Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syrewicz Krzysztof | Lidzbark Warmiński | Półmaraton | BBL Lidzbark Warmiński | opłacono on-line | |
2 | Bieliūnas Paulius | Marijampolė | Półmaraton | opłacono | ||
3 | Jegliński Wojciech | Olecko | Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | |
4 | Bosky Ewa | Olsztyn | Półmaraton | opłacono on-line | ||
5 | Kozielski Paweł | Warszawa | Półmaraton | HP Active Team | opłacono on-line | |
6 | Laszczak Jerzy | Olsztyn | Półmaraton | AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com | opłacono on-line | |
7 | Rejniak Robert | Mława | Półmaraton | opłacono on-line | ||
8 | Muster-Drażba Ewa | Olecko | Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | |
9 | Małecki Radosław | Kętrzyn | Półmaraton | opłacono on-line | ||
10 | Roman Aneta | Wielbark | Półmaraton | Run&Fun Wielbark | opłacono on-line | |
11 | Parchowska Magda | Gdańsk | Półmaraton | Biegostok | opłacono on-line | |
12 | Sysuła Janusz | Białystok | Półmaraton | opłacono on-line | ||
13 | Miniuk Paweł | Białystok | Półmaraton | Palę Wrotki | opłacono on-line | |
14 | Ignaczak Rafał | Polska Wieś | Półmaraton | Ruban Fight and Fitness | opłacono on-line | |
15 | Raszewski Marcin | Olsztyn | Półmaraton | opłacono on-line | ||
16 | FAVEEUW DAVID | OLSZTYN | Półmaraton | opłacono on-line | ||
17 | Majkowski Łukasz | Kuchary Żydowskie | Półmaraton | Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku | opłacono on-line | |
18 | Skrobol Mateusz | Ruciane-Nida | Półmaraton | Krasnowodzk 1945 | opłacono on-line | |
19 | mounier frederic | olsztyn | Półmaraton | opłacono on-line | ||
20 | Świercz Andrzej | Płońsk | Półmaraton | Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku | opłacono on-line | |
21 | Kwiatkowski Ryszard | Olsztyn | Półmaraton | AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com | opłacono on-line | |
22 | Burandt Magdalena | Olsztyn | Półmaraton | opłacono on-line | ||
23 | Spyła Darosław | Ełk | Półmaraton | LA MOS EŁK | opłacono on-line | |
24 | Kwiatkowski Robert | Wielbark | Półmaraton | RUN&FUN WIELBARK | opłacono on-line | |
25 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Półmaraton | Runners Team Kętrzyn | ||
26 | Czerwiński Andrzej | Białystok | Półmaraton | Biegam bo Lubię | opłacono on-line | |
27 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | Półmaraton | JW 1747 Suwałki | minął termin | |
28 | Andrejczuk JÓZEK | BIAŁYSTOK | Półmaraton | Biegam bo Lubię | opłacono on-line | |
29 | Rękawiecki Robert | Olsztyn | Półmaraton | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com | opłacono on-line | |
30 | Jaworski Michał | Mrągowo/Gostynin | Półmaraton | opłacono on-line | ||
31 | Poreda Iwona | Gołdap | Półmaraton | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line | |
32 | Poreda Tomasz | Gołdap | Półmaraton | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line | |
33 | Lupa Beata | Wilkowo Stare | Półmaraton | UKS Olimp Łapy | ||
34 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Półmaraton | opłacono on-line | ||
35 | Jurkiewicz Paweł | Olsztyn | Półmaraton | opłacono on-line | ||
36 | Deptuła Piotr | Ełk | Półmaraton | opłacono on-line | ||
37 | Ferenc Adrian | Pisz | Półmaraton | Powiatowa Akademia Sortu i Rekreacji | opłacono on-line | |
38 | Olszewski Zbigniew | Lidzbark Warmiński | Półmaraton | BiegamBoLubię Lidzbark Warmiński | opłacono on-line | |
39 | Szpunar Anna | Olecko | Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | |
40 | Szpunar-Spychała Małgorzata | Olecko | Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | |
41 | Rutkowski Piotr | Elbląg | Półmaraton | www.arobron.pl | opłacono on-line | |
42 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Półmaraton | Na, pagauk! | opłacono | |
43 | Białobrzewski Witold | Ostrołęka | Półmaraton - osoby 60 - 69 lat | BBL Ostroleka | opłacono on-line | |
44 | Szczubełek Waldemar | Ostrołęka | Półmaraton | BBL Ostroleka | opłacono on-line | |
45 | Tarasewicz Łukasz | Mrągowo | Półmaraton | 8. Szczycieński batalion radiotechniczny | opłacono on-line | |
46 | Balcewicz Kamil | Mrągowo | Półmaraton | Kompanieros | opłacono on-line | |
47 | Sienkiewicz Sławomir | Olecko | Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | |
48 | KASPERSKI Arkadiusz | OLSZTYN | Półmaraton | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com | opłacono on-line | |
49 | Kopiczko Zbigniew | Suwałki | Półmaraton | opłacono on-line | ||
50 | Maciejuk Jarosław | Białystok | Półmaraton | Biegostok | opłacono on-line | |
51 | Nowak Jerzy | Bartoszyce | Półmaraton | opłacono on-line | ||
52 | WIELGUS KRYSTIAN | GOŁDAP | Półmaraton | JW4808 Gołdap | opłacono on-line | |
53 | WIELGUS AGNIESZKA | GOŁDAP | Półmaraton | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line | |
54 | Rakowski Tomasz | Lidzbark Warmiński. | Półmaraton | 9 Warmiński Pułk rozpoznawczy | opłacono on-line | |
55 | Jagiełło Paweł | Giżycko | Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | |
56 | Kosacka Emilia | Olsztyn | Półmaraton | opłacono on-line | ||
57 | Wołczek Tomasz | Giżycko | Półmaraton - młodzież do lat 18 | BBL GIŻYCKO | ||
58 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | Półmaraton | opłacono on-line | ||
59 | Gajewski Jerzy-Piotr | Olsztyn | Półmaraton | "GAJÓWKA" | opłacono on-line | |
60 | Kuczkowski Ryszard | Kieźliny | Półmaraton | Drużyna Wilka | opłacono on-line | |
61 | Borowski Andrzej | Działdowo | Półmaraton | rozbiegane działdowo | opłacono on-line | |
62 | Bartkowski Zbigniew | Działdowo | Półmaraton | rozbiegane działdowo | opłacono on-line | |
63 | Grala-Mąka Wiesława | Ostrołęka | Półmaraton | BBL Ostrołęka | opłacono on-line | |
64 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | Półmaraton | BBL Ostrołęka | opłacono on-line | |
65 | Pędzich Waldemar | Szafarczyska | Półmaraton | BBL Ostroleka | opłacono on-line | |
66 | Kiśluk Jarosław | Mikołajki | Półmaraton | opłacono on-line | ||
67 | Dudziec Marcin | Szczytno | Półmaraton | Klub biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | |
68 | Gałązka Dorota | Ostrołęka | Półmaraton | BBL Ostrołęka | opłacono on-line | |
69 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | Półmaraton - osoby 60 - 69 lat | opłacono on-line | ||
70 | Zarin Roman | Kaliningrad | Półmaraton | opłacono | ||
71 | Piotrowski Michał | Świętajno | Półmaraton | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | |
72 | Rydzanowska Żaneta | Biskupiec | Półmaraton | Biskupiec Biega | opłacono on-line | |
73 | Daniluk Stanisław | Olsztyn | Półmaraton | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com/UrWiS Olsztyn | opłacono on-line | |
74 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Półmaraton | opłacono on-line | ||
75 | Żabicka Marta | GOŁDAP | Półmaraton | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line | |
76 | Dąbkowski Andrzej | Wojciechy | Półmaraton | opłacono on-line | ||
77 | Borucki Dariusz | Gołdap | Półmaraton | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line | |
78 | Ostrowski Artur | Siedlce | Półmaraton | yulo run team siedlce | opłacono on-line | |
79 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Półmaraton | opłacono on-line | ||
80 | Prokopiuk Przemysław | Ostróda | Półmaraton | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com | opłacono on-line | |
81 | Didjurgeit Wiktor Didjurgeit | Biskupiec | Półmaraton | Biskupiec Biega | opłacono on-line | |
82 | Jasiński Jarosław | olecko | Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | |
83 | Kuczkowski Jerzy | Ożarów Mazowiecki | Półmaraton - osoby 60 - 69 lat | KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA | opłacono on-line | |
84 | Parwicka Ania | Ketrzyn | Półmaraton | CrossBoxFit Ketrzyn/Runners Team Ketrzyn | opłacono on-line | |
85 | Szurnicka Małgorzata | Drężewo | Półmaraton | SZURA TEAM | opłacono on-line | |
86 | Sala Edyta | Olsztyn | Półmaraton | opłacono on-line | ||
87 | Kotowski Marek | Olsztyn | Półmaraton | Drużyna Szpiku | opłacono on-line | |
88 | Niedźwiecki Zbigniew | Węgorzewo | Półmaraton | opłacono on-line | ||
89 | Bierć Jarek | Białystok | Półmaraton | Jestę biegaczę | opłacono on-line | |
90 | Maszota Franciszek | Bartoszyce | Półmaraton | opłacono on-line | ||
91 | Jaszczuk Michał | Piecki | Półmaraton | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | opłacono on-line | |
92 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Półmaraton | olecko biega | opłacono | |
93 | Jędrzejewski andrzej | Ostrołęka | Półmaraton | opłacono on-line | ||
94 | Alicki Marcin | Pisz | Półmaraton | opłacono on-line | ||
95 | Alicka Katarzyna | Pisz | Półmaraton | opłacono on-line | ||
96 | Rymszewicz Tomasz | Trygort | Półmaraton | KYOKUSHIN Węgorzewo | opłacono on-line | |
97 | Warykowski Stanisław | Olecko | Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | |
98 | Pajek Jacek | Olsztyn | Półmaraton | opłacono on-line | ||
99 | Goławski Andrzej | Grudziądz | Półmaraton | GOŁY555 | opłacono on-line | |
100 | Remuszko Maciej | Wielbark | Półmaraton | Klub Biegających Leśników | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22162