Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JÓŹWIAK DAMIAN | KALISKA | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | ||
2 | STANEK MARTA | KALISKA | Polska | Rodzic - MAMA - KONKURS SKAKANKA | ||
3 | JÓŹWIAK FILIP1 | KALISKA | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Kaliska | |
4 | Jędrzejewski Daniel 3 | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS Starogard Gdański | |
5 | JÓŹWIAK FILIP | KALISKA | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | AMS Kaliska | |
6 | Jędrzejewski Daniel 2 | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Rodzic TATA 400m | AMS Starogard Gdański | |
7 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Rodzic TATA 100m | AMS Starogard Gdański | |
8 | Jędrzejewski Michał | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | AMS Starogard Gdański | |
9 | Klinkosz Marcelina | Kartuzy | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS KARTUZY | |
10 | Stawińska Hanna | Starogard Gd. | Polska | Rodzic MAMA 400m | AMS Starogard Gd. | |
11 | Stawiński Andrzej | Starogard Gd. | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS Starogard Gd. | |
12 | Klinkosz Katarzyna | Kartuzy | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | ||
13 | Stawińska Laura 2 | Starogard Gd. | Polska | Wyścig na rowerkach biegowych - 3-5 lat - ok. 200 m | AMS Starogard Gd. | |
14 | Stawińska Laura | Starogard Gd. | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Starogard Gd. | |
15 | Söderberg Raya rower | Nowa Karczma | Polska | Wyścig na rowerkach biegowych - 3-5 lat - ok. 200 m | Ams Nowa Karczma | |
16 | Söderberg Tore Raya | Nowa Karczma | Polska | Rodzic TATA 100m | Ams Nowa Karczma | |
17 | Söderberg Tore | Nowa Karczma | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | tata | |
18 | Skorowska Oliwia 1 | Brodnica Górna | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | Stars Kartuzy | |
19 | Gehrke Maciek | Wejherowo | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | Akademia AMS | |
20 | Gehrke Maciej | Wejherowo | Polska | Rodzice - SZTAFETA 2X200m - WPISUJEMY IMIONA I NAZWISKA | AMS | |
21 | Skorowska Oliwia | Brodnica Górna | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | Stars Kartuzy | |
22 | Brzoskowska KAROLINA Brzoskowska | Stare Polaszki | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | AMS Stara Kiszewa | |
23 | Felska Martyna | Kaliska | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Kaliska | |
24 | Brzoskowska Magdalena Brzoskowska | Stare Polaszki | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | AMS Stara Kiszewa | |
25 | Gehrke Tomasz | Wejherowo | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | ||
26 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | Szkoła Podstawowa w Jabłowie. | |
27 | Zakrzewski Lukasz | Starogard Gdański | Polska | Rodzic TATA 100m | Akademia AMS Starogard Gdański | |
28 | Zakrzewska Oliwia | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | Akademia AMS Starogard Gdański | |
29 | Zakrzewska Antonina | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | Akademia AMS Starogard Gdański | |
30 | Zakrzewski Łukasz | Starogard Gdański | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | Akademia AMS Starogard Gdański | |
31 | Megier Adam | Kobyle | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | AMS Stara Kiszewa | |
32 | Sieniek Jakub | Kartuzy | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | AMS KARTUZY | |
33 | Sieniek Jakub | Kartuzy | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS KARTUZY | |
34 | Sieniek Jakub | Kartuzy | Polska | Chłopcy 10-11 lat 400m | AMS KARTUZY | |
35 | Pałubicka Karolina | Chwarzno | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Stara Kiszewa | |
36 | Pałubicki Krystian | Chwarzno | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS Stara Kiszewa | |
37 | Dawidowska Zofia2 | Ostrzyce | Polska | Dzieci OPEN 12-14 lat 100m | AMS Goręczyno | |
38 | Dawidowska Zofia1 | Ostrzyce | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 11-14 lat | AMS Goręczyno | |
39 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Polska | Dziewczynki 12-14 lat 400m | AMS Goręczyno | |
40 | Borzestowski Norbert 1 | Kartuzy | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS KARTUZY | |
41 | Borzestowski Norbert | Kartuzy | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | AMS KARTUZY | |
42 | Borzestowska Małgorzata | Kartuzy | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS KARTUZY | |
43 | Wilczewska1 Lena | Tczew | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Tczew | |
44 | Borzestowski Leszek | Kartuzy | Polska | Rodzic TATA 100m | AMS KARTUZY | |
45 | Wilczewski Krzysztof | Tczew | Polska | Rodzic TATA 400m | AMS Tczew | |
46 | Wilczewski Mateusz | Tczew | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Tczew | |
47 | Wilczewska Lena | Tczew | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | AMS Tczew | |
48 | Wilczewska Magdalena | Tczew | Polska | Rodzic OPEN SKOK W DAL | AMS Tczew | |
49 | Bieszka ZUZANNA1 | Somonino | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS Somonino | |
50 | Bieszka ZUZANNA | Somonino | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Somonino | |
51 | Bieszka Pola1 | Somonino | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | Stars Kartuzy | |
52 | Bieszka Pola | Somonino | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Somonino | |
53 | Borzestowska Natalia | Kartuzy | Polska | Rodzic MAMA 100m | AMS KARTUZY | |
54 | Szwajcer-Bieszka Monika1 | Somonino | Polska | Rodzic MAMA 100m | AMS Somonino | |
55 | Szwajcer-Bieszka Monika | Somonino | Polska | Rodzic OPEN SKOK W DAL | AMS Somonino | |
56 | Liczmański Wojciech | Rokitki | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Tczew | |
57 | Cerowska Agata | Starogard Gdański | Polska | Rodzic MAMA 100m | Akademia AMS Starogard Gdański | |
58 | Skorowski Ksawery | Chmielno | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS KARTUZY | |
59 | Skorowska Wiktoria | Chmielno | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | AMS KARTUZY | |
60 | ZAREMBA Krystiann | Tczew | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | AMS Tczew | |
61 | Serkowska Marianna | Sitno | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | Stars Kartuzy | |
62 | Kucharek Paweł | TCZEW | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | AMS Tczew | |
63 | ZAREMBA Mateuszz | Tczew | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | AMS Tczew | |
64 | Śliwa Stanisław2 | Tczew | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | AMS Tczew | |
65 | Śliwa Stanisław1 | Tczew | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | AMS Tczew | |
66 | ŚWIDERSKI PATRYK | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | Akademia AMS Starogard Gdański | |
67 | Śliwa Stanisław | Tczew | Polska | Chłopcy 10-11 lat 400m | AMS Tczew | |
68 | Filbrandt Nikodem | Skórcz | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | Akademia AMS Starogard Gdański | |
69 | Kruszyński Michał2 | Kartuzy | Polska | Wyścig na rowerkach biegowych - 3-5 lat - ok. 200 m | AMS KARTUZY | |
70 | Kruszyński Michał | Kartuzy | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS KARTUZY | |
71 | Kruszyńska Marta | Kartuzy | Polska | Dziewczynki 10-11 lat 400m | AMS KARTUZY | |
72 | Kepka Grzegorz3 | WEJHEROWO | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | Maja Team | |
73 | Kepka Grzegorz2 | WEJHEROWO | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | Maja Team | |
74 | Kepka Grzegorz1 | WEJHEROWO | Polska | Rodzic TATA 100m | Maja Team | |
75 | Kepka Ewa1 | Wejherowo | Polska | Rodzice - SZTAFETA 2X200m - WPISUJEMY IMIONA I NAZWISKA | Maja Team | |
76 | Płotka Filip | WEJHEROWO | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | Maja Team | |
77 | Wilma Amelia 1 | Nowa Karczma | Polska | Wyścig na rowerkach biegowych - 3-5 lat - ok. 200 m | AMS Nowa Karczma | |
78 | Oprawa Michał 2 | Stara Kiszewa | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Stara Kiszewa | |
79 | Labuda Julia2Labuda | Sierakowice | Polska | Wyścig na rowerkach biegowych - 3-5 lat - ok. 200 m | AMS Sierakowice | |
80 | Labuda Julia Labuda | Sierakowice | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Sierakowice | |
81 | Labuda Damian 2Labuda | Sierakowice | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | ||
82 | Labuda Damian Labuda | Sierakowice | Polska | Rodzic TATA 100m | AMS Sierakowice | |
83 | Labuda Angelika3 Labuda | Sierakowice | Polska | Rodzic OPEN SKOK W DAL | ||
84 | Labuda Angelika2 Labuda | Sierakowice | Polska | Rodzic - MAMA - KONKURS SKAKANKA | ||
85 | Labuda Angelika Labuda | Sierakowice | Polska | Rodzic MAMA 100m | AMS Sierakowice | |
86 | Nikel Roksanka1 | Rąty | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | Stars Kartuzy | |
87 | Nikel Roksaneczka | Rąty | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | Stars Kartuzy | |
88 | Mielewczyk Lena | Kartuzy | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | Stars Kartuzy | |
89 | Völkner Oluś | Starogard Gdański | Polska | Wyścig na rowerkach biegowych - 3-5 lat - ok. 200 m | ||
90 | SEROCKA MONIKA | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Rodzic MAMA 100m | Akademia AMS Starogard Gdański | |
91 | ŚWIDERSKI MIKOŁAJ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | Akademia AMS Starogard Gdański | |
92 | ŚWIDERSKI MIKOŁAJ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | Akademia AMS Starogard Gdański | |
93 | Jaremko Klara | Gołubie | Polska | Wyścig na rowerkach biegowych - 3-5 lat - ok. 200 m | AMS Kościerzyna | |
94 | KREFT ARKADIUSZ | KARTUZY | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | Ams Kartuzy | |
95 | KREFT ALEKSANDER 3 | KARTUZY | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | Ams Kartuzy | |
96 | KREFT ALEKSANDER 2 | KARTUZY | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | Ams Kartuzy | |
97 | KREFT ALEKSANDER | KARTUZY | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | Ams Kartuzy | |
98 | KREFT MAJA 2 | KARTUZY | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 11-14 lat | Ams Kartuzy | |
99 | KREFT MAJA | KARTUZY | Polska | Dziewczynki 12-14 lat 400m | Ams Kartuzy | |
100 | Kepka Grzegorz | WEJHEROWO | Polska | Rodzic TATA 400m | Maja Team |
Wyświetleń: 16622