Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kuterek Filip Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
2 Kuterek Wiktor Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
3 Łuszcz Kacper Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
4 Skalski Antoni Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Biegowa Kuźnia opłacono BM
5 Domagała Wojciech Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
6 Malinowska Natalia Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
7 Rudzka Liliana Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Strong House Czeladź opłacono
8 Ciechelska Kinga Bytom Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
9 Ciechelski Bartosz Bytom Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
10 Terlecka Zuzanna Chorzów Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
11 Wrzosek Wiktor Czeladz Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
12 Głodowicz Emilia czeladz Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Mosir TKKF Saturn Czeladź opłacono BM
13 Kamiński Antoni Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
14 Mazur Marcel Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
15 Motyka Antoni Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) PP nr 9 w Czeladzi opłacono BM
16 Jabłoński Tymon Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
17 Adwent Zofia Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
18 Bubka Konstanty Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
19 Gas Magdalena Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
20 Gas Maja Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
21 Borowiec Natan Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
22 Sierzyński Przemysław Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
23 Jackowska Aleksandra Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
24 Kowal Antoni Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
25 Knap Nadia Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono
26 Cieślicki Borys Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono
27 Świst Jakub Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
28 Koń Marcel Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
29 Bator Karol Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
30 Marszałek Wanda Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
31 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono
32 Dziuba Gustaw Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
33 Trzaskowski Antoni Katowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
34 Nieżychowska Hanna Katowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
35 Wywioł Jan Katowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
36 Nędza Maja Mysłowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
37 Wąsik Michał Piekary Śląskie Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
38 Janyga Borys Siemianowice Śląskie Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
39 Wachewicz Wojciech Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
40 Wieczorek Krystian Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
41 Wieczorek Kacper Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
42 Karol Stanisław Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
43 Gilner Łucja Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Spartan training group Sosnowiec opłacono BM
44 Chmura Filip Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
45 Dudkiewicz Amelia Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
46 Famuła Lena Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
47 Benisz Tymoteusz Tarnowskie Góry Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono


Wyświetleń: 2152

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ