Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akademia Ruchu Rypin | |||||||||
1 | Grzybowski Maciej | Rypin | 5 km | Akademia Ruchu Rypin | |||||
Basket Rypin | |||||||||
2 | Bartoszyński Dominik | Rypin | 5 km | Basket Rypin | |||||
Biegam W Sfetsze | |||||||||
3 | RADOMSKI Marcin | Płock | 5 km | Biegam W Sfetsze | |||||
Fabio Team | |||||||||
4 | Aranowski Maciej | Nowe Miasto Lubawskie | 5 km | Fabio Team | |||||
5 | Kramarenko Marek | Nowe Miasto Lubawskie | 5 km | Fabio Team | |||||
GOLUBSKO DOBRZYŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN | |||||||||
6 | Piórkowski Karol | Golub-Dobrzyń | 5 km | GOLUBSKO DOBRZYŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN | |||||
7 | Szyjkowski Mateusz | Słuchaj | 5 km | GOLUBSKO DOBRZYŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN | |||||
KB Lech Rypin | |||||||||
8 | Hejza Piotr | Nadróż | 5 km | KB Lech Rypin | |||||
KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |||||||||
9 | Przeradzki Seweryn | Mława | 5 km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |||||
Klinika Urody Lewandowski | |||||||||
10 | Lewandowska Karolina | Brodnica | 5 km | Klinika Urody Lewandowski | |||||
Klub Biegacza Rypin | |||||||||
11 | Steckiewicz Edmund | Rypin | 5 km | Klub Biegacza Rypin | |||||
SieBiega | |||||||||
12 | Staniszewska Wioleta | Brzezinki | 5 km | SieBiega | |||||
Sokół Bodzanów | |||||||||
13 | Tomaszewska Izabela | Drobin | 5 km | Sokół Bodzanów | |||||
TKKF KUBUŚ Sierpc | |||||||||
14 | Kępczyński Rafał | Sierpc | 5 km | TKKF KUBUŚ Sierpc | |||||
TeamKaraś-Elbląg | |||||||||
15 | Krawczuk Andrzej | Gdańsk | 5 km | TeamKaraś-Elbląg | |||||
WETERAN DPGP | |||||||||
16 | Tarka Piotr Paweł | Płock | 5 km | WETERAN DPGP | |||||
Zwykła uczestniczka | |||||||||
17 | Habecka Lidia | Nadróż | 5 km | Zwykła uczestniczka | |||||
18 | Habecka Lena | Nadróż | 5 km | Zwykła uczestniczka | |||||
19 | Trymers Martyna | Huta | 5 km | Zwykła uczestniczka | |||||
20 | Pankiewicz EWELINA Pankiewicz | ZBÓJNO | 5 km | Zwykła uczestniczka | |||||
Zwykły uczestnik | |||||||||
21 | Felka Michał | Rypin | 5 km | Zwykły uczestnik | |||||
22 | Kroczek Piotr | Brzeszczki Małe | 5 km | Zwykły uczestnik | |||||
23 | Pankiewicz Piotr Pankiewicz | Zbójno | 5 km | Zwykły uczestnik | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
24 | Wołowska Katarzyna | Zbiczno | 5 km | ||||||
25 | Rudzińska Ilona | Brodnica | 5 km | ||||||
26 | gomulak jan | lubanie | 5 km | ||||||
27 | JABŁOŃSKA SYLWIA | Brodnica | 5 km | ||||||
28 | Bagiński Mariusz | Rypin | 5 km | ||||||
29 | Kurkiewicz Bartosz | Rzeszotary Chwały | 5 km | ||||||
30 | Wysocki Dawid | Rypin | 5 km | ||||||
31 | Piotrowski Hubert | Rypin | 5 km | ||||||
32 | Marcinkowski Damian | Skępe | 5 km | ||||||
33 | Aleksandrowicz Marek | RADOSZKI | 5 km | ||||||
34 | Hozhenko Bohdan | Rypin | 5 km | ||||||
35 | Niedbalska Milena | Rypin | 5 km | ||||||
36 | Górka Sebastian | Toruń | 5 km | ||||||
37 | Jabłoński Paweł, Gabriel | Rypin | 5 km | ||||||
38 | Kalinowska Justyna | Rogowo | 5 km | ||||||
39 | Ciemiecki Łukasz | Skępe | 5 km | ||||||
40 | Walkowiak Krzysztof | Toruń | 5 km | ||||||
41 | Liszewski Łukasz | Rypin | 5 km | ||||||
42 | Wysocki Adrian | Rypin | 5 km | ||||||
43 | Grzybowski Paweł | RYPIN | 5 km | ||||||
44 | Rempuszewska Anna | Wąpielsk | 5 km | ||||||
45 | Detmer Nikola | Rypin | 5 km | ||||||
46 | Fekser Kamila | Rypin | 5 km | ||||||
47 | Olwert Michał | Rypin | 5 km | ||||||
48 | Brodziński Mariusz | Bartniczka | 5 km | ||||||
49 | Turalski Marcin | Rypin | 5 km | ||||||
50 | Tarka Marta | Płock | 5 km | ||||||
51 | Porowski Damian | Łapy | 5 km | ||||||
52 | Porowska Angelika | Łapy | 5 km | ||||||
53 | Steckiewicz Edwin | Rypin | 5 km | ||||||
54 | Żytowiecki Dawid | Rypin | 5 km | ||||||
55 | Bartoszyński Tomasz | Rypin | 5 km | ||||||
56 | Mosakowski Łukasz | Brodnica | 5 km | ||||||
57 | Januszewska Ewa | Mała Wieś | 5 km | ||||||
58 | Krajnik Krystian | Rypin | 5 km | ||||||
59 | Zadura Mariusz | Brodnica | 5 km | ||||||
60 | Rybkowski Marcin | Brodnica | 5 km |
Wyświetleń: 3696