Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ufel Milena Czeladz Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) Mosir TKKF Saturn Czeladź opłacono
2 Matonia Szymon Siemianowice Śląskie Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) opłacono
3 Popławski Oskar Siemianowice Śląskie Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) Mk_team opłacono BM
4 Białas Oliwia Siemianowice Śląskie Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) Mk_team opłacono BM
5 Baran Kinga Czeladź Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) SP1 Czeladź opłacono BM
6 Rychlik Patryk Klucze Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) opłacono BM
7 Brzdąk Emilia Katowice Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) SP 59 Katowice opłacono BM
8 Stefańska Alicja Libiąż Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) Szkoła Podstawowa nr 2 w Libiąż u opłacono BM
9 Sierzyński Jan Czeladź Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) SP4 Czeladź opłacono BM
10 Karol Weronika Sosnowiec Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) opłacono BM
11 Kulka Emilia Sosnowiec Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) Mors Hubertus Mysłowice opłacono BM
12 Janyga Oliwier Siemianowice Śląskie Dzieci urodzone od 2007 do 2011 (600m) opłacono BM
13 Łukaszewski Dominik Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono
14 Betka Jakub Będzin Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m)
15 Kluk Lea Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono
16 Hycnar Grzegorz Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) #czeladzbiega opłacono BM
17 Kubas Staś Psary Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) PAPESY opłacono BM
18 Dudkiewicz Wiktor Sosnowiec Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) Szkoła Podstawowa nr.8 Sosnowiec opłacono BM
19 Ferrah Krystian Będzin Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
20 Ferrah Aleksander Będzin Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
21 Pogoda Hanna Będzin Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
22 Pogoda Hubert Będzin Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
23 Majchrzyk Olaf Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) #czeladzbiega
24 Jackowski Jakub Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
25 Łudzeń Maciej Czeladz Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
26 Jankowski Natan Sosnowiec Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
27 Tyborowicz Nikodem Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
28 Tyborowicz Wiktoria Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
29 Albera Wiktoria Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
30 Witek Dominik Piekary Śląskie Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
31 Gilner Dawid Sosnowiec Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) Spartan training group Sosnowiec opłacono BM
32 Brzdąk Tymon Katowice Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) SP 59 Katowice opłacono BM
33 Nowak Franciszek Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) #czeladzbiega opłacono
34 Ładoń Alicja Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) SP4 Czeladź opłacono BM
35 Grodzka Teresa Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) SP4 Czeladź opłacono BM
36 Sierzyński Antoni Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) SP4 Czeladź opłacono BM
37 Korczak Fabian Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
38 Korczak Alan Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
39 Szwaczka Jan Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
40 Pawlak Dorian Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) Szkoła Podstawowa nr 2 w Libiąż u opłacono BM
41 Król Amelia Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
42 Stopka Łucja Katowice Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
43 Mazur Julian Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
44 Indyk Hanna Katowice Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
45 Indyk Agata Katowice Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
46 Sosnal Michalina Sosnowiec Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) Nowak-Team opłacono BM
47 Zagórski Kacper Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) PP nr 1 w Czeladzi opłacono BM
48 Mosur Weronika Wolbrom Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
49 Matusiak Igor Katowice Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
50 MARZEC MATEUSZ CZELADŹ Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) SP nr 1 Czeladź opłacono
51 Skalski Piotr Będzin Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) Biegowa Kuźnia opłacono BM
52 Kubasiewicz Pola Sosnowiec Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
53 Borowiec Alan Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) SP4 Czeladź opłacono BM
54 Famuła Oliwia Sosnowiec Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
55 Trybulec Michalina Czeladź Dzieci urodzone od 2012 do 2015 roku (400m) opłacono BM
56 Łukaszewska Maja Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono
57 Głodowicz Emilia czeladz Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Mosir TKKF Saturn Czeladź opłacono BM
58 Knap Nadia Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono
59 Cieślicki Borys Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono
60 Dudkiewicz Amelia Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
61 Kowal Antoni Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
62 Malinowska Natalia Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
63 Wąsik Michał Piekary Śląskie Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
64 Dziuba Gustaw Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
65 Koń Marcel Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
66 Nieżychowska Hanna Katowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
67 Kuterek Filip Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
68 Kamiński Antoni Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
69 Kuterek Wiktor Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
70 Adwent Zofia Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
71 Jackowska Aleksandra Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
72 Bubka Konstanty Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
73 Gas Magdalena Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
74 Gas Maja Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
75 Jabłoński Tymon Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
76 Gilner Łucja Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Spartan training group Sosnowiec opłacono BM
77 Benisz Tymoteusz Tarnowskie Góry Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
78 Świst Jakub Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
79 Łuszcz Kacper Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
80 Chmura Filip Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
81 Wachewicz Wojciech Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
82 Marszałek Wanda Dąbrowa Górnicza Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
83 Wieczorek Krystian Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
84 Wieczorek Kacper Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
85 Sierzyński Przemysław Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
86 Motyka Antoni Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) PP nr 9 w Czeladzi opłacono BM
87 Karol Stanisław Sosnowiec Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
88 Ciechelska Kinga Bytom Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
89 Ciechelski Bartosz Bytom Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
90 Mazur Marcel Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
91 Rudzka Liliana Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Strong House Czeladź opłacono
92 Wywioł Jan Katowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
93 Bator Karol Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
94 Wrzosek Wiktor Czeladz Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
95 Skalski Antoni Będzin Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) Biegowa Kuźnia opłacono BM
96 Trzaskowski Antoni Katowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
97 Janyga Borys Siemianowice Śląskie Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
98 Nędza Maja Mysłowice Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
99 Terlecka Zuzanna Chorzów Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM
100 Borowiec Natan Czeladź Dzieci urodzone w 2016 roku lub później (200m) opłacono BM


Wyświetleń: 1796

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ