125 w Łodzi | |||||||||
17 | Warszawa Iskra | Łódź | Bieg dziecięcy | PM nr 125 w Łodzi | opłacono BM | ||||
Przedszkolak | |||||||||
18 | Malanowski Miłosz | Łódź | Bieg dziecięcy | Przedszkolak | opłacono BM | ||||
Przedszkole Jonaszek | |||||||||
19 | Nowak Arkadiusz | Łódź | Bieg dziecięcy | Przedszkole Jonaszek | opłacono BM | ||||
Razem Trenujemy Sport | |||||||||
20 | Rubinkowski Mateusz | Łódź | Bieg dziecięcy | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
21 | Rubinkowski Szymon | Łódź | Bieg dziecięcy | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
SP1 Aleksandrów Łódzki | |||||||||
22 | Trzcińska Natalia | Rąbień AB | Bieg dziecięcy | SP1 Aleksandrów Łódzki | opłacono BM | ||||
SP 3 | |||||||||
23 | Orłowski Szymon | Łódź | Bieg dziecięcy | SP 3 | opłacono BM | ||||
SP44 | |||||||||
24 | Grobelkiewicz Juliusz | Konstantynów Łódzki | Bieg dziecięcy | SP44 | opłacono BM | ||||
25 | Grobelkiewicz Julia | Konstantynów Łódzki | Bieg dziecięcy | SP44 | opłacono BM | ||||
SP TOE | |||||||||
26 | Olejniczak Nikodem | Łódź | Bieg dziecięcy | SP TOE | opłacono BM | ||||
SP nr 1 w Łodzi | |||||||||
27 | Warszawa Miron | Łódź | Bieg dziecięcy | SP nr 1 w Łodzi | opłacono BM | ||||
Sp 17 gdynia | |||||||||
28 | Paszka Bartosz | Gdynia | Bieg dziecięcy | Sp 17 gdynia | opłacono BM | ||||
29 | Paszka Natalia | Gdynia | Bieg dziecięcy | Sp 17 gdynia | opłacono BM | ||||
Sp 116 | |||||||||
30 | Unlu Teoman | Łódź | Bieg dziecięcy | Sp 116 | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 173 | |||||||||
31 | Kazimierczak Michał | Łódź | Bieg dziecięcy | Szkoła Podstawowa nr 173 | opłacono BM | ||||
Szybki dzieciak | |||||||||
32 | Kierzkowski Aleksander | Łódź | Bieg dziecięcy | Szybki dzieciak | opłacono BM | ||||
TeamPomykała | |||||||||
33 | Pomykała Pola | Łódź | Bieg dziecięcy | TeamPomykała | opłacono BM | ||||
UKS Orientuś Łódź | |||||||||
34 | Komsa Piotr | Łódź | Bieg dziecięcy | UKS Orientuś Łódź | opłacono BM | ||||
35 | Komsa Aleksandra | Łódź | Bieg dziecięcy | UKS Orientuś Łódź | opłacono BM | ||||
Wrzoski Team | |||||||||
36 | Wrzosek Teodor | Łódź | Bieg dziecięcy | Wrzoski Team | opłacono BM | ||||
37 | Wrzosek Antoni | Łódź | Bieg dziecięcy | Wrzoski Team | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
38 | Pakos Aleksander | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
39 | Dąbrowski Iga | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
40 | Barańska Maria | Zgierz | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
41 | Sil Zofia | Parzniew | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
42 | Sil Maria | Parzniew | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
43 | Misztal Rafał | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
44 | Kamocka Kaja | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
45 | Jaroszewski Jarek | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
46 | Jaroszewska Weronika | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
47 | Stawoska Nina | Aleksandrów Łódzki | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
48 | Hanuza Franciszek | ŁÓDŹ | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
49 | Barczyński Eryk | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
50 | Barczyński Olaf | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
51 | Węzikowski Jan | Pabianice | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
52 | Gołota Aleksandra | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
53 | Kaczmarski Kacper | Zgierz | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
54 | Falkowska Anna | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
55 | Falkowski Tomasz | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
56 | Balczyńska Nina | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
57 | Sowińska Julia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
58 | Kuźmicka Halszka | Rąbień | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
59 | Zakrzewska Amelia | Lutomiersk | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
60 | Pachniewicz Zuzanna | Czarnocin | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
61 | Zając Julian | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
62 | Porczyńska Natalia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
63 | Chojnacki Jakub | Stryków | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
64 | Salski Tytus | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
65 | Krakowski Adam | Łodź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
66 | Smolec Michalina | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
67 | Smolec Antosia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
68 | Motyl Patryk | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
69 | Morawiec Stanisław | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
70 | Olobry Błażej | Zgierz | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
71 | Olobry Sara | Zgierz | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
72 | Mazurek Tymon | Lodz | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
73 | Janiszewska Luiza | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
74 | Banaś Mikołaj | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
75 | Borowiecka Iga | Borowa | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
76 | Borowiecki Tymoteusz | Borowa | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
77 | Laszuk Franciszek | Borowa | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
78 | Bocian Aneta | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
79 | Siwińska Kalina | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
80 | Siwińska Amelia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
81 | Wojna Olek | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
82 | Falkowski Miłosz | łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
83 | Lesiewicz Amelka | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
84 | Urbaszek Jagoda | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
85 | Grzegorczyk Leon | Konstantynów Łódzki | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
86 | Grzegorczyk Tymon | Konstantynów Łódzki | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
87 | Spychalski Kajetan | Łódź | Bieg dziecięcy | ||||||
88 | Bošnjak Tomasz | Skierniewice | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
89 | Rogowska Iga | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
90 | Kućmański Kamil | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
91 | Kućmański Krzysztof | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
92 | Wojciechowski Jan | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
93 | Frymus Bartosz | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
94 | Frymus Amelia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
95 | Podlewski Igor | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
96 | Podlewski Miłosz | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
97 | Mardofel Stanisław | Lodz | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
98 | Stefaniak Adam | Lodz | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
99 | Banaszczyk Pola | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
100 | Zieliński Eryk | Bełchatów | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
101 | Zielińska Ada | Bełchatów | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
102 | Izydorczyk Antoni | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
103 | Stelmach Paulina | Konstantynów Łódzki | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
104 | Ośka Sara | Konstantynów Łódzki | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
105 | Zielińska Iga | Bełchatów | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
106 | Grzelak Jakub | Włocławek | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
107 | Grzelak Kacper | Włocławek | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
108 | Badek Liliana | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
109 | Przybylski Jakub | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
110 | Przybylska Zofia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
111 | Worach Franciszek | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
112 | Worach Antoni | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
113 | Turek Lilianna | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
114 | Sroczyńska Julia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
115 | Polaszczyk Bartłomiej | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
116 | Polaszczyk Dawid | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
117 | Grabicka Sara | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
118 | Kurek Dawid | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
119 | Skonieczna Małgorzata | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
120 | Skonieczna Łucja | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
121 | Grochowski Jan | Witoldów | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
122 | Grzech Celina | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
123 | Bobrowski Borys | Lodz | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
124 | Filipczak Wojciech | łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
125 | Remlein Mirosław | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
126 | Kuczawska Marysia | ŁÓDŹ | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
127 | Witczak Amelka | Łęczyca | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
128 | Dziekańska Lena | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
129 | Rak Feliks | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
130 | Rak Borys | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
131 | Bandura Mikołaj | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
132 | Mencel Hanna | BEŁCHATÓW | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
133 | Jaroszewicz Mikołaj | BEŁCHATÓW | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
134 | Szczepaniec Aleksandra | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
135 | Zemło Karolina | Warszawa | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
136 | Zieliński Antoni | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
137 | Wieraszka Filip | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
138 | Kmin Stanisław | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
139 | Michalski Bartosz | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
140 | Broziński Krzysztof | Bedoń-wieś | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
141 | Stępień Lilia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
142 | Grabski Aleksander | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
143 | Soczyńska Zuzanna | Ozorków | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
144 | Jaszczur Michał | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
145 | Krejczy Hanna | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
146 | Kornacki Artur | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
147 | Kornacki Filip | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
148 | Chojnacki Aleksander | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
149 | Chodorowski-Sroka Tymon | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
150 | Wojda Zosia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
151 | Stawski Jakub | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
152 | Stawski Oliwier | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
153 | Borusowski Franciszek | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
154 | Poturała Stasio | ŁÓDŹ | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
155 | Stawski Adam | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
156 | Krzyżanowski Kacper | ŁÓDŹ | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
157 | Krzyżanowski Jakub | ŁÓDŹ | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
158 | Florczyk Tymoteusz | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
159 | Janus Jagna | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
160 | Wolańczyk Filip | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
161 | Florczyk Jakub | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
162 | Czerwiec Maja | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
163 | Gryszczyńska Fabian Gruszczyński | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
164 | Janus Jurek | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
165 | Stanek Julek | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
166 | Drozdowski Adam | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
167 | Wojciechowska Ina | Rąbień AB | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
168 | Pakos Juliusz | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
169 | Stefańska Emilia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
170 | Świątczak Hania | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
171 | Szmajda Filip | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
172 | Binkowska Ada | ŁÓDŹ | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
173 | Paliwoda Zuzanna | Stary Adamów | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
174 | Kozłowski Adam | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
175 | Głowinkowski Fabian | Aleksandrów Łódzki | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
176 | Głowinkowski Błażej | Aleksandrów Łódzki | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
177 | Wypych Gosia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
178 | Wyplosz Janek | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
179 | Orłowski Witold | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
180 | Koziarska Magdalena | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
181 | Rzepkowska JULIA | LUTOMIERSK | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
182 | Kłos Tomasz | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
183 | Banaszczyk Filip | Zgierz | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
184 | Pietrzyk Alicja | Rawa Mazowiecka | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
185 | Kaczmarek Pola | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
186 | Szewczyk Jakub | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
187 | Stasiak Adam | ŁÓDŹ | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
188 | Kłos Zuzanna | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
189 | Wypych Marysia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
190 | Szewczyk Mateusz | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
191 | Orłowska Lidia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
192 | Szefer Sandra | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
193 | Bartczak Brandon | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
194 | Kowalczyk Gaja | Łask | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
195 | Karpowicz Krystyna | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
196 | Jędrzejczak Anna Krystyna | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
197 | Mrowicka Zosia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
198 | Świerko Zofia | Rąbień AB | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
199 | Kowalski Łukasz | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
200 | Kowalska Antosia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
201 | Pyda Oskar | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
202 | Miller Kacper | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
203 | Matachowska Adrianna | Regny | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
204 | Mielczarek Blanka | Lodz | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
205 | Nawrot Bruno | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
206 | Kaźmierska Alisa | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
207 | Dąbrowski Igor | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
208 | Przybylska Alicja | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
209 | Nawrot Amelia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
210 | Kaczorowska Natalia | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
211 | Spaczyńska Martyna | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
212 | Kaczorowska Wiktoria | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
213 | Matachowski Wojciech | Regny | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
214 | Janiak Gabriel | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
215 | Kubiak Maja | Łódź | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
216 | SYGUŁA SANDRA | TOMASZÓW MAZ. | Bieg dziecięcy | opłacono | |||||
Żłobek Maluch Brzeziny | |||||||||
217 | Jastrzębski Tadeusz | Brzeziny | Bieg dziecięcy | Żłobek Maluch Brzeziny | opłacono BM |
Wyświetleń: 18076