Ice Cream Run 2022 VR
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Krawczyk Katarzyna Solna Szwecja WPISOWE opłacono BM
2 Kulik Jakub Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
3 Göldner Marina Würzburg Niemcy WPISOWE opłacono
4 Hampel Monika Zellingen Polska WPISOWE opłacono
5 Hećmańczuk Katarzyna Pabianice Polska WPISOWE Fabryka Dzika opłacono BM
6 Latek Oliwier Piaseczno Polska WPISOWE 4ever2gether
7 Stodulski Jakub Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
8 Śliwińska Agata Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
9 Wasilewska Ilona Poznań Polska WPISOWE opłacono BM
10 Pożarlik Wojciech Stryków Polska WPISOWE LUKS Dwójka Progroup Danielo Stryków opłacono BM
11 Jurek Helena Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
12 Kauwa Oskar Kauwa Włocławek Polska WPISOWE opłacono BM
13 Budnik Viktoriia Łódź Polska WPISOWE opłacono
14 Kostecka Izabela Poznań Polska WPISOWE opłacono BM
15 Wężyk Anna Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
16 Frydzińska Justyna Wola Grzymkowa Polska WPISOWE opłacono
17 Zawadziński Robert Bielawy Polska WPISOWE opłacono BM
18 Adamczyk Alicja Łódź Polska WPISOWE K. S. Łódź Pirates opłacono BM
19 Stachura Artur Kraków Polska WPISOWE opłacono BM
20 Kamińska Beata Aleksandrów Łódzki Polska WPISOWE opłacono BM
21 Lubelska Dominika Zgierz Polska WPISOWE opłacono BM
22 Sobieraj Sara Łódź Polska WPISOWE opłacono
23 Sobieraj Aneta Sobieraj Łódż Polska WPISOWE opłacono
24 Dyka-Leśniewska Agnieszka Konin Polska WPISOWE opłacono BM
25 Gromek Katarzyna Łódź Polska WPISOWE Team Gromkowie opłacono BM
26 Kamocka Joanna Aleksandrów Łódzki Polska WPISOWE opłacono BM
27 Nadrowski Maksymilian Warszawa Polska WPISOWE Obstacle Center Team opłacono BM
28 Żyśko Marta Warszawa Polska WPISOWE Obstacle Center Team opłacono BM
29 Król Patrycja Pabianice Polska WPISOWE Księżniczki Patataja opłacono BM
30 Zalewski Marcin Łódź Polska WPISOWE Konsens Team opłacono BM
31 Borowski Robert Mrągowo Polska WPISOWE opłacono BM
32 Lomber Joanna Kraków Polska WPISOWE opłacono BM
33 Adamek Agnieszka Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
34 Włodarz Michał Warszawa Polska WPISOWE 4ever2gether opłacono BM
35 Włodarz Joanna Warszawa Polska WPISOWE 4evet2gether opłacono BM
36 Gbiorczyk Wioletta Wrocław Polska WPISOWE opłacono BM
37 Kaniecka Joanna Wałcz Polska WPISOWE opłacono BM
38 Czapkowicz Anastazja Lublin Polska WPISOWE opłacono BM
39 Pogorzelski Kamil Białystok Polska WPISOWE opłacono BM
40 Bednarek Kamila Legionowo Polska WPISOWE opłacono BM
41 Kacprzak Agnieszka Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
42 Kunicki Krzysztof Aleksandrów Łódzki Polska WPISOWE Rossmann opłacono BM
43 Grabska - Morzyszek Ewa Pabianice Polska WPISOWE Fabryka Dzika opłacono BM
44 Fryd Krzysztofa Pabianice Polska WPISOWE Fabryka Dzika opłacono BM
45 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski Polska WPISOWE opłacono BM
46 Olesińska Agnieszka Kutno Polska WPISOWE opłacono BM
47 reda alicja warszawa Polska WPISOWE opłacono BM
48 Wasielewski Mateusz Kutno Polska WPISOWE opłacono
49 Dublański Leon Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
50 Dublański Michał Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
51 Sterna Krystian Brzeźnio Polska WPISOWE Złoczew Team opłacono
52 Jeżak Monika Radom Polska WPISOWE opłacono BM
53 Olejniczak Sławka Poznań Polska WPISOWE Ciastki.pz opłacono BM
54 Zduńczyk Piotr Legionowo Polska WPISOWE opłacono BM
55 Tęczar Marcin Łódź Polska WPISOWE MABION opłacono BM
56 Mrozowska Monika Kraków Polska WPISOWE opłacono
57 Urbaszek Tomasz Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
58 Wojtanis Magdalena Toruń Polska WPISOWE SPC opłacono BM
59 Puchowska Krystyna Cegłów Polska WPISOWE opłacono
60 Łaski Kamil PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Polska WPISOWE Rossmann opłacono BM
61 Kowalczyk Klaudia Warszawa Polska WPISOWE opłacono
62 Matys Maja Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
63 Bochna Ania Koźmin Wielkopolski Polska WPISOWE opłacono BM
64 Osyra Marcin Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
65 Nowakowska Paulina Garbalin Polska WPISOWE opłacono BM
66 Różycka Magdalena Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
67 Michalski Marcin Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
68 Lentas Aleksandra Łódź Polska WPISOWE opłacono
69 Ostrowska-Lentas Iwona Łódź Polska WPISOWE opłacono
70 Marszałkiewicz Żaneta Chmielinko Polska WPISOWE opłacono BM
71 Robaszek Kamil Łódź Polska WPISOWE DoRoboty opłacono BM
72 Kubica-Badora Rozalia Knurów Polska WPISOWE opłacono BM
73 Sęczkowski Robert Łódź Polska WPISOWE Bałucka Grupa Biegowa opłacono BM
74 Badora Maciej Knurów Polska WPISOWE opłacono BM
75 Jedynak Katarzyna Jedynak Warszawa Polska WPISOWE opłacono BM
76 Marcinkowska Marta Marcinkowska Justynów Polska WPISOWE opłacono BM
77 Wilczek Justyna Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
78 Wisderny Magdalena Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
79 Śliwińska Maja Łódź Polska WPISOWE SP 35 Łódź opłacono BM
80 Wieteska Monika Zgierz Polska WPISOWE Tate & Lyle Active Team opłacono BM
81 Rumińska Beata Zgierz Polska WPISOWE opłacono BM
82 Tarant-Śliwińska Inga Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
83 Attiya Malika Łódź Polska WPISOWE opłacono BM
84 Kołodziejczyk Tomek Zduńska Wola Polska WPISOWE Rajsport Active opłacono BM
85 Kozłowska Katarzyna Łódź, al. Kościuszki 100/104 m. 12 Polska WPISOWE opłacono BM
86 Wasiak Agnieszka Łódź (Łódź-Bałuty) Polska WPISOWE opłacono BM
87 Florczyk Jan Kraków Polska WPISOWE opłacono BM
88 Morawiec Weronika Kraków Polska WPISOWE opłacono BM


Wyświetleń: 1581

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ