Ice Cream Run 2022 VR
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamińska Beata Aleksandrów Łódzki WPISOWE opłacono BM
2 Matys Maja Łódź WPISOWE opłacono BM
3 Lomber Joanna Kraków WPISOWE opłacono BM
4 Stodulski Jakub Łódź WPISOWE opłacono BM
5 Wisderny Magdalena Łódź WPISOWE opłacono BM
6 Kowalczyk Klaudia Warszawa WPISOWE opłacono
7 Marszałkiewicz Żaneta Chmielinko WPISOWE opłacono BM
8 Kulik Jakub Łódź WPISOWE opłacono BM
9 Borowski Robert Mrągowo WPISOWE opłacono BM
10 Sobieraj Aneta Sobieraj Łódż WPISOWE opłacono
11 Sobieraj Sara Łódź WPISOWE opłacono
12 Frydzińska Justyna Wola Grzymkowa WPISOWE opłacono
13 Ostrowska-Lentas Iwona Łódź WPISOWE opłacono
14 Wężyk Anna Łódź WPISOWE opłacono BM
15 Morawiec Weronika Kraków WPISOWE opłacono BM
16 Lentas Aleksandra Łódź WPISOWE opłacono
17 Pogorzelski Kamil Białystok WPISOWE opłacono BM
18 Puchowska Krystyna Cegłów WPISOWE opłacono
19 Czapkowicz Anastazja Lublin WPISOWE opłacono BM
20 Kaniecka Joanna Wałcz WPISOWE opłacono BM
21 Wilczek Justyna Łódź WPISOWE opłacono BM
22 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski WPISOWE opłacono BM
23 Kostecka Izabela Poznań WPISOWE opłacono BM
24 Florczyk Jan Kraków WPISOWE opłacono BM
25 Jeżak Monika Radom WPISOWE opłacono BM
26 Wasiak Agnieszka Łódź (Łódź-Bałuty) WPISOWE opłacono BM
27 Marcinkowska Marta Marcinkowska Justynów WPISOWE opłacono BM
28 Lubelska Dominika Zgierz WPISOWE opłacono BM
29 Kacprzak Agnieszka Łódź WPISOWE opłacono BM
30 Jedynak Katarzyna Jedynak Warszawa WPISOWE opłacono BM
31 Urbaszek Tomasz Łódź WPISOWE opłacono BM
32 Budnik Viktoriia Łódź WPISOWE opłacono
33 Olesińska Agnieszka Kutno WPISOWE opłacono BM
34 Mrozowska Monika Kraków WPISOWE opłacono
35 Dublański Michał Łódź WPISOWE opłacono BM
36 Dublański Leon Łódź WPISOWE opłacono BM
37 Krawczyk Katarzyna Solna WPISOWE opłacono BM
38 Badora Maciej Knurów WPISOWE opłacono BM
39 Stachura Artur Kraków WPISOWE opłacono BM
40 Gbiorczyk Wioletta Wrocław WPISOWE opłacono BM
41 Bednarek Kamila Legionowo WPISOWE opłacono BM
42 Michalski Marcin Łódź WPISOWE opłacono BM
43 Kauwa Oskar Kauwa Włocławek WPISOWE opłacono BM
44 Zduńczyk Piotr Legionowo WPISOWE opłacono BM
45 Kamocka Joanna Aleksandrów Łódzki WPISOWE opłacono BM
46 Wasielewski Mateusz Kutno WPISOWE opłacono
47 Kubica-Badora Rozalia Knurów WPISOWE opłacono BM
48 Jurek Helena Łódź WPISOWE opłacono BM
49 Hampel Monika Zellingen WPISOWE opłacono
50 Göldner Marina Würzburg WPISOWE opłacono
51 Kozłowska Katarzyna Łódź, al. Kościuszki 100/104 m. 12 WPISOWE opłacono BM
52 reda alicja warszawa WPISOWE opłacono BM
53 Adamek Agnieszka Łódź WPISOWE opłacono BM
54 Wasilewska Ilona Poznań WPISOWE opłacono BM
55 Różycka Magdalena Łódź WPISOWE opłacono BM
56 Attiya Malika Łódź WPISOWE opłacono BM
57 Tarant-Śliwińska Inga Łódź WPISOWE opłacono BM
58 Dyka-Leśniewska Agnieszka Konin WPISOWE opłacono BM
59 Zawadziński Robert Bielawy WPISOWE opłacono BM
60 Nowakowska Paulina Garbalin WPISOWE opłacono BM
61 Śliwińska Agata Łódź WPISOWE opłacono BM
62 Osyra Marcin Łódź WPISOWE opłacono BM
63 Rumińska Beata Zgierz WPISOWE opłacono BM
64 Bochna Ania Koźmin Wielkopolski WPISOWE opłacono BM
65 Latek Oliwier Piaseczno WPISOWE 4ever2gether
66 Włodarz Michał Warszawa WPISOWE 4ever2gether opłacono BM
67 Włodarz Joanna Warszawa WPISOWE 4evet2gether opłacono BM
68 Sęczkowski Robert Łódź WPISOWE Bałucka Grupa Biegowa opłacono BM
69 Olejniczak Sławka Poznań WPISOWE Ciastki.pz opłacono BM
70 Robaszek Kamil Łódź WPISOWE DoRoboty opłacono BM
71 Hećmańczuk Katarzyna Pabianice WPISOWE Fabryka Dzika opłacono BM
72 Fryd Krzysztofa Pabianice WPISOWE Fabryka Dzika opłacono BM
73 Grabska - Morzyszek Ewa Pabianice WPISOWE Fabryka Dzika opłacono BM
74 Adamczyk Alicja Łódź WPISOWE K. S. Łódź Pirates opłacono BM
75 Zalewski Marcin Łódź WPISOWE Konsens Team opłacono BM
76 Król Patrycja Pabianice WPISOWE Księżniczki Patataja opłacono BM
77 Pożarlik Wojciech Stryków WPISOWE LUKS Dwójka Progroup Danielo Stryków opłacono BM
78 Tęczar Marcin Łódź WPISOWE MABION opłacono BM
79 Żyśko Marta Warszawa WPISOWE Obstacle Center Team opłacono BM
80 Nadrowski Maksymilian Warszawa WPISOWE Obstacle Center Team opłacono BM
81 Kołodziejczyk Tomek Zduńska Wola WPISOWE Rajsport Active opłacono BM
82 Łaski Kamil PIOTRKÓW TRYBUNALSKI WPISOWE Rossmann opłacono BM
83 Kunicki Krzysztof Aleksandrów Łódzki WPISOWE Rossmann opłacono BM
84 Śliwińska Maja Łódź WPISOWE SP 35 Łódź opłacono BM
85 Wojtanis Magdalena Toruń WPISOWE SPC opłacono BM
86 Wieteska Monika Zgierz WPISOWE Tate & Lyle Active Team opłacono BM
87 Gromek Katarzyna Łódź WPISOWE Team Gromkowie opłacono BM
88 Sterna Krystian Brzeźnio WPISOWE Złoczew Team opłacono


Wyświetleń: 1272

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ