Bieg Wśród Krasnych Pól -  VII edycja
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pawelec Artur Białystok Polska 10 km
2 Ołów Radosław Suwałki Polska 10 km
3 Mościńska Martyna Suwałki Polska 10 km
4 Mościński Karol Suwałki Polska 10 km
5 Mościński Mateusz Suwałki Polska 10 km
6 Mościńska Kamila Suwałki Polska 10 km
7 Mościński Bogusław Suwałki Polska 10 km
8 Mościńska Elżbieta Suwałki Polska 10 km
9 Ostrowski Marcin Białe Polska 10 km zst suwałki
10 Mentel Ula Olszanka Polska 10 km zst suwałki
11 Stankiewicz Mateusz Żłobin Polska 10 km zst suwałki
12 Zawistowski Łukasz Białystok Polska 10 km
13 Zawadzki Zbigniew Gremzdel Polska 10 km
14 Jelinek Katarzyna Wrocław Polska 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
15 Siergiej Elzbieta Orzysz Polska 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
16 Żukowski Michał Suwałki Polska 10 km
17 Mika-Jankowska Dorota Wydminy Polska 10 km www.maratonwydminy.pl
18 Kuleszka Anna Węgorzewo Polska 10 km Drużyna ML
19 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Polska 10 km 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
20 Szatkowski Tomasz Zielona Góra Polska 10 km
21 Dembowski Mariusz Lidzbark Polska 10 km H+H Polska
22 Ruszewski Tomasz Suwałki Polska 10 km
23 Korsakowski Tadeusz Krasnopol Polska 10 km
24 Iwaszko Urszula Wydminy Polska 10 km Team Parszczyńskich
25 Gacioch Jarosław Orzysz Polska 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
26 Siergiej Zbigniew Orzysz Polska 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
27 Duchnowski Łukasz ełk Polska 10 km run team tygrysy Orzysz
28 Pokrzywiński Krzysztof Police k. Szczecina Polska 10 km Wioska Biegaczy
29 Osior Beata Wydminy Polska 10 km Wioska Biegaczy
30 Sznejder Anita Suwałki Polska 10 km Wioska Biegaczy
31 Opoński Artur Ełk Polska 10 km Wioska Biegaczy
32 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Polska 10 km Folwark Łękuk / Wioska Biegaczy
33 Giedo Grażyna Wydminy Polska 10 km Biegam Bo Lubię Wydminy
34 Grześkowicz Dorota Wydminy Polska 10 km Biegam Bo Lubię Wydminy
35 Samborski Waldemar Wydminy Polska 10 km Biegam Bo Lubię Wydminy
36 Andrulewicz Dominik Suwałki Polska 10 km
37 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Polska 10 km Run Team Tygrysy Orzysz
38 Stopnicki Przemysław Warszawa Polska 10 km
39 Antczak Izabela Żyrardów Polska 10 km
40 Miniuk Paweł Białystok Polska 10 km
41 Korzecka Dorota Sejny Polska 10 km
42 Januszewski Maciej Ełk Polska 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
43 Liman Dorota Białystok Polska 10 km Podlasiaki Team
44 Dziemian Jakub Gdańsk Polska 10 km
45 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA SUWAŁKI Polska 10 km
46 Arend Kinga Poznań Polska 10 km
47 Skubis Julian Mołowiste Polska 10 km
48 Skubis Michał Mołowiste Polska 10 km Gmina Płaska
49 Godlewski Andrzej Borawskie Polska 10 km Biegamy dla Zdrowia
50 Milewski Marcin Suwałki Polska 10 km
51 Gierszewski Cezary Olecko Polska 10 km Bure Futro
52 Wasilewska Ewa Białystok Polska 10 km MD Run Training
53 Wojewódzka Agnieszka Wasilków Polska 10 km
54 Mróz Agata Białystok Polska 10 km MD Run Training
55 Rynkowska Agnieszka Białystok Polska 10 km MD Run Training
56 Kulesza Katarzyna Białystok Polska 10 km MD Run Training
57 Kurbat Grzegorz Białystok Polska 10 km Podlaskie Demony Prędkości
58 Klebauskas Arūnas Alytus Litwa 10 km Alytus Elite Runners
59 Jusaitis Gražvydas Alytus Litwa 10 km Alytus Elite Runners
60 Stravinskas Dainius Alytus Litwa 10 km Alytus Elite Runners
61 Zalewski Dariusz Białystok Polska 10 km Nadaktywni
62 Perkowski Jarosław Białystok Polska 10 km
63 Malinowska Agnieszka Suwałki Polska 10 km
64 Zaniewski Tomasz Białystok Polska 10 km
65 Sutuła Magdalena Krasnopol Polska 10 km
66 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Polska 10 km ATP Augustów
67 Fiedorczyk Janusz Ełk Polska 10 km Maratonka Grajewo EŁK
68 Kamiński Rafał Sejny Polska 10 km Kickboxing Team Sejny
69 Sokołowska Aneta Suwałki Polska 10 km Uczelnia PUZ Suwałki
70 Jurkiun Konstanty Suwałki Polska 10 km
71 Tarlecki Marek Suwałki Polska 10 km
72 Turowski Robert Sojczyn Borowy 65 Polska 10 km Maratonka Grajewo
73 Łaskowska Marzena Olecko Polska 10 km
74 Łaskowski Tomasz Olecko Polska 10 km
75 Gajdzińska Barbara Suwałki Polska 10 km
76 Jegliński Wojciech Olecko Polska 10 km Olecko Biega
77 Świacka Roksana Maćkowa Ruda Polska 10 km
78 Rydzewski Tomasz krasnopol Polska 10 km
79 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Polska 10 km Polska Organizacja Wojskowa
80 Wandzioch Monika Suwałki Polska 10 km Wandzioch Team
81 Bagińska Bożena Olecko Polska 10 km OleckoBiega
82 Bagiński Jan Olecko Polska 10 km OleckoBiega
83 Wandzioch Krzysztof Suwałki Polska 10 km Wandzioch Team
84 Dawidejt Dariusz Augustów Polska 10 km ATP Augustów
85 Sieńko Jakub Suwałki Polska 10 km
86 Jarmołowicz Małgorzata Białystok Polska 10 km MD Run Training
87 Miniuk Magda Gdańsk Polska 10 km
88 Sokołowski Marek Suwałki Polska 10 km
89 Sokołowska Aleksandra Suwałki Polska 10 km
90 Sliwinski Szymon Suwalki Polska 10 km
91 Wiśniewska Joanna Białystok Polska 10 km MD Run Training
92 Plaza Vinatea Olga Milaflores De La Sierra Hiszpania 10 km
93 Hołdyński Henryk Sejny Polska 10 km KP PSP Sejny
94 Ciepłowski Ryszard Suwałki Polska 10 km
95 Bosiacki Jarosław Białystok Polska 10 km MD Run Training
96 Gajewski Szymon Suwałki Polska 10 km
97 GIBAS MAGDALENA GIBAS Suwałki Polska 10 km
98 Kiler Andrzej Smolany Dąb Polska 10 km
99 Lutyński Bogumił Suwałki Polska 10 km
100 Jewdokimow Michał Suwalki Polska 10 km Wybiegane Suwałki


Wyświetleń: 4791

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ