Ice Cream Run 2022 z Lód Miód
Bieg główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gabara Marcin Łódź Bieg główny opłacono BM
2 Gulbas Aneta Gulbas Łódź Bieg główny opłacono BM
3 Micor Jolanta Łódź Bieg główny #happyrunners opłacono BM
4 Cieślak Robert Łódź Bieg główny opłacono BM
5 Michalska Marta Łódź Bieg główny opłacono BM
6 Paciorek Kinga Bełchów Bieg główny opłacono BM
7 Fajkowski Konrad Łódź Bieg główny opłacono
8 Skrzypek Bartosz Łódź Bieg główny Biliński Team Run&Walk opłacono
9 Pakos Konrad Łódź Bieg główny opłacono
10 Bistuła Artur Pabianice Bieg główny O co biega opłacono BM
11 Barańska Monika Zgierz Bieg główny opłacono BM
12 Głydziak Małgorzata łódź Bieg główny opłacono BM
13 Jarosz Dawid Łódź Bieg główny Fizjoświrki opłacono BM
14 Szlęk Kamila Rososza 28D Bieg główny opłacono BM
15 Szlęk Mateusz Rososza 28D Bieg główny opłacono BM
16 Cywińska Ewa Łódź Bieg główny opłacono BM
17 Sil Ilona Pruszków Bieg główny opłacono BM
18 Dziekański Piotr Rawa Mazowiecka Bieg główny opłacono BM
19 Kubicka Maja Łódź Bieg główny opłacono BM
20 Goliński Dariusz Gałków Mały Bieg główny opłacono BM
21 Janowski Adam Koluszki Bieg główny Torpeda Kaletnik opłacono BM
22 Gajda Magdalena Koluszki Bieg główny opłacono BM
23 Hanuza Jarosław Łódź Bieg główny opłacono BM
24 Żegnałek Magdalena Łódź Bieg główny opłacono
25 Barczyński Mateusz Łódź Bieg główny opłacono BM
26 Koprowska Agnieszka Łódź Bieg główny opłacono BM
27 Bonikowska Aleksandra Łódź Bieg główny opłacono BM
28 Caban Błażej Łódź Bieg główny opłacono BM
29 Rychter Zuzanna Łódź Bieg główny Biliński Team Run&Walk opłacono
30 Stefanski Krzysztof Lodz Bieg główny opłacono BM
31 Sztajerowska-Kaczmarska Agnieszka Zgierz Bieg główny opłacono
32 Sobczyk Mateusz Łódź Bieg główny opłacono BM
33 Płóciennik Jarosław Płóciennik Pabianice Bieg główny opłacono BM
34 Sowińska Patrycja Łódź Bieg główny opłacono BM
35 Olszewska Karina Łódź Bieg główny opłacono BM
36 Balcerczyk Aneta Łódź Bieg główny opłacono BM
37 Osiecki Tomasz Chechło Drugie Bieg główny opłacono BM
38 Celebański Daniel Łódź Bieg główny opłacono BM
39 Komorowski Aleksander Łódź Bieg główny opłacono
40 Zimińska Kinga Łódź Bieg główny opłacono
41 Piekutowski Ireneusz Łódź Bieg główny opłacono
42 Łuczyńska Ewa Huta Dłutowska Bieg główny opłacono BM
43 Łuczyński Dominik Huta Dłutowska Bieg główny opłacono BM
44 Wojciechowska Izabela Łódź Bieg główny opłacono BM
45 Kopa Aleksandra Łodź Bieg główny opłacono BM
46 Jeż Aleksandra Łódź Bieg główny opłacono
47 Gębicka Małgorzata Łódź Bieg główny opłacono BM
48 Milczarek Jakub Milczarek Zgierz Bieg główny opłacono BM
49 Polit Aleksandra Łódź Bieg główny opłacono BM
50 Majewska Ewelina Łódź Bieg główny Nordea Runners opłacono
51 Marszałek Anna Łódź Bieg główny Nordea Runners opłacono
52 Olejarz Kamil Olejarz Łódź Bieg główny opłacono BM
53 Kuźmicki Paweł Rąbień Bieg główny opłacono BM
54 Fajkowski Hubert Zgierz Bieg główny opłacono BM
55 Zając Jarosław Łódź Bieg główny opłacono BM
56 Zając Ewa Łódź Bieg główny opłacono BM
57 Wojdyła Dominik Łódź Bieg główny opłacono BM
58 Chojnacki Arkadiusz Chojnacki Stryków Bieg główny opłacono BM
59 Gawroński Grzegorz Gawroński Łódź Bieg główny opłacono BM
60 WÓJCIK WIKTORIA WÓJCIK ŁÓDŹ Bieg główny opłacono BM
61 Kardas Karolina Pabianice Bieg główny Fabryka Dzika opłacono BM
62 Wojciechowska Anna Łódź Bieg główny Nordea Runners opłacono
63 Szmidt Magdalena Łódź Bieg główny Nordea Runners opłacono
64 Madej-Osówniak Katarzyna Łódź Bieg główny opłacono BM
65 Koziarska Małgorzata Łódź Bieg główny opłacono
66 Madej Julia Łódź Bieg główny opłacono BM
67 Perka Ilona Adamów Bieg główny opłacono BM
68 Kozakowska Natalia Łódź Bieg główny opłacono BM
69 Wojciechowska Grażyna Pabianice Bieg główny mBank opłacono BM
70 Chmielecki Mariusz Łódź Bieg główny mBank opłacono BM
71 Kowalczyk Paweł Kowalczyk Łódź Bieg główny opłacono BM
72 Gortat Agnieszka Lodz Bieg główny opłacono BM
73 Maciak Adrianna Łódź Bieg główny opłacono BM
74 Gaszewski Janusz Łódź Bieg główny opłacono BM
75 Nita Michał Łódź Bieg główny opłacono BM
76 Spychalski Tomasz Łódź Bieg główny opłacono BM
77 Kubus-Salska Katarzyna Łódź Bieg główny Apsikowo opłacono BM
78 Kotecka Klaudia Łódź Bieg główny opłacono BM
79 Sosnowski Rafał Łódź Bieg główny opłacono
80 Jastrzebski Kamil Lodz Bieg główny opłacono BM
81 Jastrzebski Mieczyslaw Lodz Bieg główny opłacono BM
82 Mazurek Justyna Lodz Bieg główny opłacono BM
83 Mazurek Rafal Lodz Bieg główny opłacono BM
84 Gajewicz Grzegorz Łódź Bieg główny opłacono BM
85 Rubinkowski Maciej Łódź Bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
86 Arendt Julia Łódź Bieg główny opłacono BM
87 Olejniczak Karolina Łódź Bieg główny opłacono
88 Pękowska Ewa Łódź Bieg główny opłacono
89 Banaś Małgorzata Łódź Bieg główny opłacono BM
90 Bartosik Anna Łódź Bieg główny Atlas Running Team opłacono
91 Komar Paweł Łódź Bieg główny opłacono BM
92 Szkobel Bartlomiej Łódź Bieg główny Bednarski Tri Team opłacono BM
93 Rosiński Maciej Rosiński Łódź Bieg główny Biliński Team Run&Walk opłacono BM
94 Gostomski Łukasz Łódź Bieg główny opłacono
95 Strugiński Błażej Łódź Bieg główny Biliński Team Run&Walk opłacono BM
96 Włodarczyk Przemysław Łódź Bieg główny opłacono
97 Kopałka-Siwińska Justyna Łódź Bieg główny opłacono BM
98 Sitkiewicz Lidia Rzgow Bieg główny opłacono BM
99 Sitkiewicz Łukasz Sitkiewicz Rzgów Bieg główny opłacono BM
100 Kubicki Jacek Łódź Bieg główny słonie są prawdziwe, a żyrafy nie opłacono BM


Wyświetleń: 11264

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ