Ice Cream Run 2022 z Lód Miód
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Wojciechowski Jan Łódź Bieg dziecięcy opłacono
202 Dobrzelewski Artur Zgierz Bieg główny opłacono BM
203 Świerad Damian Łódź Bieg główny opłacono BM
204 Łuźniak Maksymilian Łódź Bieg główny opłacono BM
205 Zalega Magdalena Łódź Bieg główny opłacono BM
206 Socha Agata Łódź Bieg główny opłacono BM
207 Łuźniak Tomasz Łódź Bieg główny opłacono BM
208 Rogozińska Patrycja Łódź Bieg główny Zawisza Rzgów opłacono
209 Danylchuk Maryna Łódź Bieg główny B/S/H Łódź Running Team opłacono BM
210 Dopierała Łukasz Łódź Bieg główny B/S/H Łódź Running Team opłacono BM
211 Frymus Kamil Łódź Bieg główny opłacono BM
212 Frymus Bartosz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
213 Frymus Amelia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
214 Frymus Emilia Łodz Bieg główny opłacono BM
215 Podlewski Igor Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
216 Podlewski Miłosz Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
217 Mardofel Stanisław Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
218 Stefaniak Adam Lodz Bieg dziecięcy opłacono BM
219 Jastrzębski Tadeusz Brzeziny Bieg dziecięcy Żłobek Maluch Brzeziny opłacono BM
220 Sadowski Adrian Sadowski Zgierz Bieg główny opłacono BM
221 Mrowińska Karolina ŁÓDŹ Bieg główny opłacono BM
222 Szymczak Krzysztof Pabianice Bieg główny opłacono BM
223 Stefaniak Robert Lodz Bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
224 TŁOCZEK ŁUKASZ Łódź Bieg główny Biliński Team Run&Walk opłacono BM
225 Matusiak Mariusz Łódź Bieg główny getNextRunningRecord(); opłacono BM
226 ZASADA KAROLINA ŁÓDŹ Bieg główny opłacono BM
227 Badek Robert Łódź Bieg główny opłacono BM
228 Krysiak Monika Łódź Bieg główny opłacono BM
229 Banaszczyk Pola Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
230 Banaszczyk Jagoda Łódź Bieg główny opłacono BM
231 Kałużna Milena Łódź Bieg główny RunEat opłacono BM
232 Grobelkiewicz Anna Konstantynów Łódzki Bieg główny opłacono BM
233 Madaliński Dawid Łopatki Bieg główny opłacono BM
234 Piekarska Gosia Łódź Bieg główny opłacono BM
235 Grobelkiewicz Juliusz Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy SP44 opłacono BM
236 Grobelkiewicz Julia Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy SP44 opłacono BM
237 Zieliński Eryk Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
238 Zielińska Ada Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
239 Izydorczyk Antoni Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
240 Stelmach Paulina Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
241 Niedziałkowski Szymon Łódź Bieg główny opłacono BM
242 Ośka Sara Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy opłacono BM
243 Zielińska Iga Bełchatów Bieg dziecięcy opłacono BM
244 Borowski Piotr Łódź Bieg główny opłacono BM
245 Szkoda Kamil Bełchatów Bieg główny opłacono BM
246 Grzelak Jakub Włocławek Bieg dziecięcy opłacono BM
247 Grzelak Kacper Włocławek Bieg dziecięcy opłacono BM
248 Grzelak Łukasz Włocławek Bieg główny opłacono BM
249 Grzelak Agnieszka Włocławek Bieg główny opłacono BM
250 Wójciak-Zielińska Marta Łódź Bieg główny opłacono BM
251 Wrzosek Teodor Łódź Bieg dziecięcy Wrzoski Team opłacono BM
252 Wrzosek Antoni Łódź Bieg dziecięcy Wrzoski Team opłacono BM
253 Bednarek Kamila Łódź Bieg główny opłacono BM
254 Wrzosek Małgorzata Łódź Bieg główny Wrzoski Team opłacono BM
255 Badek Liliana Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
256 Wojciechowska Karolina Łódź Bieg główny opłacono BM
257 Kuśmierska Katarzyna Zachorzów Bieg główny opłacono BM
258 Przybylski Piotr Łódź Bieg główny opłacono BM
259 Przybylski Jakub Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
260 Przybylska Zofia Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
261 Przybylska Kinga Łódź Bieg główny opłacono BM
262 Czarny Paulina Łódź Bieg główny opłacono
263 Ciechanowski Marcin Łódź Bieg główny opłacono
264 Włudarczyk Rafał Starowa Góra Bieg główny Dzieciaki zza pola opłacono BM
265 Sieradzan Tomasz Starowa Góra Bieg główny Dzieciaki zza pola opłacono
266 Włudarczyk Antoni Starowa Góra Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
267 Włudarczyk Maciej Starowa Góra Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
268 Włudarczyk Wojciech Starowa Góra Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
269 Bebniarek Karolina Łódź Bieg główny opłacono BM
270 Sieradzan Adrianna Łódź Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
271 Sieradzan Katarzyna Łódź Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola opłacono
272 Worach Franciszek Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
273 Worach Antoni Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
274 Rojek Kacper Aleksandrów Łódzki Bieg główny opłacono BM
275 Pakuła Natalia Rokiciny-Kolonia Bieg główny opłacono BM
276 Rutkowska Joanna Łódź Bieg główny opłacono BM
277 Świderski Jakub Łódź Bieg główny opłacono BM
278 Kotecki Sergiusz Łódź Bieg główny opłacono BM
279 Bardzel Justyna Łódź Bieg główny opłacono BM
280 Mańkowski Wiktor Łódź Bieg główny opłacono
281 Nowakowska Joanna Łódź Bieg główny opłacono BM
282 Bauer Justyna Łódź Bieg główny opłacono BM
283 Nowak Arkadiusz Łódź Bieg dziecięcy Przedszkole Jonaszek opłacono BM
284 Zgrzebnicka Karola Łódź Bieg główny K.S. Łódź Pirates opłacono BM
285 Stawoski Sebastian Aleksandrów Łódzki Bieg główny opłacono BM
286 Mosiński Robert Łódź Bieg główny R.S.Team opłacono BM
287 Gach Kamila Łódz Bieg główny opłacono BM
288 Woźniak Mateusz Łódź Bieg główny opłacono BM
289 Turek Lilianna Łódź Bieg dziecięcy opłacono BM
290 Słowińska Sylwia Tuszyn Bieg główny opłacono
291 Nowicki Adrian Łódź Bieg główny opłacono BM
292 Nowicka Katarzyna Łódź Bieg główny opłacono BM
293 Beźnicka Magdalena Łódź Bieg główny opłacono BM
294 Beźnicki Gustaw Łódź Bieg główny opłacono BM
295 Gula Tomek Łódź Bieg główny fundacja KTOŚ opłacono BM
296 Frączkowska Paulina Łódź Bieg główny opłacono BM
297 Bogus Agnieszka Burzenin Bieg główny opłacono BM
298 Markowicz Agnieszka Łódź Bieg główny opłacono BM
299 Pietrzak Paulina Łódź Bieg główny opłacono BM
300 Kwiatkowska Katarzyna Łódź Bieg główny opłacono BM


Wyświetleń: 11493

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ