Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Stanuch Dawid 6 | Pinczyn | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | ||
402 | Stanuch Dawid 5 | Pinczyn | Polska | Rodzic TATA 400m | ||
403 | Stanuch Dawid 4 | Pinczyn | Polska | Rodzic TATA 100m | ||
404 | Stanuch Dawid 3 | Pinczyn | Polska | Rodzic OPEN SKOK W DAL | ||
405 | Stanuch Dawid 2 | Pinczyn | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | ||
406 | Stanuch Dawid | Pinczyn | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | ||
407 | Rozwadowski Mateus | Kartuzy | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS KARTUZY | |
408 | Rozwadowski Mateusz | Kartuzy | Rodzic TATA 400m | AMS KARTUZY | ||
409 | Wenta Nikodem 2 | Stara Kiszewa | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | ||
410 | Markowska Zuzanna | Kosy | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | Stars Kartuzy | |
411 | Marocka3 Oliwia | Kaliska | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | ||
412 | Siebner Dawid | Żukowo | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS ŻUKOWO | |
413 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | OSP POGRODZIE | |
414 | Konkel Maja2 | Sierakowice | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 11-14 lat | AMS Sierakowice | |
415 | Konkel Maja1 | Sierakowice | Polska | Dzieci OPEN 12-14 lat 100m | AMS Sierakowice | |
416 | Konkel Maja | Sierakowice | Polska | Dziewczynki 12-14 lat 400m | AMS Sierakowice | |
417 | Konkel Marta2 | Sierakowice | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 11-14 lat | AMS Sierakowice | |
418 | Konkel Marta1 | Sierakowice | Polska | Dzieci OPEN 12-14 lat 100m | AMS Sierakowice | |
419 | Konkel Marta | Sierakowice | Polska | Dziewczynki 12-14 lat 400m | AMS Sierakowice | |
420 | Olszewska Maja1 | Mirachowo | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS KARTUZY | |
421 | Olszewska Natasza2 | Mirachowo | Polska | Dzieci OPEN 12-14 lat 100m | AMS KARTUZY | |
422 | Olszewska Nadia1 | Mirachowo | Polska | Dzieci OPEN 12-14 lat 100m | AMS KARTUZY | |
423 | Olszewska Maja | Mirachowo | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | AMS KARTUZY | |
424 | Olszewska Natasza | Mirachowo | Polska | Dziewczynki 12-14 lat 400m | AMS KARTUZY | |
425 | Olszewska Nadia | Mirachowo | Polska | Dziewczynki 12-14 lat 400m | Akademia AMS | |
426 | Rozwadowski Mieszko | Kartuzy | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | AMS KARTUZY | |
427 | Wieliński Seweryn | Stara Kiszewa | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Stara Kiszewa | |
428 | Wieliński Konrad | Stara Kiszewa | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS Stara Kiszewa | |
429 | Formela Karol Mateusz | Przyjaźń | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | Akademia AMS | |
430 | Formela Karol | Przyjaźń | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | Akademia AMS | |
431 | Formela Maksymiliana | Przyjaźń | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | Akademia AMS | |
432 | Formela Mateusz | Przyjaźń | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | Akademia AMS | |
433 | Formela Karol | Przyjaźń | Polska | Rodzic TATA 100m | Akademia AMS | |
434 | Gdaniec Dawid | Starogard Gdański | Polska | Rodzic TATA 400m | AMS STAROGARD GDAŃSKI | |
435 | Gdaniec Martyna | Starogard Gdański | Polska | Rodzic MAMA 100m | AMS STAROGARD GDAŃSKI | |
436 | Lichnerowicz Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | Rodzic MAMA 100m | ||
437 | Lichnerowicz Dawid | Starogard Gdański | Polska | Rodzic TATA 400m | ||
438 | Nikel Roksana | Rąty | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | AMS Goręczyno | |
439 | Nikel Rafał | Rąty | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS Goręczyno | |
440 | Kurowska Iwona_2 | Tczew | Polska | Rodzic OPEN SKOK W DAL | AMS Tczew | |
441 | Świerczyńska Agata | Tczew | Polska | Rodzic - MAMA - KONKURS SKAKANKA | Ams Tczew | |
442 | Świerczyńsi Adrian | Tczew | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | Ams Tczew | |
443 | Świerczyńska Lena i tata | Tczew | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | Ams Tczew | |
444 | Lichnerowicz Kinga | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | AMS Starogard Gdański | |
445 | Gdaniec Julia | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | AMS STAROGARD GDAŃSKI | |
446 | Świerczyńska Lena | Tczew | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | Ams Tczew | |
447 | joński Stanisław | sitno 70, 83-330 | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 11-14 lat | AMS Kiełpino | |
448 | Mielewczyk 2 Tomasz | Lubań | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | Ams Nowa Karczma | |
449 | Mielewczyk Tomasz | Lubań | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | Ams Nowa Karczma | |
450 | Mielewczyk Jan | Lubań | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | Ams Nowa Karczma | |
451 | Kurowska Iwona | Tczew | Polska | Rodzic MAMA 100m | AMS Tczew | |
452 | Górecki Olivier | Żukowo | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 11-14 lat | AMS Kiełpino | |
453 | Górecka Lenka | Żukowo | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | AMS Kiełpino | |
454 | Górecki Oliwier | Żukowo | Polska | Dziewczynki 12-14 lat 400m | AMS Kiełpino | |
455 | Górecka Lena | Żukowo | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | AMS Goręczyno | |
456 | ZAREMBA2 Krystian | Tczew | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | ||
457 | ZAREMBA1 Mateusz | Tczew | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | AMS Tczew | |
458 | ZAREMBA Mateusz | Tczew | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Tczew | |
459 | Zaremba1 Krystian | Tczew | Polska | Rodzic TATA 100m | AMS Tczew | |
460 | ZAREMBA Krystian | Tczew | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS Tczew | |
461 | Jaremko Natalia i Marcin | Gołubie | Polska | Rodzice - SZTAFETA 2X200m - WPISUJEMY IMIONA I NAZWISKA | AMS Kościerzyna | |
462 | Jaremko Marcin 3 | Gołubie | Polska | Rodzic TATA 400m | AMS Kościerzyna | |
463 | Jaremko Marcin | Gołubie | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS Kościerzyna | |
464 | Jaremko Marcel 2 | Gołubie | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | AMS Kościerzyna | |
465 | Jaremko Ziemowit 2 | Gołubie | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | AMS Kościerzyna | |
466 | Jaremko Marcel | Gołubie | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | AMS Kościerzyna | |
467 | Jaremko Ziemowit | Gołubie | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | AMS Kościerzyna | |
468 | Żegliński Jacek | Starogard Gdański | Polska | Rodzic TATA 100m | Akademia AMS | |
469 | Neumann Michał2 | Starogard Gdański | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | AMS Starogard Gdański | |
470 | Neumann Michał1 | Starogard Gdański | Polska | Rodzice - SZTAFETA 2X200m - WPISUJEMY IMIONA I NAZWISKA | AMS Starogard Gdański | |
471 | Neumann Michał | Starogard Gdański | Polska | Chłopcy 8-9 lat 300m | AMS Starogard Gdański | |
472 | Potrac Dominika | Nowa Karczma | Polska | Rodzic MAMA 400m | AMS Nowa Karczma | |
473 | Potrac Daniel 2 | Nowa Karczma | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | Ams Nowa Karczma | |
474 | Potrac Daniel | Nowa Karczma | Polska | Rodzic TATA 100m | AMS Nowa Karczma | |
475 | Potrac Marcin | Nowa Karczma | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | Ams Nowa Karczma | |
476 | Cerowski Franciszek | Starogard Gdański | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS Starogard Gdański | |
477 | Freitag Honorata | Kaliska | Polska | Rodzic - MAMA - KONKURS SKAKANKA | AMS Kaliska | |
478 | Freitag Piotr | Kaliska | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS Kaliska | |
479 | Freitag Lena2 | Kaliska | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | AMS Kaliska | |
480 | Maszk Piotr1 | Gołubie | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | ||
481 | Freitag Lena | Kaliska | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Kaliska | |
482 | Maszk Piotr | Gołubie | Polska | Rodzic TATA 100m | ||
483 | Osnowski Julian2 | Kaliska | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | AMS Kaliska | |
484 | Osnowski Julian | Kaliska | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Kaliska | |
485 | Maszk Zofia | Gołubie | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | AMS Kiełpino | |
486 | Maszk Zosia | Gołubie | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 7-10 | AMS Kiełpino | |
487 | Osnowska Natalia | Kaliska | Polska | Rodzic MAMA 100m | Akademia AMS | |
488 | Osnowski Mateusz | Kaliska | Polska | BIEG NA BARANA Z DZIECKIEM | AMS Kaliska | |
489 | Maszk Lili | Gołubie | Polska | Dzieci OPEN skok w dal 11-14 lat | AMS Kiełpino | |
490 | Maszk Lila | Gołubie | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Kiełpino | |
491 | Maszk Lilana | Gołubie | Polska | Dziewczynki 10-11 lat 400m | AMS Kiełpino | |
492 | Chojke Małgorzata | Tczew | Polska | Dzieci OPEN 7-11 lat 100m | AMS Tczew | |
493 | Darsznik Bartlomiej | Kartuzy | Polska | Rodzic TATA 400m | ||
494 | Darsznik Aleksandra | Kartuzy | Polska | Dzieci 4-5 lat 100m | AMS KARTUZY | |
495 | Darsznik Dominik | Kartuzy | Polska | Dzieci 6-7 lat 250m | AMS KARTUZY | |
496 | Darsznik Zuzanna | Kartuzy | Polska | Dziewczynki 8-9 lat 300m | AMS KARTUZY | |
497 | Wirwicki Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Rodzic - TATA - KONKURS NA NAJSILNIEJSZEGO TATĘ | AMS Starogard Gdański | |
498 | Wirwicka Natalia | Starogard Gdański | Polska | Rodzic - MAMA - KONKURS SKAKANKA | AMS Starogard Gdański | |
499 | Wirwicka Natalia | Starogard Gdański | Polska | Rodzic MAMA 100m | AMS Starogard Gdański | |
500 | Langowska Patrycja | Skarszewy | Polska | Rodzic - MAMA - KONKURS SKAKANKA | Akademia AMS Skarszewy |
Wyświetleń: 16623