Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bujalska Natalia | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
2 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
3 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
4 | Rodziewicz Danuta | Braniewo | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
5 | korzec Anna korzec | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
6 | Gorczyca ANNA | Braniewo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
7 | Kadzinski Jarosław | Braniewo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
8 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
9 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
10 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
11 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg 5km | ||
12 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg 5km | ||
13 | Janecki Krzyszof | Pieniezno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
14 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | Bieg 5km | ||
15 | Głowacka Krystyna Głowacka | Kołodzieje | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
16 | Sierzputowska Marta | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
17 | Sierzputowski Maciej | Braniewo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
18 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
19 | Wilbik Adrianna | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
20 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
21 | KOZIOŁ JAKUB | FROMBORK | Polska | Biegi dla dzieci | ||
22 | KOZIOŁ KLAUDIA | FROMBORK | Polska | Biegi dla dzieci | ||
23 | KOZIOŁ RADOSŁAW | FROMBORK | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
24 | KOZIOŁ KAROLINA | FROMBORK | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
25 | Pietrzak Monika | Brwniewo | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
26 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
27 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
28 | Karoliński Włodzimierz | Braniewo | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
29 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5km | ||
30 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
31 | Pydynkowski Filip | Działdowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
32 | Sztetner Anna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
33 | Czartoryjska Marlena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
34 | Miszta Hanna | BRANIEWO | Polska | Biegi dla dzieci | ||
35 | Kowalik Stanisław | Pieniężno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
36 | Jurołajć Małgorzata | Lipowina | Polska | Nordic Walking 5km | ||
37 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
38 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
39 | Kostrzeba Irena | Braniewo | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
40 | Wądołowska Agnieszka | Braniewo | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
41 | Kozioł Agata | Frombork | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
42 | Tomaszewska Agata | Lipowina | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
43 | Durkiewicz Wioletta | Braniewo | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
44 | Damps Michał | Braniewo | Polska | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
45 | Jakubowska Teresa | Braniewo | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
46 | Rojewska Aleksandra | Braniewo | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
47 | Miszta Aleksandra | Braniewo | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
48 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
49 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
50 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
51 | Wojciechowicz Jola | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
52 | Kuriata Magda | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
53 | Kucharska Marzena | Bisztynek | Polska | Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
54 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
55 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
56 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
57 | Mańka Marika | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
58 | Stępak Małgorzata | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
59 | Panuś Anna | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
60 | Panuś Igor | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
61 | Majewska Marcelina | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
62 | Kacperska Marta | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
63 | Panuś Patrycja | Stanowo | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
64 | Kurdupska Zuzanna | Waplewo Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
65 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
66 | BRZEZIŃSKA Martyna | Litewki | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
67 | Majewska Joanna | Dzierzgoń | Polska | Nordic Walking 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
68 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Nordic Walking 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
69 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
70 | Pskiet Zuzanna | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
71 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
72 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgon | Polska | Bieg 5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
73 | DUDA Agnieszka | Braniewo | Polska | Bieg 5km | DUDICOM xyz | opłacono |
74 | Duda Julia | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | DUDICOM xyz | |
75 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
76 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
77 | Błażejewska Iwona | Lipowina | Polska | Nordic Walking 5km | KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH " TO MY " LIPOWINA | opłacono |
78 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Nordic Walking 5km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
79 | Kulas Witold | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
80 | Kulas Leon | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
81 | Szyca Nikodem | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
82 | Kalata Maja | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
83 | Kalata Filip | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
84 | Górski Arek | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
85 | Achtelik Nadia | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
86 | Rychcik Monika | Lipowina | Polska | Nordic Walking 5km | Lipowina | opłacono |
87 | Kazimierczuk Helena | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
88 | Jurołajć Błażej | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
89 | Piróg Marcel | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
90 | Molestak Piotrek | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
91 | Molestak Aleksandra | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
92 | Niedżwiedzia Nela | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
93 | Szczepański Oleg | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
94 | Dąbrowa Oliwia | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
95 | Bilska Natalia | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
96 | Bilska Magdalena | Lipowina | Polska | Biegi dla dzieci | Lipowina | |
97 | Bujalska Joanna | Braniewo | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Miejskie nr 4 Braniewo | |
98 | Mgłosiek Rafał | Braniewo | Polska | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
99 | Pydynkowski Łukasz | Działdowo | Polska | Bieg 5km | Rozbiegane Działdowo | |
100 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg 5km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono |
Wyświetleń: 6026