Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adwent Zofia | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
2 | Bator Karol | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
3 | Benisz Tymoteusz | Tarnowskie Góry | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono |
4 | Borowiec Natan | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
5 | Bubka Konstanty | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
6 | Chmura Filip | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
7 | Ciechelska Kinga | Bytom | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
8 | Ciechelski Bartosz | Bytom | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
9 | Cieślicki Borys | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono | |
10 | Domagała Wojciech | Będzin | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
11 | Dudkiewicz Amelia | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
12 | Dziuba Gustaw | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
13 | Famuła Lena | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
14 | Gas Magdalena | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
15 | Gas Maja | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
16 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | Spartan training group Sosnowiec | opłacono BM |
17 | Głodowicz Emilia | czeladz | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | Mosir TKKF Saturn Czeladź | opłacono BM |
18 | Jabłoński Tymon | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
19 | Jackowska Aleksandra | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
20 | Janyga Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
21 | Kamiński Antoni | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
22 | Karol Stanisław | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
23 | Knap Nadia | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono | |
24 | Koń Marcel | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
25 | Kowal Antoni | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
26 | Kuterek Filip | Będzin | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
27 | Kuterek Wiktor | Będzin | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
28 | Malinowska Natalia | Będzin | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
29 | Marszałek Wanda | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
30 | Mazur Marcel | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
31 | Motyka Antoni | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | PP nr 9 w Czeladzi | opłacono BM |
32 | Nędza Maja | Mysłowice | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
33 | Nieżychowska Hanna | Katowice | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
34 | Rudzka Liliana | Będzin | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | Strong House Czeladź | opłacono |
35 | Sierzyński Przemysław | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
36 | Skalski Antoni | Będzin | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | Biegowa Kuźnia | opłacono BM |
37 | Świst Jakub | Czeladź | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
38 | Terlecka Zuzanna | Chorzów | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
39 | Trzaskowski Antoni | Katowice | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
40 | Wachewicz Wojciech | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
41 | Wąsik Michał | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
42 | Wieczorek Kacper | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
43 | Wieczorek Krystian | Sosnowiec | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
44 | Wrzosek Wiktor | Czeladz | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
45 | Wywioł Jan | Katowice | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM | |
46 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono | |
47 | Łuszcz Kacper | Będzin | Polska | Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) | opłacono BM |
Wyświetleń: 4266