Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Famuła Lena Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
2 Domagała Wojciech Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
3 Borowiec Natan Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
4 Terlecka Zuzanna Chorzów Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
5 Nędza Maja Mysłowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
6 Janyga Borys Siemianowice Śląskie Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
7 Trzaskowski Antoni Katowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
8 Skalski Antoni Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Biegowa Kuźnia opłacono BM
9 Wrzosek Wiktor Czeladz Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
10 Bator Karol Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
11 Wywioł Jan Katowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
12 Rudzka Liliana Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Strong House Czeladź opłacono
13 Mazur Marcel Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
14 Ciechelski Bartosz Bytom Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
15 Ciechelska Kinga Bytom Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
16 Karol Stanisław Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
17 Motyka Antoni Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) PP nr 9 w Czeladzi opłacono BM
18 Sierzyński Przemysław Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
19 Wieczorek Kacper Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
20 Wieczorek Krystian Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
21 Marszałek Wanda Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
22 Wachewicz Wojciech Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
23 Chmura Filip Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
24 Łuszcz Kacper Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
25 Świst Jakub Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
26 Benisz Tymoteusz Tarnowskie Góry Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
27 Gilner Łucja Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Spartan training group Sosnowiec opłacono BM
28 Jabłoński Tymon Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
29 Gas Maja Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
30 Gas Magdalena Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
31 Bubka Konstanty Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
32 Jackowska Aleksandra Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
33 Adwent Zofia Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
34 Kuterek Wiktor Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
35 Kamiński Antoni Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
36 Kuterek Filip Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
37 Nieżychowska Hanna Katowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
38 Koń Marcel Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
39 Dziuba Gustaw Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
40 Wąsik Michał Piekary Śląskie Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
41 Malinowska Natalia Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
42 Kowal Antoni Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
43 Dudkiewicz Amelia Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
44 Cieślicki Borys Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono
45 Knap Nadia Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono
46 Głodowicz Emilia czeladz Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Mosir TKKF Saturn Czeladź opłacono BM
47 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono


Wyświetleń: 1798

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ